Nuotrauka Nuotrauka

Gal jus mane pazystate?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
wigulis
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007-10-24, 20:40
Reputacija: 0

Standartinė wigulis »

morf rasytojas galetu but :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Jei atvirai tai biski verciantis susimastyt tekstas, mastyt apie savo gyvenimo prikolus ir parkes, apmastyt savo artimus...
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

[quote="Legalize it!"]Jei atvirai tai biski verciantis susimastyt tekstas, mastyt apie savo gyvenimo prikolus ir parkes, apmastyt savo artimus... [/quote]

per daug įsijaust į apmastymus tik nereikia. žmonės per daug mąsto ir per mažai daro. o daugelis išvis tik mąsto, parinasi, o daryti nieko nedaro
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Žinau, kad ir mano gyvenime daug ką reikia keisti, dažnai apie tai mastau, tačiau neužtenka užsispyrimo. Tiesa, tokia, kad reikia ir galvot ir daryt, jei negalvosi o tik darysi dar blogiau bus tik...
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Jei zmogus laimingas, tai svarbiausia ir nuostabiausia.
Pridauzes rašė:Olandijoj kiekvienas gyventojas ruko ir kzkodel ta salis sukasi 10 kart geriau nei lietuva, mes linke tik peikti ir kritikuoti, nematom saves is salies...didejanti infliacija, gyventoju nepasitenkinimas, skurdas...lietuviai dar per mazai kaseku ruko. peace :x:
O del skurdo, tai visai kita istorija turime marguota. Juk ne del to kad nerukem tokia ekonomika graziojoj Lietuveleje X(
P.S Morf jauciasi siokie tokie gabumai rasymui ! Svarbu visko nepaleist vejais, jai rukydamas tai gavai, nemanau kad tai yra didele yda. Ypatingai jeigu tau tai netrukdo gyventi.
NARKOTIKAMS NE !
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Jau moku ir lietuviškai rašyt :)
one puff&.
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-01-18, 17:05
Reputacija: 0

Standartinė one puff&. »

pust zalumyna juk nereiskia, kad prikolinsi su draugais ir zvengsi. as pvz megstu parukyt joint'uka, pasimt i rankas gitara ir atsipalaiduot..groju ilgai..labai zjbs jausmas. tad nematau nieko blogo, kad per laidotuves tevo (uzuojauta) paruke zmogus. tikrai lengviau manau.
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Arba taip susiparinsi, kad isvis cirkus pradesi demonstruot sarvojimo salej...
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re:

Standartinė Legalize it! »

deivis rašė:
Legalize it! rašė:Jei atvirai tai biski verciantis susimastyt tekstas, mastyt apie savo gyvenimo prikolus ir parkes, apmastyt savo artimus...
per daug įsijaust į apmastymus tik nereikia. žmonės per daug mąsto ir per mažai daro. o daugelis išvis tik mąsto, parinasi, o daryti nieko nedaro
Pamirsai paminet ,kad kaikurie vapse nemasto, ir to pasekoje negali atsakyt uz savo veiksmus(gal ne i tema, bet tiesa..)
Tai persasi tokia isvada(is tavo posto) kad tu pavirsutiniskkai ziuri i savo gyvenima!?
Labai gerai kad atsiranda tokiu zmoniu kaip morf ir dar ten kazkoks veikejas buvo, zodziu is kuriu pasakojimu galime kazko pasimokyti, kazka apsvarstyti, ir tai perniek neiseina, laikas praleistas ne veltui. Morf pagarba :x:
Gal dar pavystom sia tema, nes tikrai tema is rimtesniu..
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: Re:

Standartinė morf »

Legalize it! rašė:Morf pagarba :x:
Gal dar pavystom sia tema, nes tikrai tema is rimtesniu..
Jah man, ačiū :D

Galim pavystyt, aš vis dar čia!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: Gal jus mane pazystate?

Standartinė morf »

Tai dar nepažįstat manęs, ane? :]
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Gal jus mane pazystate?

Standartinė Legalize it! »

Na kažin ar mes pažystam tave..
Ar tas klausimas turėtu labiau liesti ne tave o tavo istorija?!
Norėčiau, kad dar kas parašytų savo istorijas, jei jos tikrai vertos dėmesio, maniškė tai turbut tipinė, kaip kažkas buvo pasirašęs "Regular boy, with irregular dreams" :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: Gal jus mane pazystate?

Standartinė morf »

Legalize it! rašė:Na kažin ar mes pažystam tave..
Ar tas klausimas turėtu labiau liesti ne tave o tavo istorija?!
Norėčiau, kad dar kas parašytų savo istorijas, jei jos tikrai vertos dėmesio, maniškė tai turbut tipinė, kaip kažkas buvo pasirašęs "Regular boy, with irregular dreams" :)
Jo jo susireikšminau mažumėlę :D

O šiaip va, iš esmės didžiuojuosi, kad gūdžiais 2004-aisiais išdrįsau internete brūkštelt tokią va savianalizę, traukdamas išmintį iš giliausių sielos užkobarių, bei gi rašyti tokius asmeniškai intymius tam laikmečiui dalykus. Dabar be abejonės kai kas atrodo jaunatviškai naivu ir net truputį gėda gal net. Tačiau ši rašliava man buvo svarbi susidėliojant prioritetus ateičiai ir persilaužimui į pozityviai konstruktyvų pasaulio matymą, kuri dabar vertinga žvelgiant iš istoriografijos pusės.

O ir gavosi kaip kokis žaliasis manifestas, nes gi rūkiau, rūkau ir rūkysiu. Ir kaip sako viena garbinga persona: "Nieks man nepaaiškins!" :!:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Gal jus mane pazystate?

Standartinė Legalize it! »

morf rašė:
Legalize it! rašė:Na kažin ar mes pažystam tave..
Ar tas klausimas turėtu labiau liesti ne tave o tavo istorija?!
Norėčiau, kad dar kas parašytų savo istorijas, jei jos tikrai vertos dėmesio, maniškė tai turbut tipinė, kaip kažkas buvo pasirašęs "Regular boy, with irregular dreams" :)
Jo jo susireikšminau mažumėlę :D

O šiaip va, iš esmės didžiuojuosi, kad gūdžiais 2004-aisiais išdrįsau internete brūkštelt tokią va savianalizę, traukdamas išmintį iš giliausių sielos užkobarių, bei gi rašyti tokius asmeniškai intymius tam laikmečiui dalykus. Dabar be abejonės kai kas atrodo jaunatviškai naivu ir net truputį gėda gal net. Tačiau ši rašliava man buvo svarbi susidėliojant prioritetus ateičiai ir persilaužimui į pozityviai konstruktyvų pasaulio matymą, kuri dabar vertinga žvelgiant iš istoriografijos pusės.

O ir gavosi kaip kokis žaliasis manifestas, nes gi rūkiau, rūkau ir rūkysiu. Ir kaip sako viena garbinga persona: "Nieks man nepaaiškins!" :!:
Aš apie tai ir kalbu, ne kiekvienas išdrįsta išsilieti nepažįstamai auditorijai..
Kaikurie tai tokie bijantys kritikos kad neužka taip nepasielgtų, nors ir susilauktu -aplodismentų- :)
Užsitarnavai pagarbos. :x:
Rašyti atsakymą