Nuotrauka Nuotrauka

legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Aš tai praradęs viltį, kad Lietuvoje kas nors pasikeis. Kitaip sakant negaliu pasigirti jog myliu savo tėvynę. Čia tiesiog darosi per sunku gyventi, nes tarkim jei tau reikia vietos apsigyventi tai su "Lietuviškais" atlyginimais paskola mokėsi 10 metų. Kur čia teisybė ?

Beto kalbant apie marichuana tai manau, kad viskas turi prasidėti JAV. Jei ten valstijos prastums legalizavimą ar dekriminalizavimą tai greitai ir visa Europa paseks JAV pavyzdžiu. O kolkas reikia truputi pakentėti krizę kuri smaugia daugelį žmonių. Tokiais laikais retas gali sau leisti kelis šimtus savaitei išleisti ant žolės. ( Nes tikriausiai legalizavus auginti vistiek nebūtų leista. )
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Visgi nematau pacios esmes kodel ja turetu legalizuot... ? jus tik zinot zodi legalize it sry mano tok nuomone susidare katik 8/
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

DeMo rašė:
Sigma rašė:...
Drysciau nesutikt, bet kokioje spaudoije tai rasoma? liegalize-canabize magazine ar bet kas kas propoguoja MJ? atleisk bet tokio dalyko neteko girdet :)
MAnyciau klydai ir sumaisei su Japonija
Taip, drąsiai spėjai ir pataikei. Būtent - liegalize-canabize magazine, kurių pavadinimai delfi.lt, Lrytas, LTV laida "Popietė su Algimantu Čekuoliu" ;) Tikrai japoniška spauda :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

DeMo rašė:Visgi nematau pacios esmes kodel ja turetu legalizuot... ? jus tik zinot zodi legalize it sry mano tok nuomone susidare katik 8/
Tu čia atėjai, kad tau kažkas įrodytų kodėl verta legalizuot ? Ar kaip, nes matau tave tik pilstant iš tuščio į kiaurą.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Nieko as nenoriu kad kas cia man irodynetu, bet jei taip ir butu reiktu ne man o visuomenei irodynet.
Beto is tuscia tu niekur nieko nepapilstysi juolabiau i kiarua.. vatsonai
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Ir apskritai pasaulis stengiasi kaip imanydamas mazint/salint zalingus iprocius(nikotinas alkoholis ar kiti legalizuoti dalykai) o jus norit inest dar 1 8|
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

ka norit ta galvokit legalizavimo nebus;]]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Negražiai kolegos elgiatės su kitokią nuomonę bandančiu išsakyt. Gal nereikia to?

DeMo, būkim realistai. Pasaulis daro pelną. Jis nebando mažint žalingus įpročius. Jis bando mažint nuostolius dėl to kylančius. Darbo jėgos sveikatai grėsmę keliančių faktorių vis daugėja ir daugėja. Per paskutinius kelerius dešimtmečių nei per žingsnį nebuvo pasistūmėta, kad žmonės būtų sveikesni. Būtų iš tiesų rūpinamasi žalingais įpročiais, tai būtų ne draudimų padaugėję, o sveiko gyvenimo būdo idealistai paremti. Dar nežinau žmonijos istorijoj nei vieno įvykio, kad draudimai būtų pažaboję vartojimą. Jeigu patsai žinai, galėtum pasidalinti. Ir galėtum aiškiai ir paprastai išdėstyt savo poziciją dėl marihuanos legalizavimo. Išsakyt savo nuomonę, be prisikabinimų prie kitų. Ir gal net pagrįst ją. Tikra nežadu, kad ją daug čia kas supras ar norės suprast. Bet gal vis tik pavyks užmegzt konstruktyvų dialogą.
DeMo rašė:ka norit ta galvokit legalizavimo nebus;]]
Žinotum kokios srovės kaupias ir plauko Europoj, tokios laimingas nebūtum.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

DeMo rašė:ka norit ta galvokit legalizavimo nebus;]]
Galiu pasakyt,tik tik tau taip atrodo.Gerbiu nuomonę kiekvienas gali pasakyt,žiūrėsim.:)Nieko.Pagyvensim pamatysim,kaip sakoma.Valdžia yra **ch*i,svarbiausia reik žinot ko mes tiksliai norim.O tada įgyvendint, sakot neįmanoma?būsiu galbūt optimistas,bet sakau įmanoma.Kuo daugiau žmonių degs žalią lapą MJ,tuo labiau valdžia bus bejėgė.Ech. :) Žmonės nesupranta,kad ne valdžia yra karalius,o JIE patys.Ir reik giliai pagalvot,kas geriau geriantis ar rūkantis.P***ui tie oligarchai,ir kyšininkai poc**i yr.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Aš tik pasidomėjau, kokiū tikslu jis čia bando iš kantrybės išvest žmones :) O gudrą primest nesigavo. Atėjo, pletkų pabėrė ir kabinėjas prie žodžių.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Daug cia neaiskinsiu o paklausiu paprastai Jus be svaigalu gyvent nors mokat?


as metes visus tuos alkoholius kitus narkotkius, patikekit man blaiviai ziurint i tokias agitacijuas ar kaip pavadinus, tikrai juokingai atrodo-vaikiskai, juk bea abejo kekvienas zmogus nori kad jam butu gerai todel ir norima legalizuot ta ar ana. O jus nepagalvojot tarkim legalizuoja MJ, po 50 metu atsiranda grupe zmoniu-gerbeju grybu(ar bet ko kas siuo metu populiaru(kiti narkotikai), ir ka vel prades legalize-it ar panasei. Juk zmogus tokia butybe jam visada visko truksta ir norisi dar.

