Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

raudonas akis reikia slepti nuo tu zmoniu, kurie ju tokiu matyt nenori
_wahahahahaha_
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

pas visus kurie ilgai dirba su PC buna tokios akys. ir atspek pagal akis kuris pucia, o kuris ne.
BOB - Bombs Over Bagdad!
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

pas mane siandei visa diena tokios. Kas atspes del ko? :)
_wahahahahaha_
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

ogi del kompo! Labai savim didziuojuosi, nes eit i paskaitas apsipootus kazkaip jau visai be rysio...
_wahahahahaha_
PennyLane
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-09-08, 19:56
Reputacija: 0

Standartinė PennyLane »

ash tai kai apsipuciu taj dazniausiai bandau sawe uzparinti kaip nors. labai piriot. pavizdziuj, kad esu zuvis ir plaukioju. arba kad i liezuvy iaugo kaulas :D blt tada taip sunku ka nors kalbeti. bet labai smagu buna.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

o sita parke su liezuviu ciuju achujena:) as seip save irgi megstu uzparint:) arba draugus uzparint irgi linksma buna :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Yra dabar tokios metines ir pan ploksteles burnai gaivint. labai astrios. iputi, prasideda sushke, isimeti ta lapeli i burna, prilimpa liezuvis prie gomurio, burnoj afigenai astru ir dar koks nesusipratelis bando tave uzkalbint:)))))

man taip nebuvo (ty nebuvo burna sulipus), bet vienai mergaitei tikrai nekas buvo:))))
BOB - Bombs Over Bagdad!
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

ai jo tas zinau as ir apsiputes buvau isimetes:) bet taip gerai toks vesinimas gaunasi ypac kai sushnekas:)
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

cia su myntonais taip pat gaunasi:) zostkai:)
krizas_
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2004-06-13, 16:32
Reputacija: 0

Standartinė krizas_ »

au au au,,,wooooooooo 8| ,, :arrow: ,,,meshku neboona tokiu kad griuwanciu juru neishdeginsim,,su paprastaij degtookaijs,,riks kreiptis ten kur niekada dar niekas neboowo,,,buwazewes net su mashina nnaors ir pacia griausia ar net lektoowu,, :] ,,taijgi man pershasi ishwada kad,,kaip benoresi ka bedarysi,,wistiek bus kaip wisada,,ar ba dar blokiau,, :V:
krizas_
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2004-06-13, 16:32
Reputacija: 0

Standartinė krizas_ »

,,griuwanciu sienu shesheliu shalyje,,neretaij pradeda lyti trumpalaijkis lietus,,taciu to miesto,,gywentojaij to wisaij neima y galwa,,galk taij koks zenklas mums zmonems,,kurie neretaij patys,,norim pawirsty taijs shesheliaijs,, :]
Raslabutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007-01-16, 23:18
Reputacija: 0

Standartinė Raslabutis »

Pries naujus va sitaip vaiksciojau maximoj kretingoj parukes :D --==::~~
http://public.fotki.com/debesyse/raslab ... gbang.html
einam su draugeliu ir pikti tipo :D tas kartoja pastoviai : blet kazka nusausim blet kazka nusausim .
Seniai kazkokie prie kasos stovejo uz musu sako vienas draugeliui savo : ziurek ginklas :DDD o mes zvengiam lupas sukande viskas labai linksmai praejo kaip iejom taip ir isejom nei apsauga niekas nesikabino 8) --==::~~
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

kvailas ir vaikiskas elgesys. kazko darymas del kitu nuomones apie save - normalu?
Buds Not Bombs
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

;]

Standartinė Manttukas »

na elgesys tikraj vaikishkas ir nematau cia didelio prikolo... bet drasos reikejo :D
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

pistoletui su pistonais drasos reikia?
Buds Not Bombs
Raslabutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2007-01-16, 23:18
Reputacija: 0

Standartinė Raslabutis »

:D :D :D :D ten ziebtuvelis buvo o kas nesuprato tai cia jau ne mano bedos man tuo metu prikolas buvo galvokit ka norit 8)
deegweed
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2007-05-20, 16:11
Reputacija: 0

Standartinė deegweed »

Sveiki,tai pirmas mano pasisakymas siame forume..nu netycia uzradau jus cia :D
kaunieciai pabandykit kada i Vytauto parka nulekti ir su elektrinem mashinelem palakstyti po parka :D vat o cia tai stumykla gera :x:
Ceburaska upgrade
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

Pliaaa vakar savo lowo uzpuciau su draugu po apie 0.5g, tai paskui is svogunu laisku skruzdelems namus staciau :D nemaniau, kad lowas taip gali vilkti :x:
melskimes, galbut tai jums pagelbes
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

[ nuotrauka ]


Piešiu :)
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Standartinė coba »

man tai idomiausia uzbruzint ausis suputikui, nu tipo uzcieshint kokia situacija. Viena karta uzbruzinau kad mol kaziolai mes ir ieskom nupizdintos masinos, tai visa vakara jis per racija ( cigareciu pakeli ) davinejo uzklausimus, masinu numerius tikrino. :]
Po to parukem dar ir pradejo visokius senius apklausinet, nu i nx galvojau nuloosiu :x:
Rašyti atsakymą