Nuotrauka Nuotrauka

Pypkės, Bongai, Kaljanai, Vaiporaizeriai ir kt.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Patiktų jum, jei popieriukus didelius išimtų išapyvartos? Tai as panašiai jaučiuos :)))
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

arba jei ishimtu plastmasines bonkas ish prekybos :)))
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

tai gal tau is rygos atsiusti ar atvezti? tik as niekaip neprisiruosiu iki tos lietuvos atsivilkti... 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Ash shiandien radau pypkute tokia jamaicietishka :)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Tiki kad galetum man pypke isrinkt? :)))
dreamofsilence rašė:tai gal tau is rygos atsiusti ar atvezti? tik as niekaip neprisiruosiu iki tos lietuvos atsivilkti... 8/
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

nu tai pac atvaziuok i ryga :P

o siaip gali fotke nete surasti patinkancios kokios (tik ne is fantastikos sferos) ir pasistengciau maximaliai panasia surasti.

metaline issiardanti tai mazdaug numanau ka turi omeny, pati tokia turiu. su kuo ji ten tau issivalo tai visiskai neikirtau. kitas klausimas variacijos ten visokios spalvos ir rastai...

na o jei i tema, tavo klausimas buvo - kur dar galima pabandyti ieskoti. Atsakau - Kr. Barona 30, Riga, Latvija :P
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Matau kad supranti apie ka kalbu. Vienu zo turetu but metaline, nes medine dega ir visai neprikolas rukyti medi (viena tokia jau "surukiau"). Geriausia tokia ishrenkama-sudedama ish triju ir daugiau detaliu, bet tokiu kur matosi kad tvirtos. Turetu but nediduke, gerai lipt delne tarkim plius-minus ilgis kaip ziebtuvelis, neblogai butu jei nevirstu i sonus pastatyta ant plokstumos, be jokiu skiluciu antru, kur reikia uzkimst pirstu rukant. Tinkliukas nebutinas, butu neblogai, jei jam butu kokia special vieta pritaikoma, pvz. isukama tarp detaliu ir taip stabili ir nekrentanti. Turetu atrodyt kaip metalo gabalas, bet atrodytu gan elegantiskai bet kartu ir labai paprastai.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Nu ir reikalavimai.... Gerai prajuokinai :)))
Ir visgi su kuo tu ten valiai ?
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Na tai mano ex pypke susidare is 7 daliu, piltuvelis, kur zole ikraunama, kuri isisuka i laikanciaja detale, kuri atrodo kaip vamzdelis 90 laipsniu kampu, kurioje vyksta degimas, i ja isisuka vamzdelis "kamera" (ten dumas nuo metalo atsala ir nuseda didzioji dauguma klampios juodos mases, kur yra pelenai ir thc), jos isorine dalis yra per visa ilgi sriegis, ant kurios "uzsivynioja" viena gaike, kur briauna kaip monetos tada uzmaunama isorine papuosiamoji dalis, tada kita gaike uzsisuka, kuriu isviso dvi, na ir gale uzsukama ciulpiamoji dalis. Tai tinkleli dedavau arba piltuvelyje (iskrisdavo), arba tarp vamzdelio kampu ir sriegines "kameros"(daznai reikdavo keist), arba tarp "kameros" ir ciulpiamosios dalies (pelenams ir zarijoms burnoj - ne) - tas variantas geriausiasiai man tiko.
O valydavau "kamera" taip: ikaitini vynio galvute, diametro sulyg "kameros" vidaus skersmeniu, pvz. zieptuveliu arba dujine virykle nebutinai iki raudonumo, bet kankinimui tinkamo karstmo, ir ta visa derva nusedusi viduje, perbraukus vinio galvute, grazei ir lieka apsilydzius aplink galvute ... dar aisku jeigu neturi pinigu zolei galima bandyt antra karta rukyt ta, kas ten liko, skonis keistas, o veza kaip hashas ;]
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Guašas ;]
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

vienu zodziu is viso to ka parasei ir kiek pamenu savaja tai mano tokia pati, tik jau ilgokai nenaudojama, nes dabar mylimiausia tokia akmenine kuria is Amsterdamo parsiveziau. mano irgi lietuvoj buvo pirkta, bet paziuresiu rygoj tokiu.

kadangi tikrai nzn kada vaziuosiu i lietuva, radus tokia pypke yra keletas veikimo variantu:
a) nepirkti jos iki susiruosiu i lietuva, ir kai jau susiruosiu, jei tamsta patvirtinsi kad dar nenusipirkai analogo, nupirkti ja ir atvezti.
b) nupirkti is karto suradus ir issiusti ja pastu ar perduoti per autobusa ar dar kazkaip belekaip.

jusu zodis :)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tokie zodziai labiau limpa PM formatu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

olrait :) morf, pm me :)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Beje tokia buvo mano ex pypkute, radau fotke su mob. daryta ;] http://pg.photos.yahoo.com/ph/general2e ... pg&.src=ph
prophet
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-05-11, 12:12
Reputacija: 0

Standartinė prophet »

siauliuse Mazojoj Indijoj tokiu yra
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Siauliai valdo ;] Latvija irgi ;] Dream, kiba Jonines uzsventei? ;]
prophet rašė:siauliuse Mazojoj Indijoj tokiu yra
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

:D eeee, tavo senoji pypkute buvo sese manosios pypkutes :) net rastai tokie pat 8)

as neuzsvenciau, siandie nueisiu nupirksiu po darbo. pirm antr negalejau del darbiniu priezasciu, neissiplesiu cia.

o vat jonines man baigesi liudnai :( kol miegojau, perskele mano mylimute akmenine pypke :(
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Pamatysiu kur akmenine butinai tau paimsiu ;]
dreamofsilence rašė::D eeee, tavo senoji pypkute buvo sese manosios pypkutes :) net rastai tokie pat 8)

as neuzsvenciau, siandie nueisiu nupirksiu po darbo. pirm antr negalejau del darbiniu priezasciu, neissiplesiu cia.

o vat jonines man baigesi liudnai :( kol miegojau, perskele mano mylimute akmenine pypke :(
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

he ;]
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

morf, taip ir nesuzinojau, ar tu gavai ta pypke ir ar ji tau bent kiek tiko/patiko 8/ :/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Pypkes
    Krolikas » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    23763 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Actibal
  • Projektas pypkė, pypkės tinklelio "praplėtimas"
    yellow » » forume DIY
    12 Atsakymai
    12065 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.