Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Herbalist »

Manvydas rašė:
Legalize it! rašė:Nu čia galima gincytis, nes as prirukes vairuoju kaip 80metu dama :DDDDDDDD Ta prasme letai, visko bijodamas (duobiu ir pan. bet ne pesciuju :D )
Ir tai girdim iš asmens su nicku: Legalize it.
Ar gi ne ironiška? :)
Kai sukelsi avariją apsirūkęs, tada pasimokysi.
Gėda.
jahmate rašė:Vakar parukem tai draugas sugalvojo pasidraskyt biski :D Tai tiek baimes ivare kad ojoj :D
Dar vienas. :) Tu tą draugą paprotink, kad daugiau nesidraskytų.


Taip kalbat ką reik daryt, kad legalizuot ir pan.Vos ne mitingus rengiat ir šast patys šikat sau į klyną.Pirma, kad legalizuot reik nedaryt kvailų poelgių, ir kai nebedarysit kvailų poelgių, tada galėsit turėt žodžio laisvę.
O dabar iš tos žodžio laisvės ir entuziasmo nulis naudos.
Aš irgi norėjau panašiai parašyt. O kai dar paskaitai tokius pasisakymus:
jahmate rašė:Junglas zjbs o sitas gabalas tai legenda. Bet su masina vaziuojant ir klausant jungle o jei dar piktesnio tai letai vaziuot neimanoma ;D Jau net nesneku apie pikta dnb :D


Nežinau kas tu esi jahmate, bet linkiu tau saugt ne vien metais. NO offence.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė DarNe »

Legalize it! rašė:raskit man forume bent 30 nevairuojanciu apsiputus, vaisinsiu dzointais kai atvaziuosit :)
As jau pirmas busiu, kaip manvydas sake jei norim ,kad butu legali tai reikia elgtis protingai. :V:
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Herbalist »

Legalize it! rašė:raskit man forume bent 30 nevairuojanciu apsiputus, vaisinsiu dzointais kai atvaziuosit :)
Na legaliečiai, pripažinkit kad nevairuojat apsipūtę ir važiuosim tada ragaut džointų. Dalins už dyką :)
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė BONgAQUA. »

Herbalist rašė:
Legalize it! rašė:raskit man forume bent 30 nevairuojanciu apsiputus, vaisinsiu dzointais kai atvaziuosit :)
Na legaliečiai, pripažinkit kad nevairuojat apsipūtę ir važiuosim tada ragaut džointų. Dalins už dyką :)
Teko vairuot, tačiau, pripažįstu, nelab patiko.. Užtat kartais mėgstu "paraliaut" prigėręs ir pripūtęs.. Yra toks slaptas kelias per miškus į pelkes.. Ten žmonių niekad nėra.. Ypač naktį. Savim galima rizikuot.. Aišku, durnai to nedarau :) Bet smagu..
medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė edgy »

Smagu i karuselę nueit, o kur smagumas žaist su ugnim? Sakai adrenalinas ir panašiai. Tokiu atveju geriau prašyk, kad pavėžintų, bet sėst už vairo kondicijoj yra apgailėtina ir amoralu. Nesu vairavęs nei išgėręs nei rūkęs. Pagalvok, jei kas nutiks tau tai dar nieko, bet bent jau būsi pats to susilaukęs, o jei dar ką sužeisi, tai ir kitam bėdą ar invalidumą itaisysi + jei turi sąžinę pats graušies. Kaip sakant nedaryk to ko pats nenorėtum patirt iš kitų.
Just a regular boy with irregular dreams.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė jahmate »

Herbalist rašė:
jahmate rašė:Junglas zjbs o sitas gabalas tai legenda. Bet su masina vaziuojant ir klausant jungle o jei dar piktesnio tai letai vaziuot neimanoma ;D Jau net nesneku apie pikta dnb :D


Nežinau kas tu esi jahmate, bet linkiu tau saugt ne vien metais. NO offence.
Na as gal apie save ir per geros nuomones bet jauciuosi pakankamai suauges. Nzn kodel tau taip pasirode. No offence bet sitam forume visi labai daznai megsta pasisvaistyt "tu nesuauges" "tau dar reiktu subresti" ir panasiai...O kas del vairavimo apsirukius tai taip tai galima prilyginti tam paciam kaip vairavimui isgerus, taciau esu mates laida dabar tiksliai nepasakysiu ar top gear ar kuri na bet ten dare experimenta kai ciuvas sedo uz vairo neparukes pravaziavo tam tikra trasa, o poto paruke ir pravaziavo ta pacia trasa. Po parukymo rezultatai buvo net geresni.
I'm a junglistic man.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Herbalist »

jahmate rašė:
Herbalist rašė:
jahmate rašė:Junglas zjbs o sitas gabalas tai legenda. Bet su masina vaziuojant ir klausant jungle o jei dar piktesnio tai letai vaziuot neimanoma ;D Jau net nesneku apie pikta dnb :D


Nežinau kas tu esi jahmate, bet linkiu tau saugt ne vien metais. NO offence.
Na as gal apie save ir per geros nuomones bet jauciuosi pakankamai suauges. Nzn kodel tau taip pasirode. No offence bet sitam forume visi labai daznai megsta pasisvaistyt "tu nesuauges" "tau dar reiktu subresti" ir panasiai...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė jahmate »

Na as cia gal hiperbolizavau sakydamas kad letai vaziuot neimanoma. Turejau omeny kad klausant greito ir sunkaus dnb ar jungle tiesiog norisi pagreitin ir tiek. Jei tau tai svetimas jausmas tai tada ne mano bedos jau. Gal tu kiek per rimtai viska paimei. As pats ne is tu kurie megtu greiti ar chuliganiska vairavima. Man geriau jau vaziuot saugiai ir jaustis saugiai. As uz tai kad jei jau labai norisi lakstyt tai ta daryt reik pritaikytose vietose, o ne gatvese. O apskritai tai kai kuriems siame forume palinkeciau neimt visada visko taip rimtai. Yra laikas kada reik rimtai ziuret i tam tikrus dalykus, yra laikas kai galima ir pajuokaut, ir gryba papjaut. Peace :V:
I'm a junglistic man.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Herbalist »

jahmate rašė:Na as čia gal hiperbolizavau sakydamas kad letai vaziuot neimanoma. Turejau omeny kad klausant greito ir sunkaus dnb ar jungle tiesiog norisi pagreitin ir tiek. Jei tau tai svetimas jausmas tai tada ne mano bedos jau. Gal tu kiek per rimtai viska paimei. As pats ne is tu kurie megtu greiti ar chuliganiska vairavima. Man geriau jau vaziuot saugiai ir jaustis saugiai. As uz tai kad jei jau labai norisi lakstyt tai ta daryt reik pritaikytose vietose, o ne gatvese. O apskritai tai kai kuriems siame forume palinkeciau neimt visada visko taip rimtai. Yra laikas kada reik rimtai ziuret i tam tikrus dalykus, yra laikas kai galima ir pajuokaut, ir gryba papjaut. Peace :V:
Tiesiog nemanyk kad šį foruma skaito tik tie kurie pučia. Tokie postai kaip tavo gali būti panaudoti kaip payzdiniai anti-kapiniai argumentai. Vieniems vieni dalykai rimti kitiems kitokie. Kaip manai, kokią nuomonę susidarytų antikanapiniai paskaitę? Gal dar griežtinti įstatymus sugalvot :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė jahmate »

Na taip tavo tiesos cia irgi yra :)
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė DarNe »

edgy rašė:Smagu i karuselę nueit....
Jo,tik dar nebandziau,gaila.Ir vakar praeidamas megoi maciau kazkoks 4d kino teatras ( http://www.mega.lt/lt/mega/pramogos/4d_kinas/ )
cia tai ziauru turbut butu paputus nueit.... :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė jahmate »

Buvau vienam 4d danijoj tai tikrai ispudinga. Gaila tada neturejau ruktelt :)
I'm a junglistic man.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalize it! »

4D kine gali patirti tokius pojūčius, kurie yra tokie kaip realiame gyvenime. Tau tikrai patiks!
Pasiimk draugą arba draugę, atsivesk visą šeimą, ateik su visa klase ir būk pirmas, kuris papasakosi savo pažįstamiems apie pramogą, kurią norisi išbandyti vėl ir vėl.

Nu ir agitacijos ;DD
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Herbalist »

Herbalist rašė:
Legalize it! rašė:raskit man forume bent 30 nevairuojanciu apsiputus, vaisinsiu dzointais kai atvaziuosit :)
Na legaliečiai, pripažinkit kad nevairuojat apsipūtę ir važiuosim tada ragaut džointų [:)] --==::~~
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Spotless »

Pats nevairuoju, bet zinau nemazai zmoniu kurie turi sau tokia taisykle, kad jei ruko tai vairuos tik kita diena.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Legalize it! »

O as zinau zmoniu kuriems vairuoti apsiputsu yra prikolas :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Manvydas »

Legalize it! rašė:O as zinau zmoniu kuriems vairuoti apsiputsu yra prikolas :)
O prikolas bus jiems, kai nudauš su mašina ką? :) Nemanau..

Asmeniškai teisių neturiu, bet apsirūkęs nevažinėčiau ir išsilaikęs teises nevažinėsiu.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė BongMachine »

Daug zmoniu paruke gali viska daryti lygiai tiap pat, kaip ir neruke, gal netgi kruopsciau. Ypac toki atsakinga dalyka kaip vairavimas. Nemanau, kad labai jau pavojinga, bet aisku nereikia vaziuot kai persirukei ir tau sikna visiska ir nesupranti nieko.
wwwwww
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė putejas »

jei visi vairuotų apsipūtę tai įtariu iš viso avarijų nebūtų. va blaivi pažiūrėkit kaip daužo mašinas. o dabar jei blaivas ir apsirūkęs susidurtų tai kaltinamas būtų apsirūkęs žmogus ir nesvarbu, kad tas blaivas laksto akis išdegęs kaip be galvos. čia maždaug yra taip, kad nesvarbu, kas kaltas, bet jei tu papūtęs ganjos vadinasi kaltas. maždaug nereikėjo neblaiviam vairuot? pfff...kažkoks briedas čia gaunasi jau.

p.s. apsipūtęs dažniausiai mąstau...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė jahmate »

Na taip susikaupimas jo bet is kitos puses apsiputes vairuodamas galiu kazkur uzsigliucint i tolius ir pamirst kad vairuoji masina o tada jau negerai...
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą