Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Jah »

Samdash - dažnai ir aš ant to skardžio būnu.. ir visiem Vilniečiam siūlau nukeliaut ten. nepasigailėsit. Duodu žodi! :)
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Gintas »

kaip ten nueit ?
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė flukis »

Paruke nueikit i planetariuma bilietas 7 lt kainuoja. Buvau praeita savaite tai nerealiai patiko..
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė ReikSuskaupt »

flukis rašė:Paruke nueikit i planetariuma bilietas 7 lt kainuoja. Buvau praeita savaite tai nerealiai patiko..
As kazkada buvau neparukes. Irgi beveik nerealiai patiko :)
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Samdash »

Gintai, nepamenu, kaip tenai nueiti, nes nėkart blaivas nebuvau, mane nuveda. :D Ten kažkur miškelyje Žvėryne, netoli labai Karoliniškių. Dar nebuvau planetariume, bet reikės pamėgint būtinai. Gal kas buvot 3D kine pripūtę? Kaip įspūdžiai?
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Smoking Barrels »

Samdash rašė:Gal kas buvot 3D kine pripūtę? Kaip įspūdžiai?
Buvau - nepatiko. Neskaitant to, kad "3D" technologijos neišgauna tikros trečiosios dimensijos,o tik apgauna akis, kad vienas vaizdas yra arčiau nei kitas, į 3D filmus žiūriu gan skeptiškai ir vis dar nesuprantu kas juose taip žavi žmones. kita vertus pastebėjau tendenciją, kad 3D filmai linkę atgimti, nes kaip žinia 3D filmai egzistuoja jau nuo 1950m., tai taip pat reiškia, kad jie linkę būti ir pamiršti.. :)) if you cant make it good, make it 3D! :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė G. »

Na ir paskutinis sio, pavadinkime " --==::~~ nakti :x: nejimo :bong: ", postas :) Turbut, pati idomiausia ir placiausia tema siame forume [:)] Ko gi tik nemegstame veikti priruke? chi.. chi.. :)

Apsiputes as dazniausiai:

Narsau virtualioje erdveje, sedziu prie kompiuterio;
Namuose zaidziu "kulinarijos karus", pagal galimybes bandau pasigaminti vis kazka gardesnio, negu praejusi karta; :)
Pasivazineju riedlente;
Pasivaikstau po miesta, taip pat i gamta iseinu;
Bendrauju su zmonemis;

Trumpai tariant gyvenu :) Apsiputes neveikiu nieko kito kaip ir neapsiputes :) Kai arukau, tai kartais atrodo, kad net kaip tik lengviau gaunasi veikti, atsiranda be galo stipri motyvacija absoliuciai viskam is kazkur.. Nors beveik visur teigia priesingai (kad nuo putimo mazeja motyvacija, aptingstama..). Apsiputes kaip tik stengiuosi viska krupsciau padaryti, apsitvarkyti. Heh! vos nepamirsau vieno svarbiausio dalyko kalbant i tema "ka veikiate apsipute" :) :)

SEKSAS ! Vyruciai, turite tai patirti!! :} [:)] kas zino, tas greiciausiai supranta apie ka kalbu |.|)

Taip pat neklisciau sakydamas, jog apsiputes as - puciu :D dazniausiai puciu tik savaitgaliais, bet darbo dienomis irgi tenka. Zinoma su saiku! Saikas - svarbiausia! (savaitgaliais, tai netaip svarbu :)

Taip pat muzika! - visada su manimi, klausau visko, absoliuciai visko, tik nuotaika turi gera buti. Megstu ir ivairove ir pastovius dalykus. Dar apsiputes daznai iseinu "pas gyvunus" :D :D Kaip beprotis seriu antinus ir gulbes, glostau laukinius katinus, telefonu fotografuoju beveik visus sutiktus gyvunus ir dedu i "sutiktu gyvunu nuotrauku albuma" :D Mano transportas - dviratis, riedlente, arba kojos :) Eiti man labai patinka :) Manau, kad ejimas tai yra labai individualus dalykas, nes pvz kai eini gatveje ir matai zmones tai supranti, kad jie kazkur eina. Savais reikalais visi, jie kaip ir kartu, bet visi atskirai :D Visi gi atskiri zmones yra, visi kazkur eidami kazko tikisi ir nuo to priklauso ju ejimo budas: greitis, zingzniu daznis, kuno "formavimas". Keista kartais pasidaro kai pasiziuri :D

TAip atrodo, jog rasiau lyg viska vienas daryciau, tai ne :) Nepagalvokit :) Turiu draugu, na labiau pazistamu zmoniu :) Labai prie zmoniu neprisirisu. Visad yra besipleciantis pazinciu ir kontaktu ratas, bet bendraujant su visais, juk labai neprisirisi prie visu :) Zinoma svarbiausi tai seima, mergina, tada eina jau draugai su kuriais leidziu ta savo gyvenimo laikotarpi :) Dauguma isvardintu dalyku darau su keliais draugeliais. Zinoma visi puciantys, bet hey! - Kas gi siais laikais nepucia? :D Ogi tie, kas savimi negali pasitiketi :) Taip pat apsiputes megstu piesti, piesimas ir rasymas yra vieni mano megstamiausiu dalyku, kuriuos veikiu apsiputes. Megstu ivairia media. Taip pat kuriu planus savo ateiciai :) Planuoju savo versliuka sukti, kad pinigu pasidaryt, paciam sau ir busimai seimai pamata pastatyt ir kad tiesiog daugiau galimybiu visur tureti :) Pinigais taip pat nepiktnaudziauju :) Skaiciuoju. Butu gal neblogai ismokti taupyti, bet ech.. taupymas - ne gyvenimas :D

Ok! Gana siai sesijai! Geros kloties, vyruciai!

P.S. lauksiu, jusu pasakojimu ka veikiate apsipute, hey! gal but kazka ir pats pameginsiu :) --==::~~ :V: Pass the dutchie! --==::~~
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
CannabianStage
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-06-15, 01:35
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė CannabianStage »

Isijungiu mp3 klausau Reggae arba Dub, mastau ka veiksiu rytoi. Belekaip atsipalaiduoju... atsiguliu ant minkštos sofos. Isijungiu televizoriu, randu kanala per kuri rodytu Chillout'a. :]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė G. »

CannabianStage rašė:Isijungiu mp3 klausau Reggae arba Dub, mastau ka veiksiu rytoi. Belekaip atsipalaiduoju... atsiguliu ant minkštos sofos. Isijungiu televizoriu, randu kanala per kuri rodytu Chillout'a. :]


Ziauriai malonu apsiputus galvoti apie tai, ka veiksi artimoje ateityje :) Visada toks kaip jaudulys vaikysteje pries gimtadieni ar kaledas jauciasi :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė ReikSuskaupt »

G., tavo pasisakymai mano vaizduote zadina ar zagina, nezinau net kuris cia zodis labiau tiktu... :)

Beje, chebra, pabandykit Minesweeper'i :]
tomastomas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-01, 21:28
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė tomastomas »

minesweeperis labai gerai, aciu uz pasiulyma :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė runkelis »

Ka veikiate apsipūtę? sedziu su suniu ir meskere rankose prie tvenkinio :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Samdash »

Aš tai dažnai su katinu šneku. Pašnekovas nekoks, tik miau tepasako, bet geras klausytojas. :D Dar stebi kaip pučiu, pakvėpuoja dūmais, žodžiu, niekad nepučiu vienas. ;)
Kai su kokiu draugu / drauge, tai pamėginkit kokioj atviroj vietoj susikibt už rankų ir suktis kartu tol, kol kuris nors nukris, žinokit, neapsakomai smagu. :)
Gyc.
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-01-16, 00:28
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Gyc. »

Daznai tiesiog sedziu sypsaus ir galvoju tai, kas man patinka, kartais uzplaukia bangeles kurios man labai nepatinka, tai kaip pametu kur baige sneketi kiti, ir taip toks jausmas, kad nieko nebesuprantu pokalbyje apie ka jie sneka, ir pasijuntu toks atbukes, o jeigu kazko paklausia, isvis nesuprantu apie ka jie snekejo, tada jau pasidaro sunkiau. :] Bet kas man maloniausia, tai tiesiog sedeti, galvoti, apgalvoju tokius dalykus kuriu tikrai nepagalvociau blaivas, arba sedeti pas kanors masinoje ir tiesiog vaziuoti betkur.

Dar labai patinka, kaip jau issiskirsto visi eiti namo is manes, as einu miegoti pries ateinancia kita diena, ryte atsikelus pagalvoti ka sapanavau, o ten buna tokios pievos, kad iskart ryte atsikeli su sypsena. 8)
Sleazas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-09-28, 18:13
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Sleazas »

jo as ir daznai jei vienas namie buciu per bongeli tai kuo didesni stengiuosi ir tada katyte savo pasisodinu ant keliu ir kumara jai :D kai juokas paima ispradziu nieko paskiau isvien valgo ir susiraito ant peciaus ir nieko nedaro tik murkia :D o siaip tai dabar jau nepuciu apie menesiuka nes svedijoj bunu , bet laukiu kol grysiu nes bus tik dar smagiau tokia pertrauka padarius uztraukti , nes jau buvo atsibode diena is dienos pusti tik del to kad apsipusti ;] peace
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė PsY »

na nežinau bet mano katytė tai nemėgsta jei i ja papučiu dumus ir dar tuo labiau grynos. o prie pačio augalo irgi nelenda kažkaip nepatinka jei :DD bet viskas su laiku
PsYchotherapist
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė kentacmis »

20 lapu prirasyta ir niekas nepaminejo smaukymo :D
taigi - be visu tu paminetu veiklu apsiputes megstu pasmaukyt prie progos :D :D :D
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Enchanteris »

KAzkas cia minejo seksa dar cia drocinima man asmesniskai apsiputus tai nlbj, jegu nera visiskai, mintys kazkur kitur |.|) neina saves valdyti,geriausiai blaiviam :D , o apsiputus jei su draugais tai pazvengti is kazkokiu visisku nesamoniu, o vienas tai kazkaip automatiskai visada saldytuvas atidarytas ir valgau kas papuola ypac saldaus kazkas, poto pasijungi tv travel kanalas patinka tai ir zjbys isisvajoji kaip noretum i kokia australija maldyvus japan ar po europe ..... kartais koki cnn isijungi pradedi mastyti apie globalines problemas apie valdzia blyn kokios babkes plaukioja kaip viskas vyksta del babkiu sau i kisene :D
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Dendis »

Cia biski, ne i tema, bet vistiek pasakysiu. O ka veikiat, kai nepuciat, na tarkim tokia situacija sedi vienas, namie nera ka veikt, draugai, kolegos isvazineja nu zodziu vienas namie ganjos irgi nera... Ka tokiu atveju veikiat? :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Enchanteris »

Kompiuteriniai zaidimai man pramusa laika :)
Rašyti atsakymą