Nuotrauka Nuotrauka

Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė White smoke »

ganjaFAMA rašė:
White smoke rašė:
ganjaFAMA rašė:Tai pavyzdžiui ir tabakas nekenkia? Kenkia saiko nebūvimas. ;]] Tik esmė, kad pradėjęs rūkyti tabaką, tu tą saiką garantuotai prarasi. Tik vienetai parūko retkarčiais ir netampa priklausomi, jei išvis tokių yra. Su ganja panašiai. Skirtumas tik tarp cheminės sudėties, mirtingumo nuo vartojimo ir to, kad tabakas tirpdo plaučius, o ganja smegenis.
Kur tu matei, kad aš rašiau jog tabakas nekenkia? Jei lygini tabaką su ganja, tai besaikis žolės vartojimas minimaliai kerta organizmui, o tiksliau nebent laikinajai atminčiai, tačiau neša ir naudą, saikingai vartojant bus nauda, žala sumažės, arba visai nebus, nekalbu apie socialinius dalykus, tabaką vartojant saikingai tau jokios naudos neduos, o nebent darys žalą, besaikis vartojimas dar didesnę žalą. Kam man aiškint ką ir pats gerai žinai? Iš mano pažystamų rato ir mano pačio patirties nejaučiu priklausomybės ir nepažystu kurie būtų priklausomi nuo ganjos, apie tabaką to negalėčiau pasakyti. Tu ne taip supratai mano žodžius, pagal tavo interpretaciją heroinas irgi nekenkia, kenkia saiko nebuvimas...
Gerai, gal ir nesąmonę parašiau su tabako žala, tačiau nesutinku dėl priprantamumo. Tabaką su ganja norėjau dėl to palyginti. Reikėjo lyginti alkoholį su ganja. Juk saikingas alkoholio vartojimas irgi padeda, o ar jį vartoja visi saikingai? Čia jau pradedu kartotis, ką rašiau kitoje temoje. Man net keista, kad atrodo protingi, apsišvietę žmonės neigia, kad galima prie to priprasti. Tu sakai tokių nepažįsti, tu pažįsti tik nepriklausomus žmones, o aš pažįstu ir tokių, ir tokių. Mano žodis tau neargumentas, bet tai man įrodo, kad aš esu teisus. Tu sakyk ką nori, aš vistiek būsiu įsitikinęs 100proc. savo teisumu :) Manau, kiekvienas iš mūsų žino, kad prie to priprantama, tiesiog kiti tai bando neigti, bijo pripažinti..
Taip, sutinku, kad būna žmonių turinčių priklausomybę nuo žolės, bet čia jau viskas giliau, ne vien dėl pačios medžiagos ta priklausomybė kyla. Būna žmonių priklausomų nuo kompiuterių, nuo apsipirkinėjimų nuo maisto ar dar velnias žino ko, bet juk apsipirkinėjimas, kompiuteris, manijakiškas maisto kimšimas ar dar bala kas nėra kaltas, kad žmogus yra priklausomas, kaltas pats žmogus, aplinka, psichika dar visokie kiti faktoriai įtakojantys PRIKLAUSOMYBĘ. Nekalbu apie narkotines medžiagas, kaip heroinas, ar alkoholis, du mėnesius gerk kibirais alkoholį, pūsk žolę, arba kimšk mcdonalds maistą ir visą tai daryk nesaikingai ir palygink, ar tau drebės rankos kaip tu norėsi išgert, parūkyt, ar valgyt? Nu nemoku gerai išsireikšt tai ką noriu pasakyt, priklausomybių būna įvairių nuo narkotinės medžiagos, arba nuo pačio žmogaus. Lyginant narkotikus apsorbuotus mūsų visuomenės ir žolę, tai finišo tiesiojoj aišku, kad žolė priklausomybės, ar žalos požiūriu nėra tokia kenksminga, o pasirinkti ką vartoti turi pats žmogus :)
P.S. tik dabar pastebėjau putejo postą, bet esmė ta pati, kurią aš norėjau pasakyti :D
Jungle is massive!
Anonymous

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Anonymous »

Norėčiau gyvai su jumis padiskutuoti apie tai, sunku ir man čia reikštis. Jei bus laiko, ateisiu prie seimo ir galėsim pakalbėti. Sutinku su dabar jūsų išsakyta nuomone iš dalies, apie priklausomybę nuo daiktų, bet priklausomybė nuo ganjos norėčiau kitaip apibūdinti, bet nebesiplėsiu, ryt egzas, reikia viską pasikartoti. Nutraukiu diskusiją tam kartui, dar pakalbėsim apie tai.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė White smoke »

Aš deja neturėsiu galimybių nulėkt Vilniun, galėsite padiskutuoti su putejum.
P.S.sėkmės egze ;)
Jungle is massive!
Anonymous

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Anonymous »

Negaliu neparodyti šio vakaro atradimo. Puikiai tiks į temą. Pripratimas prie daiktų, šiuo atveju žaidimo.
http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė White smoke »

Mačiau šitą, čia panašiai kaip su tuo freakeriu, kuris cs'ą lošia, tik kad ten surežisuota :D Jei ganjos toks pašalinis požymis būtų mesčiau pūst čiuju 8/
Jungle is massive!
idomumas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010-01-19, 20:10
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė idomumas »

nu video ziaurus , mano drauge kazkaip pamate kad ziuriu :) sako cia apsestas ? 8???
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Nematau-Oo »

As asmeniskai jau poociu gal metus laiko be pertrauku tokiu ilgu , buna kai savaite , rukai , buna kai menesi , tokiu labai blogu pozymiu nelabai yra , tik va kad uzmirzdavau paparasciausius zodzius , ir ka veikdavau pries 15min. bet dabar taip nebera , nezinau kodel |.|) :x:
The chose one ! :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Jo pust kasdiena nieko blogo. Tik pabresiu tik uzmirstama kas buvo pries penkiolika minuciu. Tiesiog labai nereiksminga problema...
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Spotless »

Nematau-Oo rašė:As asmeniskai jau poociu gal metus laiko be pertrauku tokiu ilgu , buna kai savaite , rukai , buna kai menesi , tokiu labai blogu pozymiu nelabai yra , tik va kad uzmirzdavau paparasciausius zodzius , ir ka veikdavau pries 15min. bet dabar taip nebera , nezinau kodel |.|) :x:
Tolerancija kolega, tolerancija.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė PositiveVibe »

ferg
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-12-19, 18:28
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė ferg »

Nesu labai rukantis, bet uzeina zajobos ir pradedu rukyt savaite, kita... As rukau taip:
Pirmadienis 1g
Antradienis 1.5g
Treciadienis 2g
Ketvirtadienis 2.5g
Penktadienis 3g
Sestadienis 3g
Sekmadienis 3g

Jeigu papuolu i tokia savaite. Penktadieni po pirmo gramo apsinesi, kitus rukai ir tiesiog ilgesniam laikui apsineses lieki tokioi pacioi stadijoj, kai sakykim treciadieni jau pirma surukius, kad antra rukyt vos jegu uztenka jointa susisukt... Na ir tiesiog neisivaizduoji dienos be dumo :X
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Na tokiais kiekiais rukyt tai man jau nzn net kaip issireikst... Visiska lempa.
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Bongmaster »

rock on brother, rock on!!!! :]
as kazkaip taip neskaiciuociau, rukai tiek kiek nori, arba kiek gali.
atsidarai maisiuka, kiek nori isitrauki, issiberi, ant virsaus tabako kiek nori, opa opa jointa, ir parukai, nori dar, dar...
nenori dar, tada veliau arba rytoj :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė runkelis »

ferg rašė:Nesu labai rukantis, bet uzeina zajobos ir pradedu rukyt savaite, kita... As rukau taip:
Pirmadienis 1g
Antradienis 1.5g
Treciadienis 2g
Ketvirtadienis 2.5g
Penktadienis 3g
Sestadienis 3g
Sekmadienis 3g

Jeigu papuolu i tokia savaite. Penktadieni po pirmo gramo apsinesi, kitus rukai ir tiesiog ilgesniam laikui apsineses lieki tokioi pacioi stadijoj, kai sakykim treciadieni jau pirma surukius, kad antra rukyt vos jegu uztenka jointa susisukt... Na ir tiesiog neisivaizduoji dienos be dumo :X
metini skaiciavima bandei kada padaryti,susumuoti? :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Sodininkas »

ferg rašė:Nesu labai rukantis, bet uzeina zajobos ir pradedu rukyt savaite, kita... As rukau taip:
Pirmadienis 1g
Antradienis 1.5g
Treciadienis 2g
Ketvirtadienis 2.5g
Penktadienis 3g
Sestadienis 3g
Sekmadienis 3g

Jeigu papuolu i tokia savaite. Penktadieni po pirmo gramo apsinesi, kitus rukai ir tiesiog ilgesniam laikui apsineses lieki tokioi pacioi stadijoj, kai sakykim treciadieni jau pirma surukius, kad antra rukyt vos jegu uztenka jointa susisukt... Na ir tiesiog neisivaizduoji dienos be dumo :X
Nenormalu !( Savaitei 16g 8[] Kaip Tau sekas su loginiu mastymu ar siaip risliu sakiniu daryba? :|? :D
Brangesnis už auksą lobis. :x:
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė teknyu »

''Nesu labai rukantis'' ;D cia gal nuo kivkeino organizmo priklauso kitam savaitei 16g-19g gal nieko baisaus nera , gal jis didelis kaip maikas taisonas ir jam dauk reikia
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė putejas »

Taigi dideliu būt nereikia, kad daug pūst :D Organizmas palaipsniui įsisavina toleranciją jei dažnai vartojama :)
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė BongMachine »

As pats puciu kelis kart i savaite, o zinau gerai zmogu, kuris kasdien jau kelis metus kartais net po kelis kartus ruko. O zmogus, kaip zmogus, ir sakinius normalius rezga, ir bendrauja normaliai, ir paprikolint ir pasneket su juo galima. Ir kiek jis berukytu, islieka normalus, nevirsta kazkokiu retardu kuris logiskai nemasto, kaip kai kurie cia ziuriu galvoja turetu buti.
wwwwww
ferg
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-12-19, 18:28
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė ferg »

Mellow rašė: Nenormalu !( Savaitei 16g 8[] Kaip Tau sekas su loginiu mastymu ar siaip risliu sakiniu daryba? :|? :D
Blyn zinok kolkas yra tik dvi savaites tokios pasitaike :D seip po pirmos nieko nepajauciau. Antra kai pakliuvo tai va nesenai matematikos atsiskaitoma rasiau, prie uzdavinio 30minuciu sedejau vieno, kol gale pamokos antra pradejas sprest nespejau .| o seip viskas tvarkoi, nieko nesiskundziu daugiau :]
Bonged
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-02, 02:20
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Bonged »

As rukau kekviena diena po 0.5 tai manau kad cia nera daug nors kartais pasitaiko kad ir kelis kartus i diena :]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Koks poveikis jei per daug pripalini?
    Indra » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    30059 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15345 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Keistas jausmas parukius
    cosM » » forume Legalus forumas
    284 Atsakymai
    128290 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18683 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51217 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy