Nuotrauka Nuotrauka

Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
creed
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-05-08, 21:58
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė creed »

http://www.zaliasekla.co.nr/ kas nors pirko is cia
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Pasiskaityk temą į kurią rašai, nenervuok.
creed
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013-05-08, 21:58
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė creed »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Pasiskaityk temą į kurią rašai, nenervuok.
sory biski sulaginau radau ape si puslapi kad apgavo liktai :/
riuzako
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2013-03-31, 02:58
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė riuzako »

deleted---
Paskutinį kartą redagavo riuzako 2014-08-17, 02:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė Closer »

Istorija verta straipsnio icmg :) mantui linkejimai :)
projector
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-02-24, 16:39
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė projector »

Labas riuzako. padarei klaida, kad kreipeisi i teisėsauga. Kad taip vėliau nenutiktų noriu ir kad jūsų veliau neapgautu! Turit suprasti viena dalyką - Mantas Jancauskas 90% yra nekaltas. Jam tikriausia paskambino jo draugas arba gimenė kuris sėdi kalėjime su išmaniuoju telefonu (kuris gali svetaines sukurt) ir tvarko tokius reikalus. Tas kalinys jam pasakė ''man draugas turi pravest pinigu i tavo sąskaita'' ir papšašė Manto Jancausko, kad jis paduotų tuos pinigus jo močiutiai. kalinys jam greičiausiai aiškino, kad tai yra labai svarbu nes jeigu tu to nepadarysi kažkas mane papjaus kalėjime sakė jis. Jo močiutė gavus tuos pinigus nupirks jam klijų atvirutėm klijuot ar kažką panašaus. Aš suprantu, kad kažkam tai skamba kosmiškai. turiu nemažai draugų kurie dirba griežto rėžimo kalėjimuose. Bachurai ten turi 4000 HD televizorius(patikėkit manim aš žinau), išmaniuosius telefonus kurių visų neįmanoma konfiskuot. Jie net vokiečių kalba išmokę, kad užsieniečius galėtų apgaudinėt. :V: P.S jie turi laiko :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė G. »

90% nekaltas :D nu tai bent už 10% gal atsakys :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė delta9 »

riuzako rašė:Gal ir senoka tema, bet prieš kokius 4mėn taipogi buvau apgautas zaliasekla.co.nr savininko. Pristatė netikru vardu, sakė esą gyvena Ignalinoje ir dabar problemos dėl telefono, todėl negali duodi savo mobilaus.. Taip praganiau berods 30lt. Aš jam rašiau, kad geriau gražintų lt, nes kreipsiuosi į teisėsaugą. Nepatikėjo.
pradžiai http://www.part.lt/perziura/666bfabec8e ... 6d1499.png
Po poros savaičių pranešimas
http://www.part.lt/perziura/cf06b807f73 ... 0b2473.png

Pagalvojau, gal kam nors šiek tiek pagerės :D
sitas rimtas :D
I ♥ northern lights
SiSi
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-02-22, 01:31
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė SiSi »

https://www.linda-seeds.com

Is sio puslapio pirkau 10 seklu , bet atsiunte tik 5 :DD , nezinau gal susimaise ,o gal tesiog apgavo... :) ir yra tiosioginis zmogus perkuri jie perka ir poto perparduoda :) , jai reikia to zmogaus kontaktu , tesiog rasykite man turiu visa informacija :) , kaip siunciausi , viskas buvo labai paprasta , pakuote yra originali :) , atrodo atkelevo be problemu , tik sakau 5 maziau atsiunte , gal suklydo :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė G. »

o tokio varianto, kad pats kažką suchimičinai, neturi? :) Rašyk jiem laišką ir aiškinkis, nes dabar pvz jei perki iš lindos ir nurodai, kad per legalų atėjai tai kaip tik dar užmeta ant viršaus porą sėklų ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė adminas »

https://www.linda-seeds.com yra patikimas shop'as, iš kurio pirkę yra jau nemažai legalus.net lankytojų.
SiSi rašė:https://www.linda-seeds.com

Is sio puslapio pirkau 10 seklu , bet atsiunte tik 5 :DD , nezinau gal susimaise ,o gal tesiog apgavo... :) <...> kaip siunciausi , viskas buvo labai paprasta , pakuote yra originali :) , atrodo atkelevo be problemu , tik sakau 5 maziau atsiunte , gal suklydo :)
Jei būtum parašęs tik tiek, tai sakyčiau, kad gal ir tikrai suklydo, klaidų visiems pasitaiko, parašyk jiems, ir jie tą klaidą tikrai ištaisys.

Tačiau šis tavo tekstas...:
SiSi rašė:ir yra tiosioginis zmogus perkuri jie perka ir poto perparduoda :) , jai reikia to zmogaus kontaktu , tesiog rasykite man turiu visa informacija :)
...yra total bullshit. Linda Seeds yra oficiali Ispanijos įmonė, prekiaujanti daugiau nei 35 skirtingų brand'ų sėklomis, o ne kažkokia Šaraškino kontora viską perkanti iš vieno tavo "pažįstamo" ir paskui perparduodanti. Nežinau, ką bandai apgauti šiuo teiginiu.
SiSi
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-02-22, 01:31
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė SiSi »

ryskiai viskas parasyta , juodai ant balto , ant originalios etiketes , nu gal as klystu , bet visi kontaktai ,svetaine yra atskira . seip suklydo, siule atsiusti jam atgal arba pasilikti sitas :) , pasilikau sitas , jis man atsiunte moteriskos lyties seklas isdygo 3 is 3 :) manyciau tikrai neblogos tos seklos , toliau seksiu viska paprasta vaga :) , nesiparink tu ten .viskas gerai tesiog parasiau ir tiek ;) , seip viskas saunu ! geras tiekejas ! gali visi pirkti ir kaina prieinama :) , nedaug visai :)
Kentauras
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-07-10, 22:28
Reputacija: 0

Re: Kas pirko iš šito puslapio, ir ka apgavo?

Standartinė Kentauras »

ZALIASEKLA.CO.NR apgavikai, kaip bebūtų tą senai žinote. Kaip dabar suprantu mane apgavo tas pats žmogus, jis Facebook vadinasi Stasiūnas Matas, nes jo banko sąskaita Stasiūno Mato vardu neužkibkite kaip aš susiviliojęs gera bongų kaina...
Rašyti atsakymą