Nuotrauka Nuotrauka

Kaip daznai rukote ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė GanjaGoblin »

tai jau tikrai kad ne per daznai, cia jau ant tos ribos kai ir per mazai :) man tai savaitei kartas butu beveik idealus variantas siuo metu. beje pasidalink pamastymais kuom blogai tos daugiadienes yra. nes protas mums visada prikuria pasiteisinimu: tai kas cia blogo, nei kam kenkiu nei ka. kiti va geria kokiu nesamoniu pridaro. ir siaip zole beveik vaistas nuo visu ligu :)
Man galvoi negerai....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė runkelis »

Jah rašė:Aš rimtai parduotuvei buvau o tu jau spėjai susipažinti RŪPUŽĖ TU :D
aha %)
GanjaGoblin rašė:tai jau tikrai kad ne per daznai, čia jau ant tos ribos kai ir per mazai :) man tai savaitei kartas butu beveik idealus variantas siuo metu. beje pasidalink pamastymais kuom blogai tos daugiadienes yra. nes protas mums visada prikuria pasiteisinimu: tai kas čia blogo, nei kam kenkiu nei ka. kiti va geria kokiu nesamoniu pridaro. ir siaip zole beveik vaistas nuo visu ligu :)
nedarau nieko bloga... kartais su vyneliu pamaisau. ilgiausias daugiadieenes esu turejes 1menesi~ kazkurtai. :)prisiminimai nepakartojami. linksmiausias gyvenimo etapo ziubsnelis buvo :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Click Clack »

Na mano rekordas visi metai, tai didžiausias minusas, kad miego norisi daugiau nei įprastai ir eini miegot anksčiau. Apie 12val reikdavo miego, kad vėl atsigautum. Ir aišku svarbu, kada rūkai vakarais ar rytais, nes gerai atsipūtus nepavalgęs nieko nenori daryt. O įgavus tolerancija kažkaip negerai, noris vėl patekt į tą normalią būsena, patekt į tą "tikrą" pasaulį, kad galėtum kažką produktyviai daryt.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė ice »

Jah rašė:Ice dabar per visas temas skūsis kaip ji Žaliasai nuskriaudė su sėklom. ajajai.. o nemanai kad pats žioplas esi ir užtrumpinai kažkurioj vietoj? va tau ir pasekmės :) auginau aš ta LLR2 tai neįsivaizduoju apie ką tu čia kalbi :D
man trauma 8() kad neturesiu sau pilno maiso stafo :bong: ,sekanciam outdooruj pirksiu is Gonzo
ganja uber alles
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Lar »

ice rašė: man trauma 8() kad neturesiu sau pilno maiso stafo :bong: ,sekanciam outdooruj pirksiu is Gonzo
Tai gal ne green'o seklos kaltos o pacio aplaidumas ir nežinojimas .Bent man iš green'o sėklos išdygo beveik visos .pure ak iš penkiu visos penkios(tik mano aplaidumas,nepriežiura 2daigelis pražudė) ,autodwarf iš penkiu keturios ,runkelio X ak iš trijų dvi ,outdor mix iš penkiu penkios .Taigi negerai piktžodziauti ant vienintelio Lietuvoje patikimo selekcininko kuris ir taip užsima labdara
Palygink kainas užsienio seed bankų ir green'o .Ir nesitraumuok saves bus pačiam nuo to geriai :D
ir bėja neturi stuf'o ir neturi galimybiu jo gauti tuomet lieka viena išeitis NERUKYTI


Bėja kaip če kas užsiminė apie maratonus .Mano atvėju ilgiausias buvo 2mėn diena iš dienos didžeja dali sudarė tokia diena: Atsikeliu pavalgau ir gerdamas kavos puodeli parukau ,pietus pavalgau gerdamas kavos puodeli taip pat parukau ,ir vakare pavalgau parukau dar karteli pavalgau retkarčiais dar karteli parukydavau pavalgidavau o atėjus maždauk 22h susimastydavau kad reik save "iščiuhinti" tuomet pasportuodavau ir dažniausiai eidavau miegoti . Ir man tokie parukimai prasidėjo galima sakyti visai nesenai gal priėš tris mėnesius .dabar net nežinau dėl kokios priežasties rukau geriausiu atvėju i savaite viena karta ar net rečiau(nors galvojau kad vasara jau nebežinosiu kas yra vasara) ir ką aš gero patyriau per tuos du mėnesius? Ogi tai jog iškraudavau visa sresa(kuris buvo neišku iš kur matyt nuo to pačio dumo !( ),itampa (kuri atsirado del kai kuriu gyvenime esminiu pakitimu),bet kas svarbiause per savo maratona supratau kad dienos,laiko spaudimas į rėmus (padaryti koki tiksla nustatytu laiku) prie gero nepriveda o sukele skubėjimą kuris niekuo negeresnis už ramu givenimo būda net isiminiau pavyzdžiu jog darbas skubant nebus atliktas greičiau ir kokibiškiau .Tas pats darbas padarytas normalei dauguma atžvilgiu aplenks skubu darba .Teisynga mintis "Neskubėk ir būsi pirmas" :)
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė ice »

Lar pardon as nepikzodziauju-tiesiog nieko nedievinu :)
ganja uber alles
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė runkelis »

matomai neturi propogatoriaus :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Lar »

Su Runkeliu dėl propogatoriu visiškai sutinku bet su jais yra visai neblogas sprendimas tiesiog pasakyti "Eikit jus kur akys neužmato ,ausis negirdi"
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Click Clack »

Šiandien po dviejų metų mano blaivumo (nieko nevartojau, negeriau) išgėriau arklišką kiekį degtinės, jaučiuosi tragiškai. Nenoriu miegot, nes vos tik atsigulus sukas galva, tai sėdžiu apsikabinęs vandens butelį, jaučiu rytas bus sunkus. Gailiuosi, kad pasidaviau tradicijom. Alkoholizmas turbūt didžiausias planetos paradoksas, argi rūkantis žmogus galėtų pasakyti, kad rūkant kažkaip neigiamai įtakokoja jo sveikatą. Įtraukiant ir visus kitus narkotikus, net ir kofeiną, cukrų kiekvienas gali pasakyti, kad jaučia neigiamaus efektus.
Paskutinį kartą redagavo Click Clack 2012-07-14, 12:50. Iš viso redaguota 3 kartus(ų).
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Lar »

Click Clack žinok man po net ir nuo nedidelio kiekio aukoholio buna panašiai .kelis kart šeis metais bandžiau alaus gert visos skarbonkes alaus net neižgeriu maždauk tik tredždali. Nieko gero nebuna pradeda skaudėt galva,nebedyrba skrandis ,kyla rugštis ,nors visiška apstinencija man prasidėjo tik po nauju metu bet padariniai mane džiugina .be aukoholio esu laimyngas ,nevartoju kitu narkotiku tik kanape ir esu tuo patenkintas nors žmonės mane vadina narkomanu,bet aš ant ju esu b__i dėjas ,ir kaip manes paklause kodel negeriu o tik rukau aš jiems atsakau parukyk suprasi .
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Click Clack »

Vat būtent, kad daug kas dažną kanapės rūkymą lygina su dažnu alkoholio gerimu. Manau rūkyti galima bet kada ir bet kiek '|
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė ice »

labai prikolna pries einant pas dantiste ipusti medicinini duma ir siaip nepirkau israsytu antibijotiku gryzes ivariau tris bongus ir viskas ok :)
ganja uber alles
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė paukstukas »

Tai geriau nusipirk, nes infekcinis endokarditas dalykas rimtas.
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
fiskar
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-08-03, 14:18
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė fiskar »

po pusmecio pertraukos kasdien
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė ice »

jei tureciau kas vakara,nakty,paryciuj,ir net einant i darba,priklausomai nuo formos,man neparukyt nesveika manau :)
Bet derlius siais metais patyre fiasko-tai tik vakare lituanica green kaput lapu ipuciu-kaip man jie nusibodo ;)
ganja uber alles
Mantuks
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2012-07-30, 16:37
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Mantuks »

Nezinau kaip kitiem, bet man tai sunkiai butu kiekviena diena rukyt. Dabar kelias dienas puciau is eiles, tai grynai jauciuos visa diena apsunkes, miego daugiau uzsinoriu ir nelabai buna jegu. Aisku, sportuojantis esu labai aktyviai, tai kiekviena diena pust taip ar taip neiseitu. Nezinau, gal tiesiog reiktu priprast :) Bet dabar galvoju laikyt tik savaitgaliais.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė kentacmis »

all day every day
Scarface
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012-01-21, 00:27
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Scarface »

i savaite ipuciu viena karta su draugais , bet tas kartas buna iki kol atluztam ir uzmiegam :DD
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė zebr »

Cia everyday irgi ;D
Gestapas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-08-22, 20:52
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Gestapas »

Ziema, rudeni buvo ir pora menesiu is eiles everyday, bet dabar kazkaip per visa vasara keli kasekeliai tik.... :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18685 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip rukote savo mylima mery jane?
    |O_o| » » forume Legalus forumas
    164 Atsakymai
    87992 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas KingBong
  • Kaip dažnai lankotės legalus.net diskusijų portale ?
    kauptukas » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    5726 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Kokiu budu rukote?
    morf » » forume Legalus forumas
    446 Atsakymai
    198105 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas BuD
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38619 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu