Nuotrauka Nuotrauka

Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Kenny Li
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-05-30, 20:40
Reputacija: 0

Standartinė Kenny Li »

Jah-dreduotasis jezus,sake kad tik tyra siela gali isauginti tyra vaisiu,netik zoles auginime,bet apskritai visuose darbuose,rastos melsdavo jam del visko,taikos ir pan..bet melsdavo ir del tyros sielos kuri padetu isauginti kuo geresni ir didesni derliu :] --==::~~
Anonymous

Standartinė Anonymous »

nzn...as katalikas,tik labai jau nevykes :]
DumBazz
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2006-09-23, 16:10
Reputacija: 0

Standartinė DumBazz »

Vopse netikiu niekuo. Laisvamanis vienzo as ;)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Tureti religija- tureti shtampa. Religija- pelnui.
Tureti tikejima- tureti supratima.
Tiketi, kad kazkas tau atleidzia- nera tikejimas, tai naivumas.
Tikejimas- stimulas gyventi, tikejimas yra gyvenimas. Jai as turiu tikejima- turiu gyvenima- jai gyvenimas priklauso man- as Dievas.
Bet as gebriu tave, nes tu Dievas Savo pasaulyje, tik taip jau nutiko, kad musu pasauliai kontaktoja is labai arti. Buk mano svecias.
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Nematau-Oo »

The chose one ! :x:
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė PositiveVibe »

Neegzistuoja toks dalykas kaip rastafarIZMAS, imo. Yra Rastafari :)
Nematau-Oo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2009-09-08, 21:14
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Nematau-Oo »

Rastafarizmas , sulietuvintas pavadinimas [:)]
The chose one ! :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė jahmate »

Mane tai nervina kai tipo tu sudredais tai tu rastamanas. Cia gi visiskas bullshit, dauguma tu dreduotu su nenaturaliu budu darytais dredais, ir toli grazu jiem iki rastafariu. Aisku as nestumiu ant dreduotu, pats buvau su dredais, ir vel noreciau (gaila kad plaukai nelabai tinkami) taciau tai neturi tapti kaip kazkokio stiliaus dalis, tai turi ateiti is vidaus, turet savita kulturos israiska na bent as taip manau :)
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Spotless »

jahmate rašė:Mane tai nervina kai tipo tu sudredais tai tu rastamanas. Cia gi visiskas bullshit, dauguma tu dreduotu su nenaturaliu budu darytais dredais, ir toli grazu jiem iki rastafariu. Aisku as nestumiu ant dreduotu, pats buvau su dredais, ir vel noreciau (gaila kad plaukai nelabai tinkami) taciau tai neturi tapti kaip kazkokio stiliaus dalis, tai turi ateiti is vidaus, turet savita kulturos israiska na bent as taip manau :)
Jei dredai daryti ne naturaliu budu tai jau zmogus rasta nebegali but ?
Anonymous

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Anonymous »

Visa ta rasta nesąmonė yra mados reikalas. Čia dredai, ganja ye ye, nors žmogui px ant pačio tikėjimo.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė badnews »

pritariu kolegai, kad mados reikalas. bet tik iš dalies. kodėl visi užsiciklinę, kad jei su dread'ais, tai jau būtinai rasta arba mažų mažiausia pūtikas? yra galybė dreduotų pankų(ypač panų tarpe), kurie įpučia tik tada, kai gert nėra ką :D . ir Bob Marley jiem visiškai svetimas. squateriai, tranzuotojai, šiaip keliautojai taip pat kas antras dreduotas, nes dread'ai gražiau nei riebaluota galva :D punk'a'bestijos :D
togetha brotha
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė jahmate »

Spotless rašė:
jahmate rašė:Mane tai nervina kai tipo tu sudredais tai tu rastamanas. Cia gi visiskas bullshit, dauguma tu dreduotu su nenaturaliu budu darytais dredais, ir toli grazu jiem iki rastafariu. Aisku as nestumiu ant dreduotu, pats buvau su dredais, ir vel noreciau (gaila kad plaukai nelabai tinkami) taciau tai neturi tapti kaip kazkokio stiliaus dalis, tai turi ateiti is vidaus, turet savita kulturos israiska na bent as taip manau :)
Jei dredai daryti ne naturaliu budu tai jau zmogus rasta nebegali but ?
Na man tai nera didelio skirtumo, bet pakalbetum su jamaikos rastafariu tai jo butu tokia nuomone :) Jie nepripazysta nenaturaliu dredu.
I'm a junglistic man.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė GanjaGoblin »

nelabai isigilines i visus tuos jah, rasta, shmasta, bet jei tai religija ir joje yra dievu tai nieko gero :)
Man galvoi negerai....
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė lazys »

Manau, kad religija gali buti individualus dalykas kiekvienam. Kiekvienas gali ir susikurti religija. Tavo piestukas, knyga, dviratis - tavo dievas. Meldiesi jam. Jai labai daug melsiesi, gal vistiek kazkokia prasme atrasi :) Juk visi dievai, angelai ir panasiai yra tik zodziai. Zodzius zmogus panaudoja kaip pamata savo dvasiskumui formuoti. Pamatas gali buti bet koks - krikscionis, rasta, katalikas, musulmonas... Arba piestukinis :D Svarbu, kad zmogus gerai jaustusi :) Atsisedi dideles pievos viduryje, prisidegi burning spear, ikvepi ir susunki - JAH RASTAFARI!!! Pasijunti nuostabiai ir visa religijos esme pasidaro aiski... Gal kokia mociute pasijaucia taip pat, kai deklamuoja Sveika Marija malones pilnoji... Na siaip ar taip negincykite, kas liecia RASta: roots regis, dzointas, dredai, rasta, taika, harmonija.... daug butu galima vardinti ir panasus zodziai susideda tiksliai, nelyginant puzle. Taip susideda ir visa harmonija, kuria zmogus jaucia viduje :)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė GanjaGoblin »

religija ir individualybe yra nesuderinami dalykai, religija kaip tik naikina individualybes, o melstis dviračiui tai tas pats kas kalbėtis su dviračiu :) kai kuriais momentais tai gali būti prikolas :D ypač po gero --==::~~ aišku jei daug žmonių kalbės(melsis) dviračiui, po kai kurio tai laiko prie to priprasim ir laikysim norma. bet jei milijonas žmonių daro nesamonę tai vistiek yra nesamonė :)
Man galvoi negerai....
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė lazys »

Bet zmogaus isitikinimas nesamone ir pavercia samone... Taip, nuo senu laiku yra susidarius tokia situacija, kad religija apjungia zmones, bet tai neturetu paslept ju individualybes.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė PositiveVibe »

Yra didelis skirtumas tarp stabmeldystės ir nuoširdaus tikėjimo :) Jei melsiesi tam pieštukui tuščia galva ir širdimi iš to nieko gero nesigaus, tik atrodys juokingai iš šono :D
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė GanjaGoblin »

melskis pilna galva, atvira širdim, kaip tik nori. gal daug ka tuom net įtikinsi, tai nebeatrodys juokinga, bet pieštukas vistiek liks pieštuku :)
Man galvoi negerai....
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė jahmate »

Kiekvienas zmogus meldziasi savo dievui ar tai butu kataliku dievas, ar industu shyva, ar rastafariu Jah pasirinkimo laisve turi kiekvienas ;)
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė DarNe »

Vieni renkasi,kiti susikuria.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas