Nuotrauka Nuotrauka

legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Sutinku.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
Spotless rašė:Man MJ padeda geriau suprasti meną. Pats parūkęs dažnai pasiemu lapą ir sketch'inu ką nors arba molbertą išsitraukęs pradedu tapyti.
MJ priverčia viska geriau apgalvoti. Net apie menkiausius dalykus kyla labai daug minčių.
Kiekvienas žmogus privalo turėti teisę pasirinkti ar ką nors išvis vartoti ar ne. Kas tu toks "blaivas žmogau", kad galėtum nuspręsti už mane ? Tuo labiau kai MJ yra vienas iš saugiausių apsvaigimo būdų. Manau būtu daug geriau jei žmonės imtu ir išmestu alkoholį iš savo gyvenimo ir pakeistu jį su MJ. Kad užsiauginti kanapę nereikia labai didelių pastangų. Žinoma... žmonėms kurie niekada nieko nervartojo atrodo, kad tai gyvenimo švaistymas ( gyvenimas apsinešus ). O ką jei mane tai paverčia geresniu žmogumi ?
Kad čia individualūs dalykai. Jeigu esi kelmas, tai MJ tik paryškins tavo samanas. MJ nei prideda, nei atima. Pats savyje viską turi. Gali padėt ištraukt, bet piktnaudžiaujant gali ir giliau paslėpt. Kur tas pakankamai ir kur tas perdaug irgi labai individualu. Tik jeigu debilas esi, tai MJ niekaip tavęs protingesniu nepadarys. Tik bukesniu.
Čia faktas.Pati Mj iš savęs blogo turi tik labai menkai (dūmai,ir trumpalaikės atminties paprastėjimai,nors kaip kam,man tai netrukdo).Kai ką galima išvis sumažint iki minimalaus minimumo...Nuo pačio žmogaus priklauso,debilas taps dar didesniu debilu,normalus liks normaliu,arba supras žymiai daugiau,protingas nu ką protingas,protingas bet kuriuo atveju liks. :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Manvydas rašė:
Sigma rašė:
Spotless rašė:Man MJ padeda geriau suprasti meną. Pats parūkęs dažnai pasiemu lapą ir sketch'inu ką nors arba molbertą išsitraukęs pradedu tapyti.
MJ priverčia viska geriau apgalvoti. Net apie menkiausius dalykus kyla labai daug minčių.
Kiekvienas žmogus privalo turėti teisę pasirinkti ar ką nors išvis vartoti ar ne. Kas tu toks "blaivas žmogau", kad galėtum nuspręsti už mane ? Tuo labiau kai MJ yra vienas iš saugiausių apsvaigimo būdų. Manau būtu daug geriau jei žmonės imtu ir išmestu alkoholį iš savo gyvenimo ir pakeistu jį su MJ. Kad užsiauginti kanapę nereikia labai didelių pastangų. Žinoma... žmonėms kurie niekada nieko nervartojo atrodo, kad tai gyvenimo švaistymas ( gyvenimas apsinešus ). O ką jei mane tai paverčia geresniu žmogumi ?
Kad čia individualūs dalykai. Jeigu esi kelmas, tai MJ tik paryškins tavo samanas. MJ nei prideda, nei atima. Pats savyje viską turi. Gali padėt ištraukt, bet piktnaudžiaujant gali ir giliau paslėpt. Kur tas pakankamai ir kur tas perdaug irgi labai individualu. Tik jeigu debilas esi, tai MJ niekaip tavęs protingesniu nepadarys. Tik bukesniu.
Čia faktas.Pati Mj iš savęs blogo turi tik labai menkai (dūmai,ir trumpalaikės atminties paprastėjimai,nors kaip kam,man tai netrukdo).Kai ką galima išvis sumažint iki minimalaus minimumo...Nuo pačio žmogaus priklauso,debilas taps dar didesniu debilu,normalus liks normaliu,arba supras žymiai daugiau,protingas nu ką protingas,protingas bet kuriuo atveju liks. :D
Išvada yra tokia, kad nuo MJ nenudegraduosi :)
zaliasis zmogelis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-06-02, 12:35
Reputacija: 0

Standartinė zaliasis zmogelis »

ko jums ta zolyte uzstringa gerai kad jos yra o del leagalizavimo tai tegu lieka taip kaip yra as jau nepirmi metai kai traukiu duma ir man tas netrugdo kazkodel :bong:
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

zaliasis zmogelis rašė:ko jums ta zolyte uzstringa gerai kad jos yra o del leagalizavimo tai tegu lieka taip kaip yra as jau nepirmi metai kai traukiu duma ir man tas netrugdo kazkodel :bong:
Tai kaip tik cia niekam zolyte nestringa :D :D :D Juk aiskiai sakoma, kad mj tik sugeba geriau atskelist zmogaus vidu, jo tikraja prigimti :!: ;)
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

zaliasis zmogelis rašė:ko jums ta zolyte uzstringa gerai kad jos yra o del leagalizavimo tai tegu lieka taip kaip yra as jau nepirmi metai kai traukiu duma ir man tas netrugdo kazkodel :bong:
O i kaliuze pakliut nebijai?
Žale žolė bet ne žolė..?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Freddy Krueger rašė:
zaliasis zmogelis rašė:ko jums ta zolyte uzstringa gerai kad jos yra o del leagalizavimo tai tegu lieka taip kaip yra as jau nepirmi metai kai traukiu duma ir man tas netrugdo kazkodel :bong:
O i kaliuze pakliut nebijai?

I kaliuze greiciau paklius auginantis putikas, nei putikas, perkantis sau, pas barygas.
Prie to pacio, pradejau pastebet, kad kai kam cia is jusu pasidare budingas fanatizmas... :D Esiu kanape, rukysiu kanape, smutkes is kanaplios nesiosiu. :D :D :D Gerai ta kanape yra, tik nereikia uzsiciklint ant to. O del legalizavimo tai...uzdarus cia greiciau ka, nei leis. As tai kanape palyginciau su samagonu, kaip ir nelegalus dalykas, bet (megejai) niekas to nelaiko nusikaltimu ir, kad ir kulturingoje kompanijoje uzvedus apie tai kalba, nepasirodysi kaip nusikaltelis, greiciau visi nusisypsos. As pranasauju, kad marytes legalizavimo tai as, bent jau, nesulauksiu, bet ateis ta diena, kai i sita reiskini nebus taip priesiskai ziurima. Ir atejes i darba galesi pasigirti, kokia gera kanape rukei, ir visi reaguos taip, lyg butu pasakyta: kokia gera vakar ruginuke su svogeriu gerem, pazistamas is dzukijos parveze.
Pilypas is kanapiu
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Standartinė Jefridas »

@
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-09-10, 20:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

naktibaldas rašė: I kaliuze greiciau paklius auginantis putikas, nei putikas, perkantis sau, pas barygas.
Prie to pacio, pradejau pastebet, kad kai kam čia is jusu pasidare budingas fanatizmas...
Kokis dar fanatizmas tai tik sarkazmas prisotintas paranojos kuri uzvaldo kiekviena ilgameti ufonauta.
Žale žolė bet ne žolė..?
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

Uzteks tu argumentu reik organizuotis i kokia eisena del legalizavimo :] kas organizatoriu :/
It's form the Earth
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Jefridas rašė:O dar po kokių dvidešimties metų sakys direktoriui: Žinai, seni, vakar tokį heroiną rūūkėėm, pažįstamas iš Afganistano atvežėėė.... Heeejjj...

Naktibaldai čia ne į Tavo daržą jei ką tiesiog kažkaip tokios mintys užplaukė gliukai, neapgalvotas ir laiku nepasvertas veiksmas kuris yra\buvo skaitymo metu jau dabar nevaldomas\bus valdomas kai bus skaitoma po kelių akimirkų, valandų, dienų bet šiuo metu tai viskas yra taip tarsi nebūtų suprantama, supratai žodžiu :)

Tiesiog turėjau omeny, kad vargu ar taip bus kaip pasakei... 8|

Bus, manau. As pvz neslepiu nuo nieko, kad puciu. Prie nepazistamu gal ir nerukau iskart, bet visada vakarelyje, jei buna man nepazistamu zmoniu, megstu suzinoti ju nuomone apie putima, pries tai pasakau, kad pats puciu. So, megstu diskutuot apie putima, patinka analizuot zmones, net nebutinai tam, kad suzinot ju nuomone apie MJ, tiesiog tai gera tema, taip galima issiaiskinti sharina zmogus ar ne, net nebutinai jis turi rukyt :D . Daug mano pazistamu, is paziuros visiskai niekuo neissiskirianciu zmoniu, pucia. Manau, kad visuomene pamazu ipras, kad tie putikai, gyvenantys tarp ju, nera kazkokie sewbunaj, afonautai, o eiliniai zmones, kurie irgi dirba, turi seimas, hobius etc.
Mj su samagonu, beje, ne atsitiktinai palyginau. Jei toks dalykas, net ir budamas nelegalus, taip prigijes visuomenej ir niekam nekelia neigiamu emociju, as, kol trankysiuos dar po sia saule, kad ir savo pavyzdziu bandysiu irodyt, kad MJ yra kur kas mazesnis blogis (rukyt niekam nepersu). Man siaip patinka samokslo teorijos, o sitas absurdas, kur dabar stebimas su MJ draudimu, puikiai tai atspindi, kad visuomeneje priimtos normos, ne visada yra geriausias variantas, kartais reikia ir paciam galvoti, o ne aklai tiketi tuo, ka telikas sako.
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:
Jefridas rašė:O dar po kokių dvidešimties metų sakys direktoriui: Žinai, seni, vakar tokį heroiną rūūkėėm, pažįstamas iš Afganistano atvežėėė.... Heeejjj...

Naktibaldai čia ne į Tavo daržą jei ką tiesiog kažkaip tokios mintys užplaukė gliukai, neapgalvotas ir laiku nepasvertas veiksmas kuris yra\buvo skaitymo metu jau dabar nevaldomas\bus valdomas kai bus skaitoma po kelių akimirkų, valandų, dienų bet šiuo metu tai viskas yra taip tarsi nebūtų suprantama, supratai žodžiu :)

Tiesiog turėjau omeny, kad vargu ar taip bus kaip pasakei... 8|

Bus, manau. As pvz neslepiu nuo nieko, kad puciu. Prie nepazistamu gal ir nerukau iskart, bet visada vakarelyje, jei buna man nepazistamu zmoniu, megstu suzinoti ju nuomone apie putima, pries tai pasakau, kad pats puciu. So, megstu diskutuot apie putima, patinka analizuot zmones, net nebutinai tam, kad suzinot ju nuomone apie MJ, tiesiog tai gera tema, taip galima issiaiskinti sharina zmogus ar ne, net nebutinai jis turi rukyt :D . Daug mano pazistamu, is paziuros visiskai niekuo neissiskirianciu zmoniu, pucia. Manau, kad visuomene pamazu ipras, kad tie putikai, gyvenantys tarp ju, nera kazkokie sewbunaj, afonautai, o eiliniai zmones, kurie irgi dirba, turi seimas, hobius etc.
Mj su samagonu, beje, ne atsitiktinai palyginau. Jei toks dalykas, net ir budamas nelegalus, taip prigijes visuomenej ir niekam nekelia neigiamu emociju, as, kol trankysiuos dar po sia saule, kad ir savo pavyzdziu bandysiu irodyt, kad MJ yra kur kas mazesnis blogis (rukyt niekam nepersu). Man siaip patinka samokslo teorijos, o sitas absurdas, kur dabar stebimas su MJ draudimu, puikiai tai atspindi, kad visuomeneje priimtos normos, ne visada yra geriausias variantas, kartais reikia ir paciam galvoti, o ne aklai tiketi tuo, ka telikas sako.
O man kliūna lyginimas su samane.Na nebent tik kaipo faktą,bet ne kenkimą,apsvaigimą,ir visus kitus aspektus.Samanę ir iš kirvio išvirsi,o MJ nih*ja.Tad man nesilygina,gal geriausia MJ lygint su alaus bonkutėm.Kur kas žmonėms maloniau būtų.O čia..SAMANĖ.Pamanyk man.Pfui be to ji šlykšti ir veda link degradavimo,nes dažniausiai ją ir pigų vyną laką crhoniai,LAAABai retais atvejais laaabai paprasti žmogeliai,bet ir tai nepiktnaudžiauja.Man nesilygina ir tiek. :)
Aiškiausiai MJ yra lygint su niekuo.MJ yra MJ.Samanė yra samanė.Nebelyginkim,neieškokim kažkokių asociacijų su dirbtinai sukurtu nuodu.Šis nuodas su saiku nieko blogo,bet kai saikas dingsta ir pahmielui prilaki,kad apsivemi ar vos paeini,man šviečia narkomanija.Aišku ir pačia MJ su saiku reik vartot,bet jeigu esi protingas žmogus,gali pūst ir dieną iš dienos,ir retas pastebės.Žmogus būsi kaip žmogus,ir nelabai kas įtars,na nebent debilai kurie neturi prie ko prisipist ir ieško visokių nesąmonių,lyg tais gindamies: Ha jis narkomanas,o aš gerdamas pigų alų - NE.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Manvydas, nepagavai kampo :) Tiek samane, tiek maryte- nelegalu. Kas yra kas, manau ir taip visiems aisku. As tiesiog tikiuosi, kad ir MJ visuomeneje tures bent jau samanes autoriteta.
(O, kad geria ja tik hroniai, kad tik paragavus iskart degraduojama, nu nestumk taip :) As seniau laaaabai itakingiems zmonems esu samane dovanojes ir patikek, dziaugesi visi labiau, nei gero viskio bonke gave! )
Dar kart pabresiu, kad nelyginu samanes ir marytes, lyginu visuomeneje isisaknijusia nuomone, apie 2, savo nelegalumu visiskai vienodus dalykus.
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Manvydas, nepagavai kampo :) Tiek samane, tiek maryte- nelegalu. Kas yra kas, manau ir taip visiems aisku. As tiesiog tikiuosi, kad ir MJ visuomeneje tures bent jau samanes autoriteta.
(O, kad geria ja tik hroniai, kad tik paragavus iskart degraduojama, nu nestumk taip :) As seniau laaaabai itakingiems zmonems esu samane dovanojes ir patikek, dziaugesi visi labiau, nei gero viskio bonke gave! )
Dar kart pabresiu, kad nelyginu samanes ir marytes, lyginu visuomeneje isisaknijusia nuomone, apie 2, savo nelegalumu visiskai vienodus dalykus.
"Na nebent tik kaipo faktą" Maždaug tą omenį ir turėjau,aš nesakau,kad iškart,bet tas retas daveda iki dažno.Pats žinai,iš lėto,bet užtikrinai.Nesukvailiosi - nepagaus,sukvailiosi - sėsi,atsitiest sunkiau,na nieko iš klaidų mokomės,bet reik mokytis,o ne šūdą malt.Aš tiesiog nesakau,kad iškart,ar po metų.Aš sakau,nereik savęs apgaudinėt ir suprast kas yra kas.Gal ir kosmanautiškai rašau,bet tikriuosi labai,kad supratai,nes taip Tingiu rašyt,kad net pirštų galiukus skauda. :D
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

Manau tame ir yra esme, kad rukantis zmogus yra kitoks negu nerukantis, jis yra kazkiek ufonautas, visu pirma todel, kad masto kitaip, kalba kitaip, kuria kitaip, kartais "normaliam" zmogui nesuprantamais budais. Valdziai nereikia, kad liaudis MASTYTU, valdziai reikia kad liaudis DIRBTU, o kiek is patirties zinau, rukantys nelabai megsta dirbti ir as juos palaikau.
Kalbant apie legalizavima, tai jokia valdzia neuzdraus rukyti ar auginti, kas jiem suteike teise reguliuot musu gyvenima? Dievas? Kiek zinau desimtyje dievo isakymu apie marichuana nieko nekalbama. Nematau tolko nei draudime nei leidime, tiesa sakant nera prasmes apie tai net galvot, yra grazesniu dalyku apie kuriuos galim pamastyti (:
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Tai sakai nedirbt yra geris? Darbas zmogu puosia, girdejai toki? Nera grazesnio vaizdo uz zmogu, dirbanti ir ziurinti i savo darba su meile.. O jeigu parukantis mj zmones tau asocijuojasi su tais, kurie nemegsta dirbti, tai man gaila tiek taves, tiek tavo aplinkoje esanciu zmoniu, nes, matomai, jie jau yra bepradeda degraduoti ;)

Peace :x:
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Visiskai pritariu. Juk po sunkios darbo dienos visada smagu prisesti i foteliuka ir skaniai parukyt :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Darbas is zmogaus padare bezdzione! :D
Reikia stengtis ne dirbt, kaip negrui ir tuo didziuotis, o dirbt mazai, bet uzkalt pakankamai.
Cia velgi musu mentalitetas toks, gal dar is sovietikos perimtas, nors ir seip lietuviai burai nuo seno zemes kirminai buva.
Kas is to darbo? Ka tobuleji mechaniskai kazko daug darydamas? Geriau stengtis uzkalt, pakeliaut kur, dometis kuo.
Darbas zmogu puosia- darbdaviu parke, ju darbas skleisti panasias erezijas ir sau pinigelius generuoti ;) :D :D
Pilypas is kanapiu
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Na, as ne apie juodnugariavima kalbu. :) Darbas su savimi, apskritai veikimas kazko, judesys, naujos mintys ir pan.
P.S. o del bezdziones taigi atvirksciai! :D Darbas is bezdziones padare zmogu :idea:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Noplaya rašė:Na, as ne apie juodnugariavima kalbu. :) Darbas su savimi, apskritai veikimas kazko, judesys, naujos mintys ir pan.
P.S. o del bezdziones taigi atvirksciai! :D Darbas is bezdziones padare zmogu :idea:

Kad nedasivaryt iki demagogiju, vel gi gyvenimiskas pavyzdys: turejau as toki kolega, dirbo kai negras, malesi po tuos uzsienius, seimos nematydavo, suvarges, susenes. Nepasakyciau, kad daugiau uz kitus padarydavo. Atvirksciai netgi. Kazka ne taip dare, taciau vistiek didziavosi tuo, kad aria ir i kitus net is auksto ziurejo. Nu ar norm taip yra?
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7011 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6583 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu
    deivis » » forume Legalus forumas
    108 Atsakymai
    52972 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Legalizavimas/dekriminalizavimas
    * » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    55757 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raMa
  • kanapes legalizavimas
    Beveiklegalu » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    12158 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raisin