Nuotrauka Nuotrauka

Atsakingumas ir marihuana

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Problema yra dar toliau. Ne vien apsiruke, girti ar dar kitaip apsvaige nelaimiu pridaro. Yra visishkas nesiskaitymas su kitais. Tik - vien as pats ir viskas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

na reikia jaust bent kazkokia atsakomybe net ir apsiputus
:x: So high,now how high can you go?:x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Jeigu tu jauti atsakomybe blaivas, jausi ja ir apsiputes. Jeigu tu jos neturi, tai neturesi ir apsiputes.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

dar prideciau - tai, kad jauti atsakomybe blaivas, dar nereiskia, kad jausi atsakomybe priputes. vienu zodziu, iseina, kad apsiputusiu su atsakomybes jausmu populiacija yra itin maza, nes ji susideda tik is tu, kurie jaucia atsakomybe blaivi IR jaucia atsakomybe apsipute - taigi ji yra mazesne uz blaiviu su atsakomybes jausmu populiacija. o kaip zinia pastaroji ir taip yra gan maza...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nesutinku. Prasau pagrist realiais pavyzdziais.
dreamofsilence rašė:dar prideciau - tai, kad jauti atsakomybe blaivas, dar nereiskia, kad jausi atsakomybe priputes. vienu zodziu, iseina, kad apsiputusiu su atsakomybes jausmu populiacija yra itin maza, nes ji susideda tik is tu, kurie jaucia atsakomybe blaivi IR jaucia atsakomybe apsipute - taigi ji yra mazesne uz blaiviu su atsakomybes jausmu populiacija. o kaip zinia pastaroji ir taip yra gan maza...
O, kad didesnis procentas is apsiputusiu sedasi uz vairo nei procentas is isgerusiu yra todel, kad policija sunkiai sugeba nustatyti ar tu esi apsvaiges nuo marihuanos.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

nematau del ko nesutikti :) paprasciausi logikos desniai. apsiputusiu su atsakomybes jausmu populiacija yra blaiviu su atsakomybes jausmu populiacijos dalis. spejama, kad jeigu tu blaivas neturi atsakomybes jausmo, tai ir apsiputes neturesi atsakomybes jausmo - todel apsiputusiu su atsakomybes jausmu populiacijos individai negali buti blaivu be atsakomybes jausmo populiacijos atstovai. taigi, daroma isvada, kad apsipute su atsakomybes jausmu yra aibes "blaivus su atsakomybes jausmu" poaibe. taciau tai dar nereiskia, kad visi blaivus su atsakomybes jausmu ir apsipute islaiko ta atsakomybes jausma. persasi logiska isvada - apsiputusiu su atsakomybes jausmu poaibe yra mazesne nei blaivu su atsakomybes jausmu aibe. kadangi pastaroji yra ir taip maza (cia jau asmenine nuomone/pastebejimas) - poaibe apsipute su atsakomybes jausmu yra dar mazesne, nes, pasikartosiu, ne visi populiacijos "blaivus su atsakomybes jausmu" indvidai apsipute islaiko ta atsakomybes jausma.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

oxyd rašė:plia,konfoi negalit pasigyncit tai cia reikia !(
nu ne nu... 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kai neturi ko pasakyt, geriau nieko nesakyt.
oxyd rašė:plia,konfoi negalit pasigyncit tai cia reikia !(
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

As prasiau ne filosofiju, o konkreciu pavyzdziu. Ir pavyzdziu putimui, o ne bendrai apsvaigimui. Viena yra spelioti, o visai kas kita yra taip kaip yra.

Logika... Degtuku turi?

Bent, as pats neprisimenu, kad buciau priputes pridares kazko neapsvarstes, kas gali turet nemalonias pasekmes ar sukelt zala. Ne tai kaip kad buna su alkoholiu, kai "vadzios" nutruksta ir darai viska vos tik i galva sauna. Apsiputus saugumo jausmo poreikis dar labiau isauga. Ir retas rizikuos daugiau nei tai darytu blaivas. O dazniausiai daug maziau rizikuoja. Jeigu apsiputes nesijauti saugus, iskart pasipila daug parkiu.

Va tokia yra mano asmenine patirtis. Jeigu yra kitaip, prasau pateikt pavyzdziu, o ne tokios vadinamos "logikos".
dreamofsilence rašė:nematau del ko nesutikti :) paprasciausi logikos desniai. apsiputusiu su atsakomybes jausmu populiacija yra blaiviu su atsakomybes jausmu populiacijos dalis. spejama, kad jeigu tu blaivas neturi atsakomybes jausmo, ...
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

niekaip nesuprantu, is ko tu cia bandai isspaust diskusija...

jeigu zmogus budamas blaivas neturi jokio atsakomybes jausmo - kvaila butu tiketis, kad jam ipootus tas atsakomybes jausmas staiga atsiras. su tuo sutinki?

jeigu zmogus turi atsakomybes jausma - tai dar nereiskia, kad iputus tas atsakomybes jausmas isliks. ir prasau nepainioti atsakomybes jausmo su saugumo poreikio jausmu - manau, sie dalykai kiek skiriasi.

konkrecius pavyzdzius su smulkmenom galeciau teikti tuo atveju, jei tai butu butent mano poelgiai. asmeniskai as tokiais "pasigirti" negaliu, o cia viesai pasakoti apie kitus zmones nesijauciu turinti teise. ir tai nereiskia, kad as tokiu pvz nzn - jei labai reikia, kreipkis i privata, papasakosiu.

apie alkoholi as isvis patyliu - mano nuomone, tai vienas is pavojingiausiu narkotiku. kaip kox heroinas or smth...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Cia mano teiginys:
dreamofsilence rašė: jeigu zmogus budamas blaivas neturi jokio atsakomybes jausmo - kvaila butu tiketis, kad jam ipootus tas atsakomybes jausmas staiga atsiras. su tuo sutinki?
Nesutinku. Ir filosofines logikos, be praktikos, nieko nereiskia.
dreamofsilence rašė: jeigu zmogus turi atsakomybes jausma - tai dar nereiskia, kad iputus tas atsakomybes jausmas isliks. ir prasau nepainioti atsakomybes jausmo su saugumo poreikio jausmu - manau, sie dalykai kiek skiriasi.
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

sigma, o tu visada darai globalias isvadas ziuredama si veidrody? jeigu TU apsiputes jauti atsakomybe, ar tai automatiskai reiskia kad tai tinka visai zmoniu populiacijai?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tai irodykit, kad yra kitaip.
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

[[= tau reikia irodymu kad zmones skirtingi? kas toliau? neuzilgo reikes irodinet kad 2*2=4?
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

man atrodo kazkas siandien perpute...
:x: So high,now how high can you go?:x:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kad zmones skirtingi, man irodymu man nereik. Kad 2*2=4 irodyt irgi nereik. O kad marihuanos poveikis silpnina atsakomybes jausma irodymu man reik.
soldja rašė:[[= tau reikia irodymu kad zmones skirtingi? kas toliau? neuzilgo reikes irodinet kad 2*2=4?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Musu matematikos mokytoja su yvairiom formulem isvede kad 2*2=5
:)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ivairiom formulem, ilgais irodinejimais, sofizmais * ir demagogijom *, gali irodyt bet ka. Bet realybej yra taip kaip yra. Ir mane domina konkreciai realybe.

----
* aciu Pomkai, kad primine gudrius zodzius.
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

zhe sigma. as tikrai zinau kad man atsakomybes jausmo stuffas nesusilpnina. zinau kad nesusilpnina ir tau.
bet.
2 zmones - man asmeniskai tai yra per daug mazas kiekis, kad daryt globalias isvadas. tam reiktu pasidomet situo klausimu kur kas placiau.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O esi sutikes toki, kuriam susilpnina?
soldja rašė:zhe sigma. as tikrai zinau kad man atsakomybes jausmo stuffas nesusilpnina. zinau kad nesusilpnina ir tau.
bet.
2 zmones - man asmeniskai tai yra per daug mazas kiekis, kad daryt globalias isvadas. tam reiktu pasidomet situo klausimu kur kas placiau.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas