Nuotrauka Nuotrauka

Nervinantys neputikai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

o prie ko cia tada nevinantys putikai ??? :?: 8/ :?: tema atrodo tokia...
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

o apie nervinanciu putikus turiu savo expirijenca. turim klp toki ale drauga pravarde tankas. tokio tipo zmones ishviso galetu gyventi negyvenamoj saloj ir visi vienoj kruvoj. :) esme tokia: bichas kaip bichas bet kaip prades blevyzgoti ir nusishneketi tai neduok tu dieve. ir sakai zmogui ir viska: nuy nenusishnekek prashau labai, bo skalauji toki gryba kad net sarmata klausyti. na o gerbiamasis tankas... nichuja, dar labiau pradeda nusishneketi. na tada gauna i bliuske ir pradeda grasinti susidorojimu savo draugu pagelba. o kas juokingiausia kad jo visi draugai yra jauciu geresni musu draugai nei jo :))) tai va tuom viskas ir pasibeigia.

moralas: labai uspisa putikai kurie nesupranta ka jiems kalba.

aciu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Na cia jau nebeputimo korke:))) Yra tiesiog tokios personos, kurios ... kurios net po bliuskes nesupranta")
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Pomidoras rašė:turim klp toki ale drauga pravarde tankas
Pazystu as tanka. Geras egzemliorius.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

cia tada ir as istorija pusiau ne i tema papasakosiu. buvo taip kad sventem cia gimtadieni neseniai viena, ir vienas draugas atsiveze toki drauga kazkoki, kuris bliam kvailas kaip bato aulas latvis beesas pasirode (ju siaip dauguma latviu tokie, bet sitas isskirtinai isskirtinis egzempliorius buvo). labai jis sakotis kazko pradejo, rekavo stugavo, kol gavo i duda. tada pradejo mums savo draugais grasinti, tipo atvaziuos tuoj ir sudoros cia visus. baigesi tuo, kad mes tuos draugus per kitus draugus iskvietem, jie atvaziavo, isgere i jubiliatu sveikata, ir issiveze ta egzempliorini latvi, per prievarta vos ne i masina grudo, smarkiai atsiprase kad yra tokiu debilu pasaulyje :]
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

manau tokie zhmones ryshiai nori visu demesio ;) ir kas kaip ji sugalvoja gauti-vienas daug shneka ir jam nerupi kad nusishneka.kitas shakojasi,o kaip pvz.mano viena ale drauge garsiai nu ne tas zhodis laaabai garsiai ,dirbtinai ir ikiriai zwengia :? ir be to be jokio pagrindo juoktis
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

jo,del to juokimosi tai jo..turim ir mes tokia panele..ji isvis nesneka beveik,tik klauso ir juokiasi :D

o del nervinanciu neputiku : viena klasioke (ex) pastoviai man aiskino kad kanapius blogai ir t.t. bet kai vienam tuse rado mane kazkur gulinti ir rukanti ir paprase ipust,tai cia pzda buvo..man nusvito protas..acistojau ant fotelio ir rezhiau kalba tokia kad pac savim paskui didziavausi..
ipust daveu..panale kadangi buvo gerai paemusi,greit smigo ..
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

As tai visiems uzsimaniusiems pirma kart ipust moralus skaitau kaip tai gali but blogai ir varau, kad gerai pagalvotu:)))
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

bet buna dar tokie nervinantys nasharnykai :| ..tipo nepucia... tik per progas...PATYS NIEKAD NEPERKA ....tipo skaito kad per iseigines ipusti cia net nesiskaito pootimas ...bet tai PALA..as irgi tik per iseigines puciu... :? buna nusiperku sau koki ketvirtuka..manau va ipusiu per vakara..tai kai susoka visi...ble as nesu ten koks zazymas ar dar kaip..bet kai zmones kokius metus laiko kiekviena savaitgali "nepucia" o patys niekad nera pirke...ir net apytikriai neisivaizduoja nei kainos...nei kur gaut isvis tai man nelabai grazu atrodo.
blemba tik susisuki jointa..tuoj ir pasigirsta "ai duok ir man dumeli"...tai tas "dumelis" jau suprask kad pus po lygiai.
arba buna vaziuoji kur i kokia tusa...zinodamas ju buda is anksto paklausiu..ar pusit..ar man tik ant saves pasiimti....tai sako ne..tu ka durnas....aik tu sikt su savo tais pootimais....ble nusiperki koki ketvirti..o tie visi pageria tik...uzsikabliuoja..nu ir sprogdina mano stafa.
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

