Nuotrauka Nuotrauka

Dumai ir tuscias skrandis

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Thunderhammer
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-08-26, 21:42
Reputacija: 0

Dumai ir tuscias skrandis

Standartinė Thunderhammer »

Ar puciant tusciu skrandziu jums kyla problemu? Ta prasme iputus pilnu ir tusciu skrandziu skirtumas tarp pojuciu jums yra didelis? As pvz, esu vemes pora kartu, bet abu kartus buvau nevalges, todl priejau prie isvados kad putimas nepavalgius yra l. blogai. Ar ir jus taip manote?
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

man tai taip nera. nepastebejau skirtumo puciant tusciu ar pilnu skrandziu
Thunderhammer
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-08-26, 21:42
Reputacija: 0

Standartinė Thunderhammer »

Nu gal tiesiog aukstos kvalifikacijos putikams netaip stipriai pasireiskia. As asmeniskai puciu gana retai, todel man dideles tolerancijos nera.
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

nu as save rimtu putiku skaitau..
del to kad puciu daznai..del to kad moku susilaikyti..del to kad patinka kanape visapusiskai..
ir nesigedinu pasakyt kad buna kartais ir poros dumu gana...buna ir pusgramio negana..nuo situacijos/nuotaikos/busenos priklauso..
o sejp tai manau kad neturi itakos skrandyje yra kas nros ar ne..dumai juk i plaucius..
cia chemijai,shroomsam (tie kur i skrandi papuola) turi itakos ..
bet kaip nebutu keista,kartais atrodo kad tikrai smarkiau velka kai nevalges iputi..nzn kodel..neturetu,bet taip yra kartaisl;]
;]
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

as pastebejau kad dumai ir pilnas alaus skrandis tai tikrai negerai, oi negerai :? Ne, nu rimtai, apsivemiau pirma karta gyvenime... [kaip negrazu pries draugus, pries pazistamus...]
_wahahahahaha_
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

[.. pries toki grazu ir tyra gyvenima]
_wahahahahaha_
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

heh :) as tai buvau buvau apsivemes kai buvo pilnas skrandis :? blynuva bet vemimas naturalus dalykas :) o tu ka mazas budamas niekad nebuvai apsinuodijas?:) man kazkaip keista kad pirma kart :)
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

apsiputus, apsiputus dar nebuvo teke apsivemt [kazkaip tikiuosi, kad ir nebeteks ;) , imsimes priemoniu...]
_wahahahahaha_
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

Puciu labai daznai ir man nera jokio skirtumo del valgymo,o apsivemusi buvau tik karta,bet tai buvo ne todel,kad buvau valgius ar navalgius,o todel,kad buvo ximke :/
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

ar jusu tarpe yra daug rukanciu cigaretes? Negi niekada nepastebit, kad parukius ant tuscio skrandzio, prasideda ne pats maloniausias skrandzio sokis?

apskritai tiek rukyt, tiek ir pust ant tuscio skrandzio negerai. Ir visai didele tikimybe kad nepratusius ipootus ant tuscio skrandzio gali supykinti. Ir kad vilks labiau irgi didele tikimybe... Juk bet kuri svaiginamoji medziaga (nikotinas, zole, alkoholis, kava, ir tt ir pan) suvartota ant tuscio skrandzio veikia labiau. Jautresniu skrandziu/organizmu zmones pradeda pykinti.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

ash pastaruoju metu vietoj pusrychiu cyza surukau ir viskas labai gerai
I used to kick my foot into the river.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

tiesesnio kelio link skrandzio opos nesugalvoju.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

tikra tiesa.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

nerukau nzn
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

na kad parukius cigareciu tuschiu skrandziu kazkas jame negero vyksta tai pastebejau,bet del kitko neturiu jokios nuomones ... 8/ :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kam jums svaigintis tusciu skrandziu?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

Sigma rašė:Kam jums svaigintis tusciu skrandziu?
o jei zmogus laikosi grieztos dietos-pvz nevalgo nuo 6 vakaro,o ipoosti nori kokia 21h,tai ka jam daryti? :? tada jau tenka svaiginti tushciu skrandziu..
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Markutė rašė: o jei zmogus laikosi grieztos dietos-pvz nevalgo nuo 6 vakaro,o ipoosti nori kokia 21h,tai ka jam daryti? :? tada jau tenka svaiginti tushciu skrandziu..
gydyt galva ir nekankinti saves dietomis tada reikia X(
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

na manau nuo 6 vakaro ishbuti nevalgius ir taip yra nelengva :? o dar weliau parukius kas turi skrandyje detis tai net neisivaizduoju 8|
siaubas :/
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

[quote="SHUNGRYBE"] na manau nuo 6 vakaro ishbuti nevalgius ir taip yra nelengva :? o dar weliau parukius kas turi skrandyje detis tai net neisivaizduoju 8|
siaubas :/ [/quote]

xa. ramadano menesi nevalgau visa diena. tik saulei nusileidus galima valgyt ir visa kita :) ir norit pasakyti tai sunku? nu nera labai malonu, bet kad super sunku butu... tai tikrai ne.
Rašyti atsakymą