Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

reikia eit kur zmoniu daug..tada nezinai ka daryt ir kur toliau et :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

iputem ir nuvarem i Tiffany (ex Gvb) kur tipo simtas alaus rushiu, viskas ok buvo iki to kol reikejo isheiti, pi** negaliu iseit nezinau kur ishejimas (ten bishki patalpu dadejo) .. nu as dviese su mergaite buvau - sakau "ee, zinai kelia - vesk";) he finale padavejos reikejo klausti - o buvo taip paprasta surasti :]
LINCE_
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2004-01-23, 03:09
Reputacija: 0

Standartinė LINCE_ »

adminas rašė:kartais net kvailai pasijuntu:

sedziu ir sypsaus :]


--==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~
............va tokis jausmas ir mane aplanko.......... --==::~~ --==::~~ --==::~~ ......................... :] ...................
ISPROTEJUS,BET MAN PX........
oMAL
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2004-05-17, 17:56
Reputacija: 0

neturi esmes..

Standartinė oMAL »

hmmm seniau acimenu atsiputes sededawau ir VISISHKAI nieko nesuprasdawau, daug juokdawaus :))) bet kazhkaip pora metu daug praputus dabar sugebu netik mokytis iputes bet ir prie Kuchiu stalo sedet su sheima :)) net nezhinau gerai ar blogai, bet iputes labiau mokaus, nei neiputes, labiau susidomiu naujowem..manau, kad kiekwienas turetu apsiputus daryti butent TAI, kas jam malonu: klausyt muzikos, pieshti, dainuoti, eiti i mishka pasiwaikshchiot, leist ryta/diena/wakara su draugais, zhiureti linxma komedija, stebeti krepshinio finala ir t.t. Juk kiekwienas zhino kas jam prie shirdies..
kazhkada nardydamas uzhsienio forumose radau straipsnius, kuriuose rashoma ka maloniausia weikti ant ratu, bet manau kad putimas tai ne toks dalykas...putimas yra asmenybes laiswe, kiekwienas laiswas sau ir wisi kartu laiswi wienu metu..kaip sakoma "laiswa zhole laiswiem zhmonem" ;)
*gal tiesiog atsipuciam?..*
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

Man labiausiai patinka kur nors vaziuoti masina (geriau jau, kai kas kitas vairuoja...). Tada viskas taip faina, taip paprasta- bet kur nuvaziuoji net nepastebadamas- kad ir iki klaipedos. Dar vienas butinas elementas- gera muzika. Veza tokia jazzova, psichodeline.

Bet yra ir 1 dalykas, kur man nepatinka: nieko nebesinori daryt, organizuot, kazkur eit- viskas ir taip gerai. Gerai cia ir dabar.
Aisku, kai kuriais atvejais butent to ir reikia...
_wahahahahaha_
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Oj daug dalyku galima daryt apsiputus:)daug ka nuveikt:))) man patinka uzsiparint:) pvz sedi kaip nors nepatogiai uzsiparini kad l.patogu ir tada buna zjbis :))) arba eini kur nors..lipi i kalna..uzsiparini kad stume tarsi kas..ir lengviau iskarto eit pasidaro:)
pabandykit gal patiks!:)
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

blynuva rašė:Man labiausiai patinka kur nors vaziuoti masina (geriau jau, kai kas kitas vairuoja...). Tada viskas taip faina, taip paprasta- bet kur nuvaziuoji net nepastebadamas- kad ir iki klaipedos. Dar vienas butinas elementas- gera muzika. Veza tokia jazzova, psichodeline.
vat tiesiog sedet mashinoj ir garsiai klausyt muzikos tai ciotka,bet kaip viena karta pabandziau vaziuot ir uzgliukino kad priesh mane stulpas tai daugiau nesinori vairuoti apsipootus :)
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Nemokate nugale zoles jai nesugebate susikaupti ir vazuoti. Ismokite save valdyti nukreipti ja tinkama linkme. Nes visa tai galima valdyti. As buna ipuciu ir man skubiai reikia vazuoti as galiu susikaipti ir vazuoti. Net kartais atrodo kad geriau vazuojasi buni atsargesnis ir t.t. Na reikia moketi kit save valdyti ir viskas bus gerai. Ir gali daryti ka nori.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

na sheip priklauso aishku kiek ipusi,be to zole kiekviena veikia skirtingai.Tas kas gaunasi tau atsiputus ne butinai turi gautis ir man :P
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Reikia rukyt tada kai gali pilnai atsipalaiduot ir nereikia saves valdyt..:)
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

pilnai save valdyt gali jau tada kaip praeina visas poveikis :)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

oxyd rašė:vat tiesiog sedet mashinoj ir garsiai klausyt muzikos tai ciotka,bet kaip viena karta pabandziau vaziuot ir uzgliukino kad priesh mane stulpas tai daugiau nesinori vairuoti apsipootus :)
labai daznai tenka vairuot pustelejus - nera taip jau baisu. svarbiausia taisykle: NIEKADA nenukreipk demesio nuo kelio - po poros sekundziu uzmirshi kad vairuoji. po nedideliu treniruociu demesio sutelkimas pavyksta puikiai.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Sigma rašė:Nematau jokio skirtumo tarp girto ar apsiputusio vairuotojo. Tokiu padarytos avarijos nesha tokias pacias skaudzias pasekmes.
galbut kiek per daug tiesmukai pasakyta. galbut zmones skirtingos medziagos veikia skirtingai, taciau esminis skirtumas - man nuo putimo niekada nesuprasteja sugebejimas koncentruoti demesi ir rega. reakcijos laikas - visai kitas dalykas, taciau niekas ir nesiulo paputus lekt kaip beprociui. 30 km/h yra daugiau nei pakankamai [=
pal
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-06-17, 10:48
Reputacija: 0

Standartinė pal »

--==::~~ geras daigtas yra vazinet su masina :) labai yspudingos vietos netoli kauno apsipootus yra prie pat kauno mariu yra automobiliu stovejimo aikstele, biski pavaziavus uz bajorkiemio nuo kauno puses :) arba prie Kruonio HAE, ten turbo isvis :D o viena syk kaip grybavom su draugais vakare, mentai prisikabino tipo mes uzpuldinejam zmones ir visus ten klausinejo asmens kodu vardu pavardziu ir y savo centriuka skambino klaust ar neieskomi esam :D o buvom katik antra gera jointa suruke :)))
: )
pulsator
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-07-02, 20:32
Reputacija: 0

Standartinė pulsator »

del vairavimo, tai jau iprochio reikalas. daugelis zmoniu apsipute vairuoja dar geriau (viskas tas pats, tik atsargiau ir drausmingiau ), ko jau tikrai nepasakysi apie girtus vairuotojus ;)
fricas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2004-03-21, 16:07
Reputacija: 0

Standartinė fricas »

Na yra tikrai neblogai apsiputus zvejot. Va sendien buvai su draugais tokioi zvejiboi tai tikrai geri ispudziai :] Galit ir jus pabandyt,o ko dar reikia iki pilnos laimes gamta ir Mj :D
pulsator
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-07-02, 20:32
Reputacija: 0

Standartinė pulsator »

dicovery chanel paputes tikrai rulina :) aisq ne kriminalai, kunu mesinejimai ir etc. bet istorines ir mokslines laidas veza nerealiai.
labai idomu geiminti, lengva isijausti i atmosfera, viskas atrodo labai realiai. veza vazineti su dvirachiu, uzsidejes ausinukus ir klausant gera muzyka, bendrauti su teisingais zmonemis, bishki ishgerti gero sauso vyno, nueiti i kina, mushti tongo-bongo, vaikschioti vilniaus senameschiu, sereikeshkiose sedeti prie vilniales, o kaip ne butu banalu, geriausiai, tai atsisesti nidos kopose ir tiesiog klusytis vejo 8)
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

man ir be apocalipticos tai daznai buna todel ir nelabai megstu trainiotis apsipotes :)
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Taip buna kad jus pilnai neatsipalaiduojate ir galvojate kad jus pastebi kad jus esate apsivares taip buna labai daukas. Is tikruju niekas nepastebi tik taip mums atrodo nes mes zinome kad ems esame kitoki nei visi. Aisku jai jus ziauriai apsivares tai gali pastebeti ir atkreipti demesy i jus.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

tikriausiai butent del per didelio atsipalaidavimo mes ir esame atrodome ne kaip visi
Rašyti atsakymą