Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

Sigma rašė:Kad daug atsiliepimų apie Visine, kad tai peilis akims :/
kas perdaug tas nesveika,kaip ir visi vaistai :) jei visa dienavarvinsi aisku ir poveikis dings,ir akys prades negaluot :D
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

tarkim vaistus vartoji,kas mano manymu yra peilis organizmui,bet kiek suprantu vizinas yra nuo akiu nuovargio prie ko cia dumai?jei akys yra sielos veidrodis tai tegul jos ir atspindi kas dedasi mano sieloje,po velniu!a na dar yra "organiniai"akiniai :D ,o ziema gal vejas pripute,bet melo kojos trumpos ;) ,yo
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

nu joo, spiritual cannabis ir our life :D :D :D pavarge akys ne sielos veidrodis
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė malunas »

Tenerifej atejau i vaistine sakau vizine duokit, nesupranta pardaveja ka noriu, ir uzrasiau as jai ant lapuko, vis tiek nezino. Tada pradejau kuno kalba aiskinti, kad lasai i akis tipo, sako aaa, visprin? :) Tai ispanijoj VISPRIN vadinasi ne VIZINE
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė teknyu »

xuine tos akys raudonos, ainu bb kales su raudonom akim visur , jai ir kas paklaustu ko tokios raudonos sakyciau tv ziurejau arba prie pc sedejau nes tada irgi buna raudonos nu vnz , vizine aisku nuima kazkiek bet yra nepigus ir neilgam jo uztenka,ir nemanau kad jis sveika yra lasint kasdiena
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė malunas »

teknyu rašė:xuine tos akys raudonos, ainu bb kales su raudonom akim visur , jai ir kas paklaustu ko tokios raudonos sakyciau tv ziurejau arba prie pc sedejau nes tada irgi buna raudonos nu vnz , vizine aisku nuima kazkiek bet yra nepigus ir neilgam jo uztenka,ir nemanau kad jis sveika yra lasint kasdiena
Nu as negerai labai jauciuosi su raudonom akim, o nuima ne kazkiek, o 100% bent jau man. Nezinau po kiek tu lasini, bet man ilgai uztenka. Jeigu neispilu niekur maziausiu maziausiai menesi atlaiko, ir tai reik rukyt daug labai kad sulasint visa bonkute
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Manvydas »

malunas rašė:
teknyu rašė:xuine tos akys raudonos, ainu bb kales su raudonom akim visur , jai ir kas paklaustu ko tokios raudonos sakyciau tv ziurejau arba prie pc sedejau nes tada irgi buna raudonos nu vnz , vizine aisku nuima kazkiek bet yra nepigus ir neilgam jo uztenka,ir nemanau kad jis sveika yra lasint kasdiena
Nu as negerai labai jauciuosi su raudonom akim, o nuima ne kazkiek, o 100% bent jau man. Nezinau po kiek tu lasini, bet man ilgai uztenka. Jeigu neispilu niekur maziausiu maziausiai menesi atlaiko, ir tai reik rukyt daug labai kad sulasint visa bonkute
Ir ko gi tu negerai jautiesi?Gėdinies?Ar dirbi labai svarbų darbą? :)

Nematau reikalo slėpt akių, na jei kur daug žmonių ir gali būt policijos, tai kapišoną užsidedu.Nedaugiau. :) O šiaip man nusišvilpt. :0
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė malunas »

Ir ko gi tu negerai jautiesi?Gėdinies?Ar dirbi labai svarbų darbą? :)

Nematau reikalo slėpt akių, na jei kur daug žmonių ir gali būt policijos, tai kapišoną užsidedu.Nedaugiau. :) O šiaip man nusišvilpt. :0
Na mano darbas bendraut su klientais, tai supranta jei akys labai raudonos kad prisirukes, nemalonu...
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Manvydas »

malunas rašė:
Ir ko gi tu negerai jautiesi?Gėdinies?Ar dirbi labai svarbų darbą? :)

Nematau reikalo slėpt akių, na jei kur daug žmonių ir gali būt policijos, tai kapišoną užsidedu.Nedaugiau. :) O šiaip man nusišvilpt. :0
Na mano darbas bendraut su klientais, tai supranta jei akys labai raudonos kad prisirukes, nemalonu...
Tai čia jau pats kaltas, kad darbo metu kalbi su klientais apsirūkęs. :) Atsakomybės reikalas.
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė malunas »

Manvydas rašė:
malunas rašė:
Ir ko gi tu negerai jautiesi?Gėdinies?Ar dirbi labai svarbų darbą? :)

Nematau reikalo slėpt akių, na jei kur daug žmonių ir gali būt policijos, tai kapišoną užsidedu.Nedaugiau. :) O šiaip man nusišvilpt. :0
Na mano darbas bendraut su klientais, tai supranta jei akys labai raudonos kad prisirukes, nemalonu...
Tai čia jau pats kaltas, kad darbo metu kalbi su klientais apsirūkęs. :) Atsakomybės reikalas.
Tam ir skirti lasiukai :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė jahmate »

Reiks man tuos lasiukus isbandyt nes ziauriai nemegstu su zmonem ypac su tevais ir panasiai bendraut prirukes, bet prisitumiu grynai del to kad galvoju kad zostkai is akiu matosi nors pas mane is akiu neitin matosi bet vistiek atrodo kad visi mato :D
I'm a junglistic man.
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Rukalas »

Oj tikrai ne :D Nu lai tegul ziuri tie zmones 8()

Jugi tau giliai ant ju kai prirukai (bent jau man) :x: :}
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė badnews »

na mano Mam, nors ir akinius užsidėjęs būčiau, klausia: "ar jau tą "čerauną" rūkei ?" :D iš šypsenėlės, kokia maža ji bebūtų, supranta. va jos tai man niekaip neišeina paslėpt, kartais dar sako, kad žole kvepiu :). o dėl akių pastebėjau, kad ilgesnį laiką rūkant dieną iš dienos, akys kažkaip pačios pripranta ir neberaudonuoja. bent tiek kiek turėtų, gal minimaliai kažkiek(atkreipkit dėmesį į daug geriančius, jiem irgi mažiau raudonuoja, nei turėtų). turėjau bendradarbį su 20metų pūtimo stažu, kuris rūko 24/7, tai pas jį akys baltai baltos, tik tokios keistos, lyg kokiu apsauginiu sluoksniu apsitraukusios 8???
togetha brotha
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Rukalas »

na kai griztu namo stengious su mama akiu kontakto neuzmegzt ;D

o del aplinkyniu tai GYLIAI :D :D :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė jahmate »

Nuo aplinkiniu tai irgi neslepiu :)
I'm a junglistic man.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė martynass »

Mes tai su draugeliais kai gilu px ant zmoniu deje, tai kaip tik varom i viesuma. Kadangi Panevezyje gyvenu, tai megstam pripalint ir po koki Babilona pasivaiksciot (o ten tai buna filmu:D) Arba ipuciam ir varom pro laisves aikste ir senvage prasinest, o jei dar kokiu mergu buna, taj... (ypac viena draugeli ant meiles traukia prirukius) :D
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Prey »

parukius i galva tik maistas, geralas ir chilloutas lenda. niekur nesinori eit tai ir nera nuo ko akiu slept
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Nematau-Oo »

Apipuciau drauga , jis gal tik koki 4 ar 5 karta rukes buvo, ir didziausia jo baime buvo raudonos akys , ten gruzinosi pries rukyma jis dar , ir pasakojo kad gryzes namo visas ishsitaskes (mes ten ~1g ant 3 sumusem) , stengesi su mama sneketi kuo daugiau ir kuo daugiau i akis ziureti kad nesuprastu kad apsipootes :D :] Bet nelabai jam ten pavyko :D O mn tos akys tai irgi lygiai pochui. %)
The chose one ! :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė putejas »

Nematau-Oo rašė:Apipuciau drauga , jis gal tik koki 4 ar 5 karta rukes buvo, ir didziausia jo baime buvo raudonos akys , ten gruzinosi pries rukyma jis dar , ir pasakojo kad gryzes namo visas ishsitaskes (mes ten ~1g ant 3 sumusem) , stengesi su mama sneketi kuo daugiau ir kuo daugiau i akis ziureti kad nesuprastu kad apsipootes :D :] Bet nelabai jam ten pavyko :D O mn tos akys tai irgi lygiai pochui. %)
Turbūt labai didžiuojiesi tuo, jog apipūtei draugą, ar ne? !| Tai kokia čia draugystė jeigu šitaip viskas..?
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Nematau-Oo »

Apipuciau drauga - turejau omenyje , kad pasikvieciau parukyti jy , jei pats cia esi dyglys nors nerasinek nesamoniu :) Ir ka tu cia nenormalaus matai , tiesiog biski gruza pagavo ir viskas :?: [:)]
The chose one ! :x:
Rašyti atsakymą