Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

o kas link real chemijos..tai as nieko blogo pries ja neturiu..taciua man pagr. rodiklis kaip ir zolej-kokybe.
as jau geriau ikalsiu gera olandiska rata nei rukysiu nezinia kokia zole.
kaldamas rata bent zinai ka vartoji, skirtingai nei rukydamas kokia himka pirkta pas koki debila baryga!
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

......
Paskutinį kartą redagavo akrobaTIK 2006-10-24, 12:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Key-Roo
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-09-14, 21:27
Reputacija: 0

CHEMIJA

Standartinė Key-Roo »

klaipedoj jau vengiama ximkes...,kas zino ima "olandishko",na siektiek lengvesnes kurios pruha visai kitokia,arba "shokolado"...,kuris irgi tox light yra,shvelnus...ir dumas ne ryzhas...ir jokiu kancovkes gruzu ir kimaru nera...
Puciu tada kai noriu,kad man butu lengva..
jz
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2004-09-10, 22:35
Reputacija: 0

Standartinė jz »

naktibaldas rašė:as jau geriau ikalsiu gera olandiska rata nei rukysiu nezinia kokia zole.
kaldamas rata bent zinai ka vartoji, skirtingai nei rukydamas kokia himka pirkta pas koki debila baryga!

o tau nebuvo niekada, kad susitinki su draugais ir kas nors jau turi stuffo = taigi tokiose situacijose tikrai nznai ka rukai?

o ratai tai mano nuomone yra shudai...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

jz rašė:
naktibaldas rašė:as jau geriau ikalsiu gera olandiska rata nei rukysiu nezinia kokia zole.
kaldamas rata bent zinai ka vartoji, skirtingai nei rukydamas kokia himka pirkta pas koki debila baryga!

o tau nebuvo niekada, kad susitinki su draugais ir kas nors jau turi stuffo = taigi tokiose situacijose tikrai nznai ka rukai?

o ratai tai mano nuomone yra shudai...
na as visad pasiklausiu kas ten per staffas.jei tik patraukoma peciais- as nepuciu.
o kas link ratu..tai sudas jie yra pas mus..tiksliau paskutiniaisiais metais tapo sudas...nes viskas issigime...xtc tapo nebe uzsivedimo priemone..bet apsisvaiginimo, todel ir pradejo eit tie visi amfas/hera/haliucinogenai ratai;)
o jei manai kad putimas tai cia panaceja nuo visu ligu..nes yra naturalu(aguonos ir koksas irgi is zolyciu;) )o su savo tokiais pasisakymais man primeni keleta pazistamu loozeriu: karoc hebra yra grynu gryniausi alkocholikai.jau po kelis metus niekur nedirbantys, nieko nebaige, po poros meteliu jau galima bus isvysti bonkas renkancius. taciau jie jauciasi visa galva auksciau uz mane...nes jie nepucia..jie "tik geria"... ir kiekviena karta susitike mane, jie vis paklausia"tai ar puti dar..?" atsakau taip...tik palinguoja galva su savo moralais" ble ka tu darai..."
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

jz rašė:o tau nebuvo niekada, kad susitinki su draugais ir kas nors jau turi stuffo = taigi tokiose situacijose tikrai nznai ka rukai?
man tai irgi nebuna... nes as visada pasidomiu, pas ka imtas buvo stufas (nes jei jau draugai, tai ir barygos kaip taisykle daugmaz zinomi), arba apziuriu ir apuostau ta stufa :] nu man svarbiau mano sveikata o ne poreikis ipoost... 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
maziusss
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2004-09-05, 13:47
Reputacija: 0

Standartinė maziusss »

uztikrintas boosi tik tada kai uzsiauginsi pats normalu stufa :))) :))) :))) :))) :X:
techstylism VIP aka Shopkines
jz
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2004-09-10, 22:35
Reputacija: 0

Standartinė jz »

naktibaldas rašė: o su savo tokiais pasisakymais man primeni keleta pazistamu loozeriu: karoc hebra yra grynu gryniausi alkocholikai.jau po kelis metus niekur nedirbantys, nieko nebaige, po poros meteliu jau galima bus isvysti bonkas renkancius. taciau jie jauciasi visa galva auksciau uz mane...nes jie nepucia..jie "tik geria"... ir kiekviena karta susitike mane, jie vis paklausia"tai ar puti dar..?" atsakau taip...tik palinguoja galva su savo moralais" ble ka tu darai..."
nznau kuom as tau primenu tuos tavo luzerius draugelius... bonku nerenku ir ateity nenusimato ;) be to visai nelyginu zoles su kokiais briedais is aguonu ar pan. paskaityk pirma, ka as parasiau :)
as sakau vel "mano manymu ratai yra sh.." ir tu pats puikiai paaishkinai kodel jie tokie yra, o prie ko cia kazkokie luzeriai tai nzn nzn...

anyway mane igi parina, kai zmones pradeda moralizuoti del putimo, bet tai todel ir stengiuosi per daug nereklamuoti sio savo pomegio.
costa
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-02-07, 18:48
Reputacija: 0

Standartinė costa »

eeee zmones kas naors bande rukit zole ismerkit acetone....
pabandikit...
tai pabandikit o poto sakiket kad inai ismerkita...
dar ne sugalvoiau...
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

costa rašė:eeee zmones kas naors bande rukit zole ismerkit acetone....
pabandikit... tai pabandikit o poto sakiket kad inai ismerkita...
Atrodo prisibandei. Užuojauta.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

kas man nutiko pries savaite kazkur...gal siek tiek maziau:
karoc iseinu parukyt i laiptine...nu ir ziuriu saika malalietku jau kazka surumburum daro..:D pamate mane susimete bet po to apsiramino..sakau tai ka vyrai..jau bonka darot...a tie sako neee..pusim..nu man iskart idomu pasidare..sakau gal gi ir as i ta saika isipaisysiu nepaisant to kad senis pries juos esu :)))
tai sakau vyrai..ka puciat...
sako ai va draugelis kaime priskyne ir isdziovino..nu as iskart nusivyliau...sakau tai gi neee...shitas dalykas manes neveza..
a tie sako..ves ves...tu pabandyk...musu irgi neveze..bet mums pasake kad galima zole kad ir lietuviska acetone ismirkyt ir gaunasi tas pats kaip is barygu... :)))
nu as aisku iskart pradejau juos parinti kad taip daryti negalima...kad nesveika..etc...bet mano argumentai jiems px buvo 8/
nu ka..susisuko pacukai jointuka..a zole tai tipo kaip ir normali shala..tik gal sviesesne biski...
bet uztat kai pradejo pusti...ji pradejo snypsti...rukti dumai grynai tokie kaip nuo plasmases kokios...smarve acetono :))) :))) :)))
nu neislaikiau..ismusiau is ranku jiems ta kasiaka...uzsikosejo ten vienas..akys isvirto...karoc vaizdelis ziaurus :?
tai va isvada: taip paprastai ismirkius zole acetone ji dar netinka vartojimui...kazkaip kitaip reiskias ta acetona naudoja apdorojant pyha.
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Apie chimkę (acetonkę), manau yra gerai parašęs /G/vibes skyrelyje "Kaip atskirti bloga zhole"
O, kad taip tiesiog išmirkius acetone kanapes jos kuo nors taptų - abejoju. Visas THC ištirpsta ir lieka acetone, o pats acetonas greit išgaruoja ir neturėtų jo likt nė kvapo. Visai tikėtinas dalykas, kad tie pacukai tavo laiptinėj ne acetone o šiaip kokiam skiedikly išmirkė dėl to ir kvapas bjaurus buvo.
costa
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-02-07, 18:48
Reputacija: 0

Standartinė costa »

Solvent rašė:Apie chimkę (acetonkę), manau yra gerai parašęs /G/vibes skyrelyje "Kaip atskirti bloga zhole"
O, kad taip tiesiog išmirkius acetone kalnalapes jos kuo nors taptų - abejoju. Visas THC ištirpsta ir lieka acetone, o pats acetonas greit išgaruoja ir neturėtų jo likt nė kvapo. Visai tikėtinas dalykas, kad tie pacukai tavo laiptinėj ne acetone o šiaip kokiam skiedikly išmirkė dėl to ir kvapas bjaurus buvo.
del acetono tu teisus...

bet visos kapes kviapia taip, kas augino tas zino...
dar ne sugalvoiau...
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Tikrai nevisos taip kvepia (nebent yra kokia acetoninė veislė) kas augino tas žino....
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

solvent ? ? ? acetone tirpsta thc ? whah :D thc tirpsta svieste bl. riebaluose..
God bless... God damn.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

cia turetu buti chemiko komentaras, nes nemegstu dezinformacijos
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Skaitykit, kad aš beveik chemikas:) Ir taip, THC tikrai tirpsta acetone. Dar gerai tirpsta eteryje, toluene, benzene. Kiek prasčiau - spirite, riebaluose. Visiškai netirpsta vandeny.
I am the politician
and I decide your fate!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

O tuose tirpikliuose ta prasme ant visai THC dingsta? Asorbuojasi ir dingsta? As ne hemikas as kitu sriciu specelistas bet domiuosi viskuo :)
Solvent rašė:Skaitykit, kad aš beveik chemikas:) Ir taip, THC tikrai tirpsta acetone. Dar gerai tirpsta eteryje, toluene, benzene. Kiek prasčiau - spirite, riebaluose. Visiškai netirpsta vandeny.
:)
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

morf rašė:O tuose tirpikliuose ta prasme ant visai THC dingsta? Asorbuojasi ir dingsta?
Kaip tai dingsta.
Niekas iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, tik pereina iš vienos formos į kitą - termodinamika.
THC tirpikliuose ištirpsta ir juose pasilieka - turim THC (žinoma ir dar kitų tame tirpikly tirstančių medžiagų) tirpalą. Jei kalbam apie acetoną ir žolę, tai pastarojoje beveik nieko nebelieka - tik celiuliozė. Viskas pereina į acetoną (tirpiklį). Tirpalą galima koncentruoti (galima, bet nereikia :!: ).
I am the politician
and I decide your fate!
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

geriau sviestas :D gal truputi per riebu , bet pats tas :D !(
God bless... God damn.
Tema užrakinta