Nuotrauka Nuotrauka

Kaip daznai rukote ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Recy »

Kartais i savaite 2kartus, kartais ir i menesi tik viena karta. Priklauso nuo uzimtumo :)
rusyninx
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-09-21, 14:12
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė rusyninx »

karta i diena tai visada, be kartais ir dazniau :D
cryptkeeper
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2012-08-27, 22:53
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė cryptkeeper »

sededamas UK rukydavau sokolada be sustojimo per dienas :D o vat gryzau i LT tai bedume aplinka nes ir kainuoja daugiau ir pasimt sunku :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė putejas »

gerai, p[asakysiu taip. rukau tuomet kada turiu pats uzsiaugines (o neeauginu) ir rukau prasktiskai ciut ne kaip paprastas cigaretes kas puosvalandi, o kada neturiu savo, tuomet perku ciut ne kas diena ( kuomet turiu pinigu pe grama ar pusantro ir supouciu ant vakaro.). ir normaliai, tik norimo progreso negaunu aisku, bet seip gyvenimas nera blogas;D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė G. »

man tai labai sunkus klausimas šitos temos :D su Marija sau senai susidraugavęs esu ir ją labai myliu, todėl ji manęs niekada nevaržo :D ta prasme nebūna nei per mažai ir nebūna per daug :) Būna, kad supučiu gramą per kelias dienas, būna ir kad supučiu kelis gramus per kaseką. Pats dabar neturiu gėlių, tai kai negaila pinigo kito - pasiimu per nepažįstamuspažįstamusdraugusnedraugusžinaunežinau iš ko, žodžiu randu. Šiaip pučiu taip pat dažnai kaip ir noriu... nu aš tiesiog nesugebu paaiškinti :D pasakyčiau, kad retai pučiu - meluočiau, pasakyčiau, kad dažnai, tai irgi nesinorėtų sutikti :D ai.. žodžiu.. rūkau taip dažnai kaip noriu, kartais vienas, kartais su draugais, kartais su kate, o kartais su mama, žodžiu putimas man - ne problema :D Rytoj į interviu dėl ilgai laukto darbo! Valio! :D

+ noriu pridurti, kad kai aš pučiu, tai kartais man labiausiai patinka surukyti pusę ketvirčio per dieną. Kartais daužytis kelias dienas iš eilės po porą gramų. O kai buvau pas draugą užsieny, tai +4g hash'o kokias dvidešimt minučių "tampėm" per vieną tokį oily oily juicy juicy savo hash sultyse permirkusį kaseką :D Irgi neblogai buvo :) Nu kaip aš dažnai rūkau?! Nu nerūkau išvis! Pasakysiu dar ir taip - rūkau tiek kiek ir kada man netrukdo būti savimi visiškai blaivaus proto, nes kartais atsibosta būti vartotoju ir kartais tas gandjos jauduliukas trukdo susikaupti dideliam dalykui :) dėl savo trokštamos karjeros esu priverstas optimizuoti surūkomą kiekį, kad nebūtų nei daug, nei mažai, o pats tas :)

Linkiu kad kiekvienas rūkytumėm tiek kiek mums iš tiesų reikia reikia [:)]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė Click Clack »

Aš jau daugiau kaip metus nerūkiau, kartais pagalvoju, kaip būtų gerai užtraukt, bet viskas, taip ir baigiasi... Net pats nesuprantu, kodėl taip yra, gal dėl to, kad pripratau skubėti kažkur, laiko nerandu. :?
hashnop
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-09-14, 21:59
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė hashnop »

O tai tie kurie ruko kiekviena diena tai jus patys auginat ar perkat ?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė G. »

Vieni perka, kiti augina.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė zebr »

hashnop rašė:O tai tie kurie ruko kiekviena diena tai jus patys auginat ar perkat ?
Nu tu pats pagalvok, kiek rukanciu kiekviena diena ir kiek auginanciu lietuvoi :) Vieni perka, kiti augina, treti dar kitaip ;)
nuttzy
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-04-11, 21:42
Reputacija: 0

Re: Kaip daznai rukote ?

Standartinė nuttzy »

Danijoje kai studijavau tai turejau pazystama fermeri. Mazdaug po 18lt grama parduodavo, bet didesniais kiekiais reikedavo pirkti. Lyginant su daniskom kainom tai cia kaip autobuso bilietas, taip kad pigu. Rukydavau vien zole, tik mokykloje ir darbe cigaretes. :) geri laikai budavo. Kepdavom pyragus is 10g zoles ir siaip 10g max savaitei uztekdavo. Karta 100g per pora savaiciu su draugu surukem/suvalgem/isgerem.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18688 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip rukote savo mylima mery jane?
    |O_o| » » forume Legalus forumas
    164 Atsakymai
    87994 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas KingBong
  • Kaip dažnai lankotės legalus.net diskusijų portale ?
    kauptukas » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    5730 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Kokiu budu rukote?
    morf » » forume Legalus forumas
    446 Atsakymai
    198108 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas BuD
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38639 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu