Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė putejas »

ką tik mačiau iliuziją: kad Kubilius skaitė šitą forumą ir užmatė Bongmasterio postus ir pradėjo loti per TV garsiai "av av av!" kad prie MJ priprantama :D :D
jeigu rimtai tai neberukyk ir tiek. likutį atiduok ar parduok ir baigta :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Bongmaster »

nu joa, teks neberukyt, bet parduot ar atoduot sawo paciu pirmu dumu paskutine shyskha??????/ dumu kuriuos auginant buvo ideta tiek meiles kad nemoku apsakyt?
daviau kelis ziedukus i vilniu pratestuot zmonem, paragaut, cia pries savaite, tai sake kad 3 rajonuose mano ganja wisiskai nurunge kitas gatveje esancias, o bande ne vienas ir ne du bareegos :) taip kad tikra bomba cia :) bet va gaila kad liko tik 1 granata rankoj. manau padarysiu taip. is jos susisksiu kokius ~10 kosu, ir atsisesiu ant kokio skardzio ar kokios vietos kur matytus miesto panorama, prisikursiu viena rukysiu letai letai, surukysiu tuomet isitrauksiu antra ir taip visus kiek yra, ir visa ta pasimegavimo valandele galosiu kaip cia viskas vyko, kaip viskas augo, kiek visko buta, ir bandysiu wisa tai darydamas isgauti maximalia euforija, ir paskutiniu parukymu itvirtinti pirmajy savo auginima, ir 2 tikrai nenormalius savo gyvenimo menesius.
o manau kad pasistatysiu bonga pries save, dar per jy pabosksiuosiu tarp kosu keitos tarpsniu.
Kaip manot ar daug laimes tuomet bus manyje, kai visa tai darysiu?
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Manttukas »

kadangi siandien esu ykveptas energijos ir kaseku.. manau kad jai perki tiek ir rukai taj gal siektiek liudna, ne tiek kiek liudna tiek kiek skaiciuok :D bet jai zuhsiaugini.. arba siaip dauk yra.. as irgi puciu dazhnaj td.. bet db man maloniausias rukymas, po labaj nedauk bet dazhniau.. tipo darbe nepakrentu.. bet smagu, ydomu ir tuo paciu liudna... nes galiu pripazint negaliu gyvent be kaseku.. tajp taj ne hera ar dar koks paskutinis shudas, bet vistiek tiek rukydamas negali pilnavertishkaj funkcijonuoti, bet gerai sulaikau pykti, visada noriu susipazinti, kashka apipusti, juokauti.. nors kartais ir nebepajegi.. nes patys zhinot, kai rukai dauk per diena.. nemanau kad galima normaliai gyventi pastoviai rukant.. nors is dalies sau prieshtarauju.. Sigma, manau sitas mano postas padrikas ir dauk negalvotas, tuo paciu ir nepabaigtas, as jy vistiek desiu.. zinokit kas as, o man neydomu kas jus nes ... kas mes? dievas yra? kur? meile? cia kashkas nepamirshtamo, ir nenutraukiamo? nesamone.prashau tik vieno, bereikalingai nefloodinkite forumo.. jus naujas narys ar senas, as ir pats pripjaunu, bet zmones stenkimes.. nes dbr tiek temu ishneketa, iki paskutinio lasho ir vistiek atsiranda koksnors klausimas.. tokias temas kaip chimke, taj trint negalvojus, nors as neesu labai tinkamas, kaip adminas, suteikite man teisiu pravalyt foruma, nereikia trynti viso kas offtopic, nes kartais diskusija buna ydomi, manau kad reik atrinkti is kiekvienos temos tuos postus kurie yra teisingi, as kadanbgi esu tik teorikas, trbt negaliu spresti apie posto kokybe, bet dazhniausiai aiskiai visi matome, kuo tiketi kuo ne.. as net nepamenu nuo ko pradejau, einu svaigintis ir gero jum savaitgalio, laukiu kritikos, pagrystos.. beto, pamirshkit ta lietuva su legalia zhole, ar dirbanciu seimu, mes keistis norime, bet musu mazai.. gerai kad mano tewai zhino kad rukau, sulaukiu labai ydomiu diskusiju, gaila vat jau seneliam, tikrai neishaiskinsi, ju nepakeisi, plius senas zmogus tiki savo ysitikinimais, ir net nenori keistis .. jai dievas yra, laj yrodo, man nereik dauk, tik amzino gyvenimo :] dekuj uz demesy, ishsishnekejau.. svarbiausia: NELEISKIME sugriuti legalus.net , atsiprashau admino, kad juo suabejojau, beto klausykit sigmos, ir dziaukites jo kritika, man ji patinka ir mokant galima pasikoliot su juo grazhioj formoj, jis nerasho tusciai, jis arba smaikstauja smarkiai, arba rimtai :) as esu per silpnas su juo susitikti, o db viska pamirshkite ir stenkites gyvent del save, nekobokit uz laisve, tik ne lietuvoj.. laj ka kuria ta ir turi, supus ir suzhlugs.. manau kad cia ir skaiciau puikia minty.. atleidziuam seime, iseinam is UE, nekishkim nosies y pasaulio reikelus, tuos kurie verti kalejmo, zhudykim, neleiskite musu pinigais gyventi vagim ir zhudikam, jie to neverti, o jai eisite vokt, vokit milijona, nors ir tas db nerodiklis.. beto, norejau senaj pasakyt kad, musu forumo FILOSOFAM tikrai reikia mazhiau rukyti, arba neskleist savo tikejimo, gerbkit vieni kitus kokie jie bebutu, nors as pats esu BLOGAS zmogus.. bet nebenoriu zinoti kauno koks jis yra.. kdl pinigai gali viska? kdl as vazhiupdamas jobana nauja audi ar vw sulaukiu dauk panu demesip, lipimo y mashina? o vazhiuodamas supuvusiu clio ar taj golfu, jauciu malonuma? o mazhai pazhystu panu kur auto ir pinigai nerodikliai, jas gerbiu, netgi saugau, jos mokz bendrauti nesw ar tu prabangiam restorane apsimeti verslo magnatu, ar atvazhiuoji mikriuku.. ne pinigai laime krc, nepykit, isheinu, tikiuosi ryt gryshiu...

Viskas rasyta balkone eksprontu, del proto pisimo del visokiu ale nelietuvishku raidziu kaip tarkim W, kaip noriu tajp rashau jai neyskaitai, tavo bedos, bet kablelius nors ir nemokant, reik det, nes jie biski lemia supratima teksto, malonu kad skaitet. 8??? :] :. o apsiputes suku filmus, visai gerai sekasi. Gaila kad visi filmai veda link - tragishkos komedijos H| beto 3D |.|)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Jefridas »

kas čia šiandien... pilnatis? Manttukas - tu tik žolę rūkai, ar dar per nosį kažko patrauki? :) Toks klausimas iš šono. :) labai jau panašiai viena substancija už žmogų šneka.. :)

Ps. Tik negaliu suprasti kodėl žmogui pasakai, kad jis per daug rūko ir reiktu susimąstyti, jis tave pasiunčia ant trijų raidžių, o po savaitės ateina ir prašo patarimo (ne asmeniškai bet šiaip apskritai paėmus) kaip mesti rūkyti, kad gyvenimas slista iš rankų ir nebekontroliuoja jau? ... :) Įdomu.. Įdomu.. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė putejas »

Manttukas rašė:musu forumo FILOSOFAM tikrai reikia mazhiau rukyti
na aš jau nerūkau nuo vasaros, neesmė, bet hey, žiūrėkit, jis mus paminėjo, oh kaip miela :D :D :D
jo, suprantu, apsipūtus patauškėt yra labai smagu :D geriausiai tai Manttukas suskėlė ten kur atsiprašė admino, jog juo suabejojo, o kad dievu abejoja tai px :D bet kokiu atveju, ne dieve esmė, esmė tame, kad iš esmės aš Manttuko nuomonei nepritariu ;)
:x: peace :x:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Bongmaster »

8() %) :|? geras tavo mastymas, daug minciu tavoj puodynej :D suzavejo daugelis ju mane, :) :V:
pasirodo yra cia tokiu kurie irgi kaip as gaudos situacijoj :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:nu joa, teks neberukyt, bet parduot ar atoduot sawo paciu pirmu dumu paskutine shyskha??????/ dumu kuriuos auginant buvo ideta tiek meiles kad nemoku apsakyt?
daviau kelis ziedukus i vilniu pratestuot zmonem, paragaut, čia pries savaite, tai sake kad 3 rajonuose mano ganja wisiskai nurunge kitas gatveje esancias, o bande ne vienas ir ne du bareegos :) taip kad tikra bomba čia :) bet va gaila kad liko tik 1 granata rankoj. manau padarysiu taip. is jos susisksiu kokius ~10 kosu, ir atsisesiu ant kokio skardzio ar kokios vietos kur matytus miesto panorama, prisikursiu viena rukysiu letai letai, surukysiu tuomet isitrauksiu antra ir taip visus kiek yra, ir visa ta pasimegavimo valandele galosiu kaip čia viskas vyko, kaip viskas augo, kiek visko buta, ir bandysiu wisa tai darydamas isgauti maximalia euforija, ir paskutiniu parukymu itvirtinti pirmajy savo auginima, ir 2 tikrai nenormalius savo gyvenimo menesius.
o manau kad pasistatysiu bonga pries save, dar per jy pabosksiuosiu tarp kosu keitos tarpsniu.
Kaip manot ar daug laimes tuomet bus manyje, kai visa tai darysiu?
Nieko tu neatiduok, tiesiog pasidėk saugioje vietoje, kur nei pelėsis nei žmogus nepultų ir tiesiog NERŪKYK.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Bongmaster »

Atsiprasau uz vakar dienos/ vakaro postus, buvau parukes ir be nuotaikos tai paleidau mintis , kad i pievas isilietu, istrinkit tuos visus bereiksmius postus. kaip ir sita.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalus »

Bongmaster betkokie dumai isauginti uz barigu geresni :) cia kaip maxima ir sodas savas.
vaikai nenarkokit vartotiku.
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė calvinucci »

as tai megstu apsiputes iseit kurnors kur judesys didesnis :D cia pries savaite gerai apsiputem ir tryse nuejom i siaubo fylma kaskoks apie pragarus :D prisipirkom visko kas saldu ir aisku pavelavom iejom tai stovejom kokias 5min kol nusprendem kur ait atsiset :?: nusprende lipt i virsu taip ir padarem kol dasikopem vienas uzkliuvo uz laiptu ciut nenusirideno :D jau pradejo spardyt kanapele ir sypsenos kaipmat padidejo :D :D isbuvom kino filme kokias 20 minuciu nes visi pradejo rekt kad uztiltume nes zvengem susede per visa sale :D isejom is sales ir tyliai paslapcia sliukinom i kitas kino sales buvo ju isviso 5 visas jas ir praejom ,prisijuokem tai iki asaru..iseja is kino teatro uz kampo susprogdinom dar viena lazdele :x: :D nuejom i parduotuve nusipirkt atsigert ir netycia pataikem ant ten esanciu loterijos bilietu kur brauki su kapeika ir lauki milijono [:)] :D tai prisipirke po 20 bilietu braukem mes ten juos. aisku nieks nieko nelaimejo. :!: o poto nuejom i picerija o dar poto nuejom zaist biliarda o dar po poto gryze radom uzblokuota masinos rata :] visam sitam laike iterpsiu dar ir treciaja lazdele --==::~~ :D o jau po visko tai guliu as sau lovoi kaip katinas uzsileides lengva minimala sunkiai bet tikslei sau atsireguliaves aqualaizerius ir stebiu judesius televizoriuje :D
sambary stap my !!!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė naktibaldas »

Bongmaster rašė:nu joa, teks neberukyt, bet parduot ar atoduot sawo paciu pirmu dumu paskutine shyskha??????/ dumu kuriuos auginant buvo ideta tiek meiles kad nemoku apsakyt?
daviau kelis ziedukus i vilniu pratestuot zmonem, paragaut, čia pries savaite, tai sake kad 3 rajonuose mano ganja wisiskai nurunge kitas gatveje esancias, o bande ne vienas ir ne du bareegos :) taip kad tikra bomba čia :) bet va gaila kad liko tik 1 granata rankoj. manau padarysiu taip. is jos susisksiu kokius ~10 kosu, ir atsisesiu ant kokio skardzio ar kokios vietos kur matytus miesto panorama, prisikursiu viena rukysiu letai letai, surukysiu tuomet isitrauksiu antra ir taip visus kiek yra, ir visa ta pasimegavimo valandele galosiu kaip čia viskas vyko, kaip viskas augo, kiek visko buta, ir bandysiu wisa tai darydamas isgauti maximalia euforija, ir paskutiniu parukymu itvirtinti pirmajy savo auginima, ir 2 tikrai nenormalius savo gyvenimo menesius.
o manau kad pasistatysiu bonga pries save, dar per jy pabosksiuosiu tarp kosu keitos tarpsniu.
Kaip manot ar daug laimes tuomet bus manyje, kai visa tai darysiu?
obana koks postas 8() , as tai ne mentas, bet siulyciau sita frajeri mesti nafig is cia visiems laikams be teises sugrizti. seniai siuliau neisileisti cia vaiku.
Pilypas is kanapiu
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Prey »

o tai kiek metų tam bongmaster`iui?
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė calvinucci »

kokiem tu ten borygom davei ir nurunge tavo zole melagi tu..
sambary stap my !!!
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Discount »

Cia tokia linksma istorija :). Prikaitem per parasiuta ir nuvarem pasedet kur nors.Buvom dviese su draugu. As tuo metu turejau toki prozektorius is LED lempuciu ten gal 10 ar daugiau, na tas prozektorius tikrai sviecia gerai. Zodziu draugas vis paleidzia is telefono muzikos tokios psy, tai pasidejau jo telefona ant keliu, išsitraukiau savo telefoną vienoj rankoj o kitoj ta prozektorių. Su tuo prozektorium taskiau i visas puses ir grojo muzika, beje vieta buvo panasi į salę, tik kad lauke. Tuo metu net buvau rimtai pagalvojes kad mes diskane kokiam. Taigi mano telefonu filmuotam filmuke atrodo groja garsiai muzika (nes darugo telefona laikiau arti) ir tik jis vienas taskosi ir sivesos laksto :D. Na tikiuosi supratot, bet buvo tikrai smagu :]
Shirka
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-01-07, 17:08
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Shirka »

Nuvaziuoji uz miesto i kokia aikstele, susisuki, parukai, kortikem paplaki su muzikyte, daznai rapas (2pac etc.), zonska tokia (butyrka, krugas) o retai koks kosmosiukas plaka, pasedi paprikolini :bong:
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė edgy »

Va prašau, trumpai drūtai ;DD Anglišką humorą primena man ;]
Just a regular boy with irregular dreams.
Mr.president
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-01-05, 18:37
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Mr.president »

viska ta pati veikiu ka ir neapsirukes tik biski su daugeu juoko efektu :] :V:
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalize it! »

Susisuki jointa ir skaitai Legalus.net :]
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė runkelis »

o as einu dirbti i herbariuma,po to visos "marytes" pyksta ant manes kad dumais jas paleidziu,ir bando atsikersyti uzaugusios ir subrendusios!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Gangsta
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-01-12, 15:10
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Gangsta »

Joooo...pagaliau kazkur uzsireginau kur pilna juokingai juokingu zmoniu:D hm:) as su draugais tai apsirukes arba einu pasivaiksciot arba zaidimu kokiu zaist:) nepripazistu gruzo gaudymo:D svarbu kuo daugiau judet ir prikolu rinkt nespesi:D
WEEEEEEEEEEEEED :D
Rašyti atsakymą