Nuotrauka Nuotrauka

Gal jus mane pazystate?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Gal jus mane pazystate?

Standartinė morf »

..keliausi gyventi i Miesto centra, perejau i kitos mokyklos penkta klase.. Sekdamas brolio pedomis auginau ilgus plaukus, tad klaseje per pamokas sededavau vienas galiniame suole, - tapau stebetoju.. Klaseje draugu neradau.. Gal todel kad jauciausi uz juos vyresnis ir labiau sebrendes, ir ismintingesnis.. Nors kaip bebutu keista statistiskai buvau jauniausias. Kai mokiausi desimtoje klaseje prasidejo ivairios tusofkes, beprotiski gerimai.. Klaseje bent 7-8 buvo mazu maziausiai bande leistis heroina.. As buvau ismintingesnis - as esu kitoks.. Asq pabandziau su klasiokais zoles, bet kadangi buvau girtas po penkiu litru pilstomo alaus - galvojau mirsiu - tokiatai mano pirmoji patirtis.. Turejau labai daug draugu, pazystamu, biciuliu, ir kitokiu is matymo pazystamu zmoniu.. gerdavau kada tik galejau, ypac savaitgaliais.. tevai buvo pasibaiseje.. Isvaziavau studijuoti i kita Lietuvos miesta, pradzioje geriau del dziaugsmo, kad palikau savo Miesta, paskui is skausmo.. Paskui geriau is laimes kad susiradau savo Mergina savo Mieste, paskui geriau is skausmo kad praradau ja.. Dar gerdavau todel kad jauciausi mazas silpnas ir niekam nereikalingas, ir liudnas, kai isgerdavau tapdavau linksmas ir stiprus! O paskui ziauriai paxmelnas..
Ilgainiuj viskas slydo is po koju.. Skaudziausia, kad praradau Gyvenimo Dziaugsma.. Kai kelias dienas Tevas atvaziavo manes aplankyt ir paklause manes - "Ar nebandziau niekad narkotiku ar zoles?" Jam atsakiau -"Ne, nebandziau ir nebandysiu.. O Gyvenimo Dziaugsma, ir atradau rukydamas.. Dabar jau gerdavau is skausmo ir rukydavau is dziaugsmo.. Nu ir viskas ratu, ratu, ratu dar mokslai, darbas, draugai - ratu, ratu, ratu.. Teko but sumustam -niolikiniu, 7-8 narkomaniuku, ateme telefona ericsson, senuka.. Ir tada dar po vieno nelaimingai man pasibaigusiusio incidento per alkoholi, - jau be langetes grizau i savo Miesta.. Tada jau gerdavau is Dziaugsmo ir rukydavau is dziaugsmo! O gerdavau todel kad buvau mazyte dalele..
Taigi kaip supratote mielieji mano skaitytojai kad gerdavau daug! Dazniausiai alu "Kobra" litrais, kitiki is bonkiu puslitriais, ir retkarciais degtines "Lithuania", tevai net siule man gyditis priklausomybe - bet as gi nealkoholikas!? paskui, kai atsibodo visalaik but paxmelnam, tai ant paxmeliuko parukydavau ir sypsodamasis ejau i darba, mielai sveikindavausi su bendradarbiais, ir sau ramiai atsipalaidaves ir uztikrintas savo veiksmu teisingumu ir atsakomybe, pasikliaudamas savo sveiku protu, dirbu Lietuvai labai reikalinga darba, ir moku mokescius SoDrai, kuria dar kaupia vieno is Lietuvos banku Penciju fondas tam, kad galeciau is savo busimosios pencijos, susisukti lengva jointa.. Dar retkarciais tevas pasakydavo: - "Visos tavo bedos per alkoholi", gerai kad ji isgirdau.. Rukymas man dave gyvenimo dziaugsma, o tevas prota ir dvasia!
Liepos 3 diena mire mano Tevas sulaukes garbingo pensijinio amziaus, ir atidaves visa save musu seimai, ir maza dalele Tarybinei Lietuvai - ta mazyte dalele yra uzfiksuota Raudonojoje Tarybineje Lietuvos Enciklopedijoje.. Rukiau ir Tevo laidotuvese - jei jis mane mate, gal suprato mane - nes mes labai panasus! Suprato kaip ir ta Mano Mergina, kuri sluoste liudesio asara.. Tai ka as gavau - as gavau is Tevo ir mazyte dalele is :x:
Naktis, viena is centriniu mano miesto naktiniu-taxi gatviu, as sedziu ant palanges pirmame aukste, rukau, geriu is taures sidra, groja vienas CD is mano CD-kolekcijos, viskas gerai, nes zinau, kad Mano Drauge neperjungs Discovery kanalo nors jis ir be garso.. As Gyvenu, as Laimingas, as mazyte dalelele, bet as kazkam Reikalingas ir Svarbus! As Sypsausi Zmonems kurie Sypsosi Man :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

