Nuotrauka Nuotrauka

Vairavimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Biski slaptos info :D
Demesio
Informuoju apie naujus Lietuvos policijos Eismo priežiūros tarnybos automobilius Audi A6 kurie bus naudojami neviešam patruliavimui. Jų pagalba bus matuojamas greitis važiuojant iš paskos ir viskas fiksuojama su vaizdo įrašymo įranga. Jos bus naudojamas vietoje buvusių dviejų Rover markės ir vieno VW Golf markės automobilio. Automobiliai yra be jokių skiriamųjų ženklų, spalvos nurodytos prie valstybinių numerių, atkreipkite dėmesį ir pasisaugokite, nes viršijus 50 km/h greitį ne tik mokėsit piniginę bauda nuo 1000 Lt iki 1500 Lt bet ir bus atimta teisė vairuoti transporto priemone nuo 1 mėn. iki 3 mėn. arba 7 paros arešto su teisės vairuoti transporto priemone atemimu iki 6 mėn.

Dėmesio

V/Nr. DHB 467, pilkos spalvos.

V/Nr. DHB 329, žalios spalvos.

V/Nr. DHB 247, mėlynos spalvos.

O "prisegta" iš gautos medziagos viesajam konkursui del greicio matuokliu irengimo .
Atsispausdinkit didelu formatu ir pasidekite kur nors matomoj vietoj :) Numatoma visoje Lietuvoje irengti per 150 radaru. Sekmes virsijant greiti :)
Smoke shit every day ;)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

o ant kokiu cia keliu? Nes girdejau, kad golfas vyshniavas anksciau patruliavo ant kelio Vilnius- Utena...
haze around me...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

dr.greenthumb rašė:nes viršijus 50 km/h greitį
Dabar primesk, koks urodas gali būti už vairo jeigu taip gyvenvietėje viršytų?

Galiu nuramint dėl tų mašinėlių skelbimo. Ateityje žadama dar daugiau jų įsteigt, beto visose policijos mašinose įrengt tokią įrangą. Tai kad vietoj atminties lavinimo, patarčiau mokytis vairuoti pagal KET, kad ir kaip tai kai kam būtų nemalonu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Sigma rašė:
dr.greenthumb rašė:nes viršijus 50 km/h greitį
Dabar primesk, koks urodas gali būti už vairo jeigu taip gyvenvietėje viršytų?

Galiu nuramint dėl tų mašinėlių skelbimo. Ateityje žadama dar daugiau jų įsteigt, beto visose policijos mašinose įrengt tokią įrangą. Tai kad vietoj atminties lavinimo, patarčiau mokytis vairuoti pagal KET, kad ir kaip tai kai kam būtų nemalonu.
Na as pats vairuoju bet tikrai neesu vissijas kaip tu sakai dvigubai gyvenviteje!! Yra tokiu nevisprociu kuriuos reik sugaudyt.
Smoke shit every day ;)
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

dr.greenthumb rašė:
Sigma rašė:
dr.greenthumb rašė:nes viršijus 50 km/h greitį
Dabar primesk, koks urodas gali būti už vairo jeigu taip gyvenvietėje viršytų?
Na as pats vairuoju bet tikrai neesu vissijas kaip tu sakai dvigubai gyvenviteje!! Yra tokiu nevisprociu kuriuos reik sugaudyt.
Greicio virshijimas ishtikruju yra rimtas reikalas. Pats pastoviai greiti virshiju mieste ~10km/h... Sheip tai visur stengiuos neperzenkt shitos 10km/h virshijimo ribos ir vadovautis sveiku protu :V:

Yra teke kaime greiti virshit 70km/h, bet tada dar neturejau nei teisiu, nei patirties ir per ta pasivazinejima sudauziau mashina, gavau baudos nemazai, bet svarbiausia, kad tai buvo klaida kuria visada prisimenu stipriau paspausdamas pedala...
haze around me...
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Jo su tuo virsijimu tai pastoviai. 10km nieko. 11virsijus stabdo ir dar plius ant spidometro maziau rodo... Esu vaziaves 150 dar kai su 70 zenklu vazinejau. Esu ir uzmiges trumpam nesuskaiciuojama kieki kartu. Esu taip ir vos nuo kelio nenuvaziaves. Atsibundi nu ir ziuri kad varai i griovi ar jau vienas ratas salikelej :D Cia naktim vazinejant ilgas distancijas taip buna ir dar gal siokio tokio lengvabudiskumo... Bet jau senokai ilgom distancijom nebevazineju, tai tokiu nepasitaiko. O avarija esu viena padares, bet tai buvo del vitaso athodu kaltes... O priputus tai vazinet jokiu problemu. ;)
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Tai greitį turbūt kiekvienas viršija pastoviai ir sąmoningai. Esu iš Vilniaus mynęs ryte ir sugalvojau pažiūrėt kiek eina "senukas" mano, spustelėjau ~240km/h, bet pabijojau daugiau mint, nes su drauge važiavau, aišku užsimušt būtų užtekę pilnai ir tiek. Šiaip greičio apribojimai ne veltui pastatyti ir reikia jų laikytis, šiaip Lietuvoj važiavimo kultūra yra tokia, kad... hm, gal ne taip, tiksliau Lietuvoj nėra jokios vairavimo kultūros, iš viso sulyginčiau mūsų naciją su kokia nors atsilikusia Moldova ar Kazakstanu '| '|
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Toxic rašė:Tai greitį turbūt kiekvienas viršija pastoviai ir sąmoningai. Esu iš Vilniaus mynęs ryte ir sugalvojau pažiūrėt kiek eina "senukas" mano, spustelėjau ~240km/h, bet pabijojau daugiau mint, nes su drauge važiavau, aišku užsimušt būtų užtekę pilnai ir tiek. Šiaip greičio apribojimai ne veltui pastatyti ir reikia jų laikytis, šiaip Lietuvoj važiavimo kultūra yra tokia, kad... hm, gal ne taip, tiksliau Lietuvoj nėra jokios vairavimo kultūros, iš viso sulyginčiau mūsų naciją su kokia nors atsilikusia Moldova ar Kazakstanu '| '|
Del kultors tai pritariu zmones is amerikos atvazevia stebejosi kad cia toks mazas miestas o jiems vairuoti buvo taip sunku !(
Mes vieni kitu negerbem
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

Teisybe :) bet nakty parukius --==::~~ ramiai pavazhjineti ir paspausti kaifas :)
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Nemanau, kad derėtų važinėt prirūkius :/ Jei ne dėl savo, tai bent jau dėl kitų saugumo.... :/
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Toxic rašė:Nemanau, kad derėtų važinėt prirūkius :/ Jei ne dėl savo, tai bent jau dėl kitų saugumo.... :/
Kiek pastebėjau, tai tas saugaus vairavimo apsipūtus mitas kilęs iš to, kad tokie vairuotojai kelyje patys jaučiasi nesaugiai ir stengiasi kuo labiau susikoncentruoti. Važiuoja lėtai ir įsitempę. Bet vos tik atsipalaiduoja ir pasipila nesąmonės. Pavyzdžiui įvažiuoja į kiemą, pasijaučia saugūs ir pasipila tūpinimai bei smulkus pasitrankymai į bortus, medžius, kaimynų mašinas.

Koks čia dar gali būti saugus vairavimas apsvaigus? Patys prisiminkit kaip tokioj būsenoj penkis kartus ėjot į virtuvę atsinešt kamščiatraukio vynui ir visus kartus grįžot su kuo norit, bet tik ne su tuo ko ėjot. Ar kaip užtūpinę vietoj cukraus į arbatą pripylėt druskos.
BOB - Bombs Over Bagdad!
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

siaip as megstu vairuot parukius bet parukau taip kad jausciaus smagiai ir galeciau daug mas blaiviai matyt visa situacija :) vaziuoju taip pat kaip blaivas kazkaip nesusikaustau as uz to vairo :) o kas liecia greicio virsinima tai mnau visi kas megsta greiti tie ir virsina man asmeniskai blogiausia buvo kai vazinejau su 70 zenklu :) tai mentai pasivijo mane ir parodo 169hm/h nuo tada kazkaip stengiuos taip nebelekt :D
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Ce xebrai is klaipedos :) http://ant.radaru.bbd.lt/ Sekmes virsijant greiti!! :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Manau dar vienas ish keliu baisuokliu tai cia :/

http://www.lrytas.lt/videonews/?id=1201 ... 21428&sk=1
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

nevairuoju apsirukes,nevairuoju apsirataves,nevairuoju apsiuostes,nevairuoju isgeres,nevairuoju net jei vartoju stiprius antibijotikus ant kuriu pakuotes parasyta kad pavojinga vairuoti vartojant si antibijotika!ir kitiem nepatariu!ir tarp kitko mire vakar mano mama...manau gerai ji mane isauklejo!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

nuoširdi užuojauta :.
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

runkelis rašė:nevairuoju apsirukes,nevairuoju apsirataves,nevairuoju apsiuostes,nevairuoju isgeres,nevairuoju net jei vartoju stiprius antibijotikus ant kuriu pakuotes parasyta kad pavojinga vairuoti vartojant si antibijotika!ir kitiem nepatariu!ir tarp kitko mire vakar mano mama...manau gerai ji mane isauklejo!
Tikrai gerai isauklejo! Uzuojauta del mamos! Laikykis!
Smoke shit every day ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

dekui uz palaikyma...as net negalejau gryzti y lietuva del tam tikru aplinkybiu per tuos zasinus mentus...nes pries 3 kazkur metus siunciau bratkiui pypke primusta hasiso tai jie del to ir pisinejasi prie manes!mama palaidojo siandien .apie4val.lietuvos laiku... :( nieko nepadarysi nieks su saule negyvena)brolis irgi mire pries 2metus,taip ir negavo siuntinio pries mirty!max-siunciau 1.grama!-zinau tai nelegalu '|
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

runkelis rašė:dekui uz palaikyma...as net negalejau gryzti y lietuva del tam tikru aplinkybiu per tuos zasinus mentus...nes pries 3 kazkur metus siunciau bratkiui pypke primusta hasiso tai jie del to ir pisinejasi prie manes!mama palaidojo siandien .apie4val.lietuvos laiku... :( nieko nepadarysi nieks su saule negyvena)brolis irgi mire pries 2metus,taip ir negavo siuntinio pries mirty!max-siunciau 1.grama!-zinau tai nelegalu '|
Visų mūsų kelias ten pat veda. Susimatysim.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Vairavimas

Standartinė putejas »

Vairuoju lėtai ir atsargiai, bet ne todėl, kad būčiau įsitempęs, o todėl, kad aš tuomet atsipalaiduoju ir mėgaujuosi judėjimu mieste + saugumas, žinoma :) Tuomet visas mane supantis eismas po truputį pradeda taikytis prie manęs, o ne aš prie eismo :D
Rašyti atsakymą