Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
indiga
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2003-07-29, 12:22
Reputacija: 0

Standartinė indiga »

dar xymka:

visad kamuoja klausimas ar svari zole ane...
chemikai: "istirti chemine sudeti yra imanoma, bet rezultate gausi tiek
komponentu kad tai nepades".

belieka pasikliaut savo pojuciais:
(taip pat zr. tema "kaip ackirti bloga zole"):

- labai stipriai apsvaigstama parukius labai minimalaus kiekio;
- pykinimas, apatija, galvos svaigimas "vertaliotai";
- apetito stoka;
- seiliu pakankamumas (sushkes trukumas);
- kita diena parodo (ryte daznai galvos skausmas)
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Dumas chymkes visai kitos nuo rimto stafo. Chymkes dumas yra saldesnis na kitoks. Kas jau patyres sitame reikale is dumo gali atskirti.
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

Sigma, dabar as isitikinau, kad tu kvaijlaz =/ Xymkez megejeij, uzsilenxit, cempionataz =]] Da tu jeu pamirsk apie cempionata, ir cempionato but neturejio, sportsmene tu blin, Etika, etika. Is ko trauki kad as ratuz, amfa rijiu? Lupa turi? As tik puciu. O ka puciu taij jeu manau MANO reijkalaz. Ir isviz, prie ko ce tie najezdaij nipodelu? =] UZsilenxim =] Ciuvaz, acetone mirkytoz dilgelez palik sau, mataij tau XYMKE taij jeu psio, gavno =] o man xymke zjb, man priot, ir tikraij ne acetone mirkyta, taij ACIPALAIJ2OK NEZ ZAJABAL PALIUBOMU =] Laijsvaz etike, internete keliz puslapiuz perskaijteij ir zinovaz? =] Parasiutistaz =]]]
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

sigma, nuo offence, bet manau pries pradedant apie kazka diskutuoti, reiktu ishsiaishkint apie ka diskutuojama. niekas nemirko stuffo acetone, nereikia cia gazdint zmoniu.
o jeigu tixliai zinotum kaip xymke daroma, galbut ir tavo nuomone pasikeistu. IMHO.


p.s. del etikos sutinku, teisybes tavo zodziuose yra.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

blemba labai daug prirashiai...tingiu skaityt :P trumpiau kaip nors...:)
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

Sigma, man viz labeu daroz tavez gaijla =] Pries rasydamaz toke lituanijia, nepamirsk prideti zodi MANAU arba CITUOJIU =] tada as suprasiu kad tu isreijski savo nuomone, arba perrasaij zodziuz, qrie acpindi tavo nuomone =] O skaijtyt lyg tu butum pasaulio qrejez, man tikraij nelimpa.
Del "KRUTUMO". Mano poziuriz tox, qo mazeu zmoguij reijke pyxo, tuo jiz laijmingesniz, uz taz pacez babkez jiz gali sau leijst pust daug daugeu neij kiti zmonez, o taij yra pliusaz. Bet ka man daryt jeij as pakeliu daug pyxo? Jeij as puciu stipru pyxa ir jiz man patinka hardcore`iniz vil`kimaz, o ne parkez prie muzikoz arba pokalbeij, man patinka, kaij mane drasko is vidauz, kad tox jeusmaz, jiog tu iseijni is savez, nekarpaij qr esi, pilno uzsimirsimo stadijia. Jeij sakysi kad taij mazaxizmaz, busi tikraij apgaijletinaz =] As nelimpu i remuz tavo stereotipo, qri nori suqrt. Manez nepisa pyxo etika, manez nepisa kaz kiek puce, mane pisa tik taij, kad mane vilktu, kad mane vilktu geraij, kad as neveltuij mokeuce babkez. Dar karta sakau, as nelimpu i tavo remuz, o kadangi as nelimpu, as esu netinkamaz tavo utopijinemz planamz, reijske as esu "maijstaujentiz paauglyz" ? TAIJ 4ESINK MORDA, nez as turiu savo nuomone, ir jia pakeijz tik irodymaij PRAKTIKOIJ o ne PARKEZ FORUME, tad nesistenk veltuij, surink keliz savo isgalvotuz drauguz, ir propaguok putimo qltura ir kanapiu qltura apsiputusiemz, parkemz pasi2odantiemz zmonemz, o ne man. Bla bla bla, prisiklauseu as tokiu, axujieni intuziastaij, dedasi Pyxo Kolumbaijz, lyg butu katik kazka atrade, ateijna pasigirt, uzmeta ant fraziu tiuninga nauje ir atvaziuojia i sita foruma tuo paciu dviraciu, qriuo varinejio zmonez pries 10 metu, tik su naujiu skambuciu ir minkstesne sedyne. Supranti ka turiu omeny, ar tuk tik vadoveliuz cituot tesugebi? Intuziastaij kartaijz tampa herojeijz, bet dazneuseij jie tampa nusivyluseijz zmonemiz, qriemz taijp ir neisejio igyvendint svajionez. Tu qri utopijia, pagalvok ar turi daxujia galimybiu priparint man kazka naujio, kaz man nenaudinga, neprasminga ir netgi neidomu. Sakaij, padisqtuosim kaij isauxiu, Gali isikast isaugima, nez tu net neacakeij i man rupimuz klausymuz, matyt del to susiparinez ar ka? Karoce, atvesk, israuk SAVO auginomo kanape, apuostyk ar ji nemirkyta acetone, pridek, aplaijzyk, paziurek ar ne ximke ir MINK NAXUIJ.
KennyDoped
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-01-13, 12:12
Reputacija: 0

Standartinė KennyDoped »

:) uzjauciu as tuos kurie nesupranta kas yra geras pychas ir pucia ta chemini shuda :) tai kam jums pirkti jus pasimkit per vasara soduose lietuviskos prisiskinkit kokius 5 kylus isimirkykit galesite rukyti visus metus :) --==::~~ :x: ;)
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

Sigma, supranti, tu neikandez iki galo perkramtaij ir ismeti neteijsinguz argumentuz, qriu net neturi but =] Tokiu laijsq as nerasysiu, beje, kaz liece begima is pamoq, bendravimo su kitaijz, sie laijskaij visiskaij manez neacpindi, puciu nuo 14 metu, dabar man 19. Su bendravimu niekada problemu neturejeu, su supratimu irgi. Pust pradejeu voz ne anxceu neij gert, taijgi man alkoxoliz yra visiskaij neaktualuz dalykaz. Mylekit Lietuva man frazez nelimpa isviz, as rusaz, taij as gimeu Lietuvoij, uzaugau, dauguma mano draugu lietuviai, bet Lietuva man yra tik vieta, qr as gyvenu, ir si vieta saziningaij pasakiuz manez visiskaij nipriot (bet ce jeu ne i tema). Vieninteliz dalykaz, del qrio as nenoriu palikt Lietuvoz yra mano draugaij ir mano uzsiemimaz. Viskaz. Toleu, as jeuciu saijka. As nepuciu iki pilno acijiungimo, as puciu iki uzsimirsimo. Jeij man patinka toke stadijia, qo as galiu tau padet? MAN TAIJ PATINKA! Supranti? =] Aijnam toleu, visi tie laijskaij, xuijne, muijne, perskaijceu, tikraij buvo idomu, aciu. TACEU, taijp as puciu kazdien, ir buvo tarpaz kaij nepuceu 3 savaijtez, pastebejeu taij, kad VISISKIAJ niex manyje nepasikeijte. As neij mazeu neij daugeu pyxo nenorejeu, nebuvo suirzimo, bendra kalba rasdavau taijp pat ir su pucenceijz taijp pat ir nepucenceijz. Su tuo problemu nebuvo, kitom akim i pasauli nepaziurejeu irgi. Man pyxint yra kazdienybe, kartojiu dar karta, as nede2 i taij daxujia labaij pastangu, kad gauceu ipust, kad diena be putimo ne diena. Va sen negavau pyxo (bent jeu kolkaz), zaparo manyje visiskaij nera, sedziu valgau mandarinuz, ir net nesiparinu kad kolonelez sprogo kazqr nuo kompo ir negaliu klausyt muzono =]] Zinau, kad tuoij parasysiu si acakyma ir aijsiu parukyt savo cigareciu, gal parasyz draugaz kad turi ipust, nuaijsiu paz ji, nusipusiu be zaparo, jeij jiz neparasyz kad turi pust, as jiam parasysiu, jiz teijz iki manez, parukysim paprastaz cigaretez, isgersim arbatoz, pasidalinsim ispudzeijz apie praejiuse diena, issiskyrsim ir ateijsiu as vel ce paziuret, paraseij tu man kanorz ar ne =] Del MINK NAXUIJ aciprasau, pasikarscevau, tikraij.
dabar del to 5x5 putimo. Pamatez ta "banaluji" issuki, speceleij ce paraseu su siekimu "nuleijst" "AXUJIENUZ PUTIQZ", as zinau kad be problemu vienaz pakelceu daugeu neij 1/4 gramo, 1/2 butu tikraij daug, karta tik tiek buvau suputez, po to gaijlejeuz ir nenoriu kartot tokioz savo klaijdoz. Bet sutik, kad normaluz zmonez, qrie nesikele, qrie nebando parodyt is savez kazko super mandro, qo jie is tikrujiu nesa buve ir nebuz, nesiulytu tokiu ISSUKIU =] Niu atvaziuotu baxuraij i jionava, ipustu po 3 2muz, acisestu ant sofoz, ir uzmigtu, o mez ipustume tiek, kiek mumz truxta po 3 2mu ir aijtume svaijgt =] Jiuk tu tik perskaijteij textuka, provaqojianti. Kaijp tavo manymu, kodel Winipychuij pasakiuz, kad noretu jionavoij sudalyvaut kokem putime as jiam nepasiuleu rungtyneut? As nerungtyneujiu, bet man butu be galo malonu ziureti i neseneij pasikelusiuz snargliuqz qrie paragave stiprauz pyxo ne tusinaz, o paprasceuseij pagave kliuca sedi voz ne ranqtem susikibe. Supranti dabar, ka as norejeu padaryt?
Dabar kazkaz vel kalbejio apie ximke (ne tu Sigma), taij mane jeu zajabalo- PERSKAIJTYKIT komentaruz, o ne siulykit paciuz debiliskeusiuz veijxmuz atlikinet. As bybi dejeu, aijnu vasara i lauka prisiskinu kanapiu qrioz nipriot, ismirkau acetone ir puciu acetona, ane? Pontaz, jio? Bybejiu...
As sakau dar karta, voz ne 90% pyxo, qri stumdo barygoz yra XIMKE, mazeu ar daugeu xemijioz bet jioz ten yra! Ce taz pac kaijp su lenkiskaijz obuoleijz ir lietuviskaijz. Lietuviski atrodo blogaij bet skanuz, o lenkiski atrodo axujienaij grazeij bet plasmasineij. Bet uz taij grazuz, jiuk irgi dejia xemijioz, suprantat? O paimkit ispanisqz obuoliuz, zaliuz tokiuz visuz, labaij gi skanuz, sultingi, sal2z, tvirti. IR SKANUZ IR MAZAIJ XEMIJIOZ, bet jioz yra =] Ce grynaz pavyzdyz ir su pyxu. Yra pyxaz grynaij ximke, qri paemeij pora 2mu, pagauni save ant mintiez, kad neturi taijp vilkt, kad jeu PYXDA daroz, o kita ryta uz kauso susiemez atxo2z ivaldaij =] Yra ximke su BEVEIJK nuline koncentracijia xemijioz. Ten xeminez medzegoz yra MIKROSKOPINIZ priedaz prie PYXO vil`kimo. Velka BISKI gereu neij NATURAL, nera atxo2, miegi kaijp turi but. Beje, jiuk pyxaz auga gereu, ir vil`kimaz geraz tik kada ji geraij priziuri zmonez. Trasoz jiuk irgi yra xemijia, taij skatina pro2ktyvu augima augalo. Taij yra savotiskaz dopingaz, taij irgi yra xemijia. Taijgi, paklauskit patyz savez: "ar jeu VISISKAIJ NATURAL PRODUCT mano kiseneij guli?" Tik daugeliz bijio prisipazint kad jiz ruko ximke, jiuk taij dabar nemadinga =]]
Vil`niuij, Jionavoij, Klaijpedoij (turbut daugelyje miestu) normalu pyxa galima gaut uz 40lt. Retaz atvejiz kad kaij buna kosminiz 60lt, bet taij LABAIJ LABAIJ retaij.
As puciu pyxa, qriz vaijksto jionavoij , dabar ir vil`kimaz ir spalva ir kvapaz tox pat kaijp ir vil`nietisko, is jionavoz ji veza i kauna. Gal jiuz sakysit kad taij yra svarut svaruteliz skunk`az, bet as TIXLEIJ zinau, jiz yra maijsytaz su xemijia, taij irgi yra ximke. Taij as zinau 100%, tad visi snargleij qrie bando parodyt save eruditaijz pyxo srity, (Sigma, tavez as neturiu omeny, tave as gerbiu, tu turi savo nuomone, gali jia apgint svareijz argumentaijz o ne vejeijz), qrie perka tavara per pazystamu pazystamuz ar seijp is barygu, ISIKASKIT savo natural product`uz! Acimerkit, taij yra ximke! Ir niekada nesigedysiu sakyt, AS JIA PUCIU!!!
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

vizdelto gavau ipust sendien. jiokio zaparo =]]]]]]]
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Suprantate kokia padetis yra lietuvoje. Musu lietuviams reikia kad zole zudytu vilktu afigienai. Nes daugelis lietuviu taip iprates yra. Todel chymke ir yra pardavinejama kuri padryta mirkant visokuose preparatuose. Ir tai daug pigiau. O jai tu paduosi gera produkta ir jis vilks nezudanciai tau nebus jokiu gliuchu ir t.t. tave apsauks kad cia sudas zole koki cia gaidy stumdai. O jai dar kaina bus aukstesne tai is vis pasius nx. Nes musu tauta nemoka kaifuoti. Nesupranta tiko vilkimo. O gero stuffo visada buvo ir bus. Tik reikia zinoti kur kreiptis. Pvz. musu miestas visas dabar ruko naturalia zolia. Is pradziu skundesi silpna tipo neprikala, bet su laiku priprato. Ir lietuviai nemoka pasirinkti kada reikia ta vartoti kada ta narkotika. Olandijoje yra kitokia padetis. Pvz. tusas vykstas tai visi grybus valgo, laidotuves ruko hasha kad sedetu apsnude susimaste ir liudetu. Laukia sunki diena vartoja energetikus. Laukia sunkus egzaminai vartoja preparatus skatinancius smegenu veikla. O pas mus daugelis zmoniu to nesupranta. Ir dar ilga laika nesupras. P.S. o del chymkes tai jus nusisvaigote kad jau patrestas augalas tai viskas jau chymke. Cymke yra daroma is shaluchos kuri yra mirkoma visokuose suduose.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

sveces tai tau liux jei toki pazysti! :)
nesFeikas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2003-11-24, 02:21
Reputacija: 0

Standartinė nesFeikas »

Taigi ko noret kai visur rasho kad zhole NARKOTIKAS, kad tai yra BAISU, kad zhole ZHUDO ir t.t. ir pan. tai va lietuvaichiai kuriems nelemta buvo suzhinoti apie tai ish tikru rastamanu, apie tai suzhino ish spaudos ir pan. O kai ten tokius dalykus rasho, tai nieko nuostabaus kad visi tik ir tikisi kad vilks kaip heroinas ar pan. Ir po to ginchyjasi forumuose, kas 'daugiau suruko chimkes' ar 'iki kokio lygio buvot prisiruke'... Toks vaizdas kad tai daroma yra ne del malonumo, o del to kad galetu pasigirt (tik nezhinia kuom, nes mano akim zhiurint tai yra tas pats kas girtis ypach durna galwa esant durniu buryje...) . O tokiu atmarozku buvo ir bus visada... Ir per juos mes tada kenchiam, tie keletas normaliu kurie zhino kaip, ka, kada ir su kuo rukyt... Ir dar gi mat stengiames, forumuose, chatuose ir shiaip visur aishkinam, patariam, dalinames patirtim, ispoodzhiais... O tokie dar sugeba xamelint ir akis draskyt... Chiuju del to taip ir elgiasi kad chemijos priruke vaikshto... bleen ishvis kodel chia shnekam apie chemija sugadinta MJ... Nehsnekekit apie tai, nes tai yra zhiauru!!! !(
...marihuaize legaliana...
nesFeikas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2003-11-24, 02:21
Reputacija: 0

Standartinė nesFeikas »

Sigma rašė:
Anonymous rašė: Jei jus vient tik chimke gaunat tai siulyciau jums dilerius keisti nes geros zoles pilna yra sviezios ka tik is olandijos atvestos :) ir uz priimtina kiekvienam kaina
Olandijos? xa xa... kas importuoja? uz kokias kainas? pries pora metu kalbejausi su vienu importuotoju, tai sake, kad albanijoj zoles kilas kainuoja 10$.. o per daugeli metu uzveistus kanalus buvusioj T. Sajungoj is Afganistano, manau, dar uz pigesnes kainas ir transporto islaidas atveza. Beto kazkur turetu but 30-50% marihuanos pagaminama Lietuvoj (cia is policijos ataskaitu). tad sakyt, kad veza is Olandu yra juokinga. nebent pats vezi smulkme ir vien ant saves dirbi. bet tokio biznelio tavo dienos jau suskaiciuotos. reik mentams gero darbo statistika pasikelt ir uzdarys tave.
Na che shiek tiek gal persistengey su teiginiu, kad juokinga sakyt kad vezha ish Olandijos. Ash galiu galva guldyt nes tixliai tixliai zhinau kad mano dyleris ima :x: tiesiai ish laivo (bet ne klaipedos uoste) kuris plukdo viska ish Olandijos, beje ir 'ratus' taip pat ish ten. Bet zhinau ir toki dalyka kad Vilniuj tai yra tik keletas tokiu dyleriu kuriem svarbu gera ir kokybishka preke, o ne pinigai (turbut todel jiems ir nebaisus mentai) nes pinigu (klientu) pas juos visada buvo ir bus... Ir ash dzhiaugiuosi budamas vienas ish ju. Taigi nesakyk kad nevezha niekas ir kad toks 'biznis' nepelningas... Zhinoma yra mase tokiu kurie perka px ka ir px kame mirkyta (del tokiu zhinoma kad niekas nevesh ish Olandijos), bet yra ir tokiu kurie zhino ko nori ir zhino ka ima... ;)
So Anonymous buvo teisus... :)
RESPECT!!!
...marihuaize legaliana...
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

taigi veza ir is olandijos.ka ziniu neziurit kai 5 kg zoles veztos is olandijos konfiskavo... :/
senis
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2003-08-10, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė senis »

To qlka, o ar tu esi rukes normalios zoles, na pvz WWar dar kokios biski stipresnes? Ir nepatiko? Taj tau xemija geriau del kainos kad pigiau kainuoja ar del to kad tau geriau veza. Jei Lietuvoj butu imanoma isigyti stipraus px uz gera kaina ar dar rukytum ximke?
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

[quote="nesFeikas Bet zhinau ir toki dalyka kad Vilniuj tai yra tik keletas tokiu dyleriu kuriem svarbu gera ir kokybishka preke[/quote]

ir ciuju uz kapeikas, nes paprastai tokiu dileroku klientai yra geri draugai, geru draugu geri draugai, vaikystes draugai ir panashei.. tu negali apgauti ju, jie neapgaus taves.. ehh o paprasti mirtingieji tenkinasi bbz kuo ir 40-50lt/g
ok bent kad retkarciais ir mano aplinkoje galima super gero stafo surast..
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Vilniuje yra gero rukalo ir uz gera kaina. WW 35 lt gramas. Ir tikrai geri gramai, viskas normaliai.
LINCE_
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2004-01-23, 03:09
Reputacija: 0

Standartinė LINCE_ »

......galiu pasakyti.....kad chymka..........yra didelis sudas..........as viena karta vos neuzsilenkiau........... 8|
ISPROTEJUS,BET MAN PX........
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Ble mane uzkniso.Aplinkuj vien chemija... :( :( :(
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

Visiemz DALBAJIOBAMZ nemokantiemz skaijtyti:
As sakau, KAD XIMKE PAGRINDE IR YRA STUMDMAZ TAVARAZ, Kad pirkdami ximke, daugeliz net nzno kad taij XIMKE, as taij zinau, ir to nesliepiu, galit pist prota, kad pucet tik NATURAL, as tikiu, kad tik NEDAUGELIZ is ce esanciu ruko NATURAL, o DAUGELIZ puce ximke, tik to nzno. SUPRANTAT AR NE? Seni, puceu as natural, mazaij qo skirez nuo ximkez, ir man PAJIABAT` absoliuceij ant jiusu pamoxlu, as isviz dabar nepuciu, nez nznau is qr Kanadoij galima gaut pyxo, nez sedziu supistam rusu kvartale, qr visi varo xemijia o ne PYXA. Taijgi Chill Off arba pasli nx.
Tema užrakinta