o:))) Jaustis reikalingu yra bene svarbiausias jausmas:)) Niekas kitas turbut taip zmogaus neismusa is veziu kaip nereikalinguma jausmas. Ir tikriausiai pats baisiausias dalykas yra isdavyste. Nesvarbu kokia ir kokio masto, bet isdavyste lieka isdavyste ir jokiu pateisinamu priezasciu jai nera.

Tai kad saugok savo laime.
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Sigma rašė:Tai kad saugok savo laime.
nuo kada priklausomybė yra laimė?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

priklausomybe?
BOB - Bombs Over Bagdad!
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

nepazystu, bet uzjauciu
_wahahahahaha_
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

galbūt aš esu neteisus, bet jeigu žmogus net per laidotuves negali nepūst - pats laikas susimąstyt.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

nu cia jau kita tema. jis gal net nesuvokia, kad turi priklausomybe:) nemato tame problemos:) va dabar prades galvot apie priklausomybe ir uzsiparins. kiek supratau, jis bega nuo tokiu minciu. beto jis, kiek supratau, yra alkoholikas.
soldja rašė:galbūt aš esu neteisus, bet jeigu žmogus net per laidotuves negali nepūst - pats laikas susimąstyt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

man tai istorija visai kokia,o kaip per laidotuves gere zmones?taigi zole nera skirta vien tik kad nuotaika pakeltu...gali but apsiputes bet rimtas.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nu, kam kas svarbu, ta ir mato. Svarbu, kad zmogus laimingas, o kaip jam seksis savo laime issaugot, tai jau jo gyvenimas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

tavo isitikinimu niekas ir nenori keisti. bet kiekvienas turi savus isitikinimus. ir kitus zmones reikia gerbti kokie keisti jie mums beatrodytu.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Donatello rašė:man tai istorija visai kokia,o kaip per laidotuves gere zmones?
tai, kad statistinis lietuvis geria kiekviena (ne)tinkama proga, nėra priežastis tapt bandos gyvuliu ir eit kartu su jais. tai ne pasiteisinimas.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Labai jau idomiai yra operuojama bandos savoka. Jeigu nepatinka, tada esi gyvulys, jeigu pats dalyvauji ir tau patinka - vienybe, stiprybe tezydi. Zmogus taip ar siaip yra bendruomeninis gyvunas ir del sios savo savybes tiek pasieke. Elgtis kitaip jam yra labai sunku ir daznai neimanoma. Galit paziuret i gamta ir patys pamatysit, kad tos gyvunu rusys, kurios yra bendruomenines, yra labai stiprios, o pavieniai labai sunkiai kaunas po saule ir fiziskai turi but labai stiprus. Esu giliai isitikines, kad zmogus vienas niekaip neisliks. Zinoma liks pavienes stiprios asmenybes, kurios isnaudos kitus, bet tai jau bus civilizacijos krachas. Matydamas dabartini zmonijos draskymasi tik del savo kazkokio nusmirdusio kasnelio vis labiau pradedu tiket Nosterdamo pranasystem.

Pats putimo per laidotuves faktas ir reakcija i ji daugiau rodo, kad buvo eita pries bandos nuostatas ir banda labai tuo pasipiktino.

:) Va tiek norejau pastebeti apie bandas. Sorry, kad labai ne i tema.

Tautos gerimas bet kokia proga, manyciau, yra ne laidotuviu ar bandos problema, o visuotinio alkoholizmo pasekme.
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Aciu uz uzuojauta, mano seima stipri!

Labai lengva pasmerkti, bet sunku reabilituotis - kaip tikri lietuviai laime sulyginot su priklausomybe.. As ne koks nors jum fak'in shirshcikas.. Jei zole jum sukelia priklausomybe nerukykit, as cia ne agituot atejau.. O gal jei vienakart per savaite, keturiskart per menesi, ar dvylika kart per metus - nieko neatsitinka?! Cia supista logika - kaip su tom kapeikom, viena sveria 1g. bet dvi po viena gali svert ir viena 1.5g gi? o ne 2g.
Kaip mano drauge sako - "Tu hiperbolizuoji" Ta pati galiu pasakyt daugumai jusu, matot tik bloga, net jei nieko blogo nera. Tokia mano Tiesa.
Ar niekada nepagalvojote, kad dauguma zmoniu visa pasauli bando matyti per savo mazos prizmes pasauleli, taikydami "jam" savo sablonus, taisykles, ir savo asmenine Tiesa. Tiesos nera, yra tik kisenine mano -AMB, Junoko, ar Sigmos tiesa :)) Sigma - buk tikras, jei paciupau tai jau stengsiuos nepaleist.. ir nepaleisiu! As Tikiu tuo - jus ne? :) O va Sigma man linki, ir dar kazkas.. Ir cool as Tikiu kad nepaleisiu, nes as tikiu tuo kaip gyvenu, ir tikiuosi galesiu anukui pasakyt, kad kad gyvenau vietoje ir laiku!
Priklausomybe? Kas yra priklausomybe? As tik puciu.. kai noriu atsipalaiduoti, ar tai blogai? Gal daugiau nei tarkim jus (o gal jus savo problemas man pritaikot, nes patys ju nepripazystat?!).. O jei as galiu sau leisti busenoj Constant savaitele praleisti, ir tureti mazytes atostogas, ir tai suderinti su savo darbu? As beveik neuzsiparinu.. Kai reikia buti rimtas ir susikaupes, kai reikia atsipalaidaves ir linksmas? Jei rukiau per tevo laidotuves - vadinasi kikenau per jas? Jei rukau zole daznai - narkomanas? Jei myliuosi 5 kart per savaite seksomanas? Niekalai! Baikit zvelgt i pasauli is savo belanges.. Pasaulis didelis - kazkoks politikas net yra pasakes kazkaip panasiai: - "Zmones, baikit ieshkoti skirtumu - ieshkokit bendrumo!"

O visu pirma pazinkit pasauli, kad ji smerkt!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Beje del to kad per Tevo motinos laidotuves susimuse gimines, per Tevo laidotuves nebuvo geriama!
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Nu vo kaip gerai viska paaiskinai :)
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

mldc :V:
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

rude bwoy rašė:galbūt aš esu neteisus, bet jeigu žmogus net per laidotuves negali nepūst - pats laikas susimąstyt.
ceabjau nea susimastyti laikas butu o daryti isvadas
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

Nepazystu taves, bet butu ydomu susipazinti :x: :]
Ko cia jus parinates? jai zmogui gerai taj kame problemos?
Pridauzes
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-12-20, 15:13
Reputacija: 0

Standartinė Pridauzes »

Daug kaseku surukes esi :) istikruju rukymas skatina filosofini mastyma, ir tie blaivieji ''protingieji'' niekada to nesupras...Olandijoj kiekvienas gyventojas ruko ir kzkodel ta salis sukasi 10 kart geriau nei lietuva, mes linke tik peikti ir kritikuoti, nematom saves is salies...didejanti infliacija, gyventoju nepasitenkinimas, skurdas...lietuviai dar per mazai kaseku ruko. peace :x:
Eidamas i kaire gali nuvaryt i desine :)
Pridauzes
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-12-20, 15:13
Reputacija: 0

Standartinė Pridauzes »

Is temos pavadinimo spredziu kad temos autorius norejo paklausti, ar nors vienas is musu siame pasakojime nors kiek izvelgiame save...
Eidamas i kaire gali nuvaryt i desine :)
Rašyti atsakymą