Nuotrauka Nuotrauka

Kaip daznai rukote ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Legalus »

Man irgi toke situacija su daznu rukymu kaip jus minejot kad buni issiblaskes pasimetes, uzsisvajojes, rukiau kasdiena ir galvojau nuo rytojaus neberukau ir taip kekviena diena :D Paskui supakavo pareigunai, tada rukiau pirktine isleidau daug pinigu nes rukiau ne uzsiauginta... Buvau jau ziaurei prasiputes acikeldavau ryte ir noredavau parukyt iskarto... Tada greiciau pavalgydavau nes ant tuscio skrandzio nepatinka rukyt, ziauru... Paskui kazkaip pavyko acispirti tai kas jau tapo rutina kasdien parukyti. O gal ir neacispyriau bet tiesiog ilindau i toki kaseka... Dabar parukau i savaite pora kartu mazdaug. Prie gero neprivede rukymas todel kad neturiu saiko :(
O del pavaisinimo tai zinau kad tai yra platinimas, barzai bet supranti gi zmones nedurni jie taip neisduoda draugu kad juos tas ir tas pavaisino. Pasako kad pirko kartu metesi, arba kad ruke anksciau pvz ar dar kanors.. Gal ir buvo toks kuris taip ir pridave ji vaisinusi bet cia vienetiniai atvejai kurie yra labai reti ne taip kaip pvz kratos niekam netrugdanciu augintoju.
vaikai nenarkokit vartotiku.
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė dyar »

rūkau dažnai, bene kiekvieną dieną. ištikrųjų, kaip pinigų yra, bet mėgaujuosi tuo beveik kasdien.
peace, ganja brothers.
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Eddy »

peace, ganja brothers.
Tik tiek galiu pasakyt ;]
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Marbauskas »

Šiaip nemėgstu piknaudžiauti, nesu iš tų, kur rūko kasdien. Buvo vasara ten gal penkias dienas iš eilės ir atsibosta. Šiuo metu, kai pats neturiu, tai tik per koki renginuką, kas mėnesį o kartais rečiau :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė raisin »

Aš įvairiai, yra buvę kokius du kartus po porą savaičių beveik kasdien, bet kiekiai ne kosminiai, po truputuką tik, ant nuotaikos. O taip tai keletas kartų per savaitę, keletas per mėnesį, visaip. Paskutiniu metu ganėtinai reguliariai lygiai vienas kartas per savaitę, ketinu aplamai retinti iki 2-3-4 sav., šiokie tokie tolerance break'ai. Visgi tiesa ta, jog kuo rečiau rūkai, tuo geriau, tiek dėl poveikio, tiek dėl visko. Žinoma, kartais tenka ir dažniau užrūkt, tačiau pagrinde gero po truputį kaip sakoma. :V:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė jahmate »

Pastaruoju metu tai retai kada ispuola ilgesne nei savaites pertrauka tarp parukymu. Dazniausiai pora kartu i savaite, pasitaiko ir kad visa savaite prarukai, bet padarai pertraukele ir vel viskas normaliai :) Nlb megstu ta everyday high, bet pasitaiko ir taip kartais :D
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė White smoke »

Cha broliai ir jus matau kankindavo tie patys griausmingieji maratonai :D Gerą pusmetį rūkydavau gan dažnai, bet po išvykos į Olandiją, o tiksliau nuo jos, puškenu jau 3 mėnesius be pertraukų, tai irgi toks išplaukęs, išsiblaškęs, ką žmonės kalba apskritai atrodo neturi prasmės, o ir kapstant giliau matai, kad visus valdo egoizmas, baimės, neigiamos emocijos, problemos, kartais net ir nesinori tų nesąmonių klausyt. Tai vat toks kaip ateivis jauties išmestas į kitą planetą, kur regis aplinkiniai kaip robotai darantys tuos pačius veiksmus, net nesusimąstydami ar tai veda kažkur? Ir tada galiausiai įsijungia mechanizmas "px", pradedi nevertint žmonių, supranti, kad juos tokius padarė aplinkos faktoriai ir taip vat sukas ta pati sistema metai iš metų, šimtmečius, galbūt priemonės ir galimybės skiriasi, bet esmė išlieka ta pati. Na ir ką? Ogi bendrauji su žmonėm, kurie mąsto panašiai, taigi taip ir gaunas, kad užsisklendi nuo kitų, galbūt to ir nenorėdamas, užsigliukini savo mintyse ir esi toks "biški" išėjęs į kitus matavimus. Visgi, nuolatinis putimas daug naudos neatneša, jei gyveni sociume, (nebent esi išsirovęs menininkas :D) nes tenka pripažinti, kad reikia taikytis prie aplinkos, kad ir kokia ji bebūtų, arba reikia susikurt tokią, kad tai neatsisuktų prieš tave, o tai padaryt nuolat pučiant gan keblu :D Neseniai buvau padaręs trijų dienų petrauką, paprasčiausiai rūkymą pakeičiau meditacijom ir galiu pasakyt, kad tai net gi maloniau, ko norėt kai ganja tampa rutina... Paprastai sakant kur saikas ten ir protas, ar atvirkščiai? :D
Jungle is massive!
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė ice »

