Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Prifantazavau... :)
I am the politician
and I decide your fate!
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Solvent teisus esi,gal vyzdziu ishsipletima itakoja kiti veiksniai o ne ganja... o as kazkur skaiciau seniau gal net sitam forume apie bezdziones,su kuriomis buwo atliktas bandymas.... nebuwo cia taip rasyta? jei ne tai papasakosiu as :)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
[MARKUTE]
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2005-05-25, 16:33
Reputacija: 0

Standartinė [MARKUTE] »

tai pasakok mfsouth
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Ehm manau kad chia skaichiau bet pasikartosiu :) Nu zodziu buwo i tam tikra patalpa ileistos bezdziones ir vidury patalpos padeta bananai,jeigu kuri nors bezdzione paimdawo bana tada visas jas apipildawo saltu vandeniu,taip po tokiu apliejimu bezdziones pradejo viena kitai neleist imti bananu,naujai ileistas bezdziones taipogi neprileido prie bananu o ishejo taip kad naujai ileistos bezdziones jau zinojo kad negalima imti bananu(nes jas sulaike senosios,gawusios salto duso) ne napipiltos vandeniu
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Cia kartais ne 100 Bezdzoniu konsepcija ?
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Ot butu gerai kad ash atsiminchiau,deje....na perskaichiau kazhkur apie tai ir man istrigo atmintyje,tik nezinia kur skaiciau wa taip :)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Cia sitas efektas vadinas taip ,o ne knygos pavadiniams.
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

chia yra pavadinimas ir ash sakau kad neatsimenu...et
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Sunshine
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-05-29, 22:03
Reputacija: 0

Standartinė Sunshine »

Dazniausiai uzsidedu juodus akinius,nors vizine irgi padeda.kazkaip kad kas rase,man taip pat atrodo kad mane stebi zmones,nepatinka tas jausma,dazniausiai bunu namie,ziuriu kokius south parkus ir zvengiu :D
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

jei atrodo kad i tave ziuri pats ziurek 8)
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

Donatello rašė:jei atrodo kad i tave ziuri pats ziurek 8)
jiooo wa chia tai tiesa.labai padeda.buna eini kur ir atrodo nu spokso kad eina sau.tiesiog akim ryja.tada surandi kazkokios drasos ir pats imi ziureti i zhmones ir neini nuleides galvos.liux buna :]
Regimantas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-06-11, 15:21
Reputacija: 0

Standartinė Regimantas »

Jei jau i mane ziuri as dazniausiai klausiu:Ar as tau skolingas ka nors,kad taip ziuri? Ir dazniausiai tai padeda,daugiau nebeziuri:)
sativa
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2005-06-15, 11:48
Reputacija: 0

Standartinė sativa »

Kai matau kad kazkas aiskiai i mane spokso, primetes toki nagla snukuti 8| , beveik visada darau ta pati, padeda,kartais patinka zaist kas greiciau nuleis akis, psichologija...
Regimantas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-06-11, 15:21
Reputacija: 0

Standartinė Regimantas »

[quote="sativa"]Kai matau kad kazkas aiskiai i mane spokso, primetes toki nagla snukuti 8| , beveik visada darau ta pati, padeda,kartais patinka zaist kas greiciau nuleis akis, psichologija...[/quote]



Aha tas zaidimas ir man patinka.O psichologija apskritai labai naudingai ir idomus dalykas:)
ezhees
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2005-05-19, 16:34
Reputacija: 0

Standartinė ezhees »

na ka,o akis tai stengiousi slepti,nes baisiai jau jos buna pas mane raudonos! :(
:)
Regimantas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-06-11, 15:21
Reputacija: 0

Standartinė Regimantas »

[quote="ezhees"]na ka,o akis tai stengiousi slepti,nes baisiai jau jos buna pas mane raudonos! :([/quote]


Zinau recepta: Dabar vasara,tad tau tereik tiesiog ilyst i braskiu koki lauka apsiputusiam ir nieks nepastebes taves ai dar padetu jei ritmingai kartotum as raudona braske ,as raudona braske :)))))))))))
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

taip slepiu, nes labai parinuosi. 5 metus visks buvo gerai. o cia emiau ir pradejau parintis. slepiu akis. jej tenka susitikt koki gimine tai pzdc, nes dar ir shudus pradedu sneketi. nors draugai sako, kad ant manes nesimato :)
..have an idea?
ZYMUSAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005-10-08, 12:24
Reputacija: 1

Standartinė ZYMUSAS »

as neslapiu nes --==::~~ nesivalkoju kur papola :D o tolabau pas gimines neinu :)
zolininkas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2005-10-31, 10:00
Reputacija: 0

Standartinė zolininkas »

labiausiai parina kad buna akis kaip pas kinieti primerktos ir pavargusios dar paraudonoja biski bet cia px....
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

naudok visine pades
Rašyti atsakymą