Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

As tai visada gamtoj, arba mieste.. tai is tikruju tada nebuna tu raudonu akiu :)
Nežinomas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2008-03-27, 23:47
Reputacija: 0

Standartinė Nežinomas »

Na, matyt del to kad rukau tikrai ne nuolat, kad ir jau kokius 6-7 metus, akys ziauriai raudonos buna. bet vizinas visada padeda tiek kad galeciau laisvai jaustis tarp zmoniu :)
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Kam slėpti tas akis, pvz man tai vienodai ka kiti gali pagalvoti, Na jeigu akys siaubingai raudonos arba jautiesi nemaloniai gruziniesi kad gali suprasti tai galima akinukus nuo saulės naudoti jausiesi geriau neatkreipdamas kitu dėmesio :) Visgi apsirūkes žmogus neatrodo taip baisiai kaip kad girtas :D
wigulis
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2007-10-24, 20:40
Reputacija: 0

Standartinė wigulis »

buna zmoniu kuriu akys netaip paraudonuoja arba ne taip matosi nes ir oda ir akys tamsios.man tai akys labai raudonos pasidaro,kaip krauju pasruvusios :( :/
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Šiek tiek.Dažniausiai apsibahinus,užsimetu kapišoną ant galvos ir vaikštau,nors ir nelabai paslepia tas akis,bet vis šis tas.O šeip dažniausiai pamirštu apie tuos žmones ir mieste laisvai pasijuntu,tai net nekreipiu dėmesio į žmones ir ką jie apie mane galvoja. :D
Limpfer
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2007-09-02, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Limpfer »

Akis slepiu tik nuo tewu =]] Nes manau jie yra pries ta augala =]] O seip niekada net nesu pagalwojes del tu raudonu akiu pries kitus zmones, lyg jiems lb rupetu =]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Nu mano tevai irgi pries, nu ir kas, ale vistiek buna, kad prie ju susisuku ir parukau, tegul mato, kad parukes nei ten mustis iskart eini, nei kur bludyji, kaip, kad diegtinio pergeres.
Pilypas is kanapiu
Limpfer
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2007-09-02, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Limpfer »

Nu ir manes niekas nemustu ar dar ka =]] Nu bet kam jiems zinoti, jei as zinau, kad jiems tas nepatiktu =] Kazkada buwo paskambine is mokyklos ir pasake kad rukau skanke =] Seip is wis nepyko, nors tada tebuwo 13metu =]]]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Limpfer rašė:Nu ir manes niekas nemustu ar dar ka =]] Nu bet kam jiems zinoti, jei as zinau, kad jiems tas nepatiktu =] Kazkada buwo paskambine is mokyklos ir pasake kad rukau skanke =] Seip is wis nepyko, nors tada tebuwo 13metu =]]]
Klausyk "w" fane, koks tamstos amžius, kad dar rašysena su one.lt pėdsakais?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Sigma rašė:
Limpfer rašė:Nu ir manes niekas nemustu ar dar ka =]] Nu bet kam jiems zinoti, jei as zinau, kad jiems tas nepatiktu =] Kazkada buwo paskambine is mokyklos ir pasake kad rukau skanke =] Seip is wis nepyko, nors tada tebuwo 13metu =]]]
Klausyk "w" fane, koks tamstos amžius, kad dar rašysena su one.lt pėdsakais?
as iki 20 su "z" ir "aijs" vietoi "eis" rasiau. Ir one.lt nesilankiau ir iki siol nesilankau.
Sigma, o tu kaip mentas- Ka cia darai? koks tavo amzius? Ar neturetum but namuose? Nereik policijos, pizd*c, degint juos reikia, o ne imituoti.
Cia visu klausinesi, kaip apsauginis klube?
Limpfer
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2007-09-02, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Limpfer »

Sigma rašė:
Limpfer rašė:Nu ir manes niekas nemustu ar dar ka =]] Nu bet kam jiems zinoti, jei as zinau, kad jiems tas nepatiktu =] Kazkada buwo paskambine is mokyklos ir pasake kad rukau skanke =] Seip is wis nepyko, nors tada tebuwo 13metu =]]]
Klausyk "w" fane, koks tamstos amžius, kad dar rašysena su one.lt pėdsakais?
Nu cia tai pasakei su ta "w" Jei man taip patogiau ir esu seniai taip iprates? Lb jau rupi kaip kiti raso? =]

Prateskit pokalbį PM. Pagarbiai Hipiukas ;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Gurman rašė:Cia visu klausinesi, kaip apsauginis klube?
Kokybės kontrolė. O ką, paklaust negalima?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

galima, bet zmogui toki klausyma nemalonu girdet.
Galima ir galva i siena patrint. O ka, negalima? Galima... Nu tai va ir gaunas, kad galima, bet zmogum riek but, o ne mentu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O čia kas? Malonumų oazė? :) Patsai vien tik malonumus visiems čiulbi ar kalbi tai, ką manai riekia kalbėt? Pričiom čia tie mentai? Pats dabar kaip gestapininkas aiškini ką kam kalbėt...
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

? As kaip gestapininkas, aiskinu, kam ka kalbet? =]]]]]]]]] Vot tu zhukas =]]]]]]] As tau sakau " x*li tu del rasysenos knisi prota del amziaus? =] As tau nesakau, ka ir kaip sakyt, sakau buk zmogum, o ne mentu. Mentas prie to, kad jie irgi tokias pat lempas meto:
Ka cia veikiat? Parodyk dokumentus.

Ka noriu ta darau nx, kaip noriu taip rasau, dar cia "w" myletojais metos ir su amzium risha. Baxuras, tu pasimetes savo gyvenime, bet didziausia tavo klaida, kad ieskai tiesos kitu gyvenimuose. O aplamai esi truxu pasizymintis zmogus, tad ilsekis
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Gurman rašė:Baxuras, tu pasimetes savo gyvenime, bet didziausia tavo klaida, kad ieskai tiesos kitu gyvenimuose. O aplamai esi truxu pasizymintis zmogus, tad ilsekis
Dabar jau gyvenimo tiesų pradėsi mokyt? :D Gal guru būsi?
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:
Gurman rašė:Baxuras, tu pasimetes savo gyvenime, bet didziausia tavo klaida, kad ieskai tiesos kitu gyvenimuose. O aplamai esi truxu pasizymintis zmogus, tad ilsekis
Dabar jau gyvenimo tiesų pradėsi mokyt? :D Gal guru būsi?
Na jau ne! Guru pareigas palikit man %)
Pilypas is kanapiu
Rastafa
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-05-29, 18:26
Reputacija: 0

Standartinė Rastafa »

del akiu tai ju niekada neslepiau tik kartais buna geda eiti isgerusiam alaus ir ant virsaus pusiuka surukius geru boskikiu i kokia maxima ten atrodo kad visi tik ir pasina ir galvoja kad kokie narkomanai vaiksto apsidolbine bet ir net neziuri kad tu neperdziuves kad gerai apsirenges jiems vienodai nes cia lietuva viens kitam pavydi visko ir apkalbineja uz akiu 8|
Kibo kibo ir nustojo...
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Man tai nezinau ar cia taip atrodo ar taip yra, bet kai nueinu i parde paputes atrodo kad visi mane stebi 8/
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Zoom rašė:Man tai nezinau ar cia taip atrodo ar taip yra, bet kai nueinu i parde paputes atrodo kad visi mane stebi 8/
Man ne vien pardei 8| Kur daugiau žmonių,tai atrodo,kad visi tik ir žiūri į tave,o jei eini per sambūrį žmonių iš vis baugu pasidaro. 8)
Rašyti atsakymą