Nuotrauka Nuotrauka

Dumai ir tuscias skrandis

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė PsY »

n2k2a rašė:O man parukius istikro niekada dar niekas nebuvo neskanu :D viska valgau viskas skanu!!! :bong: :]
tikrai viskas ? :D :D
PsYchotherapist
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Jah »

Psy, kas kam galvoj :V:
n2k2a
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-12-07, 17:32
Reputacija: 0

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė n2k2a »

Na kalbu apie tai kas valgoma :) parukes suvalgau net tokius produktus kuriu i
yprastai nevalgau :D [:)]
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Jah »

priklauso nuo zmogaus, as irgi kai parukau tai mintys apie maista, saldytuva 8| :x: --==::~~
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė PsY »

Jah rašė:Psy, kas kam galvoj :V:
nu bet tikrai ne tas kas tau
PsYchotherapist
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Jah »

O ka tu pagalvojai? :|? Turejau omeny, kad tas kas yra nelabai skanu kai kam tai jis valgo. :D :V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė PsY »

Jah rašė:O ka tu pagalvojai? :|? Turejau omeny, kad tas kas yra nelabai skanu kai kam tai jis valgo. :D :V:
belenka bet iš maisto produktu ;D nors ir pvz toj sugalvosiu xD amm sumuštinis su kumpiu daržovem ir ten kokio šokolado pritepta dar ko nors idėta xDD tokio mixo tikrai nevalgičiau xD
PsYchotherapist
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Jah »

Dar i galva tokie lenda :D :D :D paskui gera valanda WC sedetum :D arba kokia lasisos sriuba su karamele :D :x: pameginkit kas, papasakosit kaip jausmas :D
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė isitaskes »

Baikit apetitą gadint, kaip tik dabar valgau :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Jah »

Skanaus :D :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė PsY »

isitaskes rašė:Baikit apetitą gadint, kaip tik dabar valgau :D
lašišos sriuba su karamele ? :}
PsYchotherapist
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Jah »

ne, jis dabar valgo sumustini su kumpiu, druska, ir uogiene :D :D :D :D Offtopic- atspek kas , nuogas aprengia, nukritusias pakelia, issiskyrusias sujungia? ir dar vienas, kada moteris kvepia misku? :D :D
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė cosM »

Thunderhammer rašė:Ar puciant tusciu skrandziu jums kyla problemu? Ta prasme iputus pilnu ir tusciu skrandziu skirtumas tarp pojuciu jums yra didelis? As pvz, esu vemes pora kartu, bet abu kartus buvau nevalges, todl priejau prie isvados kad putimas nepavalgius yra l. blogai. Ar ir jus taip manote?
O man atvirksciai gal net geriau atsikelus po kokios valandeles dar nieko nepavalgius ipust, isnesioja gerai :]
change makers
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė PsY »

cosM rašė:
Thunderhammer rašė:Ar puciant tusciu skrandziu jums kyla problemu? Ta prasme iputus pilnu ir tusciu skrandziu skirtumas tarp pojuciu jums yra didelis? As pvz, esu vemes pora kartu, bet abu kartus buvau nevalges, todl priejau prie isvados kad putimas nepavalgius yra l. blogai. Ar ir jus taip manote?
O man atvirksciai gal net geriau atsikelus po kokios valandeles dar nieko nepavalgius ipust, isnesioja gerai :]
po valandeles ilgokai xDD as kelis kart esu dares taip bonga prisigrudu gera kausa toki xD prie lovos pasidedu ir ryte tik pramerkiu akis bonga trukteliu ir tv iki pietu xDD
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Smoking Barrels »

PsY rašė: po valandeles ilgokai xDD as kelis kart esu dares taip bonga prisigrudu gera kausa toki xD prie lovos pasidedu ir ryte tik pramerkiu akis bonga trukteliu ir tv iki pietu xDD
jo, labai super tada buna :}
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė isitaskes »

PsY rašė:
cosM rašė:
Thunderhammer rašė:Ar puciant tusciu skrandziu jums kyla problemu? Ta prasme iputus pilnu ir tusciu skrandziu skirtumas tarp pojuciu jums yra didelis? As pvz, esu vemes pora kartu, bet abu kartus buvau nevalges, todl priejau prie isvados kad putimas nepavalgius yra l. blogai. Ar ir jus taip manote?
O man atvirksciai gal net geriau atsikelus po kokios valandeles dar nieko nepavalgius ipust, isnesioja gerai :]
po valandeles ilgokai xDD as kelis kart esu dares taip bonga prisigrudu gera kausa toki xD prie lovos pasidedu ir ryte tik pramerkiu akis bonga trukteliu ir tv iki pietu xDD

Vakar pasinaudojau tavo įdėja, tik ne tv o http://www.djscene.lt/media?id=2478, labai gerai išnešė :D
Rašyti atsakymą