Kas liecia legalizuota medicinine MJ mano dideliu isiitikimu viskas buvo nupirkta dideliu pinigu kiekiu/kysiu, medicinoi bet koks dumas patenkantis i plaucius/ikvepiamas vadinamas kuno intoksikacija taip kad medikai tikrai nepatartu tokio dalyko jiuo labiau iteisint

8/
Lucian
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2008-09-06, 11:33
Reputacija: 0

Standartinė Lucian »

DeMo rašė:Daug čia neaiskinsiu o paklausiu paprastai Jus be svaigalu gyvent nors mokat?


as metes visus tuos alkoholius kitus narkotkius, patikekit man blaiviai ziurint i tokias agitacijuas ar kaip pavadinus, tikrai juokingai atrodo-vaikiskai, juk bea abejo kekvienas zmogus nori kad jam butu gerai todel ir norima legalizuot ta ar ana. O jus nepagalvojot tarkim legalizuoja MJ, po 50 metu atsiranda grupe zmoniu-gerbeju grybu(ar bet ko kas siuo metu populiaru(kiti narkotikai), ir ka vel prades legalize-it ar panasei. Juk zmogus tokia butybe jam visada visko truksta ir norisi dar.

Kas liecia legalizuota medicinine MJ mano dideliu isiitikimu viskas buvo nupirkta dideliu pinigu kiekiu/kysiu, medicinoi bet koks dumas patenkantis i plaucius/ikvepiamas vadinamas kuno intoksikacija taip kad medikai tikrai nepatartu tokio dalyko jiuo labiau iteisint

8/
Medicininiais tikslais yra ir kitu vartojimo budu. O ligoniu rukoma ji vaporizer'io pagalba, tai buna garai, kuriu ikvepimas nera kenksmingas.
Ras Kaliman
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Žiūrėjai tuos deabatus skyltyje "Naujienos...." ? Ten juk 2 daktarai kalbėjo. Vienas už, kitas prieš. Lietuvoj čia gal taip vieningai visi laikosi savo nuomonės. Kitur ta žodžio laisvė biški laisvesnė.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Apvalus rašė:Žiūrėjai tuos deabatus skyltyje "Naujienos...." ? Ten juk 2 daktarai kalbėjo. Vienas už, kitas prieš. Lietuvoj čia gal taip vieningai visi laikosi savo nuomonės. Kitur ta žodžio laisvė biški laisvesnė.
Blyn reiktų Lietuvoj taip. Paimti kokį Sigmą (už) ir kokį dar vieną mėgstanti pasiginčyti ir nedurną (prieš) - susukti filmuką ir paplatinti : ))
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aš asmeniškai nebuvau dar gyvenime tiek nusivažiavęs, kad man kiltų poreikis viską mest ir pradėt kitiems protą knist. Kiek teko sutikt aršių metikų, tai jie patys sau problemų būna kažkada tiek prisidarę, kad vėliau ant kitų nori atsigrot. Santarvės su gamta reik siekt, o ne neigimų.

Dėl žmogaus ir svaigalų, jau turėjom apsikeitimų nuomonėm. Gal ir ne su tamsta. Kiek žmogus gyvena, tiek visada šalia buvo svaigalų. Ne jų buvimas ar nebuvimas yra problema. Problema yra saikas. Nuo seniausių laikų, kiek siekia rašytiniai šaltiniai ar žodinė tautosaka, - žmogus sunkiai dirbo ir kas kažkiek laiko atsipalaiduodavo. Niekad kitaip nebuvo. Tai netgi griežtai reglamentuota religijose. Netgi mašinoms reik pailsėt, ne tik žmogui. Svarbu, kad tas poilsis žmogaus nepradėtų labiau vargint nei darbas. Aš asmeniškai, žmones kurie labiau sureikšmina daiktus nei pačio žmogaus veiksmus, laikau debilais.

Dėl haliucinogenų, tai geriau nereik apie juos išvis kalbėt neturint elementaraus supratimo kas tai yra. Neišmanymo demonstravimas garbės nedaro.

DeMo, tai taip ir nesugebat savo nuomonės blaiviai pareikšt. Siūlyčiau pradžioj išsiblaivyt, o tada apie svaigalus kitiems aiškint. Tamstos labai padriki ir desperatiški rašinėjimai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

DeMo rašė:Daug čia neaiskinsiu o paklausiu paprastai Jus be svaigalu gyvent nors mokat?


as metes visus tuos alkoholius kitus narkotkius, patikekit man blaiviai ziurint i tokias agitacijuas ar kaip pavadinus, tikrai juokingai atrodo-vaikiskai, juk bea abejo kekvienas zmogus nori kad jam butu gerai todel ir norima legalizuot ta ar ana. O jus nepagalvojot tarkim legalizuoja MJ, po 50 metu atsiranda grupe zmoniu-gerbeju grybu(ar bet ko kas siuo metu populiaru(kiti narkotikai), ir ka vel prades legalize-it ar panasei. Juk zmogus tokia butybe jam visada visko truksta ir norisi dar.

Kas liecia legalizuota medicinine MJ mano dideliu isiitikimu viskas buvo nupirkta dideliu pinigu kiekiu/kysiu, medicinoi bet koks dumas patenkantis i plaucius/ikvepiamas vadinamas kuno intoksikacija taip kad medikai tikrai nepatartu tokio dalyko jiuo labiau iteisint

8/
O kodėl aš turiu gyvent be MJ?O gal man patinka.Klausyk žmogau jeigu tau kažkokių problemų buvo dėl vartojimo,ir tau pavyko atsikratyt,tai pas kitus tų pačių problemų prašom neieškot.Mes gal ir vaikiškai atrodom,bet žiū tu ne tik,kad minčių neišreiški padoriai,bet ir rašyt nelabai gaunasi.Pagalvok.O kas liečia medicininę,tai ją galima ne vien tik rūkyt,apskritai,kad galėtum ginčytis kodėl legalizuota/ar MJ naudojama gydimo sumetimais,bus blogai,ar kažkas tokio,turi pirma pagrįst savo nuomonę tvirtai,ir žinot visus pliusus ir minusus.Ne kaip tuose debatuose,kiek supratau vienas "ale" daktaras sako,kad MJ vartai į kitus narkotikus ,nu nesąmonė.Matos senis gyvena 60 dešimtmečio propaganda kažkokia.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Šiaip jau medicinos ir kanapių čia nėra ko painiot. Marihuana yra tiriama, jos savybės aiškinamos. To pagrindų ateity bus kuriami vaistai. Netgi vaistai nuo smegenų senėjimo. Čia mokslininkų reikalas. Nepadarys to puritoniški europiečiai ar jankiai, tai tikrai padarys kokie japonai. Kas pirmi sukurs, tas gaus didesnį pelną. Čia verslas ir ne mūsų reikalas. Žinoma pats gali save gydyt, bet retam tai pavyksta. Vaisto nuo visų ligų nėra. Taip pat gydymasis nėra žaidimas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Manvydas rašė:
DeMo rašė:...
O kodėl aš turiu gyvent be MJ?O gal man patinka.Klausyk žmogau jeigu tau kažkokių problemų buvo dėl vartojimo,ir tau pavyko atsikratyt,tai pas kitus tų pačių problemų prašom neieškot.Mes gal ir vaikiškai atrodom,bet žiū tu ne tik,kad minčių neišreiški padoriai,bet ir rašyt nelabai gaunasi.Pagalvok.O kas liečia medicininę,tai ją galima ne vien tik rūkyt,apskritai,kad galėtum ginčytis kodėl legalizuota/ar MJ naudojama gydimo sumetimais,bus blogai,ar kažkas tokio,turi pirma pagrįst savo nuomonę tvirtai,ir žinot visus pliusus ir minusus.Ne kaip tuose debatuose,kiek supratau vienas "ale" daktaras sako,kad MJ vartai į kitus narkotikus ,nu nesąmonė.Matos senis gyvena 60 dešimtmečio propaganda kažkokia.
Kas tau patinka/kokiu budu atsipalaiduot ne tu spresi o blaivi visuomene ka galima legalize ka ne

Medikai gal* but ir pasirinko medicinine MJ kol nebus vaistu ar kitos alternatyvos MJ poveikiui.

Beto as cia nieka savo problemu nekisu ar kitaip nenoriu paveikt jusu nustot vartot, sutinku jog MJ gali but kaip gyvenimo budas/ bet tik nuo 21 kai tik tu renkiesi kur toliau eiti/ (hm maciau kazkokia laida apie MJ susidomejau ir pazurejau)bet kila klausimas del nepilnameciu. Juk MJ koodrnaliai keicia mastyma ipac jaunam amziuj, ko nepasakysi apie alkoholi ar cigaretes. Reiktu pagalvot kiek vaiku/problemu turi psihologai su olandijoj rukanciais/persirukanciais paaugliais? Ne vien geri MJ duoda

Tsakant pastatet mane i akligatvi neturiu zozdiu;]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7033 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6591 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu
    deivis » » forume Legalus forumas
    108 Atsakymai
    53115 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Legalizavimas/dekriminalizavimas
    * » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    55878 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raMa
  • kanapes legalizavimas
    Beveiklegalu » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    12304 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raisin