Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Dune »

:|? O tai ka masinoj nebebuvo deguones :D
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė kentacmis »

jei namie vienas po darbo pripalinu klausau club lounge radio ir skaitau komiksus (fansadox, bdsm sex and gore, lengvesnius visokius fantasy ir pan.). arba xboxa jungiu :P anksciau i catus lisdavau visokius ir zmones parindavau :D
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė GonDor »

Atsisiuskite 1966 m. seriala batman.Ten kur izangoj muzikele tiuriuriuriuriu batmaaaan :D

Zvengsit nesveikai..

http://www.linkomanija.net/details?9382 ... LiTE_M1k3L
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalize it! »

ash sshen pwz zaidziau fule salei :D :D
Montel
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-09-28, 21:47
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Montel »

Aš šiandien apie ~7:50 ryto šiandien surūkiau mažiuką joint`ą ir dariausi veido valymą apie 30 min (kas naturaliai užtrunka apie 1min..)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalize it! »

Aš šiandien apie ~7:50 ryto šiandien surūkiau :D
========================
o as gliukus gaudau :D
Montel
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009-09-28, 21:47
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Montel »

Legalize it! rašė:Aš šiandien apie ~7:50 ryto šiandien surūkiau :D
========================
o as gliukus gaudau :D
=( čia jau išsiblaškymas mano..
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė hipiukas »

Gal reiktų sukurti laisvą temą "Aš apsirūkęs"?
Ir ten rašytų žmonės ką tik apsirūkę, kokią nesamonę užmestu, visai linksma būtų blaiviems paskaityti :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalize it! »

hipiukas rašė:Gal reiktų sukurti laisvą temą "Aš apsirūkęs"?
Ir ten rašytų žmonės ką tik apsirūkę, kokią nesamonę užmestu, visai linksma būtų blaiviems paskaityti :D
galima ir rimtoj temoj mest bajeri juk niekas nedraudziau, tik nereik kad tas bajeris butu 15mecio lygio :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Gal reiktų sukurti laisvą temą "Aš apsirūkęs"?
Ir ten rašytų žmonės ką tik apsirūkę, kokią nesamonę užmestu, visai linksma būtų blaiviems paskaityti :D
O tam netinka tema - Paprasti pliurpalai? :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė hipiukas »

Dugelis žmonių paskaitę pavadinimą "Paprasti pliurpalai" net neužeina į tą temą...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Bongmaster »

saindien lygiai 2 metai kai puciu :) tai atsikeliau, waziauwau kur man reik, sutikau malonia mergina, ir nuejau ir susisukau kosa, o poto dar 3 ir poto 3 g per bonkute surukiau su betkuo kas norejo rukyt su manim, ir dbr suku kosa :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė jahmate »

Cia mano nuomone, bet susidarau vaizda kad tu tikrai per daug rukai :]
I'm a junglistic man.
Putelnikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-06-25, 03:07
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Putelnikas »

Bongmaster rašė:saindien lygiai 2 metai kai puciu :) tai atsikeliau, waziauwau kur man reik, sutikau malonia mergina, ir nuejau ir susisukau kosa, o poto dar 3 ir poto 3 g per bonkute surukiau su betkuo kas norejo rukyt su manim, ir dabar suku kosa :)
As atsimenu tavo dienorasti tu ten savo derliaus tiek turi kad tiek tukai? :D --==::~~ :x:
Play some Reggae music! :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Bongmaster »

:DDDd pasirodo per ta diena kai rukiau, o gal tik per wakar, aj jo per vakar, pucia nuo 7 ryto poto neatsimenu nes parukiau amnesijos 0.5g ir dar pries tai per bonkute 0.4 nemesis awsame stone TNT ir per kosa vienas virs 1g poto amnesios 0.5 per kosa, ir taip sulaukiau 8 :), tada nieko nepamenu, apie 2 h o gal 3 nieko nezinau ka dariau, tik kad dar kosa surukiau :) o su manim rukiusi mergina per bonkute itrauke 3-4 dumus ruke 12 karta bet pirma su manim ir po keliu dumeliu issijunge nuo mano nemesis, tai va zinau tik tai is pasakojimu kad man daug kas skambino ir as tik isterikai klykiau ir nieko neatsimenu :D poto ejau kazkur nu bet neesme, galu gale gavos taip kad gryzau i mokyklele pas draugus, tada kai sutikau prima pasitaikiusy surukiau 3kosus, nuejau i pamoka, mokytojos nebuwo, tai susisukau dar 3 kosus, ir isejau ir dar prirukiau, ir poto dar 2 kartus per bonkute rukem, tai wa per 5 h surukiau 5-6g o ti yra 9 kosai :P ir kazkur 10 kamstuku per vichy o.3 bonkute :) ir buwau wiskai normalus, pasiekes ta stadija kai manes jau nebesuka jau po 5nkto koso :)
tai ar cia normalu? :D kiekviena diena iki 14-15 h surukau po 5-8 kasekelius, manau kad tai yra nebenormalu, vien tik pinigu atzvilgiu, o taip pat reiktu atsizvelgti i tai , kad kiti zmones kurie su mani paruko, pirmus kartus issijunge 4-7 valandom vos po pirmo koso arba bonkutes keliu ratuku, o seip tie zmones yra puciantys ale normaliai,
kaip paaiskintumet toky visiska fettishizma kai yra rukoma po tiek veikiant bent ka,
pastebejau kad darau taip susuko jointa, arba 3 , nueinu pasigaunu kanors parukau su juo, grystu i kokia vieta arba niekur neinu ir susku dar kelis kosus ir vel rukau, ir taip puse dienos.
aciu uz demesy.
ka manot apie tokia veikla parukius? pravalgyt virs simto uzsisakinejant picas ar dar koky shhh, ir prapust po 300- lt i diena, ir taip jau wirs 2 men :)
kaip sustoti?
kas bus toliau?
laukite tesinio. .| =(
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Jefridas »

300*31*2 = 18,600Lt + (tarkime 5,000 Lt picoms) = 23,600Lt/2 = 11,800 Lt\men..
Nu neįtikinamai skamba nors tu ka :)
Nuoširdžiai pasakius, tai puses nesupratau, ką čia parašei, daugiausiai žodžių kratiniai... Tai vat jau pirmas blogumo požymis...
Be to, surukei (?) apie 558 kasiakus, pamiršai kaip rašyti lietuviu kalba, brain washed I guess..
O toliau būsi tik dar durnesnis ir jeigu labai pasiseks tai dirbsi kroviku visą gyvenimą kur nors. :)
O gal laki fantazija pas tave?:) Dėmesio stoka?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:ir t.t. ir t.t.
Siūlyčiau nustot pūst, ir rimtai pamąstyt, ko tu iš gyvenimo nori.Nes jeigu tu RIMTAI taip pūti ir neturi visiškai kitos veiklos, o tik pūti nuo ryto iki vakaro, ir šūlėj ir visur - aš tau rimai turiu patarimą, susimąstyk apie save rimtai arba čia nebesigirk forume, kaip tu pūti ir koks tu ahujenas pūtikas ir kaip tu visą dieną pūti, nes nemanau, kad kas tau duos pagarbos, ar pasakys kiek tu daug "pakeli".
Ir iš vis puse tavo teksto neįmanoma suprast, nes minčių dėstyt nelabai tau sekas.
Sėkmės.Parūkyk savo tos nimfos ar nemesis (nepamenu), aišku vienas ir atsisėsk ir rimtai pagalvok.
Čia tau tik draugiškas patarimas.O darykis kaip išmanai.Jeigu neturi saiko ir nemoki susilaikyt, laikas išmokt, o jeigu neišeina, tai man tavęs atvirai gaila. ;)
Jokio pykčio.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė hipiukas »

Man tai atrodo, kad čia Naktibaldo stailas... Taip žiauriai jus čia dūrina :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Man tai atrodo, kad čia Naktibaldo stailas... Taip žiauriai jus čia dūrina :D :D
Asmeniškai man net nepanašu.Naktibaldo braižas kitoks, rašo jis kitokiu stiliumi (nenaudoja w ir panašių nesąmonių), nuo kada naktibaldas augina MJ?Minčių dėstymas ne tas ir net nepanašu. :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Bongmaster »

tai vat tame esme ir yra kad po visos dienos parukymo mintis isvemiau i kibira ir ant stalo legalaus pastaciau jy.
Ne negalvokit kad as daug pakeliu, tikrai ne, ir ne i tai noreta demesy atkreipti, bandziau iskelt tai kaip problema, nes tik rukau, ir valgau, ir chiuchinuos ir walgau.
cia kazkas bande mano pinigus skaiciuot. negrazu taip, o ir metodas durnas lb. nesvarbu.
o su rukymais cia rasiau ka veikiau kai rukiau visa sita maratona, dabar jau baiges dumai, liko vos saujele, todel teks mest, nori to ar ne, nors galva vistiek pilna minciu ir realiu minciu kaip is papildyt atsargas bet manau kad man reikia pagalbos, ir kai supusiu ta likusia saujele mesti. ar yra kam taip buve? taip kaip man? man taip buvo ir pavasario maratone, poto visa vasara nesrukiau, manau reiks ir visa sita ziema nesrukyt kad atsigaut, nes tikrai perziaru, pagalvojau, kad sia sawaite iki mokyklos taip ir nedaejau normalia galva, o ir buvau tik 2-3iose pamokose.
Laaabai cia negerai, apsileides esu, kaip galvojau taip ir nutio, kai uzaugo viskas, tai pati pirma mintis buvo kad as nustosiu pusti tik tada kai dumai baigsis, taip ir yra, isvis net sito forumo nebeskaitau, nes puciu visa laik, o pries visa ta maratona kiekviena miela diena jy skaitydavau ir jame dalyvaudavau, dabar pasijungiu 1 karta i savaite, apsiputes , paskaitau kokiu 3-4 temu paskutinius 2 pranesimus ir isjungiu.
kokiu turit patarimu reabilitacijos klausimais? oj, nu patarkit ka, kaip visa sita pradeti kontroliuoti?
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Rašyti atsakymą