Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Samdash »

Mano pirmoji pažintis su MJ buvo 16os, su geriausiu draugu nusprendėm, kad reikia išmėgint, susukom apgailėtiną joint'ą su trečdaliu, tai gavom abu juoko priepuolius nesveikus, biškį norėjosi vemt, bet nevėmėm, ėdėm munchies kilogramais. :D Užtat veikė tik valandą kaip pirmą kartą, tačiau man užteko to, kad įsimylėčiau Marry Jane ir iki šiol nepaleisčiau. :)
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė ReikSuskaupt »

O mano pirmasis kartas buvo turbut 17-kos metu, per kazkokia klases svente. Rukem tik dviese, as ir jau gerokai patyres mano kolega. Visi kiti gere, tad bent jau man nebuvo labai smagi atmosfera :/ bet kai pradejom zvengt is visokiu pramanytu istoriju, tai nebegalejom sustot - toki pirma karta, aisku, smagu prisimint :) bet buvo ir ne visai malonus momentas, kai atejo kitos klases girta aukletoja su sampano buteliu rezt kalbos. Mes, aisku, garsiai zvengem is jos uz pilvu susieme, kai kiti visi buvo nurime ir neva idemiai klausesi. Buvo ziauriai juokinga, bet kazkaip tuo paciu ir nesmagu, kad negalejom susilaikyt :) kaip ten bebutu, visai patiko man, neissizadejau sito gerio iki isol ir nezadu issizadet :D
kidoLT
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-07-30, 16:05
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė kidoLT »

Nu nezinau as bandziau kokius 5 kartus, 2 is ju vemiau, 1 buvo blologa o kitus 2 gal 0,1 ant 3 tai nieko nebuvo :( ka daryt kad nepykintu? Tiokrai noreciau pajust tikra mj poveiki...
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė LinasM »

kidoLT rašė:Nu nezinau as bandziau kokius 5 kartus, 2 is ju vemiau, 1 buvo blologa o kitus 2 gal 0,1 ant 3 tai nieko nebuvo :( ka daryt kad nepykintu? Tiokrai noreciau pajust tikra mj poveiki...
Aš pirmus kartus irgi nieko nejutau, tačiau niekad nepykino. Bandyk saikingiau rūkyt, susisuk kasekėlį iš 1/4 cielo ir rūkykit keturiese.

Aš pats su :x: susipažinau penkiolikos, nuo tada ir rūkau. Aišku saikingai, tačiau pirmą pabandymą man smarkiai pranoksta pirmi kibiro ir bongo dūmai. Va ten tai buvo žudikai. Kibira patraukęs tai priguliau ant suoliuko, nes miriau visiškai.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė wauris »

Pirmas kartelis buvo kazkur 15tada parukem dar dreaugas tikino kad cia WW tad paruke per bambaliuka 3- 0.5g as pradejau vemtis ir mane dauze apie 3.5 valandos,buvo bjauru ir nemaciau tikrosios MJ poveikio,tiik parukydawau ir eidawau valgyt ir miegot.tad ilga laika nerukaiu nuo16 iki 21 tada vel uztraukaiu ir...patekau i kita kompanija kuri darydavo kazka,juokaudavo,zaisdavo,tada man pasidarer idmu ir as stumt pradejau....nuo to laiko Mj mano draugre ir as ja myliu :* :bong: :V: |.|) |.|) |.|)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Legalus »

Seniau ir as prikolindavau nesamones pasakodavau tai draugai su manim pust norejo ir mego :D dabar jau nusibodo tos nesamones daugiau ramus bunu susimastes, isplaukes.. ;)
vaikai nenarkokit vartotiku.
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė gendalf »

tai cia dar turbut priklauso nuo to ka labiau dominuojancio rukai, ar indica ar sativa, nu nes su sativa tai minciu fontanai...
oldfajerhend
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2010-05-23, 11:03
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė oldfajerhend »

Per plastika rukot ir skundziates kad vemiat.. Dumas taigi daug kartesnis ir per gerkle labiau kerta. Kad normaliai efekta pajust pirma karta geriau jau ta viena kasekeli ratuku prasukt, itrauki dumeli palaikai plauciuos ir isputi leeetai per nosi, kad viskas i smegenis nueitu. va tadai tai kirs :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė dumtraukis »

isvis norint pajust efekta pirma kart jauciu reik tiesiog but ramioj aplinkoj, kur zinai kad nieko nebus, niekas neprisikabins, kur tylu, ramu, o ne kurnors nakti laiptinej ar plote. pvz man fantastiskiausias dalykas yra bluntas is grynos, rukai ir ner jokio sunkumo kai rukant su tabaku, apskritai, jokios gerkles grauzaties, pora dumu, plauki...parymoji, vel pora dumu..dar labiau plauki ir taip kol nepajauti kad uztenka
va cia man tikras pasimegavimas ir aisku patinkanti muzika..o bonga naudoju jei noriu staigiai ir nedaug stufo yra, peace! :]
nes pyxas artina ;)
5nizza
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2009-08-31, 12:52
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė 5nizza »

Pirma karta parukiau 15. Buvom Yaga festivalyje ir pasidalino malonus berniukas. :) Juoko buvo, bet nedaug rukiau "uuu pirmi narkotikai... baisu", ganetinai greit viskas baigesi, bet apskritai jauciausi labai gerai, todel pamilau augaliuka.
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Recy »

Pirma karta parukiau 15, juokemes gal valanda is suns siknos ant draugo kaktos kuri isaugo po 5minuciu kai suktine surukem, is to kaip jis ta uzpakali bando su uodega paslept, buvo smagu, po to prasidejo visokios mintys kada visa tai baigsis. Emesi darytis baisu kad liksiu ikalintas sitam pasauly , sunku buvo atsimerkt, net nepajutau kaip uzmigau.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė putejas »

Mmm jo, nuotaikų kaita ar skirtingų dalykų suvokimas vienas iš ganjos poveikio rezultatų. Džiugu, kad parūkius būsena nepasilieka visam gyvenimui:)
Tarakons
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-08-04, 02:11
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Tarakons »

Pirma kart rukiau pas drauga sodyboje. Isvaziuodavom ten visada vasarom gerdavom bludydavom t.t, man 17 buvo iki tol buvau nusistates pries sita dalyka baisiai is nezinojimo. Na bet kadangi klausydavau reggea rap jungle ir t.t jau bilenkiek metu kaskaip net pats juokaudavau, kad man rukymas bus neisvengiamas. Na ir pamenu kaip sendien sedime valtyje saule leidzias ezere ir ruko draugai jointuka sako nori? ai kaskaip galvoju kiek cia as galiu lauzytis nu ir sutikau. kadangi rukantis cigaretes esu nekosejau nieko, pasedejau palaikiau plauciuose. Nu ir po kokiu 10 min nutirpo kunas kaskiek gryzom i kranta vos is tos valties issivarciau nes kojos sunkios buvo, atsisedom prie stalo ir isijungem radija tada grojo jazz muzika, as ja ir tuo metu megau, bet isgirdau prirukes tai buvo kaskas nuostabaus visi garsai issryskeje, siurpuliai per kuna eina ir t.t :] Tarp kita ko jazz man dabar vienintele muzika likus yra kuriai nereik rukyt, kad girdetum jos visa grozi ir eargazm butu. Po to pabandymo po pusmecio gal vel pabandziau ir taip galima imt, kad tarpai vis mazejo dabar parukau kasdien su tolerance brake po kelias dienas i menesi, alkoholis nebetraukia, pusmeti isvis be jo buvau, o cigaretes baigiu mest rukyt. Mane pirmaisiais kartais siaip paranojindavo visada negaledavau gatvese but kur daug zmoniu t.t galvodavau, kad mane stebi visi zino ka veikiau ir t.t. .| Tai kai nurukinejau pvz savo draugus/es yra 3 taisykles, kad tai baigtus maloniais pojuciais, o ne visos chebros vemimu ir gliucinimu. 1 - Maloni aplinka, kad jokio jokio diskomforto nebutu 2 - Vien tik rukantys zmones, nes jei buna nerukanciu vistiek dauguma uzsiparina, kad cia ji kiti smerkia nerukantys t.t nes buna likes mastymas, kad oi narkotika bandau. 3. Ir G dalinimas i keleta smulkesniu daliu ty pusgrami per kokius 3 jointus surukai, po kiekvieno rukymo 10-20 min pabuni jei viskas zmonem gerai siulai dar. Siaip viena is pirmuju juokingu pamenu. Gavom shaluhos is draugeliu sake visa maisa turi kaskur nuejom i miskeli vasara, grazu, susisukom 2 jointus tokius neblogus su ta intencija, kad cia sudas nevilks. Na ir rukom ta jointa big bena toki, ir jau jauciam, kad cia geruoju nesibaigs ir ne velnio mes cia ne shaluha rukom, o kaskieno derliu pavoge draugai. Surukem vos ne vos ta jointa ir isejom nuotykiu. Misko keliuku atrode valanda ejom kojos sunkios, draugas pradejo nebesneket visiskai nes jam atrode, kad jis sneka, nors snekejo mintyse. Mes su draugeliu prikolinom ir eidami kurem pasaka apie Onute ir Petriuka kuris istrepsedavo visokias melodijas net polifonines, nu zdz kosmosas ;D Isejom is miskelio ir prasidejo mano paranojos laikas 8() O ne! cia tevas gali vaziuot cia mama is darbo buna i parduotuve eina, cia dar kaskas negerai krc panika man 8| draugas toliau nesneka, kitam linksma, i mane nieks nekreipia demesio, kad man negerai dar labiau uzsiparanojinau vos neatpyliau :X po kaskiek laiko praejo lyg ir issiskirstem laimingi, bet pamenu dar vaiksciojau po rajona ratais, kad praeitu nes bijojau kad tevai supras .| Nuo to karto kai sakydavo shaluha atsargiau rukydavau ja ;D Siaip nezinau cia man gal taip, bet kai rukai is eiles savaite ar dvi nebera to dziaugsmo tai tolerance brake yra labai geras dalykas po ju vel kaip vos ne pirmi kartai buna. Na kas istvere tiek skaityt tikiuos labai neatsibodau btw man dabar 21 metai :V:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė runkelis »

dabar turesi man grazint ka dumais paleidote pavoge.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

:D :D tikėjaus tavo tokio posto. :D
Tarakons
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-08-04, 02:11
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Tarakons »

runkelis rašė:dabar turesi man grazint ka dumais paleidote pavoge.
No problem, kad ir netikiu jog butu toks sutapimas didelis, kad butent tavo Geri draugeliai nufirfino ;} Zdz as tai juokaudamas ir nejuokaudamas, sakau karma atlygins visiem, ka tu pajiemei is kitu is taves pajims galu gale, ir ka davei kitiem kaskada tau duos atgal :V:
Iputes
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-11-19, 00:53
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Iputes »

Mano pirmas kartas buvo 14 galbut 15,bet manau 14 tai va pasiule klasiokas mokykloj papust nubegom per pertrauka uz stadiono prie tokio namelio turejo saluchos nepamenu kiek ten buvo tai padauzem per flegute tai man nieko nesijaute,o tie ten truputi pasijuoke ir viskas veliau pamokoj sedejau ir jauciau tik dele sušne burnoj :D dabar jau man 17 rimciau rukyt pradejau tik sulaukes 16 gal truputi anksciau,o dabar rukau kasdien,bet smarkiai gaila tiek isleistu pinigu pristabdau pora dienu ir vel isivaziuoju rukau as keistai vasara nerukau visai net nekyla noras vasara alaus salto atsigert ar siaip,bet ne rukyt nebent vakarais :) o pats rukymas mano prasideda nuo rudens iki pat pavasario. Tai va nezinau ar galima prisiskaityt kaip pirmu kartu cia,bet pirmojo parukymo kaip ciupo gerai neatgaminu :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė PsY »

zinok nepilnameciam cia ne vieta!
PsYchotherapist
Anonymous

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Anonymous »

KODEL >JUMS< aktualus jo amzius? as pries skirstyma amziaus grupemis tiek ir sitam forume
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė PsY »

Todel kad sitas forumas ne kokiu zaidimu ar mamu klubas. taip kad manau sitas forumas nepilnameciam netinka.
PsYchotherapist
Rašyti atsakymą