Nuotrauka Nuotrauka

Vairavimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

dreamofsilence rašė:bandziau isivaizduot situacija, kurioj reiketu jointa sukt viena ranka. vienintele, kuri atejo i galva - kai sulauzyta antra ranka...
galiu pasufleruot ir antra situacija - isivaizduok kaip susukt uz vairo. tokiu atveju aisku bus sukamas ne jointas, o tuscia cyza, taciau sukimo principas nuo to nesikeicia.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

pvz.: kaip sukasi jointus tolimuju reisu vairuotojai? juk jie vairo beveik nepaleidzia, o pust norisi jiem. kagi kita veiks?

manot jie nepucia vairuodami?
:)))))))
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

na sheip kiek zinau jie po viena nevazineja,o be to ir pertraukas yra privalomos.Pasidarai per pusrycius sau jointuku visai dienai ir valio,vaziuoji sau visa diena laimingas :]
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė:pvz.: kaip sukasi jointus tolimuju reisu vairuotojai? juk jie vairo beveik nepaleidzia, o pust norisi jiem. kagi kita veiks?

manot jie nepucia vairuodami?
:)))))))
kazkodel manau kad nepucia... kiek teko susitranzuoti tokiu gyvenime, kazkaip nei vienas man nei is tolo nebuvo panasus i toki, kuris pucia. ir dar vairuodamas. nu gal atsirastu kokiu 10 is 10000... 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

lietuvoje gal ne,bet tarkim olandijoj,danijoj tai tikrai :)
:x: So high,now how high can you go?:x:
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

dreamofsilence rašė:kazkodel manau kad nepucia... kiek teko susitranzuoti tokiu gyvenime, kazkaip nei vienas man nei is tolo nebuvo panasus i toki, kuris pucia.
yo, as irgi nesutikau furisto.... pala pala... sutaikau! anglas...
pries tai pasakysiu kad daznas furistas siaip geria labai daug. paskui pamiega pora val - paxmeliukui litra vyno dar ikala ir vaziuoja...

tai vat aipe angla: puče bičas. vaziuodamas pro nyderlandija namo anglijon - uzsuka i kafešopą ir sau nusiperka jau paruostu kąsių. sako taip trumpina ne tik kelia bet ir galimas eiles prie kelto (na, dabar jeu eiliu nera nes po jura padare tuneli)...

ahaaa.. tai vat teko visgi sutikt toki..
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

apie putima uz vairo galiu pasakyti ish savo patirties. nepatogu!!! 8/ ir dar jei puti hasha tai ishviso pavojus supleshkinti kelnes ir dar ustiesalus mashinos. taip kad vaziuojant uz vairo ash giliai abejoju ar kas nors ishviso mielai pucia... pusti aishku pucia, ir ash esu putes ne karta vairuodamas , bet nera maloniau pusti nei ramiai, sedint/gulint, kai gali rupintistis rukomu jointu o ne kartu dar melejonu dalyku. o susukti jointa su viena ranka manau reikia kruopstumo nesveiko, todel uz vairo nelabai susuksi, nes demesys tada nukreiptas i vairavima. na zinoma jei saugus vazevimas niekam neroopi... tai zinoma prashom sukti su viena ranka uz vairo ir papoosite griovy !(
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

soldja rašė: galiu pasufleruot ir antra situacija - isivaizduok kaip susukt uz vairo. tokiu atveju aisku bus sukamas ne jointas, o tuscia cyza, taciau sukimo principas nuo to nesikeicia.
i tai as galiu atsakyti tik stai ka - http://www.atsipusk.lt/te_1_08_atsakingas.html , antras punktas. As esu protingos kanapiu revoliucijos salininke. Daugiau netgi neturiu ka pridurt... Jei uzteks proto, isvadas pats pasidarysi.

