Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Broniusx »

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD O kaip kitos rusys? :D Ne taip gerai? :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė G. »

Pistacijau, kam ir ką pasmaukyti? tik nesakyk, kad tu čia apie savo b.. :DD
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
peacemybro
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-10-23, 22:50
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė peacemybro »

Klausau lt deep'a. Tanno, shiluminis punktas, garaze nerukoma. arba tokius lengvus gabalus kaip klangkarussell sonnetaz. Pabandykit, minciu milijonas. o kai paranoja per pakausi kalt pradeda, gulu lovon ir guliu tylumoj. :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalus »

Bunu su draugais arba vienas klausau muzika chilinu, arba tiesiog gyvenu darau ka reike ka noriu ir ko nenoriu, priklauso nuo aplinkybiu :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Omletas »

Kai rūkau vienas, tai pilnai atsipalaidavęs galiu poilsiauti balkone su chill muzika arba Kottonmouth Kings, aišku, jeigu geras oras. Kartais mėgstu plačiai apmąstyti kokias nors teorijas, išvedinėti savas ir jas bandyti padaryti adekvačias realybei. Su kompaija tai kaifas pažaist kokį Heroes of Newereth ar League of Legends (komandinius high žaidimus) arba pastrateguoti šachmatais, užkariauti pasaulį kokiam nors Total War žaidime :D
Yra daug užsiėmimų kuriais galima užsiimti būnant high ar ne, tačiau dažniausiai tik būdami išsitrippinę žmonės pamąsto apie įvairias veiklas vietoj skundimosi, kad neturi ką veikt.
Ai jo, smagu pakeliaut, per kokius miškus ir susirasti spot'ą kur galima ramiai pasibūt ir parukyti dar vieną suktinę. 8) --==::~~
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė vartotikas »

Dirbu :D
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
skraidantisolandas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2012-11-15, 17:59
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė skraidantisolandas »

Aš tai paskutiniu metu vis einu į virtuvę daryt valgyt iš to, ką turiu. Paskutinį kartą viriau kiaušinį, bet sumaniau, kad reikia įmušt kiaušinį į verdntį vandenį ir jis nuo karščio išlaikys formą, bet aišku nieko neišėjo, tai įdėjau dar spagečių, daug cukraus. Ir gavosi visai nieko maistas toks :D Po to dar buvom su draugais ir jei nusprendė kept blynus o aš kaldūnus, tai apgalvojom viską ir sumastėm pyrago receptą: eina pirmam sluoksnyje blynų tešla su vaisiais, tada kaldūnai išmirkyti gogelmogel'yje ( kiaušinis + cukrus išplaktas), ir tada ant kaldūnų vėl sluoksnį tešlos ir taip kelis kartus kol gausis pyragas. Aišku gavosi kažkoks blynas didelis su kaldūnais, o vaisiai tai buvo didelėm skiltelėm pjaustyti obuolaii, citrinos ir visokios uogienės lievos :D Tik pradėjo kept tas blynas ir mes kažkodėl nusprendėm kad jis dega ir mėginom apverst. O jis žalias ir nesiverčia, tai verčiau verčiau per kelis kartus ir gavosi toks kukulis. Po to pamačiau kad nieko nebus tai galvoju maišysiu bekepdamas ir gausis toks apkeptas iš visur kaip bulvės keptos, bet žinoma niekas nesigavo ir teko išmest :D Aš dar mėginau valgyt bet atėmė draugai ir nupirko kebabų kažkaip sebūklingai. Atsimenu tik akd atsirado kebabas pas mane rankoj iš kažkur :D

Dar jei būna labai geras staffas, tai tripinu nesveikuoliškai. Nežinau ar man čia vienam taip būna, bet atsisėdu ant sofikės, užsimerkiu ir matau visokius vaizdus. Dažniausiai tie vaizdai asocijuojasi su greičiu, kritimu, dideliu aukščiu, baime ir kas įdomiausia - jaučiu tą baimę labai keistą. Grynai toks jausmas būna kaip krisčiau iš didelio aukščio ir visaip vartyčiausi. Būna tas kutenimas pilvo ir.... nu NEAPSAKOMAS jausmas. Tą jausmą sulyginčiau su orgazmu :D nori patirt dar ir dar, nors nesupranti kame tas malonumas. Gaila, teko patirt tokį jausmą gal tik 3 kartus gyvenime, bet pamilau jį iš pirmo žvilgsnio :D
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė sandman »

Paskutini karta miegojau nes per daug apsipuciau :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė G. »

hahhah :D Tiek prisižvengiau olando postą beskaitydamas, nes aš irgi būna tampu kulinarijos virtuozu :D kartais būna visai nesigauna kažko pagaminti ir tenka išmesti, o kartais pavyksta pasigaminti taip, kad net nemeluodamas, nuoširdžiai sau tariu:" Čia pats nuostabiausias maistas, kokį tik esu gyvenime valgęs" :D Pastaruoju metu kai apsipučiu, tai tiesiog išėjęs iš namų vienas "blūdiju" - vaikštau, kur akys veda, beeidamas sugalvoju, kur užsukti, su kuom pamėginti susitikti, jeigu netoliese atsiduriu. Mėgstu gražiose vietose atsipalaiduoti su kasekėliu, gera muzikike ir dar neragauto alaus - ale degustatorium deduosi, kuris stebi visuomenės gyvenimą ir mąsto, ką galėtų padaryti, kad žmonėms gyvenimai taptų lengvesni :) Grįžęs namo, užsirašau ir/ar nupiešiu savo apmąstymus, kuriuos ateityje paversiu realiais darbais :) Neslėpsiu, kad kartais pasijaučiu vienišas, bet ne vienas ir pasirodo, kad neturiu tikrų, stabilių draugų su kuriais galėčiau pasitikėti ir kartu kurti savo ateitį. Gana idealiai įsivaizduoju, ko aš noriu, o apsipūtęs galvoju kaip aš tai gausiu :) Neatrodo, kad gyvenimas labai greitai eitų, tai ir neskubu. Neskubėti padeda MJ :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Lar »

Kagi aprašysiu savo ir 2 draugu veikla pirmadieni .
Ir viskas prasidėjo nuo 2 --==::~~ kadangi gryžes namo neradau elektros . iškart iš savo palapinės ištraukiau savo eglutes vienas mano draugas mane erzino jog mano eglutės turi kiaušiuku ,tuo metu juokėmės , po keliu minučiu tas pats asmuo bandė ijungti kompiuteri bet jam sekės nekaip :), nes veliau teigė jog če ne laptopas . Vėliau nusprendėme pakapoti malku tai prieš darba nusprendėme parukyti likisi --==::~~ ir berukydami paputėme dūmu ožkoms (ožkos mėgsta parukyti kartu, tik pamačiusios cigarete ar kaseka ateina prie tvoros ir uostinėja :D ) kadangi musu veikla kuri laika buvo sukoncentruota ne i malku kapojima o i stebėjima ožku ką jos veikia :D . Antrasis draugas vienos ožkos snukyja ižvelgė šypsena :D .Pamate jog gyvuliai staunina nuvijome juos į tvarta ir ejome kapoti malku. Malku kapojimas sekėsi gana neblogai kadangi šypsenos iki ausu tai patsprocesas vyko lėtai .Veliau ėjome semti vandens iš šulinio . Aišku ši procedura sekėsi nekaip ,nes kibiras nuo kablio nukrito ir ji teko žvejoti :) .Bet sužvejoti nepavyko kadangi antrasis draugas padarė kabli nuo kurio kibiras ikrito atgal ir galiausiai paskendo :D .
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė PoH »

Geras :D As irgi megstu gyvulius aprukyti. Dabar tevas pasineses ant triusiu auginimo. Tai jie labai juokingi. Ateini su kasiaku iskart pradeda kist snukius ir uostineti. Ir poveikis jiem greit pareina, pradeda gliucinti lakstyt pirmyn atgal, sokinet, o paskui nesustoja est ir gert :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Lar »

Pas mane tėvo ožkos tik didžiausios putikės . Bandžiau abu savo šunis aprukyt vienas bėgo pirma kart o kitas davolnas stovėjo . Antra karta abu šunys bėgo kaip pradėjo bėgt tai ir dumus nustojau pust (matyt nepatinka) aišku dar katė kartais ateina kaip rukau bet retai ,nebent kaip valgyt nori (kiba žino kad kai aš valgysiu ir jinai gaus :) ) .O šeip niekomet gyvunu per prievarta neaprukau jai prieina tai papučiu duma kita bet neperdauk ,nes gaidžius vakare aprukius neimanoma ,tikriausiai jiems rytas ateina :D
Nonsent
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-11-28, 20:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Nonsent »

Jei namie tai - max muzika ir ziuriu i viena taska, arba pasileidziu be garso [dazniausiai] kokia komedija :D, o jei lauke, tai skraidau, nesuprantu ar as miegu ar ne, nes krc zaidimo grafika styro :DDDDD kaip koks blet half life 2 :DD
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė breeze »

Einu pasivaikščioti su šuniu į mišką. Nesu didelis gamtos mylėtojas, bet kartais toks Anykščių Šilelis gaunasi, kad BBD. Reikės kada su nakvyne išsiruošti. Sėdėti prie laužo turėtų būti nerealu. Vienintelė problema, kad apsirūkius miške labai klaidu :D. Jei ne šuo (ir GPSas) turbūt būčiau likęs gyventi miške :)

Neseniai į filmą buvau nuėjęs gerokai apsipūtęs. Iš pradžių truputį nejauku buvo (eilė prie kasų nebuvo labai smagus potyris). Bet, kai išjungė šviesas viskas buvo super. Neatsimenu, ką žiūrėjau, bet buvo nerealu :)

Namuose dažniausiai klausau muzikos, žaidžiu su kompu, valgau arba miegu - nieko įdomaus. Kai ne per stipriai apsitorčinu, kartais skaitau knygas, bet bendrai tai sunkoka susikaupti būna.
Dar pastebėjau, kad vis dažniau ant rašymo traukia. Be jokio tikslo keverzoju kokį paprastą siužetuką, ar dialogą. Po kurio laiko visai smagu būna skaityti. Keista, bet net ir neapsirūkius ta rašliava kartais visai įdomi atrodo... Gal aš koks fu**ing Irvingas, tik dar pats to nežinau? :D
Padekim viską ir dingstam velniop...
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė UpInSmokas »

Breeze tai tu pasidalink ta rashleva ir mes nuspresim kas tu :|?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė G. »

Aš ir norėčiau tavo skaitalų :) Poto pasidalinčiau ir savo saviraiška :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė breeze »

Oho, dar beveik nieko neparašiau, o jau gerbėjai renkasi :D Kol kas nelabai turiu ką rodyti, kai turėsiu, būtinai kur nors papostinsiu internetuose.
Padekim viską ir dingstam velniop...
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė sunus »

va ka noreciau veikti prisirukes_____VALGYTI SITUS LEDUS [:)] [:)] |.|) |.|) [:)] [:)]
http://www.youtube.com/watch?v=H9viJTdd2f4 O va ledai :D :D
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė sunus »

runkelis: tvarkos laikykites!!! galima viska ir i viena posta sutalpinti!!!
Rašyti atsakymą