Standartinė Gusto »

silpnai tu..1/4..:D as senden paemeu 1g,paeme is manes 1/4 o kitus 3 pac supeshiau :D sunkai ilabai dabar..
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

ash jauciu kad nelabai bepamenu kada paskutini karta pirkau sau pusti... 8) vis taip gaunas kad toosiju daugiausiai su porazmoniu kurie turi pusti. tai arba litus kelis jiem ishkarto duodu arba pavaishia... o --==::~~ tai dazniausiai pusgraminius sukam, bos ketvirtukeli rookyti tryse... kaskaip nelabai :] jei pusti tai pusti normaliai :)))
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

nu nzn man kazakaip ir 1/4 ant triju uztekna kol kas :) nu ir dziaugiuosi tuo joptvaimat :D
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Kazkoks pagyrunu-nepagirunu klubas :]
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

su generolu prieshakineje linijoje :]
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

whah :) nu jei koks vienas prisitrina , tai dar nieko , bet yra buve ir tokiu atveju kai 1/4 sehsiese rukem.. ir nzn kaip bet sugebejom gerai ypust :)))
God bless... God damn.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Mane tai nervuoja, kai as nusiperku acargu pvz savaitei, sau ramei vienas pries darba, per darba, ir po daro ipuciu - viskas ok.
Mieste sutinku koki retkarciais papucianti, ar seip sena drauga - pavaisinu ir fun buna. Irrrrrrrrrrrrrrr tada prasideda: skambuciai, sms, seip parinimas - "paimk man ketvertuka", "paimk pusyte" ir t.t. Nei as koks dilerokas nei ka 8/ O dar kai pats litu neturiu ir kazkam pust reikia paimt tai isvis pravalas! Sirdi skauda, vaziuoji, kalbiesi - o tau huj ipust duoda kai atiduodi.
Ir isvis kas cia per mada ketvertukus imt??? KETVERTUKAIS TIK BARYGOS PARDUODA! Nu arba nuruko ir atiduoda :)))

Esu buves tusely vokieciu gtv. gerem rukem panasiai. Skambina ciuvakui kas penkiolika minuciu: "davai reikia". Tas nuo gramo vieno, kito, trecio nuima sudeda i kruvele - kol gryzta po reikaliuku, jointas graminis gatovas. Desimt snukiu isisiepie tusujica brendi geriai ir pro langa prikolinasi...
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

Cubik rašė:whah :) nu jei koks vienas prisitrina , tai dar nieko , bet yra buve ir tokiu atveju kai 1/4 sehsiese rukem.. ir nzn kaip bet sugebejom gerai ypust :)))
man labai idomu ar nors po duma kliuvo.... ???? kaskaip nelabai man tiketina kad nuo ketvercio sesiese pripusti galima...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Pomidoras rašė:
Cubik rašė:whah :) nu jei koks vienas prisitrina , tai dar nieko , bet yra buve ir tokiu atveju kai 1/4 sehsiese rukem.. ir nzn kaip bet sugebejom gerai ypust :)))
man labai idomu ar nors po duma kliuvo.... ???? kaskaip nelabai man tiketina kad nuo ketvercio sesiese pripusti galima...
pas mus rajone tokia zole kad ir desimtiese nuo 0,25 apsipusi.. :)))
himka jebana.......... :?
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

naktibaldas rašė:
Pomidoras rašė:
Cubik rašė:whah :) nu jei koks vienas prisitrina , tai dar nieko , bet yra buve ir tokiu atveju kai 1/4 sehsiese rukem.. ir nzn kaip bet sugebejom gerai ypust :)))
man labai idomu ar nors po duma kliuvo.... ???? kaskaip nelabai man tiketina kad nuo ketvercio sesiese pripusti galima...
pas mus rajone tokia zole kad ir desimtiese nuo 0,25 apsipusi.. :)))
himka jebana.......... :?
Hmm.. svarbiausia nusiteikimas. Jei tu primesi kad "cia mazai" ir kad "nieko neprirukysim" tai taip ir bus. Mokekim pasitenkinti tuo ka turim. ir dziaugtis kad ishvis turim.
P.S naktibaldai : ash chimkes nerukau. !(
God bless... God damn.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Nu megaujiesi ir puiku :)
Rašyti atsakymą