Peace!
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

siuo klausimu sutinku visihkai su drea 8)
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

aha, as irgi sutinku, bet reik pripazinti: paputus taip nerealiai sutrumpeja kelias... vienas malonumas vaziuoti... Nors is kitos puses, kur cia toli Lietuvelej musu prisivazinesi...
_wahahahahaha_
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

kaip tik teko nesenai latvijoj vazhiuoti apsiputus neblogai... :x: tranzavom nuo kazhkokio kaimiukschio, po 4 valandu laukimo sustojo gatavas latvis su ford siera kuri buvo neblogai aplamdyta nu ka isedom ogi zhiurim vairo tik ketvirtis.. idomu kaip jis sugebejo ji atlauzht shitaip.. nu ka vazhiuojam prieshinga juosta 160-170. dar latvis sumaste cyza prisidegt tai nuo griovio iki griovio vazhinejomes koki kila gerai kad ten mashinu beveik nera... dar progresyfke skambejo visu garsu.
visa laika sedejau isikibes i saugos dirzha ir lydzhiausi ;]
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Jo vazinejau as su chiuvu megstanciu ipust..sugalvojo jis mane ir draugely pagazdint:) prieshinga kryptim vaziuoja 170km/h masinos prieshais suka i kelkrashty...kazkaip nebuvo tik gabaisu:/ kaip tik linksma...:) gerai kad toj kelio pusej nepasitaike toks pats vairuotojas kaip ir musishkis...:)
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Na man vakar apsiputus ir buvo fintu. Buvo daug mustyniu ir t.t. ir taip isejo kad mes vazevome namo dviem masinomis ir mus atsivijo viena masina. Mus pralenke o pradejo vytis kita draugely tas numyne ant 170 ir pabego tada gryzo ta masina musu. Man blokavo kelia neleido lenkti as pralenkiau juos neleidau lenkti draugeliai sako leisk px. As tik leidau jie lenke mus ir paleido is rakto i langa soniny. Ir mes juos vytis o tie i griovy ileke uz 2 km. Apsiputusiu nuotykiai :)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Na man vakar apsiputus ir buvo fintu. Buvo daug mustyniu ir t.t. ir taip isejo kad mes vazevome namo dviem masinomis ir mus atsivijo viena masina. Mus pralenke o pradejo vytis kita draugely tas numyne ant 170 ir pabego tada gryzo ta masina musu. Man blokavo kelia neleido lenkti as pralenkiau juos neleidau lenkti draugeliai sako leisk px. As tik leidau jie lenke mus ir paleido is rakto i langa soniny. Ir mes juos vytis o tie i griovy ileke uz 2 km. Apsiputusiu nuotykiai

dryym, cia as esu neatsakingas putikas??? [=
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

irodymas- nesugebantiems valdytis geriau apsiputus nevairuoti. As tai, kiek teko vazinetis su apsiputusiais vairuotojais, niekad nieko panasaus nepatyriau. Gal atvirksciai- jie leciau ir atsargiau vairuoja, nei paprastai. Matyt- skirtingi zmones...
_wahahahahaha_
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

soldja rašė: dryym, cia as esu neatsakingas putikas??? [=
soldja, Saulute, tai tokius kaip tu dar i prota galima atvesti :V: , o tokie kaip cia quote'inai isvis zluge yra. per toki aka "pootiku "idiotizma musu valdzios vyrai ir moteros ir galvoja, kad zole - tai i beprotybe vedantis narkotikas... 8() o kaip jiems kitaip irodysi, juk patys nebande/nebando/nebandys, o mato butent tokius pavyzdzius? :( jei norim bent per milimetra pasistumeti legalize link, turime visais savo veiksmais rodyti, kad zole ir pootikai to verti, ir teigiamai garsinti varda musu... o su tokias pavyzdziais ka cia irodysi? :( nebent i kriminaline kronika papulsi po antraste "narkomanai siauteja"... bet tai ar cia garsinimas? :( cia geda visai musu "seimai"... X( 8() 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

Narkomas rašė:Na man vakar apsiputus ir buvo fintu. Buvo daug mustyniu ir t.t. ir taip isejo kad mes vazevome namo dviem masinomis ir mus atsivijo viena masina. Mus pralenke o pradejo vytis kita draugely tas numyne ant 170 ir pabego tada gryzo ta masina musu. Man blokavo kelia neleido lenkti as pralenkiau juos neleidau lenkti draugeliai sako leisk px. As tik leidau jie lenke mus ir paleido is rakto i langa soniny. Ir mes juos vytis o tie i griovy ileke uz 2 km. Apsiputusiu nuotykiai :)
na cia jau konkreciai persistengta
:x: So high,now how high can you go?:x:
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Visu pirma as begau o jie vijosi. Tai kuo as cia kaltas. Tad ko cia varote ant manes.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

reikia gi ant konors :)
:x: So high,now how high can you go?:x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ple, jau pasimeciau su sita tema:(

krc. Vairavimas, o ne atleisk laida.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą