Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

A mes cia kashkury savaitgali prirukem, alaus priragavom ir netycia uzhsukokom y centra, vidury nakties labai smagej paspardem fultbolo kamuoly, pakirkinom vietines isheinancias po klubo, paspardem kamuoly y savivaldybe ar kas ten do sh.. smagus vakaras buwo :) ir siaip vasara bent veiklos prisigalvot gali, tai ne ziema kimaras mashinoj :D o ta rusiska JA teke zhaisti smagu jai dauk liaudies :) bet papalinus nera nieko geriau kaip yshokt nakty y vandeny.. nors siais metais ir neteko dar :]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

kadangi paskutiniu metu pučiu vienas :bong: :] tai sėdžiu namie ir naršau internete. Prasideda tuomet visokių folderių stumdymas, kažkokių instrukcijų skaitymas, ieškojimas ko galėtum nerasti, dokumentinių filmų peržiūra, muzonas ir daugiau pūtimo :) ...kol galiausiai nueinu miegoti :D
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

As tai dazniausiai su draugais sneku :D Tokiu bairiu nuskeliam kad ziauru :D Arba siaip po lauka vaikstau, arba prie kompo :D
Epic Win
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

putejas rašė:kadangi paskutiniu metu pučiu vienas :bong: :] tai sėdžiu namie ir naršau internete. Prasideda tuomet visokių folderių stumdymas, kažkokių instrukcijų skaitymas, ieškojimas ko galėtum nerasti, dokumentinių filmų peržiūra, muzonas ir daugiau pūtimo :) ...kol galiausiai nueinu miegoti :D
Mane irgi kazkodel nesenai buvo ant dokumentikos patrauke, bet neberandu is kur siustis kazko idomaus ir profesionalaus anglu kalba tai ir neziuriu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

Spotless rašė:
putejas rašė:kadangi paskutiniu metu pučiu vienas :bong: :] tai sėdžiu namie ir naršau internete. Prasideda tuomet visokių folderių stumdymas, kažkokių instrukcijų skaitymas, ieškojimas ko galėtum nerasti, dokumentinių filmų peržiūra, muzonas ir daugiau pūtimo :) ...kol galiausiai nueinu miegoti :D
Mane irgi kazkodel nesenai buvo ant dokumentikos patrauke, bet neberandu is kur siustis kazko idomaus ir profesionalaus anglu kalba tai ir neziuriu.
nieko stebuklingo - google ir torentai ;)
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

Paskutiniu metu vakarais labai daug laku kavos ir pučiu. Tai dažniausiai pasileidžiu muzika ir kažką peišiu, filosofuoju bei skraidau kosmose.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Piešiančių čia nemažai turbūt. Jeigu legalus.net pakurtų galeriją pūtikų piešiniams ar daug rastusi, kurie dėtų savo darbus?
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Sigma rašė:Piešiančių čia nemažai turbūt. Jeigu legalus.net pakurtų galeriją pūtikų piešiniams ar daug rastusi, kurie dėtų savo darbus?
Nežinau kodėl, bet aš galiu piešti tik blaivas. Apsirūkęs - neišeina. Tačiau muziką, ar tekstus - kuo puikiausiai :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Standartinė Wanikas »

As nupiesciau ka nors ;D Nes seip megstu kartais papaisyt, o apsiputus geros idejos :Da
Epic Win
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

vat vat, apsipūtis tiek kurybinių minčių atsiranda. Rimtai reiktų padaryt kad ir naują temą su narių darbais. Jokio skirtumo ar tai tekstai, piešiniai ar foto.

O man žiauriai nepatinka rašyt sms apsipūtus, atrodo smegenys nuo to sueižės. 8E
Putelnikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-06-25, 03:07
Reputacija: 0

Re:

Standartinė Putelnikas »

Dante rašė:vat vat, apsipūtis tiek kurybinių minčių atsiranda. Rimtai reiktų padaryt kad ir naują temą su narių darbais. Jokio skirtumo ar tai tekstai, piešiniai ar foto.

O man žiauriai nepatinka rašyt sms apsipūtus, atrodo smegenys nuo to sueižės. 8E
Man labai patinka reggae uzsileisti ir kaifuoti ;DDD
Play some Reggae music! :)
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Marciukaz »

Smagu parukius su draugais zhaisti soksa (pizdabola) :)
Peace :)
Putelnikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-06-25, 03:07
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Putelnikas »

Marciukaz rašė:Smagu parukius su draugais zhaisti soksa (pizdabola) :)
As irgi bandziau anskciau soksa lost bet judesiai labai leti buvo tai nieko neiseidavo.. ;DD :D
Play some Reggae music! :)
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Marciukaz »

Putelnikas rašė:
Marciukaz rašė:Smagu parukius su draugais zhaisti soksa (pizdabola) :)
As irgi bandziau anskciau soksa lost bet judesiai labai leti buvo tai nieko neiseidavo.. ;DD :D
Na o mum atvirksciai , jej nepripute - tai nesigauna :D
Peace :)
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė mandari9nas »

Vienkes su dviračiu kilnoti yra taip fainiai :] , o šiaip malonu į miestą ištrūkti .
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
Putelnikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-06-25, 03:07
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Putelnikas »

mandari9nas rašė:Vienkes su dviračiu kilnoti yra taip fainiai :] , o šiaip malonu į miestą ištrūkti .
Mieste kada prirukes bubu toks jausmqas kad visi mane stebi paranoja ziauri :D :x:
Play some Reggae music! :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė martynass »

Putelnikas rašė:
mandari9nas rašė:Vienkes su dviračiu kilnoti yra taip fainiai :] , o šiaip malonu į miestą ištrūkti .
Mieste kada prirukes bubu toks jausmqas kad visi mane stebi paranoja ziauri :D :x:
Man irgi tas pats. Todel jei jau buna kokia svente, kad reikia i viesuma listi, as bent jau bandau dar ir atsigerti normaliai, kad dingtu visas varzymasis.
Putelnikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-06-25, 03:07
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Putelnikas »

martynass rašė:
Putelnikas rašė:
mandari9nas rašė:Vienkes su dviračiu kilnoti yra taip fainiai :] , o šiaip malonu į miestą ištrūkti .
Mieste kada prirukes bubu toks jausmqas kad visi mane stebi paranoja ziauri :D :x:
Man irgi tas pats. Todel jei jau buna kokia svente, kad reikia i viesuma listi, as bent jau bandau dar ir atsigerti normaliai, kad dingtu visas varzymasis.
Tu cia apie alkoholi? nes jei taip tai kada sumaisai alkoholi ir dar buni parukes gerai tai gali buti xujova....
Play some Reggae music! :)
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė ice »

zvengti patinka ir rave muzonas :D arba idomiausia glamzyti zviezia merga ir niekaip nebaikti
na karta meginau vyno isgerti po jointuko-tai vynelis kaip acetonas kazkoks pasirode-nu ir ispyliau 8[] -o prisiekes france bordeaux gerbejas
ganja uber alles
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė martynass »

Zinoma apie alkoholi. Bet pastaruoju metu tikrai stengiuosi nepersistengti su maisymais. Geriausiu atveju pora buteliu alaus isgeriu, parukau ir nebuna jokiu xujovatu.
Rašyti atsakymą