Nuotrauka Nuotrauka

Vairavimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė RapidFire »

Niekada nesėdu prie vairo paveiktas psichoaktyvių medžiagų. Anksčiau visko būdavo, pavažinėdavau ir gerai parūkęs, bet suvokiau, kad tai tikrai nieko gero. Mano lėtesnis važiavimas kenkia bendram eismo saugumui, nes kiti turi lenkt, kartais nesaugiai, nors aš jiems to ir neliepiu daryt, bet faktas kad aš tai įtakoju. Vilniuje tai tikrai stipriai jaučias, nes lėčiau negu +10 prie leistino greičio geriau nevažiuot :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Smoking Barrels »

RapidFire rašė:Vilniuje tai tikrai stipriai jaučias, nes lėčiau negu +10 prie leistino greičio geriau nevažiuot :)
Nu jau, nu jau... Taip, yra zmoniu vazinejanciu max leistinu greiciu +10, bet taipogi yra zmoniu kurie vaziuoja pagal taisykles. Neretai tenka pasivazineti po Vilniaus gatves pripalinus ir jokiu problemu del greicio neiskyla, tam ir yra skirta pirma eismo juosta, o jei kam nepatinka, tai gali papust i uzpakali. :D Laikui begant pastebejau tendencija, kad Vilniaus gatvese vairuotojai darosi kulturingesni ir taip smarkiai nebelaksto, kaip anksciau.. 8)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Vairavimas

Standartinė putejas »

Draugą vis bandau mokyt, kad reik būt tolerantiškam vairuotojui, praleist dažniau tą aną, nespaust iš galo naujokų ir pan., bet nee kur tau, lekia varo, visi debilai maišosi po ratais eina nežiūri, važiuoja užkišinėja ir t.t. :D kai toks žmogus pats tampa pėsčiuoju, tuomet jau vėl viskas blogai, tuomet jau vairuotojai kalti, o tie vairuotojai tokie patys kaip tas draugelis, tai va taip ir gaunasi paskui gatvėj savotiška "dedovščina"
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė RapidFire »

Va tos tolerancijos, užleidimo tikrai trūksta, bet po truputi padėtis gerėja. Pats asmeniškai visada praleidžiu, šiektiek pakoreguoju greitį, jei nereikia stabdyt smarkiai. O kas liečia greitį, tai man asmeniškai tas pliusas prie leistino yra gerai. Bet tik tada kai visas srautas juda greičiau.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Legalize it! »

Atsimenu senus gerus laikus, kai važiuodami pripildom bongo stash saugyklą, vairuotojui pakiši, tas ir traukia nestodamas, arba kai senamiesti stovėjom ant šviesoforo už mūsų mentai o mes bombinam tą bongą, linksmą budavo :D :]
dw db pilam, apie pasėkmes ir panašiai. Aš už, išsilaikysiu teises ir vairuosiu bepūsdamas, nes aš žinau kad niekad neviršysiu greičio, nedarysių ekstremalių situacijų ir pan. :]
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Vairavimas

Standartinė PsY »

Legalize it! rašė:Atsimenu senus gerus laikus, kai važiuodami pripildom bongo stash saugyklą, vairuotojui pakiši, tas ir traukia nestodamas, arba kai senamiesti stovėjom ant šviesoforo už mūsų mentai o mes bombinam tą bongą, linksmą budavo :D :]
dw db pilam, apie pasėkmes ir panašiai. Aš už, išsilaikysiu teises ir vairuosiu bepūsdamas, nes aš žinau kad niekad neviršysiu greičio, nedarysių ekstremalių situacijų ir pan. :]
žinok būna ir taip kad ne tu kaltas būni už avarija bet jei būsi gerai apsinešes bus dar blogiau tau negu tam kuris ipiso manau
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Vairavimas

Standartinė putejas »

palauk vyruk dar pirma mentas turi susigaudyt, jog žmogus parūkęs ir be to niekas negali jo apkaltint neapdairumu ar eismo įvykio sukėlimu jeigu jis nėra kaltas ir nesvarbu, kad nekaltas žmogelis parūkęs vairavo.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Legalize it! »

putejas rašė:palauk vyruk dar pirma mentas turi susigaudyt, jog žmogus parūkęs ir be to niekas negali jo apkaltint neapdairumu ar eismo įvykio sukėlimu jeigu jis nėra kaltas ir nesvarbu, kad nekaltas žmogelis parūkęs vairavo.
Šiaip, kiek esu girdėjęs, tai jei esi išgėręs ir į tave atsitrenkia, tai ir tu būni kaltas, kažkas tokio, bet apie stouninga nesu girdėjęs. Gali būt kad taip yra 8???
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė BONgAQUA. »

Jei smegenų bent kažkiek yra, tai esi pajėgus suvokti, kad nei girtam, nei apsipūtusiam už vairo sėsti negalima. Ne dėl savo šiknos, bet dėl aplinkinių saugumo pagalvoti irgi reikia. Ir nereik čia sakyt, kad "važiuou lėčiau, viską matau. ir pan.." esi apsvaigęs ir tiek. Iš patirties.
medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Legalize it! »

Ką žinau, man tai šita tema-pasaka be galo.. :]
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė 4apa »

joo... vienam taip, kitam kitaip, o treciam isvis ziurek kaip besa...
bongaqua tavo patirtis praturtinta eismo ivykiais "while stoned", ne tu vienas toks. o as pavyzdziui visai kitoks. nors ir apsvaiges, nekeliu jokios gresmes aplinkiniams. nors aisku galima ismastyti, kad kiekvienas vairuotojas, kad ir blaivas yra potenciali gresme. buna visko, nesusiklosto aplinkybes, nu ir nepasiseka zmonems. mano manymu apsirukymas gal ir padidina siek tiek ta gresme, bet kiek padidina tai priklauso nuo pacio asmens. as tai pavyzdziui visiskai normaliai jauciuos uz vairo parukes, prirukes ar perrukes. ne metai ir ne du jau tokiom salygom vairuoju, pripratau, ir organizmas priprato(pvz. atstumu vertinimas- pradzioj nakti sunku, paskui persiorientuoji). nieko blogo tame as nematau, kaiptik man labai patinka vairuot zaliam. tesiog malonumas |.|)
beje nesu turejes jokiu dideliu problemu su agurku tarnyba, nesu turejes ir rimtu ivykiu. sustabde mentai- nestebeilink i akis, nezinai ar tas mentas siandien sociai valge. nes jeigu nevalge tada ieskos priekabiu visokiu. neskubek ten kur nereikia skubet, nesivalyk pelenu nuo tarpukojo vaziuodamas- nenuskrisi i griovi. paprasta gi cia viskas, tik 3 pedalai ir baranka.
tuningazz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-02-06, 19:40
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė tuningazz »

priputes vairuoju jau 3 metai vos nekviena diena:) dar nekart neturejau jokio eismo yvykio,kai parukau man patinka vairuoti,kazkaip drasiai jauciuosi,ydomiausios istorijos buna kai sustabdo,musu mielieji patruliai,karta esu net priklaupes pries menta,bet vistiek paleido,nesuprato kas man:D esame ir kaske jiems ant vaziuojancio masinos stiklo uzmete(tai yvyko ju nepastebejus aisku):D bet zinau zmoniu kuriems parukius geriau nebuti uz vairo 8E
LLR
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-07-22, 13:42
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė LLR »

As taipogi priputes vairuoju jau apie 2 metus ir dar nei karto neturejau del to problemu. Zinoma yra buve, kad per daug uzsigliucini ir tenka greiti sumazint.
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Spiritual_healing »

tai greitis visada būna šiek tiek mažesnis, aš tai kur kas saugiau vairuoju parūkes...
GOD GROWS HIS OWN
LLR
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-07-22, 13:42
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė LLR »

Del saugumo tai taip, viska ivertinu atsargiau, bet tuo tarpu ir laiko ivertint reikia daugiau
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Dendis »

Idomiai cia zmones diskutuoja.:) Bet manau vistiek blaivi galva ir lieka blaivia tuomet ir mastai geriau ir reakcija visai kitokia. Bet cia zinoma kiekvienam savaip :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Vairavimas

Standartinė DarNe »

Dendis rašė:Idomiai čia zmones diskutuoja.:) Bet manau vistiek blaivi galva ir lieka blaivia tuomet ir mastai geriau ir reakcija visai kitokia. Bet čia zinoma kiekvienam savaip :)
Sutinku su tavim.
HighAgain
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-03-25, 06:52
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė HighAgain »

Žiauriai mėgstu važinėti parūkęs 8) Man tai nesukelia jokių nepatogumų, anaiptol - įmetu kokį Jazz'o/Rap'o kompaktą ir galiu "kruizint" naktį kol benzo lemputė užsidega :D Kiekvienam savaip... vieni mėgsta virtuvėj prie keptuvės vakarą praleist, aš mėgstu pasivažinėt vienas. O vairavimas parūkius ir išgėrus yra du skiringi, nelyginami dalykai ir antro varianto visiškai netoleruoju. Nežinau, kaip tiems, kurie kategoriškai nusistatę prieš vairavimą su jointu, sekasi vairuoti "blaiviems", bet man nesiseka. Erzina mane visi grybai Vilniuje, duobės, taksistai nepažįstantys kelio ženklų... o parūkai ir visiškai nekreipi dėmesio į pašalinius veiksnius, pasidarai tolerantiškas, supratingas vairuotojas. Gali važiuoti paskui "bobą", kuri nesiorientuoja prie vairo ir tavęs neerzina :) Vairuoju lygiai taip kaip nerūkęs, nėra tokų dalykų kaip lėčiau važiuoju, suletėra reakcija (važiuojant normaliu greičiu 55 - 65 km/h jo tiesiog yra per mažai, kad jaustųsi kažkoks reakcijos suletėjimas) ar pareigūnų fobija. Per kelis metus porą kartų buvo sustabdę už smulkius pažeidimus ir vieną kartą už vairavimą neprisegus saugos diržo (kas įdomiausia - važiavau su diržu :D), bet abu kartus paleido ir be baudos, ir be jokių "susitarimų".
Dar mėgstu Richard Burns Rally su vairu prirūkęs pažaist :D
HighAgain
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-03-25, 06:52
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė HighAgain »

BONgAQUA. rašė:Jei smegenų bent kažkiek yra, tai esi pajėgus suvokti, kad nei girtam, nei apsipūtusiam už vairo sėsti negalima. Ne dėl savo šiknos, bet dėl aplinkinių saugumo pagalvoti irgi reikia. Ir nereik čia sakyt, kad "važiuou lėčiau, viską matau. ir pan.." esi apsvaigęs ir tiek. Iš patirties.
Nesąmonė. Aš iš savo patirties sakau, kad jei normaliai moki vairuoti - tai ar apsirūkęs ar ne - neturi reikšmės. Pats vairuoju (oficialiai) virš 5 metų, iš jų kokius 2,5 parūkęs (ne pastoviai, aišku :D)
Teko pagyvent JAV, tai ten apie 50 - 60 % vairuotojų pastoviai apsipūtę. Patikėk žinau :) Bet tiek kultūros, tiek vairavimo įgūdžių lygio niekaip neišeina lygint su LT.
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Glifas »

HighAgain, tikra tiesa apie tuos amerikonus ir paciam teko pagyventi jav
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
Rašyti atsakymą