Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

blin, zinokit jums dar paprasta su tom akim manau kad :) mano situacija tokia: as nesioju linzes nes zabala siaip esu, ir kai ipuciu, akytes po linze lieka naturalios spalvos (ty ten melynos ir baltos, kiek ta linze to balto dengia), o aplink linze paraudonuoja :/ 8/ tai zinokit visai netgi nieko gero... :] ir dar vizino lasintis negaliu, nes kai linzes akyse negi lasinsi ten kazka... !( va taip va :] dabar ieskau tinkamu raudonu akiniu, nes kai viena karta juodus maximoje uzsidejau (nes labai jau ten viskas rysku ir dar veidrodziu prikabineta, baisu juk :) ), tai atrodziau 100 kartu itartiniau nei su raudonom akim :D
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

perskaciau va kad vizinas sukelia sausu akiu sindroma: www.sveikosakys.lt
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
osiris
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-11-15, 20:11
Reputacija: 0

Standartinė osiris »

krc :D mane tai nepriot kai ilipi i trula ir bobutes ziuri i akis , o tu buni priputes ir man dazniausiai buna taip kad uzsigruzinu ir ziuriu i viena taska ir tada krc pradeda ten pletkint.. :(
Spek kas? :)
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

osiris rašė:krc :D mane tai nepriot kai ilipi i trula ir bobutes ziuri i akis , o tu buni priputes ir man dazniausiai buna taip kad uzsigruzinu ir ziuriu i viena taska ir tada krc pradeda ten pletkint.. :(
anksciau labai kreipdavau demesi i tas bobutes ir t.t.,bet supratau,kad tai yra tik saves parinimas,i8r dbr nebekreipiu i tai demesio :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O man patinka kazkaip viesai pust:/ :)) Su daug publikos:) Cia vasara kazkadatai vidury baltos dienos Kaune prie pilies aikstelei keliolika sustoje jointus ratu leidom :))) debeselis plauke....
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

oi... giliai px visos bobules ir tt... pusti gatves visaij normaliakas, tik reikia apsizvalgyti ar pareigunu policijos nera. o musu lietuvos pilieciai gi ne pirshto nepajudins kad tipo sudraumintu, ishkviestu mentus ar kitaip usiiminetu nusikalstamumo prevensija. :] o akis tai paliubomu ir nevalingai slepi, vieni smarkiau kiti maziau...
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Vienintelis dalykas ka slepiu, tai joint'a uz nugaros, kai policija pamatau. O akys mano kazkokios stebuklingos nei raudonuoja, nei susiaureja (nebent labaaaaaaai gausiai ipuciu). Be to teisingai Sigma sake, kad jei jau puti tai kam tada tai slepti?
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

ne tai kad slepti tas akis... oi tiesiog nevalyvai isheina jas pastoviai kur nors nusukti, surandi kur jas padeti 8)
Inesa
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-11-15, 17:59
Reputacija: 0

Standartinė Inesa »

akiu as neslepiu nes tie kas nevartoja lyg ir nesupranta kaip tai visa tai turi atrodyt :))) akis slepiu tik nuo savo tevu ne sjie karts nuo karto uzruko sio gardaus dumelio :)))
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Geriausias akiu slepimas yra naglumas. Beto kas man irodys, kad mano akys nuo putimo, o ne nuo kompo. Puciu tam, kad paprikolinti, o ne tam, kad uzsiparinti, kad kazkas kazka itaria.

Jeigu kavineje kazkas pucia, tai didziausia parke buna kavinei. Tai kam kelt problemas vietai kur daznai smagiai pasibuni?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Thunderhammer
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-08-26, 21:42
Reputacija: 0

Standartinė Thunderhammer »

Wo, ash nauja vaista atradau, noriu paklaust jusu nuomones, pasiulyti. Oftagel. Mazina sausos akies simptomus. Tai reishia mazina paraudima.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

del veikimo ir pashalinio vaistu poveikio reiketu pasiterti su gydytoju arba vaistininku :]
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

Thunderhammer rašė:Wo, ash nauja vaista atradau, noriu paklaust jusu nuomones, pasiulyti. Oftagel. Mazina sausos akies simptomus. Tai reishia mazina paraudima.
pats bandei siuos vaistus? :)
Thunderhammer
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-08-26, 21:42
Reputacija: 0

Standartinė Thunderhammer »

Jo, nu nzn, siaip isilasini tai gal ir normal, skausma nuima. Nu bet tiesa sakant labai akiu neisvalo nuo kapiliaru. Mano akys visada raudonos. Galbut todel.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Hmmm, Atradau nauja vaista .... Siaip Visino neapsimoka pirkti o ir butelka ten didele ~15lt. Tai va suradau "Ocul Heal" 0.5ml kapsulyte tokia ... Jos uztenka 3 kartams ... T.y 6 lasai ten. Isilasinus pranyksta issproge kapilairai kazkaip visas akiu raudonumas pranyksta vnz Super ! ir nedziusta akys. Beje vienos kaina 1.20lt ...
FuGazi
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-12-28, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė FuGazi »

O Geriausia yra akiniai nuo saulės vasarą ;)
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

o ash kaip tychia akiniu nuo saules visokiu zhiauriai neperneshu 8/ :)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

leisiu speti kodel... tau jie netinka 8)
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

Pomidoras rašė:leisiu speti kodel... tau jie netinka 8)
chia man? :D
nu kodel? :)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

vienintele logishka ishvada pershasi po tavo tokio pasakymo (neperneshu akiniu nuo sauleas). del ko gali nepatikti zmonems akiniai nuo saules??? arba del to kad jiems NETINKA, arba del to kad jiems LABAI NETINKA :D
Rašyti atsakymą