Nuotrauka Nuotrauka

Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Enchanteris »

Stone siek tiek pritariu, kad po bokalo labiau atpalaiduoja ir maziau sancu kad sukels paranoja
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė kasiakas »

Man tai puikiai dera su alumi, jei jo yra saikingai :D Nebegeriu galima sakyti jokio alkoholio apskritai, balta apskritai dėl manęs galėtų išnykti :D Man geriausias derinys :x: + alus, nesvarbu ar tai būtų ramus pasisėdėjimas su draugais ar tūsas %) :V:
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Temidė »

Nelabai suprantu. Negeri alkoholio, bet sakai, kad geri alų? Čia panašiai kaip sakyti, kad nevartoji narkotikų, bet vartoji alkoholį, tik dar didesnis nesusipratimas.
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė kasiakas »

Jei nesupratai, tai turėjau omeny nebegeriu baltos, vynų, sidrų ir kitokių chujnių, nes man jų visai nereikia, IŠSKYRŪS alus + weed :V: nekapstyk per giliai :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Marbauskas »

Šeip negeriu beveik, nemėgstu ypač alaus ar sidrų, pykina net negaliu :D Jei jau igert tai kokteilį kokį nebent. Prieš gerą party neseniai vykusį išgėrėm trauktinės CAMPARI (nepigi 0,7l 43lt :D ) sumaišytos su apelsinų sultim santykiu 1/3 campari/sultys (kadangi trauktine ta labai karti, tai skonis buvo greipfrutų, lengvai apsvaigom ir po to 2 kasiakiukus kaiprasidėjo viskas. Tai buvo labai gera ir linksma, jokių šalutinių poveikių nesijuto. :) Bet šiap nepatariu labai prigėrus rūkyt oj nebus gerai nors nebandžiau :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Temidė »

O aš visiškai nė trupučio alkoholio nevartoju ir man gerai :]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė putejas »

Šaunuolė Temidė, o kasiakas tai bisk apsimovei:) Gal ir gerai norėjai pasakyt, bet reikėjo tinkamus žodžius parinkt norint pasakyt, kad "nebegeri". Alus irgi alkoholis :V: Geri, vis dar geri:) Aš tai pvz. iš viso gert pradėjau :(
0,5g
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-04-13, 12:57
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė 0,5g »

alus+kasiakai geri -- labai gerai :D bet isgeres alaus pora buteliu, ir parukius kasiaka ne toks efektas gaunas , kaip negerus alaus :D cia gili mintis :D gera kaseka rukau :D negerkit negerkit degtines , nes prasigersit :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Lar »

Iš tiesu joks aukoholis nėra suderinamas su kalnalape .Bent jau man parukius ir atsigėrus bent lašeli aukoholio buna sugadinamas meres poveikis ,o dėl ko aš nežinau ,aukoholio nevartoju nes jis man nepatinka skirtyngai nei mere kuri nedaro manes agresyvio nemastančio savo galva , o tiesiog nuramina sukele geras emocijas . Visuomet kai koks draugas suorganizuoja koki tai vakarėli ,aš jame atsisakau aukoholio geriau viena ar kelis kasekus . Po paskutinio pavakarojimo buvau ryte sveikas ,linksmas o draugai buvo ligoniai kurie rite jautėsi sunkiai dėl savo aukoholio vartojimo . Dėl manes galėtu aukoholi net uždraust tai nėra visuomenės skatinimo priemonė o tiesiog bukinimo priemonė ,Nors esu gėres viena idomaus skonio gėrima kuri pati gaminau tai buvo kanapiu alus iš lietuvišku kanapiu ,aišku jo stiprumas buvo nedidelis gal apie 3 laipsnius bet man patiko raminamas poveikis .
O išvada žinau tokia jog prie merės geriau atsisisakyt bet kokio aukoholio, nes jis jokios naudos neduos ,geriau ta pati alu pakeisti šalta arbata kuri tikrai labiau numalšins troškulli burnoje nei alus kuris nei numalšins troškuli ,o tik pavers žmogu apsvaigusiu nuo alkoholio ,teko paklausinet žmoniu turinčiu bėda su alkoholiu bet ja išgydžius su mere tai jie visi teigė jog mere su saiku geriau nei alkoholis su saiku nes alkoholio saikyngas vartojimas priveda prie vieno ,besaikio gėrimo . O tuo tarpu žmonėms kurie nuo aukoholizmo gydėsi mere gyvenimas atsistojo i vietas ir kas svarbiausia jie gali mere mėgautis arba ja nesimegauti

Atsiprašau jai tekstas nerišlus
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Marbauskas »

Viskas gerai su tuo tekstu. Kalbant apie vakarėlius tai per juos negeriu visiškai, kai visi varo gert aš niekad nevarau, geriau padumoju grynos nors šiek tiek, na tik per paskutini party prieš šiek tiek išgėrėm :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė z1z2z3z »

O aš atradau savo derinį. Parūkyti su vyno taure, puikiai dera ir skanu :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Legalus »

Zinoma suderinama jaigu teisinga alu geri tai ir viskas ciki buna, va kanapinio pasiemam bambali 2l ar bonkutem, sviesus nefiltruotas nepasterizuotas, alus. sudetis vanduo, mieziu salyklas, apyniai, mieles....
http://imageshack.us/photo/my-images/135/p1010935x.jpg/
vaikai nenarkokit vartotiku.
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Eddy »

Paskutinį kart neblogai parukęs išgėriau to kanapinio 2 litrus pagurkšnodamas,tai tik pajaučiau toki smūgį į galvą iš paskutinių jėgų dašliaužiau iki lovos kritau ir fsio kaput.No thanks,alkoholis nėra mano draugas :(
ciuvakasBekepures
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:03
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė ciuvakasBekepures »

po 2kg kukuruzu su pienu irgi kristum i lova.
saikas - geras draugas.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Donatas »

ciuvakasBekepures rašė:po 2kg kukuruzu su pienu irgi kristum i lova.
saikas - geras draugas.
galvoji ka sneki?! tu jam siulai palikt prasukta 2l bambaka neisgerta?
ciuvakasBekepures
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:03
Reputacija: 1

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė ciuvakasBekepures »

jo cystai, nepagalvojau. gi toksines atliekos ant dugno nusistoves.. :(
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė raisin »

Pats alus ir yra toksinė atlieka. 8)
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Recy »

Visiska nesamone alkoholis su kalnalape. Isgersi alkoholio geriau bus? -Tikrai ne. Blogiau? - Galimas variantas, priklausis nuo saiko.
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė paukstukas »

Pora buteliuku salto alaus kai karsta ir kasekelis- super derinukas. Aisku jei daug prigeres parukysi tai amen, vemsi toliau nei matai, atsimenu tokiu variantu ne tik is savo, bet ir is kitu praktikos. Bet kai tolerancija padideja tai gali ir smiges rukyt, net neprisiminsi kad rukei bet bloga nebus :) Siaip gerti is esme yra blogai, anksciau daug pildavau, dabar daug reciau, tai net nuo 3 alaus buna bloga kita diena, iskart suprantu kaip mano kunas nekencia alkoholio. Ir sutinku kad isgeres nepajauti tikrojo MJ poveikio, jei jo nori- alkoholio 0.
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Žolė ir alkogolis. Suderinama?

Standartinė Click Clack »

Aš iš savo gyvenimiškos patirties ir draugiškos prigimties patariu visiems baidytis alkoholio, nes jį jau galim priskirt prie masinio naikinimo ginklų. O tuo labiau derinti kanapę su alkoholių, tai turbūt tas pats kas žalią arbatą su redbuliu. Aišku, kiekvienam savo, bet kas gyvenime nori tapti dvasiškai, fiziškai ir intelektualiai geresnis turėtų pakeisti požiūrį į alkoholį ir supratimą į poilsį.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Rasta ir alkoholis. Suderinama ?
    KoObas » » forume Legalus forumas
    302 Atsakymai
    133171 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12508 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23164 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19456 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Imunitetas, žolė ir mokslas
    Manvydas » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    33230 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis