Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

chymka

Standartinė Narkomas »

Kaip yra padaroma chymka. Kaip jinai yra mirkoma tuose acetonuose, herojinuose? Buciau dekingas uz infa.
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

jo jo. as irgi pries dalybas tokios informacijos. pririnksi dar kokiu petrushku ir pradesi truciti zioplius kokius.

o jei tau idomu nes nori pasidaryt sau - nerekomenduoju:

-med. acetonas (aha, dar gerai jei naudotu med. o ne 646)
-chloroformas
-beetanolis benzinas
-eteris
-(nu ir visa kita - metadonas, heras ir t.t.)

o dabar acakyk: nori tokio kaifo? nu tai pirmyn! suplak, i svirksta ir i vena!
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Reikia man tokio kaifo nes nuo vilkimo buna net vemi. :)
nesFeikas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2003-11-24, 02:21
Reputacija: 0

Standartinė nesFeikas »

Sigma :))) :))) :))) taygy zhewroo... :)))
bet kaip sako,- kas zhiauru, tas dazhniausiai teisinga
[che 'narkomo' atveju...]
:D :))) :D :))) :D :))) :D :))) :D :))) :D :)))
...marihuaize legaliana...
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

manau geriausei mirkyt yra vandenyje...dar skalbimo milteliu ir liux.
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

nu nu

Standartinė qlka »

nemanau kad nugaijstu =] Kitaijp nugaijs zmonez, qrie maijso pyxa su xera, nez kitaijp pyxaz su xera kaijnuotu brangeu trigubaij jeij ne keturgubaij =] Nepraktiska mirkyt jeu isaugusi pyxa xeroine. Susimastyk svety =]
senis
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2003-08-10, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė senis »

Tai kodel niekas tos xeroz neleidzia i LT žole, kodel i kitus augalus, juk ir jie tada kažkiek vežtu :] , manau kad augalas mirtu :/
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

manaij kaz norz pirktu krapaz su xera? pyxa perka, pyxaz ir be xeroz velka, tik su xera velka labeu. jeij butu pasirinkimaz tarp velkanciu svogunu, qr vilkimaz LABAIJ silpnaz linkez i xera, ar qr vilkimaz AXUJIENAZ, qr xera sudaro tiktaijz pliusa prie vilkimo?
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Tai ble jie del babkiu maisho jiems px...
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

bybi dejeu =] nesu apnuodytaz ar kox tarciokaz, puciu ximke ir man zjb, sakykit ka norit, o as laijkauz toz pacioz nuomonez- nori ne ximkez augink pac.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Arba i olandija...
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

Butent =]]]
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

ka daryt jeij uzsiparinau butent is olandijioz? =]]
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

tai ble olandija arciausiai :P ar ne?
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Gaila man taves qlka .gaila man visu zmoniu ,kurie nesugeba gaut normalaus pycho . Jus visi esate nuodijami kanapiu lapais ishmirkytais visokiuose chemikaluose (jei nezinot kokiuose, temos apacioj yra parashyta...), tuo paciu tampate apsukriu barygu aukomis, nemanote ,kad jums reiketu paieshkot kito dilerio ir nusipirkt geros zoles galvu?? Gi dabar zole ant kiekvieno kampo pardavineja.Jusu vietos ash ta baryga siusciau nx ir nebepirkciau pas ji daugiau.Pakenteciau menesiuka,nerukyciau.
Tikrai nemanau ,kad butina trenktis i olandija tik del pirmarushio pycho juk ir cia jo galima gaut...

Ir be to chimke visai kitaip velka negu gera sensimilia. Ir kvapas ,dumo skonis ir pats vilkimas skiriasi kaip diena ir naktis.

Pats pora menesiu chimke pirkau pas cigonus,zinau ka sakau, todel patariu visiem to brudo nerukyt
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

Pusantru metu xymke puciu, ir kaz? Niu as sakau, kiekvienam savo, gaijlek ne mane, o suniuqz benamiuz ir kindashit, man uzuojeutoz nereijke. visi gurmanaij pyxo =]] as jabal, nu =] tema ne apie taij kaz puce o kaz ne, o apie xymke, taijgi pasli... as ka sakau, kad visiemz reijk pust xymke? sakau, kad as puciu, qrva kaijp mane mutina tokie "mokytojeij" siust nx barygaz, da zinaij, norz as pries tave nieko neturiu asmeniskaij, bet greijceu pasiusceu tave nx neij baryga qriz man stumdo tavara. Jio preke mane tenkina, as jio nuolatiniz klientaz, man norz nekisa primoz tabako ar saluxoz.
taijgi, ACIPALAIJ2OKIT, chill out, veskit tema link pyxo o ne link manez, tokio bogo ir gaijlescio verto zmogeliuka. Pizda, xujiejiu akivaijzdzeij
Winipychas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2003-10-13, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Winipychas »

Relax qlka ,cia tik mano nuomone buvo...
Ble jau savaite kaip rukau :) Pzdc , vakar ta komentara ipisau ziauriai susiparines. Ten kur ash seniau imdavau pycha jo nebuvo ,tai puoliau skambinetis per pazystamus. Vienas draugelis turejo savo baryga ir paeme viena pusgramini zvairy. Baryga jam pricieshines ,kad ta zole maishyta su hashu, ash tik pasijuokiau ir nuvaziavau rukyt. O ten pasirodo tik smulkiai susmulkinti lapai, nu gal ir galvuciu smulkiu ten buvo,bet be mikroskopo neatskirsi,hasho ten tikrai nebuvo. Kvapas labai silpnas . O ciupo ,tai ziauriai ji ,net per ziauriai ish karto supratau ,kad chimke cia. BBD ash ant tos chemijos, sudauzo ir vaikshtai kaip ratu privalges besmegenis !( Taigi ten tuose lapuose THC yra ziauriai mazas ,taigi pagalvok kas tave ish tikruju velka?

Gerai ,qlka nebesipykstam juk shventes :D Tau patinka viena zole ,o man kita ir nera ko cia gincytis. Beje idomu butu sudalyvaut pas jus ten Jonavoj kada nors. Tik tu garantuoji gera aplinka ,o ash gera zole, ka tu i tai? Beje man idomu tu esi kada nors rukes tikrai geros zoles galvu?
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Sigma olandijoj jos augint paciam negalima,o seip rukyt galima gi... :)
qlka
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2003-12-15, 02:43
Reputacija: 0

Standartinė qlka »

Winipychas, be problemu =] Tik paaijskink isanxto kaz yra gera aplinka tau ir as padarysiu viska, kad jeustumeij kaijp 5 zvaijgzduciu viesbuty =]
MAn salygoz tinka, bet bent qriuo atvejiu mez iri pyxo turesim su ciuvaijz =]
ten jeu ziuresi pac, ragaut ar ne =]
Sigma, taijp tu teijsuz, kiekvienaz puce kaij jiz nori, tik kazkaijp tu taij paraseij po keliu dienu, o as tau jeu virs savaijtez bandau taij ikalt i galva =]]] tu arba neiskaijtaij visko, arba pariniez labaij =]]
indiga
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2003-07-29, 12:22
Reputacija: 0

Re: aaaa

Standartinė indiga »

Augintojas rašė:as neasiau kad ji legali o parasiau kad legalizuota!!!!
nei legalizuota nei legali. net kazi ar dekriminalizuota. tesiog nera straipsnio uz MJ vartojim. Parduodama tam tikruose shopose. jei tave pagaus gatvei stumianti stafa, tai jau nelegalu.

Ne"0", augintoyau.., o tu bent olandijoj buves kad taip apie ja kliedi?

-
Tema užrakinta