Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Shtirlic »

Msn toks jausmas, kad čia vieni nepilnamečiai lankosi, nes didžiojoj diskusijų dalyje kalbama apie tai, kaip paslėpti kis nuo tėvų. Damn... Arbakaip pasiteisinti. DAMN...
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Nematau-Oo »

Atsimink , kad nevisu tevai toleruoja , kad jie pucia , kad zmogui ir 40 metu , bet jam gal nepatogu , kad jam tevai pis prota del to ,kad esi narkomanas ir pan. Ne visi toleruoja putima H|
The chose one ! :x:
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Shtirlic »

Nematau-Oo rašė:Atsimink , kad nevisu tevai toleruoja , kad jie pucia , kad zmogui ir 40 metu , bet jam gal nepatogu , kad jam tevai pis prota del to ,kad esi narkomanas ir pan. Ne visi toleruoja putima H|
Taip. Sutinku. Bet ar ne juokingai skamba, "Griztu mano, o mane prigauna tevai. Taip nemalonu pasidaro. Ai jo, man 40 metu." :|? Weird isn't it?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė runkelis »

ha ha :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Lightmyfire »

Man tai fobija policijai atsiranda :DDDD na šeip turiu gerus akinukus, tad nelabai baisu :DD o beto mano akyse nelabai ir matosi :DDD na prisimerkia, bet retai kada parausta, gal siek tiek, alaus išgeriu dėl kvapo ir einu XDD
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Lightmyfire »

Shtirlic rašė:Msn toks jausmas, kad čia vieni nepilnamečiai lankosi, nes didžiojoj diskusijų dalyje kalbama apie tai, kaip paslėpti kis nuo tėvų. Damn... Arbakaip pasiteisinti. DAMN...
Jo aš irgi atkreipiau dėmesį XD
stufas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010-05-20, 10:34
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė stufas »

Su kiek zmoniu esu putes nesu mates kad kam nors labiau paraudonuotu akys nei mano visa laika toks ziaurus velnes atrodau :/ bet kaskaip neslepiu tu akiu aisku jai matau kad tiesiai ziuri i akis jau nusisuku ar dar ka :D
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Lightmyfire »

stufas rašė:Su kiek zmoniu esu putes nesu mates kad kam nors labiau paraudonuotu akys nei mano visa laika toks ziaurus velnes atrodau :/ bet kaskaip neslepiu tu akiu aisku jai matau kad tiesiai ziuri i akis jau nusisuku ar dar ka :D
Tai pabandyk pries itraukdamas duma burnoj palaikyt :) arba nusipirk visino XD
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Nematau-Oo »

Shtirlic rašė:
Nematau-Oo rašė:Atsimink , kad nevisu tevai toleruoja , kad jie pucia , kad zmogui ir 40 metu , bet jam gal nepatogu , kad jam tevai pis prota del to ,kad esi narkomanas ir pan. Ne visi toleruoja putima H|
Taip. Sutinku. Bet ar ne juokingai skamba, "Griztu mano, o mane prigauna tevai. Taip nemalonu pasidaro. Ai jo, man 40 metu." :|? Weird isn't it?
Geras :D :D Jei tu pilnametis , tau tevai nepisa taip proto aisku :) bet zinau zmoniu kurie nenori ,kad zinotu artimieji , kad pucia jie :V:
The chose one ! :x:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė DarNe »

o del visino,man-pucianciam mazdaug 2 kartus per men. to visino bonkute perdidele:D o parasyta-suvartoti per 3 sav. neprarugs jis gal jei koki pus antro men palaikysiu?
stufas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010-05-20, 10:34
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė stufas »

DarNe rašė:o del visino,man-pucianciam mazdaug 2 kartus per men. to visino bonkute perdidele:D o parasyta-suvartoti per 3 sav. neprarugs jis gal jei koki pus antro men palaikysiu?
Cia nezinosi gali jam kas nors pasidaryti gal tiesiog nebebus efektyvus o gali buti ir blogiau kad prades kenkti isilasinsi o akis dar raudonesnes kur tada desies :|? :D
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Marciukaz »

Na gal ash jau , jej galima taip sakyt , esu prasiputes.. Nes jau gan senai akys neraudonuoja ir beveik ant ju nesimato kad as apsirukes .. Tenka karts nuo karto but sustabdomam policijos , aisq nenoriu prisikalbet , bet nors ir pasisodina y mashina savo , jej ten rasho protokola koky ar sheip , tai nors ir su zibintuveliu jej tamsu buna sviecia , ar jej diena vistiek ziuri y akis , o nors ir buni tik tik ka parukes gan neblogai , mielieji musu sargai neitaria kad as in high ;]] tfu tfu tfu :) Niekada akiu neslepiu , nes to nereikia :) O beto jej bandysi neziuret y akis , nukreipt zhvilgsny , tada dar kaip tik itarimas kyla :)
Peace :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė dumtraukis »

geriausia isvis vairuot normalios busenos ;)
nes pyxas artina ;)
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Marciukaz »

Pritariu , bet aplinkybes kartais neldeidzhia..
Peace :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Manvydas »

Marciukaz rašė:Pritariu , bet aplinkybes kartais neldeidzhia..
Jeigu žinai, kad vairuosi, tai kam pūti?Nepūsk jei aplinkybės neleidžia.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Spotless »

O jei nežinai, kad vairuosi ?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:O jei nežinai, kad vairuosi ?
Tokių atveju nemanau, kad būna.O jei ir būna pasakai : Ne aš nevairuosiu nes neesu blaivas.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Marciukaz »

Sako pasakai , o jej gyveni ne ten kur dazhniausiai tenka buti ir pusti? :) Arba reik parvezht draugus ish savo namu :) Negali pasakyt tokiais atvejajs ne :)
Peace :)
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Gintas »

vadinkit mane kaip norit bet man patinka vairuoti pridauzius :P
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Jah »

man irgi patinka bet ten kur nera daug eismo :) ir vaziuojant ant 60km/h atrodo kad 140km/h vaziuoji 8|
Rašyti atsakymą