Nuotrauka Nuotrauka

Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė raMa »

Man dabar taip buvo kad savaitę rukau savaitę ne :) Bet viskas normoj su sveikata :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Afghan
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2007-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Afghan »

Kai puti diena is dienos tapmi irzlus,greitai susinervini tampi priklausomas nuo putalelio pvz siandien puti rytoj poryt jau ziauriai noresis pusti galvosi apie putala rasi pateisinimu ipusti ir pan .visiskai nesapnuoji jokiu sapnu nakti ismusineja saltas prakaitas mastymas pasidaro toks tiesmukiskesnis (siauresnis) nustoji pust uzeina depresija na cia kaip ir kolkas viskas ka atsimenu cia as neigiamus dalykus isvardinau .Kitas dalykas tai jei turi kokiu nors psichologiniu problemu pvz shizofrenija ar giminei yra buve tokiu zmoniu serganciu putalas tau pagreitins susirgima shizofrenija .
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė putejas »

Afghan rašė:Kai puti diena is dienos tapmi irzlus,greitai susinervini tampi priklausomas nuo putalelio pvz siandien puti rytoj poryt jau ziauriai noresis pusti galvosi apie putala rasi pateisinimu ipusti ir pan .visiskai nesapnuoji jokiu sapnu nakti ismusineja saltas prakaitas mastymas pasidaro toks tiesmukiskesnis (siauresnis) nustoji pust uzeina depresija na čia kaip ir kolkas viskas ka atsimenu čia as neigiamus dalykus isvardinau .Kitas dalykas tai jei turi kokiu nors psichologiniu problemu pvz shizofrenija ar giminei yra buve tokiu zmoniu serganciu putalas tau pagreitins susirgima shizofrenija .
nemeluojam
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė naktibaldas »

Labai teisingai Afgancas parase. Taip ir buna kai be saiko rukai.
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Labai teisingai Afgancas parase. Taip ir buna kai be saiko rukai.
Kažkodėl nesu su tuo susidūręs, kai daug pūčiau ir nustojau. :) Tiesiog nustojau ir tiek, gal pirmą dieną nemiga kamavo, bet ji mane dažnai kamuoja. :D Nes per lakią vaizduotę turiu. :D
Kiekvienam savo turbūt.Arba išskirtinis aš? :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:Labai teisingai Afgancas parase. Taip ir buna kai be saiko rukai.
Kažkodėl nesu su tuo susidūręs, kai daug pūčiau ir nustojau. :) Tiesiog nustojau ir tiek, gal pirmą dieną nemiga kamavo, bet ji mane dažnai kamuoja. :D Nes per lakią vaizduotę turiu. :D
Kiekvienam savo turbūt.Arba išskirtinis aš? :D
Gal tu, gal as, tai aisku, kad visiems skirtingai ;) As tai nervingas irgi nebunu, bet draugelis vienas tai piktas kaip sirse buna :D
Pilypas is kanapiu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Bongmaster »

o kaip nustatyti kai zmogus jau per daznai palina? :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Afghan
Naujokas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2007-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Afghan »

Rukoma per daug kai zmogus ruko kekveina diena ir i diena ruko jos daug pvz sbnm saiko nebuvo rukydavai tiek kiek noredavosi tai esmes nesudarydavo .net sunku pasakyt kiek rukydavai prisedi karta prie pypkes kokius keturis pypkes uztaisus suvarai . jau stipresnio nei esamas poveikio nejauti tiesiog malonu rukyt palini dar ir taip nemazai tokiu prisedimu i diena budavo na zodziu kaip kada ir taip kokius metus tada trumpos pertraukos ir antrus metus taipat :D.Kitas dalykas tai tampi paranoikas tik nezinau ar cia del tok kad gyveni pavoingai na mentu paliavos zmoniu paliavos zodziu pavojai ir pan ar del pixciasas sukelia sita bet ir siaip kartais ta paranoja tikrai yra izgelbejus kaili taiva cia irgi i ja ziurint is kokios puses paziuresi ..del melavimo tai jokio melo cia nepasakiau gryna tiesa siulyciau atmerkt akytes ir ziuret i situacija realiai zalias irgi kenkia ir sukelia problemu jei palini perdaug ;)
Kas sako kad prie jos nepriprantama arba nebandes jos rukyti taip kaip ruko puciantys realiai ne tik savaitagaliais o kekviena diena arba laido gerkles prisiskaite kaskokiu kalbu straipsniu ar dar nezinia kokio dedes pasakojimu raslaivau kuriu nei patys zino kas jas rase is kur jie ir kokio daktaro alfredo jie rasyti arba tie kurie turi is to nauda ..

(pypkes staketas sektiek didesnis nei sitos buvo http://www.gonzo.lt/product_info.php?cP ... cts_id=431)
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė quick-poo »

Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
idomumas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010-01-19, 20:10
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė idomumas »

kai rukai diena is dienos ir ne viena karta per diena .. ilga laiko tarpa nesijaucia kad kazkas netaip bet kai neparukai pora dienu tai naktys sunkios budavo ... na vaikyste kvailyste %)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė White smoke »

Nesvarbu ką naudosi be saiko, tas tau atsilieps, neišimtis ir žolė, kenkia saiko nebuvimas, o ne mj. Įdomu Afghan ar čia rašytum, jei tokiais tempais būtum gėręs.
Jungle is massive!
Anonymous

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Anonymous »

Tai pavyzdžiui ir tabakas nekenkia? Kenkia saiko nebūvimas. ;]] Tik esmė, kad pradėjęs rūkyti tabaką, tu tą saiką garantuotai prarasi. Tik vienetai parūko retkarčiais ir netampa priklausomi, jei išvis tokių yra. Su ganja panašiai. Skirtumas tik tarp cheminės sudėties, mirtingumo nuo vartojimo ir to, kad tabakas tirpdo plaučius, o ganja smegenis.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Siaip dar tas poveikis priklauso nuo gyvenimo budo. Manau kad jei sedesi namie, kimarinsi per dienas ir dar rukysi daznai prie to tai va tada ir gali depresuchos pareit ir kitas sudas. Bet pvz jei tu gyveni protiskai aktyvu darba pastoviai vietoi nesedi, visada uzsiemes, o gryzes vakare susisuki dzioni tai manau kad tai tikrai tures mazesni neigiama poveiki :)
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė putejas »

ganjaFAMA rašė:Tai pavyzdžiui ir tabakas nekenkia? Kenkia saiko nebūvimas. ;]] Tik esmė, kad pradėjęs rūkyti tabaką, tu tą saiką garantuotai prarasi. Tik vienetai parūko retkarčiais ir netampa priklausomi, jei išvis tokių yra. Su ganja panašiai. Skirtumas tik tarp cheminės sudėties, mirtingumo nuo vartojimo ir to, kad tabakas tirpdo plaučius, o ganja smegenis.
Kaip THK gali tirpdyti mūsų smegenis, jeigu jos pačios tai gamina. Ar kada nors domėjaisi Robert Melamedes studijomis apie visą žmogaus endokanabinoidų sistemą? Pasidomėk :)
circa
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-07-09, 22:27
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė circa »

kas per daug tas nesveika cia visiem tikriausiai aisku, o putimas tikrai atbukina smegenis
Anonymous

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Anonymous »

Nesuprask pažodžiui putejau. Tabakas plaučių irgi netirpdo. Tai gal ir gamina, bet per didelis kiekis daro savo ;] Tu žėk kas realiai darosi, o ne vadovėliais gyvenk.. Neskaitęs to vadovėlio, galiu pasakyti, kad smegenys pasigamina THK tiek kiek jo reikia. Taip? Taip. Tai reiškias, kad kai rūkai, TKH jau būna perdaug. Tada tikrai kažkas negero vyksta smegenyse ;]
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė White smoke »

ganjaFAMA rašė:Tai pavyzdžiui ir tabakas nekenkia? Kenkia saiko nebūvimas. ;]] Tik esmė, kad pradėjęs rūkyti tabaką, tu tą saiką garantuotai prarasi. Tik vienetai parūko retkarčiais ir netampa priklausomi, jei išvis tokių yra. Su ganja panašiai. Skirtumas tik tarp cheminės sudėties, mirtingumo nuo vartojimo ir to, kad tabakas tirpdo plaučius, o ganja smegenis.
Kur tu matei, kad aš rašiau jog tabakas nekenkia? Jei lygini tabaką su ganja, tai besaikis žolės vartojimas minimaliai kerta organizmui, o tiksliau nebent laikinajai atminčiai, tačiau neša ir naudą, saikingai vartojant bus nauda, žala sumažės, arba visai nebus, nekalbu apie socialinius dalykus, tabaką vartojant saikingai tau jokios naudos neduos, o nebent darys žalą, besaikis vartojimas dar didesnę žalą. Kam man aiškint ką ir pats gerai žinai? Iš mano pažystamų rato ir mano pačio patirties nejaučiu priklausomybės ir nepažystu kurie būtų priklausomi nuo ganjos, apie tabaką to negalėčiau pasakyti. Tu ne taip supratai mano žodžius, pagal tavo interpretaciją heroinas irgi nekenkia, kenkia saiko nebuvimas...
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Cia is esmes su daug narkotiku veikliosiomis medziagomis. Jas smegenys gamina irgi, bet mazais kiekiais tieisog.
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Anonymous »

White smoke rašė:
ganjaFAMA rašė:Tai pavyzdžiui ir tabakas nekenkia? Kenkia saiko nebūvimas. ;]] Tik esmė, kad pradėjęs rūkyti tabaką, tu tą saiką garantuotai prarasi. Tik vienetai parūko retkarčiais ir netampa priklausomi, jei išvis tokių yra. Su ganja panašiai. Skirtumas tik tarp cheminės sudėties, mirtingumo nuo vartojimo ir to, kad tabakas tirpdo plaučius, o ganja smegenis.
Kur tu matei, kad aš rašiau jog tabakas nekenkia? Jei lygini tabaką su ganja, tai besaikis žolės vartojimas minimaliai kerta organizmui, o tiksliau nebent laikinajai atminčiai, tačiau neša ir naudą, saikingai vartojant bus nauda, žala sumažės, arba visai nebus, nekalbu apie socialinius dalykus, tabaką vartojant saikingai tau jokios naudos neduos, o nebent darys žalą, besaikis vartojimas dar didesnę žalą. Kam man aiškint ką ir pats gerai žinai? Iš mano pažystamų rato ir mano pačio patirties nejaučiu priklausomybės ir nepažystu kurie būtų priklausomi nuo ganjos, apie tabaką to negalėčiau pasakyti. Tu ne taip supratai mano žodžius, pagal tavo interpretaciją heroinas irgi nekenkia, kenkia saiko nebuvimas...
Gerai, gal ir nesąmonę parašiau su tabako žala, tačiau nesutinku dėl priprantamumo. Tabaką su ganja norėjau dėl to palyginti. Reikėjo lyginti alkoholį su ganja. Juk saikingas alkoholio vartojimas irgi padeda, o ar jį vartoja visi saikingai? Čia jau pradedu kartotis, ką rašiau kitoje temoje. Man net keista, kad atrodo protingi, apsišvietę žmonės neigia, kad galima prie to priprasti. Tu sakai tokių nepažįsti, tu pažįsti tik nepriklausomus žmones, o aš pažįstu ir tokių, ir tokių. Mano žodis tau neargumentas, bet tai man įrodo, kad aš esu teisus. Tu sakyk ką nori, aš vistiek būsiu įsitikinęs 100proc. savo teisumu :) Manau, kiekvienas iš mūsų žino, kad prie to priprantama, tiesiog kiti tai bando neigti, bijo pripažinti..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė putejas »

ganjaFAMA rašė:Gerai, gal ir nesąmonę parašiau su tabako žala, tačiau nesutinku dėl priprantamumo. Tabaką su ganja norėjau dėl to palyginti. Reikėjo lyginti alkoholį su ganja. Juk saikingas alkoholio vartojimas irgi padeda, o ar jį vartoja visi saikingai? Čia jau pradedu kartotis, ką rašiau kitoje temoje. Man net keista, kad atrodo protingi, apsišvietę žmonės neigia, kad galima prie to priprasti. Tu sakai tokių nepažįsti, tu pažįsti tik nepriklausomus žmones, o aš pažįstu ir tokių, ir tokių. Mano žodis tau neargumentas, bet tai man įrodo, kad aš esu teisus. Tu sakyk ką nori, aš vistiek būsiu įsitikinęs 100proc. savo teisumu :) Manau, kiekvienas iš mūsų žino, kad prie to priprantama, tiesiog kiti tai bando neigti, bijo pripažinti..
Aš pripratęs prie mobilaus telefono, kompiuterio ir pinigų. Kai nėra pinigų aš darausi piktas, suirzęs ir man tai nepatinka. Kai būna atjungtas internetas aš būnu nervuotas, sunku planuoti numatomus darbus. Su mobiliuoju viskas lygiai taip pat, didesnių skirtumų nepastebėjau. Jeigu žmogus priprato prie daikto, tuomet pagal jūsų teorijas gaunasi, jog pats daiktas iš savęs turi savybę sukelti priklausomybę. Vadinasi daiktas yra gyvas. Ar nepagalvojot, kad gal būt ne daiktas sukelia žmogui priklausomybę, o pats žmogus? Tarp jūsų gyvena daugybė narkomanų, bet baudžiami tik išrinktieji. Taip taip, žinau, įstatymas baudžia visus, lygybė ir t.t., bet tabakas legalus, o kanapė - ne. Automatiškai skiriasi baudų pobūdis.

p.s. aš rankos nepakėliau :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Koks poveikis jei per daug pripalini?
    Indra » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    30064 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15349 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Keistas jausmas parukius
    cosM » » forume Legalus forumas
    284 Atsakymai
    128321 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18684 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51222 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy