Nuotrauka Nuotrauka

Nervinantys neputikai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

bOOOtent :D \/
God bless... God damn.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nu ash kaskodel labai abejoju kad tu putalu megaujiesi tokiomis kruopomis :))) nors cia nuo zmogau priklauso... nezinau kaip kiti bet kad man taip gerai ipusti tai pusgramio vienam reikia... 8/ jei maziau tai taip iputi keliom minutem ir viskas... tai visa laime kad pusti nereikia pirkti :))) barigos mane taip megsta kad netgi pinigu neprasho :)))
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Visada galvojau, kad baryga yra neigiamos reiksmes zodis? :idea:
Nu o seip vienam reik didesnes kruopeles kitam mazesnes, cia individualu ir ner ko kabinetis! 8)
Pomidoras rašė:nu ash kaskodel labai abejoju kad tu putalu megaujiesi tokiomis kruopomis :))) nors cia nuo zmogau priklauso... nezinau kaip kiti bet kad man taip gerai ipusti tai pusgramio vienam reikia... 8/ jei maziau tai taip iputi keliom minutem ir viskas... tai visa laime kad pusti nereikia pirkti :))) barigos mane taip megsta kad netgi pinigu neprasho :)))
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

seip "bariga" kiekviena chebra supranta kitaip. mano supratimu bariga tas zmogus kuris pardavineja, ash juos taip visus vadinu. kaune pvz teko tusinti su chebrite viena kuri buvo pasikvietus dileriuka, ash ji pabadinau bariga... man atshove: jis ne bariga, jis draugelis... :] nu ir ka tu zmogus pasakysi... :))) nesigincyjau.... :]
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Na seip jo - normalu kad vienos reiksmes zodis mutuoja ir igauna nauju prasmiu ;] Cia kaip su jau bendriniu zodziu tapusiu "parkee". Turbut tik kalbininkai galetu ka nors daugiau pasakyt, nes kiekvienam kontekste tas zodis turi vis kitokius vertimus :)))
Pomidoras rašė:seip "bariga" kiekviena chebra supranta kitaip. mano supratimu bariga tas zmogus kuris pardavineja, ash juos taip visus vadinu. kaune pvz teko tusinti su chebrite viena kuri buvo pasikvietus dileriuka, ash ji pabadinau bariga... man atshove: jis ne bariga, jis draugelis... :] nu ir ka tu zmogus pasakysi... :))) nesigincyjau.... :]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

.cenzuruota.
fu, kaip negraziai buvo parasyta...
Paskutinį kartą redagavo Sigma 2006-12-10, 23:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

Sigma rašė: Nori pust - susirask dyleri!
Arba augink pats!!
I am the politician
and I decide your fate!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Sigma rašė: Nori pust - susirask dyleri!
O kai susirandi ans(a), po menesio pakeicia telefona ;] Maziausiai keturiolikakart buvo ;]]]]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nu cia kalba eina apie tokius kleckus kuriems patinka kitus isnaudot - perskambink uz juos, suvazinek, ir t.t. Viena kita kart padet galima, bet kai pastoviai pist prota pradeda, tai nx. As ir taip turiu ka veik.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

bet man kartais smagu taip padaryti vien ish neturejimo ka veikti :) va taip visishkai kartais nebuna gaila... :]
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

kai manes paklausia kodel as puciu tai atsakau, kad del panasiu priezasciu del kuriu jis geria.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Labai zjb kai gali turet laiko kai neturi ka veikt:)
Pomidoras rašė:bet man kartais smagu taip padaryti vien ish neturejimo ka veikti :) va taip visishkai kartais nebuna gaila... :]
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

taip, ir del to man neskauda galvos 8)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Mandarinai JEGA!
BOB - Bombs Over Bagdad!
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

pasisakysiu :) na jo mane tie neputikai irgi nervina,tipo kartkarciais net numeta kokia ausi rezhiancia fraze kaip "putikas...ha!" o buwo toks atvejis kaip vis juokdavosi is putiku ir stai skambutis "ei negali paimt pyxo?tusas!norim parukyt" oi atsimenu kiek juoko buwo :) iki asaru mes is tu "putimui ne" zvengem :)))
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

oj kiek as tokiu zmoniu maciau kurie sake niekada nebandysiu. O po to bande ir uzsikabine buvo ir t.t. Kurie sake nx sudas daugiau nerukysiu. Ir po to kiek kartu ruke. O geriausia buvo kaip su viena pana susipazinome. Kalbejome apie drug'sus tai jinai buvo tokios nuomones. KAd nieko blogo neturi pries tuos zmones jie jai netrugdo. Bet jai jai siulytu jos koki draugai tai nx pasiustu ir t.t. Tipo tikri draugai negali siulyti. Spekite kas atsitiko po neilgos pazinties. Pati paprase pabandyti zolytes. Kazkada lakstem grybinomes. Pamate grybuka pasijeme i rankas ziurejo ziurejo sako grazus man jis megstu as seip grybus. Idomu kas butu jai suvalgyciau. Ir makt i burna ir suvalge. Patikekit kiek juoko buvo. Seip dabar nebendrauju. Bet kiek zinau neeksperimentuoja su sitais dalykais.
Sunshine
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-05-29, 22:03
Reputacija: 0

Standartinė Sunshine »

Dauguma mano draugu nezino,kad puciu karts nuo karto,bet viena karta draugei papasakojau,tai zinot...jos atzvigiu as vos ne narkomane buvau isvadinta....Zodziu vos negeriausia drauge ji man...Pravalas :]
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

JO sita problema mane taip pat wargina , wat as turiu toki drauga mes su juo nuo waikystes geri draugai bet kai jis suzinojo kad pociu stengesi mane ikalbet mesti o man nuo to tik blogiau jis wisa laika erzina su tuo putimu wos ka nors padarau ne taip jis iskart wiska bando pateisint , kad cia dulinimo kalte :/ bet swarbiausiai jau keli metai taip tesesi o jam wis dar neatsibodo!? :!: wat dbr jau kaip ir lb mazai bendraujam ir as aisku suprantu kodel .... bet post man patinka ir nelaikau tai dideliu nusikaltimu :]
Anonymous

Standartinė Anonymous »

va ka jum visiem pasakysiu.man ganja yra nenarkotikas,o paprasta zolele,kaip raminanti arbata ar pan.tokie zmones kurie kalba apie tai,kaip apie narkotika,tiesiog nesupranta tokiu kaip mes,jiem atrodo,kad jie yra teisus ir tiek...pasakysiu kai ka apie save:jei ganja gaunu maiselyje,visada isemu is jo ir sulankstau i kokia skrajute,nes maiselyje tai atrodo kaip kox narkotikas,ir mane tai uzpisa labai...o dar gali but isigerus koia negera energija ar pan. :] :D --==::~~
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Kas kas per energija ? O tai jei gautum heroino suvynioto į foliją tu jį irgi gal raminamais milteliais vadint pradėtum ? Bullshit...... Žolė - narkotikas be jokių išimčių .....
Rašyti atsakymą