Sveiki,vakare tai privaloma nueiti i shamano kambary ir ypusti kokius tris bongiukus lietuvisku lapu bo kitko neturiu,greeno stufas neuzderejo,tai db rukau retai nes ir sirdis nebeatlaiko tu lapu is turgaus seklu po 5lt.dar l. megstu 5h ryte duma ipusti vos atsileldavau i darba poto, rukydavau gonzo The Church pumpuriukus
ganja uber alles
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė runkelis »

nu mes kaip narkamanai megstame taipogi ipusti ir ispusti :) gonzo??? man toks vaizda kad church yra is ghe :) kaip narkamanas tik pataisyti tave norejau :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Eddy »

Studentavimo periodu rukydavau praktiškai vos ne kas dien,pradejau dirbt/gyvent visai kitam krašte kuriam neturiu nei pažystamų nei draugų kurie galėtų pagelbėti tuo klausimu tad rukymas sumažėjo,ištikruju džiaugiuos jog aplinkybės priverčia stabdyti,bet ir norėtųsi įpūst bent kartą į savaitę :) Bet kaip ir minėjau šiam žemaitijos krašte nežinau kaip gaut materijos :/ Pradėjau dažniau gert alų,bent 2-3 kartai į savaitę po 2-3 buteliukus alaus,bet įsivažiuot tikrai nesinori..
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Jah »

Ice dabar per visas temas skūsis kaip ji Žaliasai nuskriaudė su sėklom. ajajai.. o nemanai kad pats žioplas esi ir užtrumpinai kažkurioj vietoj? va tau ir pasekmės :) auginau aš ta LLR2 tai neįsivaizduoju apie ką tu čia kalbi :D
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė GanjaGoblin »

kaip daznai rukote?
perdaznai............
Man galvoi negerai....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė runkelis »

tik kaaaa ..... :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė GanjaGoblin »

as cia apie taaaa.... :) nors kai pasiklausau kaip cia kiti pucia tai ka as zinau :) bet kiekvienam savo.
Man galvoi negerai....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė runkelis »

tamsta parasete kad perdaznai rukote-puciate ir t.t. ir parasete perdaznai.... as parasiau ir as katik parukiau :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė GanjaGoblin »

tamsta būkite geras ir negundykite cia manes, man iki savaitgalio nerūkymo režimas įjungtas :)
Man galvoi negerai....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė runkelis »

he he :) seip tai ne per daznai rukau., paskutiniu metu tai kas dvi tris savaites...apie metus jau taip. jau ipusejo atostogos bet tai pirmasis atsipalaidavimas :)bijau daugiadieniu :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Jah »

Haha kas dvi savaites. kaip tik neparašau tai "pala einu papust" :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė runkelis »

tai ble ko man skype meluoji kad dabar isejes esi i parduotuve :) ir tipo ptiolka raso... :) o kai video skambiju tai nekeli rupuze tu ?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Jah »

Aš rimtai parduotuvei buvau o tu jau spėjai susipažinti RŪPUŽĖ TU :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18684 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip rukote savo mylima mery jane?
    |O_o| » » forume Legalus forumas
    164 Atsakymai
    87991 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas KingBong
  • Kaip dažnai lankotės legalus.net diskusijų portale ?
    kauptukas » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    5726 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Kokiu budu rukote?
    morf » » forume Legalus forumas
    446 Atsakymai
    198102 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas BuD
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38611 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu