Nuotrauka Nuotrauka

Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė sandman »

klimatronikas rašė:Sveikuciai,
kaip butu liudna sie metai buvo nesegmingi :| zaliuju stiebeliu derlius buvo ne itin geras :) alkogolio vartojimas man ne prie sirdies, 1 kita bokala isgert galima, aisku. bet geram savaitgalio laiko praleidimui reikia :x: :V: tad, ne nutoldamas nuo minties kreipiuosi i visus zolininkus klausdamas ir prasydamas artejanciu zoliniu proga :D . gal kazkieno derlius buvo gausus , ir liko nepradarytas "sloinikas" pumpur kuriais butu galima pasivaisint ($). susisiekim per SKYPE:paskaityk taisykles
Nu cia geras, pralinksminai. Gal pats esi idarbintas i komiko etata kriminalkej?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė runkelis »

$ matomai :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Legalus »

sandman rašė:
klimatronikas rašė:Sveikuciai,
kaip butu liudna sie metai buvo nesegmingi :| zaliuju stiebeliu derlius buvo ne itin geras :) alkogolio vartojimas man ne prie sirdies, 1 kita bokala isgert galima, aisku. bet geram savaitgalio laiko praleidimui reikia :x: :V: tad, ne nutoldamas nuo minties kreipiuosi i visus zolininkus klausdamas ir prasydamas artejanciu zoliniu proga :D . gal kazkieno derlius buvo gausus , ir liko nepradarytas "sloinikas" pumpur kuriais butu galima pasivaisint ($). susisiekim per SKYPE:paskaityk taisykles
Nu čia geras, pralinksminai. Gal pats esi idarbintas i komiko etata kriminalkej?
Girdi komikas tu, jai zinotum bent truputi kaip jie dirba, tai suprastum kad iki kriminalkes jam dar toli, mentai tokiu skelbimu neraso, jie tik gali atsakyt i jau esamus skelbimus. mentai neraso jokiu zinuciu, jokiu skelbimu, nieko.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Saras
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2011-01-17, 13:32
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Saras »

toks pastebejimas, nzn ar cia visiems ar tik man, kad galiu prisigert belekiek, ir pries miega parukyt biski, ir kita diena praktiskai jokio paxmelo nebuna ?
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Broniusx »

Saras rašė:toks pastebejimas, nzn ar čia visiems ar tik man, kad galiu prisigert belekiek, ir pries miega parukyt biski, ir kita diena praktiskai jokio paxmelo nebuna ?
Nu nezinau, pries pora savaiciu kaip tik isbandymas kepenims ir visiems kitiems organams buvo su ~5l alaus, tada parukiau, nuluzau aisku savaime... Is ryto atsikelus gyvent nelabai norejosi :D Bet, po kasiako atsigavau kaip beris, nusvito iskart pasaulis
Seulaz
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-08-17, 21:13
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Seulaz »

Na kodėl paprasčiausiai žmogus negali pasirinkti to kas jam tinka ir patinka. Man asmeniškai kaip jau ir kažkas minėjo alkoholis ir marichuana tikrai nėra geras derinys. Teko patirti, ir apskritai alkoholio beveik nebevartoju (išskyrus retkarčiais vyno atsigeriu). Nepriimtinas nei apsvaigimas nuo alkoholio, plius nė kiek neatpalaiduoja, stresuoju, negaliu užmigti išgėręs, skauda galvą ir t.t. O tarkim kanapes laikau vaistažolėm, renkuosi jas meditacijai, ir šeip man labiau tinka, nes neesu "tusovčikas". Man nieko nėra geriau kaip pasiklausyti relaxingos muzikos, tiesiog pachillint ant foteliuko, pasinerti mintyse, apgalvotyi viską:) Plius turiu problemų su nemiga, kartais tiesiog ištisai naktimis bludiju, nepadeda niekas išskyrus paprastą nekaltą augalą:)
Lopezorius
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-09-12, 22:47
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Lopezorius »

As asmeniskai vengiu maisyt ne del bloguju savybiu kuriu man niekada nebuna bet gilesnes mintis ypac kai stoned negerus, o isgerus kaskaip kitaip viskas jauciasi na ta prasme alkoholis gi kerta per smegenis o nuo jo gali padaryti ir dalyku del kuriu gali gailetis, o nuo dumu ne.
peacemybro
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-10-23, 22:50
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė peacemybro »

Aisku didelis kiekis tai nekazka. Bet keli buteliai alaus draugu kompanijoj ar taure vyno tai liux. :)
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė coffesin »

Siaip tai jeigu buni gan neblogai ikales ir uztrauki kasiaka tada labanakt :D pirmas 5 minutes buna smagu, bet poto taaaaip ziauriai galva susisuka, is vietos negali pajudet. isnesa konkreciai, aplinkos nebegirdi, jei dar muzonas koks tempiantis eina tai vapse.. atsimenu buvau jau gerai prisigeres ir uztraukem 3 ar 4 kasiakus, tai mane net jei ir per sikna butu pise, nieko nebuciau galejas padaryt... :D ne kart pasimokiau kad nieko gero sitas derinukas, bet vistiek niekada neatsisakau dumo, nesvarbu kokioj stadijoj :)
gimbiz
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-10-31, 19:43
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė gimbiz »

manau jai rukyt,tai be promiliu,nebent koky skarbala troskuliui numalsint :)
python
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-08-15, 02:08
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė python »

Man viena kart kai suveike skarbalas+maryte ant virsaus=draugyste su šikinyku :D dar pries tai pica buvau sukirtes tai gal ir susidejo viskas :D bet as jau nebemaisysiu daugiau
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė pompapiras »

Nu, as per tusa prigeriau daug vodkos ir parukem jointa ir greit privemiau daug, tj daug alko + zole = negerai, nedauk alko + zole = geriau, tj geriau situos dalykus atskirai daryt
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Omletas »

Ankščiau per įvairius festus, kai buvau šiek tiek jaunesnis, tai visada ir gerdavau ir rūkydavau belekiek, tačiau niekada nevemdavau, todėl nemačiau tame nieko blogo. Bet kažkaip kai pradėjau dažniau rūkyti draugą joną ir bręsti, tai išvis pamiršau, kad egzistuoja alkoholis, jis tapo visiškai nereikšmingas be jokių pastangų ar apmastymų. Nemanau kad alko ir kanapė yra suderinami dalykai. Taip pat kaip nemanau, kad į žalią arbatą reiktų dėt cukrų, juk tai sugadina jos skonį. :)

Vienintelė išimtis, tai vasarą pasiimti porą 0,3l bonkučių i kuprinę, jei kurnors per miškus trippini su joint'u, o atmetus šią išimtį, tai galėčiau teigti, kad tai yra kardinaliai skirdingi ir nesuderinami dalykai. (nebent esi begalvis tarčiokas, kuriam svarbu kuo labiau nuraut sau stogą)

Peace.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Legalus »

Jai jau esi toks begalvis tarciokas kuriam svarbu kuo labiau nuraut sau stoga tai vien alkoholiu neapsiribosi taip kad cia toks diskutuotinas dalykas as manyciau,
vaikai nenarkokit vartotiku.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė runkelis »

paskaityk jo daugiau pranesimu siame forume,nemanau kad jis tarciokas.pranesimu jo yra nedaug 6 tik.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Omletas »

Ir neesu, bent jau savęs tokiu nelaikau. Ankščiau, kai dar buvau 16metis vaikigalis be jokio supratimo ar saiko pojūčio galbūt ir buvau toks, bet tie vaikiški išsikalinėjimai jau senai prapuole. O jei grįžtant prie temos tai dar kažkas labai teisingai pasakė, kad vartojant alkoholį ir MJ alkoholis slopina gilesnių minčių srautą, jei būni stoned. Čia, bent jau pagal mane dar vienas minusas, nors, aišku, skirtingi žmonės nori skirtingų dalykų, tai kitiem tai gali būti visiškai no problem, bet čia tik mano asmeninė nuomonė 8/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Rasta ir alkoholis. Suderinama ?
    KoObas » » forume Legalus forumas
    302 Atsakymai
    133084 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12470 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23143 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19436 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Imunitetas, žolė ir mokslas
    Manvydas » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    33216 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis