Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
Ar Nesakiau
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2008-10-11, 13:17
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Ar Nesakiau »

Ir nuo normalios zoles agresija sukyla :D As kazkada apsirukes labai supykau ant obuoliu, pradejau juos spardyt ir metyt i siena :D
donkez
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-01-05, 00:03
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė donkez »

Ar Nesakiau rašė:Ir nuo normalios zoles agresija sukyla :D As kazkada apsirukes labai supykau ant obuoliu, pradejau juos spardyt ir metyt i siena :D
Nu man tai agresijos nepasitaiko nuo normalaus dumo. Nuo alkoholio budavo, bet nuo :x: niekada. Tik taika ir ramybe. :V:
a friend with weed is a friend indeed!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė quick-poo »

..kalbant apie Škotiją.. čia yra labai daug narkomanų. Dažnas vartoja heroiną, miestų pakraščiuose kas trečias škotas atrodo klaikiai (gana tiksliai apibūdina tame straipsnyje, kur runkelis užrodė). Perdžiūvę nuo tų visų mdma, ketaminų ir viso kito mėšlo, kurį siurbia, ėda, rūko ar leidžiasi be tolko ir nesamoningais kiekiais. Gertų ir raketinį kurą su coca-colla, kad tik nurautų... Čia, Škotijoje normalu, jei 40-50 metų diedas rūko hašą laukdamas autobuso ar per teatime'ą, darbe. Vyresni lietuviai, lenkai, latviai - daugiau geria, nei pučia ar chemikalus naudoja. Jaunimas atvirkščiai. :|? --==::~~
Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Bongmaster »

yra teke matyti 1na agresyvumo atvejy parukius, nechemijos, kaltos aplinkybes :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė kasiakas »

Prikelsiu sena tema, bet itariu, kad teko paragauti ximkes !( :D niekad dar taip nebuvo sunesioje, praktiskai nelabai ka ir pamenu is veiksmo vakaro :D Man net iskilo toks klausimas ar negali buti sumaisyta zole su LSD, nes tokiu nesamoniu dar nera buve, nesamoningai gatves sviesos erzino, negalejau ziureti, draugelis irgi :D o uzsimerkus tai vapse kosmosas prasidedavo, visokios spalvos raibuliuoja pagal muzikos ritma :D visiskai nebuvo jegu pajudet, vienu momentu pradejo vaidentis, kad sirdis nebeplaka :D pasakiau draugeliui, tai sako kai pasakei tai ir man taip atrodo :D . Ir dar kas idomu, kad visiskai nenorejau valgyti gryzes, o siaip kai paputi, tai neatsitrauki nuo saldytuvo [:)] Ir toks lievas baimes jausmas apeme nezinai ko, atrodo noriu greiciau namo varyt ir gult i lova ir kad greiciau atleistu, bet, kad negali islipt is masinos :D . Zodziu ziaurus toks trip'as, siandien prisiminus juokas ima, bet vakar tai buvo nejuokinga net |.|) :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė DarNe »

nu pz nx( negaliu nesikeikt,labai nervuotas) antras is eiles dyleris mano chymke stume amfine... jau tiek susinervinau kad eina nx... ir kas svarbiausia pats tai issisnekejo kai uzputem su juo...jau kad taip nesisektu tai...
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė BongMachine »

DarNe rašė:nu pz nx( negaliu nesikeikt,labai nervuotas) antras is eiles dyleris mano chymke stume amfine... jau tiek susinervinau kad eina nx... ir kas svarbiausia pats tai issisnekejo kai uzputem su juo...jau kad taip nesisektu tai...
Ech..kokiam postapokaliptiniam kaime gyveni? gal klaida kazkokia isivele? nesamone man atrodo, nera jokios amfines zoles.
wwwwww
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė DarNe »

gyvenu kaimu kaime... tikrai- gamta nuostabi grynas oras kelios upes begale ezeru- tik kad MJ klausimu nieko gero, as gi pats sakau dyleriui kaip cia taip kad 1g istaske taip 6- sako nu gi nebutu apipista tai taip nedauzytu.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė PositiveVibe »

Tik kvailys tokioj vietoje gyvendamas galėtų pirkti, o ne auginti :) neįsižeisk
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė DarNe »

neysižeidžiu tikrai, tik kai aš tai atradau tik prieš kokius 4 menesius dar nepasiryžau tam.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Legalus »

Tai dar kol nevelu pasimk auto zydinciu ir pasiaugink, nepraleisk tokios vasaros.
vaikai nenarkokit vartotiku.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė BongMachine »

Zinok vistiek as nemanau, kad amfa purksta. Kai kurie barygos ir sostinese asilai nelabai ka ismano kalbedami. O, kad g istaske kaip kokie 6 tai norma, nes ganjos stiprumo labai ivairaus yra. As esu rukes kur ir 12 kartu labiau istasko nei koks kitas stafas, bet nereiskia, kad chymke. Gal siaip priruket v tri pizdi ir zopa tokia buvo kad nesupratot kas vyksta, na nes g ant 2 tai tikrai dahuja. Kiek kainavo ? Kiek laiko truko poveikis? Kas buvo kai baigesi poveikis?athodai ar dar kazkas? gal tiesiog persirukei arba labai apsirukei.
wwwwww
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė DarNe »

taip visi 5 gere alu, as kadangi mj atrades alkoholio atsisakiau tai atsisakiau ir alaus. Sokom, zvengem ziauriai smagei regi dainavau, repuot pirma kart gyvenime pradejau :DDD, vienas kuris alaus prigere atsigule ir pragulejo visa laik nesnekedamas ir nejudedamas-bet sake viska suprato, bandziau ji atkursint( sneket teigiamus dalykus taip padedamas jam geriau pasijaust- to pasekoj jis net atsistojas buvo, veliau vel atsigule, sake sirdi skauda. Su tuo per kuri gaunam kai snekejom , kai paklausiau ka jis turejo omeny kai sake kad apipista ganja jis is pradziu nesileido i kalbas, veliau sakau blet jei purksta ar kokia tai reikejo anksciau sakyt ... ten taip toliau ir taip toliau, veliau uzpludo baime, viska ten ... ejau namo per pievas kuriose augo dideli, auksti baltaziedziai augalai, gryzes pabuvau prie pc, siektiek pavalgiau bet mazai, arba del to kad su amfa arba del to kad sau taip isiteigiau, uzmigau vos atsigules.. poveikis truko nuo 19 iki 22 val, apie 21.45 pradejau stengtis nusiramint, kad galeciau eiti namo.atchodai(jei juos galima taip vadint) nedidelis alkis, tingumas, prakaitavimas(turbut del to kad kieme +27) pries puciant paskutini kart rukiau antradieni visa para nuo 6 ryto iki 12 vakaro :DDDDD , veliau sake kitas draugas man kad jis ten gruzino tik mane...
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė BongMachine »

Cha : D va matai, tipiskas zostkas apsirukymas : ) ne chymke vyruti, garantuoju. Nei valges butum, nei uzmiges.
wwwwww
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė DarNe »

;) uzsigruzinau vadinas ir tiek :DDD o anas turbut pats neskirtu MJ nuo čiobrelių
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Jefridas »

Eikit jus knygų skaityt, o ne šūdą kažkokį "diskutuokit"
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė DarNe »

Taikos ir ramybės tau Jefridai.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Jefridas »

o tau proto
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė BongMachine »

nespamink, eik ipusk.
wwwwww
Tema užrakinta