Nuotrauka Nuotrauka

Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė martynass »

Slow Stone rašė:Keista iš kur atsirado net keturiolika lapų šnektos tokiu paprastu klausimu.
Rastafarizmo doktrina alkoholio vartojimą draudžia. Taškas. Paprastas klausimas, paprastas ir atsakymas.

Visos kitos šnekos yra ne į temą.
Visiskai tau pritariu, taciau nepamirsk, kad gyvenam ne Jamaikoj ar Olandijoj, o postsovietinej visuomenej, kurioje (dristu sakyt) alkoholis garbinamas, todel ir gaunasi toks pilstymas is tuscio i kiaura, kiek zmoniu tiek nuomoniu. Tam, kuriam kalnalape skirta atsipalaiduot ir pamedituot sakys, kad tai neimanoma suderint, taciau pilna tokiu, kuriems svarbiau, kad kuo labaiau nurautu stoga ir jie sakys: "o kas cia tokio?" Taciau, mano nuomone, kalanalape po gerimo atskleidzia ne gerasias, o tik blogasias savo savybes.

moderuota
Kalba Slow Stone:
Galim toliau pilstyt iš tuščio į kiaurą. Bo matau, kad neina susilaikyt :D
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė krūmas »

Gal gali pagristi savo paskutini sakini? idomi tavoji nuomone.
:V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė PsY »

Citata rašė:Gal gali pagristi savo paskutini sakini? idomi tavoji nuomone.
Man ir butu idomu :) man išgerusiam patinka užrukyt ir jokiu blogu savybiu dar nebuvo, jei tau būna nekažka tada daryk išvadas arba išgeres nerukyk arba negerk :) :V:
PsYchotherapist
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė martynass »

Na, norejau pasakyt, kad kai prigeri ir prirukai, tiesiog nebesweikai istasko smegenis ir nieko nebesupranti, be to, didele pykinimo tikimybe (as aisku, tai taikau tik sau, nekalbu apie kitus, bet tikiu kad ne man vienam taip nutike yra).Na, o parukius paprastai tiesiog pasineri i apmastymu pasauli (jei stounas), arba zvengi iki nukritimo is bet ko. Matyt del to ir nustojau maisyt siuos man nesuderinamus dalykus...
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė PsY »

Na Man taip nėra buve, jei būna blogai aš prigulu kur nors valandžike dvi ir aš vėl galiu tusint xD suprantama kiekvienam kitaip kitas draugas irgi negali rukyti ir gerti tiesiog organizmas ne taip priema ir būna nekažka.
PsYchotherapist
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė krūmas »

as tikiu tuo jog viskas imanoma tik reikia viska darytu su protu. visad reikia galvoti ka darai.
man alus visada buvo skanus. anksciau pliaupdavai ji labai daznai. dabar reciau, zymiai reciau... tiesiog kartais norisi atsigert o rukyt. nors dabar nebijau ir pamixuot rukalus su alkoholiu nes pastebejau kad neatsiranda salutiniu poveikiu maisant
:V:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Smoking Barrels »

paranojos dažniau išlenda maišant putalą su alko
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Rasta ir alkoholis. Suderinama ?

Standartinė krūmas »

Smoking Barrels rašė:paranojos dažniau išlenda maišant putalą su alko
o daznai taip buna maisant? pagalvojau kad gal tai tik sutapimas.
o dar geriau butu jei argumentuotum arba kazkokiu linku numestumk
:V:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Smoking Barrels »

Na aš aišku pagal save sprendžiu, tai sunku kažką daugiau pasakyt, argumentuot. Tik pavyzdžiai, kurių manau nereik ir vardint, juk maždaug aišku apie ką kalbu. Gal labiau nuo žmogaus priklauso, nuotaikos, o gal nuo suvartoto alkoholio kiekio, nieko tiksliai pasakyt negaliu, nesu mokslininkas, tyrimu neatlikau.. tik žinau kaip būna, nevisada, bet tikimybė padidėja. Beto, jei teisingai atsimenu kažkas forume apie šią problemą jau buvo užsiminęs :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė krūmas »

taip. regis topice apie paranojas.
as manau dar yra skirtumas koi alkoholi vartoli. vodke/kokteiliai ir tarkim alus tikrai skirias
Paskutinį kartą redagavo krūmas 2011-03-24, 23:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
:V:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Smoking Barrels »

matomai. Pratesė diskusiją naujoje temoje su patikslintu temos pavadinimu ;) ar whatever :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Slow Stone »

Yes I! Patikslinau. Dabar galim šnekėt kiek norim. O ten gi buvo paprastas klausimas, turintis trumpą atsakymą - nėr ką diskutuot.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Sokan »

Barrels, kai sakai tokius dalykus, geriau ir sakyti iskart, kad MAN param param.... nes mes ne vienodi, tau paranoja, man atvirksciai gal :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Smoking Barrels »

sutariam :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Slow Stone »

Man viskis prie suktinės puikiai tinka, ir vynas skaniai siurbčiojas, ir alus neskanus nesidaro. Ir iš viso, jei tik bonkos ir nėra ganžos - tai tiesiog byčka. Žolė padeda stabdyt arklius ir negert da pabednovo konca. Taip pat ji padėjo tuos kasvakarinius "po porą alaus" sumažint iki 1 karto per mėnesį (kartais rečiau, kartais dažniau), tik dabar vietoj aliaus renkuos viskiuką...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė krūmas »

Slow Stone rašė:Man viskis prie suktinės puikiai tinka, ir vynas skaniai siurbčiojas, ir alus neskanus nesidaro. Ir iš viso, jei tik bonkos ir nėra ganžos - tai tiesiog byčka. Žolė padeda stabdyt arklius ir negert da pabednovo konca. Taip pat ji padėjo tuos kasvakarinius "po porą alaus" sumažint iki 1 karto per mėnesį (kartais rečiau, kartais dažniau), tik dabar vietoj aliaus renkuos viskiuką...
Nu tu ble ble, gryn aš :D tik dabar aš labiau linkes prie raudono vyno.bet viskis irgi geras gėrimas
:V:
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė GF-Z »

Vasarą -> šalto alaus buteliukai, pagurkšnojimui + 2 kosai ;]]]... pats tas, nes po to ir tas alus pasidaro nebeskanus :), bet kai dziovina normaliai nueina :)...
Žiemą -> meduoliai, sausainiai, belekokios bandelės, sultys, pienas, arbata... nors ir space cake ir daug kosų arba bong RIP time, tai išlieka daugiau geriau negu alkoholis. :)

Nesuprantu, kodėl aš galiu taip, o kiti čia kratosi dėl alkoholio, pasiimk alaus ir viskas, jeigu negali kitaip.. ir gurkšnok ir pūsk, daug įdomiau yra iš girtų žvengti pripūtųs, nei pačiam tokiam būti ir kalbėti apie tarkim:
-klausyyyk, jonaaai, kodėl mes tada taip daug gėrėm!!!!!!
-Neprisimenu naxui! BLET!


Apskritai, neigiamai į alchašus žiūriu.. Ar jis būtų savaitgalinis, ar jis kas trečią dieną - jis alkoholikas. Kadangi pvz: penktadieniniems, jeigu neišeina prisigerti, tuomet bet ką padarys, kad išgertų, jei išeis - prisigers. Jeigu ne - visą savaitgalį bus piktas ir belekaip norės prisigert... :)

Vat tas nekaltas alkoholis, tokią priklausomybę sukelia žiaurią gan, čia viskas kur kas giliau, nei televizorius pateikia žmonėm... Alkoholis - socialinis narkotikas, kaip ir COCAINAS - aukštuomenės narkotikas. Daug pažinčių rišasi per alkoholį (varguolių sluoksnyje) ir per kokainą (aukštuomenės šeimos ten valdančios, magnatai, žemesnės grandys)... Priklausomybė tampa tarsi nuo kito žmogaus, jeigu jis nori gert - tu neatsisakysi... Taip susidaro tokios grupės ir staiga visos įpuolą į alkoholio spąstus. :)

Tai tiek... O siaip ipūtus mane vos ne vimdo nuo to kvapo baltos... :D Todėl geriausia pūst ant paxmelo, varguoliams su skaudančia galva, bet ne..varguolis eis alaus pirkt, o protingas kosą išsitrauks parukys ir nuvarys į miestą su draugais patarcialint geriau :)

Tiesiog cia negalima šių 2 skirtingų kaip dangus ir žemė medžiagų suderint, nes jos skirtingai veikia. Alkoholis - slopina, bukina nu suprantat, kad visai kitaip...
:x: tuo tarpu, visai kitaip smegenis veikia.. Jinai kai ką pastimuliuoja, kai ką pablokuoja ir gauname tokį efektą: skrendame kosmose, esame beveik visiskai blaivus, puikiai suvokiame erdve ir tuo paciu tiesiog puikiai atsipalaiduojame... Stai ir skirtumas, pastebejau, kad alkoholio atsisakius ir pradejus varot :x: , po kurio laiko pabandzius alkoholio ir gerai pakalus jauciau labai slykstu jausma... Atrodo kazkokia slykstyne viduj, galva vos dirba, galvoji apie nesamones ir esi blaivus... As galvoju wtf??? Galvoje as blaivas, bet kuna meto... Kazkaip nebesinori tokios busenos daugiau... :)

Tiesiog pastebejau, kad vartodamas alkoholi, gan smarkiai, buvau lygiai toks pats varguolis, be savo mastymo ir t.t.
Dabar gi kai pradejau kelia kartu su :x: , visiskai pakeiciau poziuri i pasauli, visiskai kitos idejos, apskritai gyvenimas aukstyn kojom apsiverte... Ir galvoju kartais, kaip gerai kad pradejau rukyt, dabar nors kazka gyvenime naudingo siekt galesi, o ne dirbk pirk ir ,galu gale, varguoliu mirk... :)

Jeigu, čia yra tokių, kurie pastoviai gerią kiekvieną savaitgalį iki žemės graibymo - nepykit, bet tiesiog susimąstykit apie save :)... Jeigu visi varotų herą, kaip alkoholį ir tu darytum taip?? Nes visi juk vartoja... :V:
p.s. čia šiaip informacija iš galvos iškroviau :D --==::~~ :)
sokan, klausyk, kaip galim susrasyt, as negaliu siust pm..
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė RapidFire »

GF-Z rašė:
Labai palaikau :). Visas derinimas, tai nebent alučio pagurkšnojimui, kad burna sausa nebūtų :]
Daug žmonių į gerąją pusę nukreipė :x: , mane irgi. Na bent mes patys manom, kad tai gera pusė ir to pakanka ;)
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Stoned4life »

Asmeniškai aš prieš vaistus mėgstu išgerti porą alaus arba stiklą brendžio,tada ramiai atsisėdi,groja mėgstama muzika ir smilksta jointas.Tada maloniai atsipalaiduoji,apmastai viską.
Voice of the people is the voice of JAH
Rasta.Jėzus
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-03-27, 22:04
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Rasta.Jėzus »

Po gero bokalo tamsaus alaus man, asmeniškai, mažiau užtenka, kad nusprogdintų. Pvz.: šiandien su draugu pasiemėm po bokalą ir po to supūtėm kokį 1/8 ant dviejų. Galiu pasakyt, nesitikėjau, kad taip nuvilks. Ypač kai būtent tą rūšį naudoju pastaruosius 3mėn ir puikiai su ja susipažinęs esu.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Rasta ir alkoholis. Suderinama ?
    KoObas » » forume Legalus forumas
    302 Atsakymai
    133084 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12470 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23143 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19436 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Imunitetas, žolė ir mokslas
    Manvydas » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    33216 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis