Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė oxyd »

Butu idomu suzinoti kada butent pirma karta paruket mj,nujauciu kad dauguma buvot dar nepilnameciai :) Ash pirma karta ipuciau 13 metu :/ Tai ivyko stovykloje kur man padejo tai padaryti vadovas :) (afigenas rasta :) po to nerukiau mazdaug 3 metus, bet butent tas vadovas mane uzvede ant shio kelio ir nuo to laiko pradejau dometis visais dalykais susijusiais su kalnalapem.Nors jeigu ash dabar buciau jo vietoi tai ne uz ka neduociau tokiam pienburniui parukyt zoles.O kaip jus pradejot draugyste su mj ? :)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

as tai buvau kazkur 20-22 metu.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

na pirma karta parukiua 15 :|
jokio ipatingo jausmo nepatyriau..tiesiog pribyla mane ir vsio...
antras kartas geresnis buvo.:) bet tada rukem tikedamiesi pazvengt ir pan..
dabar negaliu apsakyt to nuostabaus jausmo :)))
fricas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2004-03-21, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė fricas »

na as tai pirma karta :x: --==::~~ budamas 18m. Ir zinot man pirmas kartas buvo jega,tiesiog atrode kitam pasauli atsiradau,muzikos klausyt buvo labai faina.
oMAL
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2004-05-17, 17:56
Reputacija: 0

Standartinė oMAL »

ash parukiau 13 irgi kazkur, bet ten grynai akimirkos nuotykis. pasiule - sutikau - ipuciau :)))
*gal tiesiog atsipuciam?..*
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

o kas buvo toliau?Taip nuo 13 ir rukiai??
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

ash truputi dazniau :) pradejau rukyti kazkur nuo 17
pal
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-06-17, 10:48
Reputacija: 0

Standartinė pal »

pirma karta --==::~~ 16 :) yejas y mishka tik supratau kad kazkas ne taip :D:D ir vaiksciojom po mishka ieskojom saltinio atsigerti, bet kaip jy radom taip ir neatsigere gryzom :D :D
: )
pal
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-06-17, 10:48
Reputacija: 0

Standartinė pal »

:D
: )
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Va koks buvo mano pirmas kartas(rimtas). Buvau ta vasara susilauzes koja ir niekur is namu neiseidavau. Dar pasitaike taip kad likau geram vienam menesiui vienas gyventi, tai paskambindavau draugui tas atnesdavo valgyt ir isgert. Taip viena karta atsinese stuff'o. Nezinau kiek ten buvo ir kokios veisles, bet susisukom joint'a be tabako ir surukem 2. Tiesa pasakius labai grauze gerkle ir siaip skonis buvo bjaurus. Tas mano draugas jau seniau buvo putes ir zinojo ko tiketis. As ne. Nu eilini karta uzsikosejau ir atsikeliau atsigerti vandens, jau geriant kaip tai pajutau, kad vanduo nerealiai saltas - kaip kokio Mynthon'o saldainio. Bet dar karta itraukiau - O blemba- ir dumas pasidares saltas kaip metines cigaretes. Nu tada ir prasidejo, - atsiminkit man sulauzyta koja - prisukiota varztu - remtis jokiu budu negalima, nes gipso nera. O man galvoj uzia, zvilgsnio i nieka sukoncentruoti negaliu ir dar sirdis vartaliojasi. Taip truko gal 10-15 min, po to aprimau ir apeme toks nerealiai malonus jausmas visiskas atspalaidavimas. Atsiguliau ant lovos ir taip "ikritau", kad net mirkset tingejau. Neisivaizduoju kiek laiko taip gulejau gal kokias 5 val., klausiau muzikos ir stebejausi is kur ji pas mane atsirado - anksciau nebuvau girdejes. Nu zodziu pirmas kartas man patiko.
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

:D super
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

o kokia muzika grojo? :)))

o tiesa po to karto nustojai rukyt ar rukei toliau?
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Grojo, kaip paskui ishsiaiskinau P.O.D, Everything But The Girl -- ir kt. As zinoma ir pries tai ju klausiau (gi mano kompe!!!), bet tada jos skambejo visiskai kitaip, kazkokie rytietyski motyvai isryskejo. Btw - tas pojutis isliko ir po to,- net nerukant!
O rukyti as kaip tik nuo tada pradejau. Taip pamazu... Paskui ir augint...
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

pirma karta parookiau --==::~~ guledama ligoninej :D :))) pirma karta ne taip faina buvo kaip wweliau kitus kartus,bet wistiek liux buvo :]
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

sesele mery atneshe gydymo priemone? :]
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

:D :D :D nea...gerai butu jei taip butu :))) :) ash pati ten prdejau papildoma gydymo procedura ;) --==::~~ :D
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

ash pirma karta pabandziau sweet :x: MJ :x: irgi budamas 13. kaip ir omal visai netycia. pasiule - sutikau - apsirookiau. ir nuo to laiko vis karts nuo karto paputaliodavau, bet tai nebuvo daznai... koki karta per pora savaiciu karta i menesi... na o va nuo kaskur 16 pradejau parookineti kur kas dazniau, savaitgaliai visi apipusti, nu ir darbodienom kartais. na o jau nuo 17 puciau kaip biesas. --==::~~ :))) net 12 klases egzus prapuciau 8/ bet tai manes nesustabde, puciau toliau. ir kuo toliau tuo daugiau. galu gale preita vasara pradedant pavasariu pusdavau kiekviena diena nuo 1 val dienos iki kokiu 4-5 ryto. EWERYDAY. galu gale vasaros gale baigesi mano bizniai ir kartu ir babkes. teko primazinti pusti. pusciau tik vakarais bet irgi kiekviena diena. na ir kaskur po naujako nedaug apsiraminau iki dabartines situacijos. o ji tokia: jei nera po nosim poosti nesiparinu o jei pasiulo tai niekada neatsisakau, bet darbo dienom vengiu. reziume isheina per savaite kokie 2 max 3 lengvi putimai (vidutinishkai vienas putimas yra 1/4 g i jointa ant 3 zmoniu). na zinoma buna ir daugiau bet ash kalbu apei vidurki. tai va mazdaug mano tokia draugystes istorija su MJ. tiesa man dabar 21 i gala eina po truputi :) pasiskaiciuokit kam idomu kiek laiko jau rookau....

Big UP!!!
Pomka
maik371
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-07-16, 09:54
Reputacija: 0

Standartinė maik371 »

as pirma karta kai rukiau tai manes net neapveze buna gi kad pirmas kartas nieko neduoda mano draugelio irgi neapveze. tada pabandem 2 karta antra karta susukom jointa nuejom i kazkokitai padjezda ten suputem. is pradziu einu viskas normaliai paskui taip kojos tirpti pradejo dedi zinksti ir su juo kojos tirpsta vis labiou atrpde kad po kokiu 5~10 zingsniu jos visai nutirps. pradejau prisiminti visokius filmus apie narkomanus ir pan.. laikas lyg sustojo pakol nuejom kokiu 15 metru atrode kad nuejom 1 km. po to pradejom juoktis is visokio shudo bet tai truko ne ilgai. norejosi kad viskas kuo greiciau baigtusi. ;]
wanile
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2004-07-18, 14:47
Reputacija: 0

Standartinė wanile »

Ash tai 1a karta ypuciau:x:,kai man buvo 12m :) atsimenu shventem rugsejo 1a atrodo,ash buvau ishgerus 2 butelius alaus(bet kiek gi man tada malaletkai reikejo)ir ypuciau kazkokiam mishkeli netoli namu.Tai nutirpo kojos,pradejau zvengt,kaip nesveika.Buvo tamsu ir draugo maike shviete tamsoj,tai ash i ja ziurejau koki pusvalandi poto i tamsoje shvieciancia cyza ir pan.
kai jau galvojau,kad viskas praejo-grizau namo,pradejau atsirishnet kedus,bet kai pamaciau raishtelius kedu...nu nx...taip paeme juokas mane-visa chata skambejo nuo mano nesveiko juoko.Tai tevas kazkaip suprato,kad ash apsiputus,tai bishki buvo... !(
nu vienu zodziu bloga nebuvo,gerai uzveze ir tevas jau seniai pamirsho apie ta ivyki :)daugiau kazkaip nebepastebi jei apsiputus griztu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

nu jo...
sita istorija reiktu imest i tavo.pirmas.lt ar pirmas.tavo.lt yra toks saitas kur apie pirmus kartus tipo raso kas netingi.

O, ziurek, pati noretum, kad tavo vaikai tokio amziaus tokiose istorijose dalyvautu?
wanile rašė:Ash tai 1a karta ypuciau:x:,kai man buvo 12m :) atsimenu shventem rugsejo 1a atrodo,ash buvau ishgerus 2 butelius alaus(bet kiek gi man tada malaletkai reikejo)ir ypuciau kazkokiam mishkeli netoli namu.Tai nutirpo kojos,pradejau zvengt,kaip nesveika.Buvo tamsu ir draugo maike shviete tamsoj,tai ash i ja ziurejau koki pusvalandi poto i tamsoje shvieciancia cyza ir pan.
kai jau galvojau,kad viskas praejo-grizau namo,pradejau atsirishnet kedus,bet kai pamaciau raishtelius kedu...nu nx...taip paeme juokas mane-visa chata skambejo nuo mano nesveiko juoko.Tai tevas kazkaip suprato,kad ash apsiputus,tai bishki buvo... !(
nu vienu zodziu bloga nebuvo,gerai uzveze ir tevas jau seniai pamirsho apie ta ivyki :)daugiau kazkaip nebepastebi jei apsiputus griztu
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą