Nuotrauka Nuotrauka

legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Siuo klausimu man atrodo siek tiek per placiai ziuri. O geriau kai zmogus nieko padaryt nemoka? Graudu ziuret, kai belekiek zmones pinigu turi ir nzn ka su jais daryti, vaziuoja kokia stervacka su nuliova masina ir net prisiparkuot nesugeba... Kita vertus, gal ir moka, blowjobo mena ivaldzius turetu turet kai reikalas.
As gi nesakau, kad ardymasis yra gerai, taip tiesiog save suedi del velniai zino ko, niekas tau uz tai nepadekos... Rusai turi gera zodi "trudoliubyvyj", darbstumas man patinka zmonese, o kai kalba, kad nieko neveikti, nedirbti ir pan. tai man net gailestis pajama. O del legalizavimo tai, mano nuomone, kol zmones nepakeis poziuriu i mj, kaip i svaiginancia medziaga, ir nesugebes izvelgti joje kitu pliusiu tai tol ir nebus nieko.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Aš sutinku su naktibaldu. Žmonės pasidarė darbo mašinos, be pinigų daugiau nieko nemato. Net ir nejuodnugariaudami..
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Iseitis? Jos pasekmes?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Išsprogdinti visus žmonės nafik ir palikt žemę ramybej :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Noplaya rašė:Iseitis? Jos pasekmes?

Reikia dirbt efektyviai, o ne plesytis kaip negrui, ar net plesytis kitiems babones uzdirbinejant. Jei tenka daug dirbti, reiskias blogai dirbi! Asmeniniai interesai, tobulejimas, laisvalaikis turi but pirmoj eilej. Darbas tai tik priemone egzistuot, ir kalnus verst cia ne vertybe kazkokia. Reikia stengtis uzdirbt mazai dirbant, as shita noriu akcentuot.

Man seniau tiko sis principas... dabar esu bedarbis, taip, kad negaliu teigti, kad esu 100pudovai tejsus :D Spreskit patys. (Nors manau, kad prie teisiuju, nes tiesa sakant nebuciau prapises visko, nebuciau dabar tokioj padety ir buciau bagotas bedarbis :D , taciau tai jau kita tema :D :D )
Pilypas is kanapiu
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

Noplaya rašė:Tai sakai nedirbt yra geris? Darbas zmogu puosia, girdejai toki?
Peace :x:
Esu pataloginis tinginis dirbu tik tam kad galeciau civilizuotai givent tokie dalikai kaip lojalumas imonei karjiera man nesuvokiami todel bet koks darbas ir pinigu kalimas ira bolgis.
Nors net tokis latras kaip ash turiu tokiu darbu kurios man be galo patinka dirbt ir pofig kiek man uz juos moka svarbiausia kad sugebu tai padart gerai.
Kaip pasake kazkokis protingas zmogus susirask darba kuris patinka ir nereikes dirbt.
Žale žolė bet ne žolė..?
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Yo yo pritariu, kad nereikia plėšytis per daug, va dabar jaunimas baigia mokslus ir iš kart varo kur daugiau pinigų nesvarbu koks darbas svarbu daug moka, o po tokių darbų lieka jaunais sukriošeliais, nei dirbt begali, nei ką, prisiima paskolų, išsimokėtinai būtą nusiperka ir galima sakyt tampa visiškais vergais, jau nebegalinčiais pabėgt iš užburto rato, tik darbas, darbas, darbas...Pasiekia pensiją išsimoka pagaliau tą buta (ir tai ne visiem sėkmingai) ir ką gi pamato, ogi, kad nugyveno šūdiną gyvenimą kraudami kažkam pinigus, belieka tik numirt, beveik be jokių gyvenimų džiaugsmų...O kažkas iš to žmogelio susikrovė milijonus ir kokiai savo meilužei tuos pinigus per metus iššvaistė, ką tas vargšas žmogus visą gyvenimą dirbo...Pagal mane geriau per daug nesiplėšyt, netapt darbocholiku, nes turtų nesusikrausi ir be to, kad ir susikrausi, ne piniguos laimė, jos yra pilna aplink mus, tereikia laiku ir vietoj ja pasinaudoti, kad džiaugtumeis pragyvenęs velniškai smagų gyvenimą :)
Jungle is massive!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

White smoke rašė:Yo yo pritariu, kad nereikia plėšytis per daug, va dabar jaunimas baigia mokslus ir iš kart varo kur daugiau pinigų nesvarbu koks darbas svarbu daug moka, o po tokių darbų lieka jaunais sukriošeliais, nei dirbt begali, nei ką, prisiima paskolų, išsimokėtinai būtą nusiperka ir galima sakyt tampa visiškais vergais, jau nebegalinčiais pabėgt iš užburto rato, tik darbas, darbas, darbas...Pasiekia pensiją išsimoka pagaliau tą buta (ir tai ne visiem sėkmingai) ir ką gi pamato, ogi, kad nugyveno šūdiną gyvenimą kraudami kažkam pinigus, belieka tik numirt, beveik be jokių gyvenimų džiaugsmų...O kažkas iš to žmogelio susikrovė milijonus ir kokiai savo meilužei tuos pinigus per metus iššvaistė, ką tas vargšas žmogus visą gyvenimą dirbo...Pagal mane geriau per daug nesiplėšyt, netapt darbocholiku, nes turtų nesusikrausi ir be to, kad ir susikrausi, ne piniguos laimė, jos yra pilna aplink mus, tereikia laiku ir vietoj ja pasinaudoti, kad džiaugtumeis pragyvenęs velniškai smagų gyvenimą :)
O aš džiaugiuosi gyvenimu.Lenk medį kol jaunas. :D Esu tinginys taipogi,tingiu dirbt,tingiu tvarkytis,tingiu sėdėt.Aišku atlieku tai kas privalu,susitvarkau ir pan. ir gan normaliai,nes dažnai pradedu tingėt tingėt,ir dėl to imiuosi darbų. :D Bet niekad netingiu pramogaut. :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Hebra, as specialiai kitoj skilty pakuriau tema 'papolitikuojam blia', kad nespamint cia ne i tema :)
O del tos meiles pinigams...nu bbz is kur ji pas zmones. Cia kazkas auksciau paminejo kurvas (cia aisku jau krastutinumas, bet gana vykes pavyzdys!!!!!!!!), vat man niekada nebus tai suprantama, is kur tas noras vazinet su nauju parketniku, bet mainais uz tai pistis per diena su 10 snukiu per pize sikna aki ausi ir pilna ta zodzio prasme valgyti sudus. Atidirba jos pa polnai uz tuos dzipelius! Tik ar verti tie dzipeliai to darbo?!
Pilypas is kanapiu
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Sorry naktibaldai, tik vėliau pastebėjau tą temą :D Peace!
Jungle is massive!
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Sveiki, nezinojau kurioj temoj issilieti, todel rasau cia. Taigi noreciau pasidalinti savo sielvartu ir pranesti, kad siu metu sezonas jau palaidotas. O viskas uvo taip: sedejau sodyboje ir ziuriu mentai i kiema isuko. Nesupratau del ko, o jie kazkaip sugebejo uzpalint medzius siltnamy, vaziuodami pro sali (siltnamis netoli kelio). Vienintelis guodziantis dalykas tas, kad atsipirkau tik tuo, kad reikejo israuti savo medzius (tai atliekant skausmas buvo toks, tarsi zudyciau artima) :( :( :(
Anonymous

Standartinė Anonymous »

martynass rašė:Sveiki, nezinojau kurioj temoj issilieti, todel rasau čia. Taigi noreciau pasidalinti savo sielvartu ir pranesti, kad siu metu sezonas jau palaidotas. O viskas uvo taip: sedejau sodyboje ir ziuriu mentai i kiema isuko. Nesupratau del ko, o jie kazkaip sugebejo uzpalint medzius siltnamy, vaziuodami pro sali (siltnamis netoli kelio). Vienintelis guodziantis dalykas tas, kad atsipirkau tik tuo, kad reikejo israuti savo medzius (tai atliekant skausmas buvo toks, tarsi zudyciau artima) :( :( :(
Pala pala. Tai tave mentai pagavo ir atsipirkai tik medžių išrovimu? Nebus jokio teismo ir t.t. ?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Butent. Tipo sake, kad atvaris patikrins, bet jokio protokolo, nieko nesurase. Kaip sakiau vienintelis guodziantis dalykas :/
Anonymous

Standartinė Anonymous »

8E 8E tai džiaukis tu. Prarasti augalai nieko, palyginus su tuo, kas galėjo būti. Garantija, kad kažkas išskundė. Nelabai tikiu, kad dairosi jie ten į kiekvieną šiltnamį + atvažiavo būtent kai tu buvai :) Įtartina.. Pamatė koks pavydus kaimynas, kad perdažnai ten lankaisi ir paskundė. Sutik, kad keista matyti jaunuolį kažką dirbantį šiltnamį. Visi įpratę matyti pagyvenusius žmonės žemės ūkyje :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Na sielvartas ne į temą. Galėjai naują sukurt.

Užuojauta. Bet prie gatvės auginti irgi keista saviišraiška...
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Ant gero mento/mentu uzsokai pasisekia tau :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Dar padėkot galėjai, matot, būna ir gerų policininkų :)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Geri policininkai būtų padėję persodint į kitą vietą, kur blogi žmonės nerastų...
BOB - Bombs Over Bagdad!
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

Turbut baimes buvo nemaza, prie ju turejai augalus israut?
It's form the Earth
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Noplaya rašė:Iseitis? Jos pasekmes?
Daryt taip, kad tu ne su jais, o jie tau dirbtu ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7009 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6583 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu
    deivis » » forume Legalus forumas
    108 Atsakymai
    52969 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Legalizavimas/dekriminalizavimas
    * » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    55752 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raMa
  • kanapes legalizavimas
    Beveiklegalu » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    12141 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raisin