Nuotrauka Nuotrauka

Suktines, Kasiakai, Jointai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

vis tik kodėl fat jointai kreivai dega?

Standartinė rude bwoy »

užsukau pas jus vedamas kankinančio noro rasti Atsakymą.
stengsiuosi savo mintis dėstyti glaustai bei sklandžiai.
mano problema mane kankina jau nuo tada kai aš pradėjau sukti savo pirmuosius jointus. galbūt aš nežinau kažkokios basic infos, ar galbūt kažką praleidžiu.
tačiau kiekvieną kart, kai susuku fat jointą, jis dega kreivai. iš pradžių gimė mintis kad tai dėl to, kad vienoj siauroj juostelėj yra dvigubas popierius, tačiau po eilės eksperimentų nustatyta, kad dažniausiai nedega butent viengubas popierius.

taigi - jeigu jūs vis dar šitai skaitote - klausimas būtų iš esmės paprastas. kodėl mano fat jointai dega kreivai ir kaip šitai repair'inti?
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

pabandyk labiau suspausti visa ta mase jointuose :) gal pades
oMAL
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2004-05-17, 17:56
Reputacija: 0

Standartinė oMAL »

na, wisu pirma, tai pabandyk pagrusti wisa mase jointe, kaip kad wa kolega sake..o antra, tai kai dega nupusk "negywa" (sudegusi) pelena ir paseiliok ta wieta, kur greichiau dega, t.y. vairuok jointa :)) nebijok pashlapint ir pati pelena..tai normalizuoja degima ir lechiau deganti puse turetu aciwyti greichiau deganchiaja :) bent man tai padeda, gal pades ir tau...nebijok seiliu! :)))
*gal tiesiog atsipuciam?..*
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

stora jointa shlapint? :)) prisidegi ir menesi rukai :P gal istiesu ir nieko
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

vairavimas man asmeniskai nelabai patinka del to kad man asmeniskai tai nera labai estetiska. as tai darau (i mena vairavima), taciau pasidare idomu gal yra kazkokia fat jointu sukimo paslaptis.
aciu visiems atsakiusiems, nauji pastebejimai/patarimai vis dar laukiami.
Idiot
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-04-11, 10:53
Reputacija: 0

Standartinė Idiot »

o tai gal tu pridegi viena puse ? ;-]] arba krch y kuria pusia sukasi ? pamegink pasukiot jointa ;-] ai nusisnekejau
fricas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2004-03-21, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė fricas »

soldja turiu siektiek vaizdines medziagos apie jontu sukima tai parasyk savo emaila atsiusciau,ten yra keli budai kaip galima sukt ir gan neblogi. --==::~~
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

soldja rašė:vairavimas man asmeniskai nelabai patinka del to kad man asmeniskai tai nera labai estetiska. as tai darau (i mena vairavima), taciau pasidare idomu gal yra kazkokia fat jointu sukimo paslaptis.
aciu visiems atsakiusiems, nauji pastebejimai/patarimai vis dar laukiami.
jointai dega kreivai del netolygaus tabako/kalnalapes pasiskirstymo..siulau sukant jointa (jei taip nedarai) sudeti visa stufa/tabaca iskarto..o ne tai kad biski idedi,uzklijuoji ir paskui susemi kas liko..taip negerai..reik viska sudet is akies tolygiai (kad nebutu vienoj vietoj daug tabaco kitoj daug stafo..nu cia viskas apie sukima
o dar yra vienas paprastas dalykas - gerai susmulkink stafa/tabaca ;)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

man irgi visada kreivai dega, nu gal ne visada bet dazniausiai. nekreipiu i tai demesio. paslapinu ta vieta kur daugiau nudega ir viskas. jau automatiskai tai drau ir pabaigiu jointa visada lygiai ;)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Suktines, Kasiakai, Jointai

Standartinė rude bwoy »

labas vakaras
noreciau kad zmones pasidalintu savo patarimais jointu sukimo sferoje. tai labai plati tema, apimanti begale klausimu, bet pradeti noreciau stai nuo tokio klausimo:
ar kas nors galetu parasyti trumpa manuala, kaip sukti jointus viena ranka?
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

viena ranka? :) klausimas kam to reikia,juk maloniau nebus rukyt jeigu susuksi ji viena ranka :]
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

rusiskai tai vadinasi panty :), tipo ziurekit i mane, as esu jau seniai rukantis ir ziurekit kaip moku :D. neisizeisk soldja, gal ir visai idomu, maciau kazkada ivairiausiu budu kaip su "zippo" ziebtuveliais visokius fokusus darydavo, but nieko galbut ir pamatyt jointu gamybos fokusu.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

bandziau isivaizduot situacija, kurioj reiketu jointa sukt viena ranka. vienintele, kuri atejo i galva - kai sulauzyta antra ranka... siaip man tai nesuprantamas noras ismokti tokiu pantovu (ru) dalyku, kita vertus, nelabai manau kad cia galima kazkoki manuala pateikti. nusipirk pakeli pigios arbatos, popieriuku pora paku, isstudijuok judesius, atliekamus sukant jointa dviem rankom - ir pirmyn! practice makes perfect :) ties kokiu 100-uoju bandymu manau jau visai normaliai gausis 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

cia yra nemazai info apie jointu susisukimo budus bet kazin ar ka nors suprasit.Yra ir paaishkinimai....
http://www.cns.piwko.pl/cns/page/tematy/jointy.htm
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

http://jenty.ghost.lt/info/ - 21 irasas aka entry :) ta pati info, tik angliskai, o ne lenkiskai. bet ten vistiek nera info kaip susukt jointa viena ranka 8) uztat yra daug kitu idomiu jointu formu...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

blioooo viena ranka sukti jointo tikrai nematau reikalo :D vistiek niekada nesusuksi tokio kaip su abejom rankom. seis lakais nebereikia slleptis ir kisenese sukti jointu. o kas liecia jointu sukima dviem rankom, tai galiu ka nors pamokyti.... :) turiu tokiu geru praktishku patarimu jei kam idomu. bet jauciu nelabai pavyks paaishkinti, geriau butu parodyti :D + :x: + --==::~~ = 8)
va dar galiu papasakoti kaip padaryti jointa-tulpe, gerai atrodo ir smagiai rukos. tik vat yra minusas vienas... :!: :arrow: jei negerai susuksi bus nuostolio nemazai. 8/
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

jo tam puslapiuke ir apie tulpe viskas graziai parashyta =] reikes ir mum manau ta teksta ishverst ir patalpint i legalus.net arba atsipusk
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

tai nereikia versti, ash galiu ir taip papasakoti... audio faila padaryti :V: pavadinimu: kaip padaryti tulpe :D o jei ish tikro tai ta tulpe daugiau egzotikos reikalas nei praktine nauda (kaip gaila bebutu... )
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

oxyd rašė:jo tam puslapiuke ir apie tulpe viskas graziai parashyta =] reikes ir mum manau ta teksta ishverst ir patalpint i legalus.net arba atsipusk
nu jo, as galvoju ta texta isverst ir i atsipusk padet, tik reik labai kruopsciai formuluotes apmastyt, kad poto kox visu nemylimas ir negerbiamas dumalkas neissoktu kokiam laikrastpalaiky su rekiancia antraste. Nes gali uztraktuot kaip skatinima vartoti... 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Isversk ta tekstuka,jei ka cia tabakuj rukyt ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11838 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis