Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

sheip galejo buti hera.
tulip kazkaip man atrodo kad ne i ta foruma pakliuvai...
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

oxyd rašė:sheip galejo buti hera.
nu kad ir heroj mirkyti kazkaip nematau pointo... 8/ kam parintis kai ta pacia hera gali parduoti? vat acetono siaip gryno neparduosi - tai ok, atsiranda siox tox pointas jame pamirkyti green produkta...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

tulip ar mates ar ne priklauso nuo tavo draugu ir nuo tu su kuriais tu bendrauji ;) O tokiu kurie Tik zole ruko tikrai yra!Jei tavo draugu kompanijoj visi ir ruko, ratus eda ir pan., tai dar nereiskia kad visur taip:)
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

[quote="Donatello"] O tokiu kurie Tik zole ruko tikrai yra! [quote]

ta pati galvojau, bet poto prisiminiau alkoholi ir nikotina ir zlugo mano galvojimas... nei vieno poor ganja pvz neprisiminiau 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Apie tai as irgi pagalvojau :) Turejau omeny xemijas visokias.manau tulip irgi turejo omeny kai ka stipresnio...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

tie kas toleruoja hymke man panasus i chronius kurie geria odekolona ir teigia kad px ka gerti..juk tikslas tik apsinesti. 8/
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Priminei man viena TV laida kur chronius pareiske: "nuo adekolono dar niekas nemire":))))) labai jau kazkur girdeta tai kazkokiai kitai medziagai paremt:)))))
naktibaldas rašė:tie kas toleruoja hymke man panasus i chronius kurie geria odekolona ir teigia kad px ka gerti..juk tikslas tik apsinesti. 8/
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė:Priminei man viena TV laida kur chronius pareiske: "nuo adekolono dar niekas nemire":))))) labai jau kazkur girdeta tai kazkokiai kitai medziagai paremt:)))))
tipo zolei? 8/ 8/ nu sulyginai Zigizmundai... :/ 8/ 8|
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nu... :) argumentas "nuo zoles niekas nemire" yra labai kvailas:) Supratau sita, kai ta chroniaus interviu pamaciau:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

nu bet tikrai juk nemire... :|?
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Chemija (chimkė)

Standartinė akrobaTIK »

.....
Paskutinį kartą redagavo akrobaTIK 2006-10-24, 12:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Tau neaiskiai buvo kad parasiau NERUKIAU
Siaip kaip jau sakiau kad man chemija - pirmoj vietoj
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Lietuvoje jau nuo senu laiku sklando gandai apie chemijoj mirkytaskanapes. Didzhioji dalis visu shiu gandu yra visishkos nesamones ir paistalai.
Kaip atsirado shie gandai?
1. Ish neshmanymo apie kanapes ir marihuana.
2. Ish per didelio noro padaryti lietuvishka ganja (jei ja galima taip pavadint) veiksminga.
Taip lietuvoje yra daugybe chemnies kilmes marihuanos!
Tachiau ta chemine kilme ne taip isivaizduojama.
Ne per seniausiai man teko bendrauti su vienu lenku pusheriu, kuris man papasakojo apie vadinamasias chemines kanapes. 8)
Auganchios kanapes, tam, kad butu stipresnes apipurshkiamos tam tikrais chemikalais skatinanchiais THC gamybe, bei galovkiu augima. Shitokios kanapes ir yra chemines.
Ash pats 100 procentu neesu garantutas, gal but kur nors perdejau, gal ko nors nedarashaiu, tachiau kaip normalus pilietis preishkiau savo nuomone.
Galime atlikti experimenta. :D
Paiimkite savo augintos geros veisles zholes ir palyginkite ja su pirktine geriausia zhole.
Ash pats neauginu ir nieko negaliu komentuoti.
Chia jau bus jusu darbas. --==::~~
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Ash pilnai tikiu, kad acetone mirko! Bet Sostinei tai nera aktualu! Tokias nesamones su LT kanapelem daro kaimu ir mazhesniu miestu gyventojai.
Pats ne vienena rudeny eksperimentavau su LT darzhovem.
Prieš metus labai susidomėjau gražiais, žaliais augalėliais vadinamais kanapės.
Jau nuo vaikystės jų regėdavau visur, daržuose, šiukšlynuose ir tt. Man kilo idėja, kad šitie augaliukai ne vien dėl grožio auga ir galima būtų juos realizuoti.
Internete susiradau informacijos kaip užauginti, bei paruošti šias gėrybes.
Darže užveisiau visą galybę kanapių, jas tręšiau, prižiūrėjau, visą dūšią atidaviau. Ir pagaliau atėjo ilgai lauktas rugsėjis - derliaus nuėmimo metas. Rugsėjo vidurį nuėmiau derlių. Stuffą džiovinau tamsioje sausoje vietoje kol visiškai išdžiuvo, (apie 3 – 4) SAVAITES.
Ir spėkit kas gavos.
Ogi visiškas šūdas. Pūtėm tą šūdą visom įmanom priemonėm ir nerealiais kiekiais. Tokių aitrių dūmų svietas dar nematė. Man su plaučiais blogai pasidarė. Po savos gamybos stuffo pirktinį traukėm kaip orą.
Ir nebandykit aiškinti, kad mes žiopliai, gal blogai ką padarėm. NĖ VELNIO. Padarėm viską, kas įmanoma, kad išaugint atominį stuffą.Vasara buvo labai dėkinga, taip pat ir ruduo buvo labai šiltas ir sausas. Pūtėm rinktinius cannabis sativa (ne ruderalis) moteriškų augalų žiedus. Ir išbandėm daugybę kanapių iš skirtingų vietų lietuvoje.
Kvapas tarp lietuviškų ir normalių kanapių skiriasi kaip diena nuo nakties.
Lietuviškos kanapės yra labai nemalonaus kvapo, smirdi derva. O tikros kanapės yra salsvo, šiek tiek citrusinio kvapo. Tokį stuffą yra malonu pūsti.
POVEIKIS:
Poveikis yra, tik ne toksai, koks turėtų būti.
Ryškaus apsvaigimo nėra. Truputėlį paryškėja ar išblanksta spalvos (cigaretės poveikis stipresnis). Atsiranda tingulys, išsiblaškymas, neryškus alkis (čia tik daug supūtus). Ilgai pučiant pasikeičia psichika.
Daug surūkius ir išgėrus alkoholio truputėlį ima juokas.
Taigi IŠVADA.
Jei pučiat, pūskit gerą stuffą ir neeksperimentuokit su lietuviškom kanapėm – nuo jų tikrai neapsipūsit, tik plaučius susigadinsit. Kai kas mirko kanapes įvairiuose chemikaluose kad pastarosios būtų stipresnės, visa tai yra šūdų ferma. Nuo mirkymo chemikaluose kanabinolų (THC, CBD ir tt.) kiekis stuffe nepadidėja. Tiesiog atsiranda toksinės medžiagos kurias jus pučiat vietoj kanabinolų ir jūs apsinešat nuo „MOMENTO“ giminaičių, o tai yra tas pats šūdas kas uostyti klijus. Žiūrėkit, kad bepalinant tokią žolę neišdžiūtų smegenys.
Apie PYRAGUS pyragai iš lietuviškų kanapių yra lygiai tokia pati šūdų ferma, kaip ir žolė iš jau minėtų augalų. Daug darbo, o poveikis kaip jau ankščiau minėta.
Apie THC ekstrakciją: Jeigu negaila pinigų spiritui išbandykite, gal ir išspausite kiek nors grynesnio aliejaus iš pastarųjų kanapių ir suvartoję jo nerealų kiekį šiek tiek apsinešit. Patarimas: už tiek kiek jums kainuos darbo ir spirito geriau nusipirkit normalios žolės, efektas tikrai bus geresnis.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

nu esu bandes kelis kartus pieno is lt ganjos....pastoviai zopa budavo...
karta isejo toks termobranduolinis pienukas kad galvojom jau visi mirsim.. 8|
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

o kas link chemijos tai ziuriu daugelis sio forumo dalyviu yra labai naivus..
ar jus zinot kaip gamina amfetamina..? ar zinot kad buna brokuotu partiju ir neiseina jo dehidratuoti ir vistiek lieka tik kose...kaip manot kur deda ta kose..? barygoms neapsimoka vezti kokybisko stuffo..nes jis daug kainuoja..geriau apsimoka vezti visoki atbrosa ir po to ji pastiprinti visokiausiais sudais..
girdejot ka nors apie psicholibina..? zole saikingai iputus neturetu kelti sunkiu gliuku..deja patyres as ir tai...iputem 0,5 ant 4 ir 6 h buvau kosmose..pasijutau kita butybe kituose ismatavimuose.
daba del heros...ar zinot kodel kartais apsivemiat nuo zoles..? ogi todel kad tokia yra organizmo reakcija i pirmas heros dozes...barygos mirko zole heroj-metadone-syrale tam kad ju klientai pastovesni pirkejai taptu, arba kad po to isiulius jiems heroino jie po keliu kartu taptu uzkieteje syrikai.zmones samoningai pratinami prie sunkuiju narkotiku kad po to patptu barygu vergais..cia gi laukinis biznis.
del acetonkes irgi girdetas bairis...pasakojo vienas ciuvakas kad pora savaiciu kraujais spjaude acetinkes uzsitraukes...
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Nupasakok tiksliai, ka ir kaip su tuo pienu daret.
PO kiek pieno suvartojot.
Matai su pienu labai daug darbo...
Mums nieko gero nesigavo.
Shiemet chiuju reiks vel megint. Savikaina turbut gaunasi panashi kaip nusipirkt gero stuffo. :)
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

O del 6 valandu kosmose - nieko labai neirasto.
Man viena karta nuo 1 super gero dumo buvo kaku. 5 valandas visiskas smegenu buzzas. Pradejo sapnu ir praeities vaizdai, suvokimai priesh akis lysti. Ir visa tai buvo nuo labai geros (tikrai ne chemines zholes) ish Olandijos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

akrobaTIK rašė:Hmmm... ;]]] prajuokinai sakiau kad beveik visa savo laisvalaiki chemijai skiriu ... ta MDMA padaryt juoku darbas o vat jau lizergino rugsties sintetinimas ojojoj ... apie sintezes gali nepasakot ..
mdma vos ne kiekvienam kaime apie kauna gamina :))) :)))
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Vagiz rašė:Nupasakok tiksliai, ka ir kaip su tuo pienu daret.
PO kiek pieno suvartojot.
Matai su pienu labai daug darbo...
Mums nieko gero nesigavo.
Shiemet chiuju reiks vel megint. Savikaina turbut gaunasi panashi kaip nusipirkt gero stuffo. :)
nu seip ta piena cia ne as verdu..yra pas mus specas.. :)))
nu virimo apie 2,5-3h...jis dar deda sodos ir medaus...kaip kam nezinau..tipo cia kaip ir sustiprina thc issiskyrima...
pienas turetu buti kuo riebesnis nes thc jungiasi su riebalu atomais...
bet patikek tokia zopa budavo.. :)))
karta isvis truliku vaziavau tai pasijutau kaip kosmonautas..manau nifiga..reikia lipti lauk kol dar visiskai stogo nenurove...ble islipau kazkaip is truliko..einu gatve...ir staiga....atsiciuhinu kad as vis dar trulike einu link isejimo :))) :))) :)))
Tema užrakinta