Nuotrauka Nuotrauka

Vairavimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Gyc.
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-01-16, 00:28
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Gyc. »

.
Paskutinį kartą redagavo Gyc. 2012-02-20, 14:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė LinasM »

Praėjusią žiemą susibendravau su tokiu vienu pažįstamu, kuris vairuoja. Aš pats teisių neturiu, tai smagu vis dėlto draugų turėt vairuotojų. Mes kaime abu gyvenam prie Jonavos, tai susibėgdavom su juo, nulėkdavom į Jonavą reikalo pasiimt, grįždavom į kaimą ir sukdavom kaseką ten, parūkę pasėdėdavom mašinoj, kortom palošdavom ir skirstydavomės kas sau. Paskui kažkaip vis dažniau ir dažniau prikalbindavau jį, kad mieste būtume, parūkę su mašina pasisukiotume ir taip laikui bėgant ir nebebijodavo prirūkęs vairuot, lakstydavom po visą šalį. Aišku ne viskas būdavo taip sėkmingai visada, teko kartą kilometrą atbuliniu pasisukiot, nes nulėkėm šunkeliuku, o juk žinot, žiemą pusnynai visur, nėra kaip apsisukt ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Vairavimas

Standartinė putejas »

Joo žiemą bėdos žvyrkeliais važinėt jei nublūdini kur nors su apsisukimu jau problema, o jei da bandai apsisukt ir įmauni į griovį tai išvis... Buvau įlėkęs taip, badnews da šalia sėdėjo, nu gerai, kad kaimai iš toli pamatė su avariniu skersą stovintį tai prilėkė greit su džipuku oi čia sako čia bėdos jums oi tuoj padėsim :D Nu padėjo, paskui pasiekėm kelionės tikslą.. nirvana, linkėjimai :D
pauliusliux
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-10-07, 20:49
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė pauliusliux »

nezinau kaip jums bet man tai papuciu kasiacioka isijungiu musika iki dugno kiek traukia pas mane ir vaziuoju bet kur krc
taip zjbs... o greitis tai blet atrodo kad ant simto lektum o istikruju ziuri kokia 60 nerelu ....
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė kasiakas »

Seniau tai vazinedavau ir as prirukes ir buvo gan idomu, neapsiribodavau ir savu miestu, o tripindavom po LT :D , bet dabar vengiu, man geriau chill'int keleivio vietoj :D

Del saugumo, tai vaziuoji prirukes labai atsargiai, kaip vairavimo egzamina laikydamas :D , bet budavo visokiu gliuku, todel manau gali visko nutikt :|?
Tarakons
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-08-04, 02:11
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Tarakons »

Na mano draugavimas su vairavimu parukius yra toks. Bent pusvalandukas po rukymo turi kaska veikt, kad isoriniai pozymiai dingtu jei jie buna nes policijos atveju nesinori, kad raudonom akim aiskintum jog "labai pavarges" mat :] O siaip vairuoju pastoviai ir nieko. Tiesiog as suprantu, kad mano reakcijos laikas kaskiek atsilieka ir viska darau atitinkamai leciau. Tai jei mirksi sviesaforas zalia stoji sau ramiai jokiu sokinejimu per mirksincia jei greitis mieste 50 tiek ir vaziuoji jokiu issipisinejimu. Zdz viska darau truputi tvarkingiau ir atsakingiau nei neparukes. Istiesu mano draugai net sako, kad ramiau parukes vairuoju nei ne. Nes nerukes tai biski megstu paspaust. O kai parukai isijungi muzika ramiai sau chillini per miesta ir tiek. Nezinau vairuoju jau 4 metai eina tai pakolkas tfu tfu tfu be avariju rimtu ir be nuobaudu.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Dendis »

Na ka man vel teko parukius vairuot... Istorija, kaip ir kartojosi su draugeliu surukem pusele ant dvieju pabuvom pora valandu prie ezeriuko paprikolinom ir jau, kaip laikas gryzt namo. Tai draugelis sako, kad nebutu, kaip praita karta as tau aiskinsiu kaip vaziuot, o tu stenkis taip daryt. Na pradzioi dar zvirkeliuku vaziuot visai nieko buvo ir greicio daugiau 30km/h neisejo pagaut. Na pravaziavom ta zvyrkeli isokam i normalu kelia ir matau arteja tapati sankryza kur praita karta kojos tirpo. Toks save raminu draugelis sako dabar pristabdyk apsiziurek ar nera masinu. Na viskas pagal plana gerai pravaziavau. Nieks nenutirpo :D Paskiau riedu asfaltu ir tokia gatve be posukiu, vaziuoju galvoju reik paspaust iki 50 kad itarimo niekam nekiltu jei kartais ka. Bandau spaust 40 ir poto kojos tirpsta rankos dreba.:D Tai taip ant 40km ir gryzau namo. :D Ir dar masina sugebejau i garaza pasistatyti.
Bet as vistiek islieku, prie savo nuomones, kad vairavimas tegul lieka blaiviom galvom.
Tarakons
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-08-04, 02:11
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Tarakons »

Man atrodo kad tu tik save uzsiparini :) nes po 2 h as jau isvis net nieko nebejauciu antra rukyma daryt reik. O tirpo kojos rankos viena vieninteli karta kai tik parukem per bonga ir ten kaskokia kosmine G buvo ir po 15 min uzsimanem vaziuot. Tai suki posukius viska normaliai darai vaziuoji normaliai tik, kad kojos nutirpinejo sukas vairas sunkiai nors pasuki normaliai zdz irgi save uzparinau kaip supratau. Zodziu tikrai manau, kad cia tavo parkes reikalas, bet tai ir gerai tu zinai, kad negali vairuot prirukes ir nevairuok ner problemos kol suprantam savo ribas ir ju neperzenginejam :)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Dendis »

Kartais vien zinot nepakanka.:) Negaliu sakyt, kad neuzparinau saves turbut visa parukyma galvojau, kaip gryzt reikes aisku ne visa laika, bet vis prisimindamas ka turesiu daryt. Tai gal ir tavo tiesa. Apskritai man putimas tokioi vietoi, kur gali pamatyt aplinkiniai nepriesirdies, atrodo kad visi ims skambint mentam ir pns... Geriausia kurnors saugiai ramiai, kur zinai, kad niekam nemaisai ir nieks netrugdo parukyt va tada, tai pasaka buna ir jokiu neigemu efektu. :) :V:
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Stoned4life »

Dendis rašė: Bet as vistiek islieku, prie savo nuomones, kad vairavimas tegul lieka blaiviom galvom.
Pritariu,pats nedrysčiau sėsti už vairo parukes :|
Voice of the people is the voice of JAH
Anonymous

Re: Vairavimas

Standartinė Anonymous »

is savo patirties galiu pasakyti(apie metus, vasara kas antra diena), kad vaziuoti - gerokai saugiau. Vaziuoji kiek leistina, jei 50km/h. tai pedalo nespausi daugiau, neiseina, jei 90km/h, tai 90 ir ne greiciau, neiseina kazkaip tiesiog :D o siaip tai nesinori niekur greit lakstyt, "pasimaivyt" ar dar kazka, tiesiog ramiai vaziuoji ir tiek, bet va trukumas kame, kad kartais susigliucini belekaip, bet nera taip baisu kaip atrodo :)
Varna
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-10-18, 22:06
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė Varna »

Na man gana dažnai tenka pavairuot ir parūkius :) Turiu nemažai pažįstamų, kurie praradę teises. Turbūt pačiam reikia patirti, ką reiškia atiduoti jas, nes patarimai nevairuoti kažkaip neveikia :)
O vairuoju dažniausiai su šturmanu, kuris sako ką daryt, tai nėra parkių :) Dar jei stiklinę alaus išgeriu tai ramus važiuoju, jei pagaus, tai tikiuos įtartinas atrodysiu dėl tos stiklinės alaus :)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė breeze »

Šito tikrai niekad nesuprasiu. Kokio velnio taip rizikuoti susišikti savo ir kitų gyvenimus?
Vienas tolimas pažįstamas prieš kelis metus "partrenkė ir mirtinai sužalojo" (kaip sako žurnalistai) žmogų pėsčiųjų perėjoje. Kiek žinau, atsipirko "tik" lygtiniu teistumu už netyčinę žmogžudystę, prarastu darbu ir gilia depresija. O jis net nebuvo nei išgėręs, nei apsirūkęs - tiesiog skubėdamas darbo reikalais nepastebėjo pėsčiojo.
Beje jam užteko drąsos nueiti į žuvusio laidotuves. Ar užtektų tau, Varna? Ir ką pasakytum gedintiems artimiesiems? Kad "tai buvo tik stiklinė alaus.. Nu ir truputį žolytės..."

Net nekalbant apie tokius baisius atvejus. Ar žinote, kad padarius avariją apsvaigus (nesvarbu nuo ko - net nuo legalių vaistų), negalioja KASKO draudimas jums, o privalomąjį draudimą kompanija išmokės nukentėjusiam, bet po to išsireikalaus iš jūsų? Kiek metų turėsite taupyti, jei rimtai stuktelsit kokį apynaujį automobilį (nekalbant apie nuosavą mašiną)?
Padekim viską ir dingstam velniop...
pasakorius
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2011-12-07, 13:21
Reputacija: 0

Re: Vairavimas

Standartinė pasakorius »

As pries vairuodamas susisuku sau pora cigareciu :)) Nenoriu,kad del mano neapdairumo sukant cigarete kas nors nukentetu.
_______Plonyte raudona linija_______
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Vairavimas

Standartinė putejas »

labai teisingai
Rašyti atsakymą