Nuotrauka Nuotrauka

Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė beržas »

http://www.glaustai.lt/nuoroda/c-r-a-z- ... rse-450346
http://www.glaustai.lt/nuoroda/iranas-n ... ime-788139

Jūs tai vadinat pagarba moteriai? O kaip dėl fakto kad moteris neturi teisės išeit į gatvę be vyro priežiūros? Tai irgi pagarba? O veido dengimas? Irgi pagarbos išraiška?
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Bananas »

Tai yra (šūdini) papročiai ir tradicijos. Bet tarp namų sienų galiu garantuot - padėtis ir santykiai - žymiai geresni negu Lietuvoj. Aišku išimčių būna, bet... Ir aš neginų jų tradicijų, durnos jos yra, bet va požiūris šeimos narių vienų į kitus, tai gan neblogas.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Click Clack »

Drįsčiau pasiginčyti su jumis visais. Kiekviena religija yra tikrai, kai jau atsiduodama visa širdimi, ji išmoko žmogų gyventi, o pagrindę gerumo. Negalima kaltinti krikščionybės, vien tik dėl to, kad žmonės turintys užrašą, kad jie krikščionys pas. Pasaulis pamiršo, kas yra religija ir kokie vaisiai skinami nuo jos medžio. Ne dabar religija visiškai nesusijusi su visuomenės normomis, žmonės tiesiai, šviesiai sakant bbdėję ant tikėjimo ir gyvena, dėl tuštybių. Aš ir kažkada tikėjau krikščionybe, tačiau jos bendruomenės mąstymas, požiūris, tikėjimas per daug paviršutiniškas. O komunizmas, kaip ir kapitalizmas naikina tikėjimą, dėl to sovietai ir siekė modernizuoti davatkas.

Jėzus buvo juodaodis.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Click Clack »

Kiekvienas turi skirtingą požiūrį į religiją ir kitaip ją suprantą (turbūt, neesu tuo užtikrintas). Man religija, dalintis gerumu, mylėti gyvenimą ir žmones. O, kad įrankis valdyti žmones, taip tai įrankis išlaikyti civilizaciją vieningą, taikią, religija panaikina taisyklę kiekvienas už save ir kiekvienas turi padėti išgyventi vienas kitam. Kapitalizmas šią idėja sugriovė, pavertė žmones gobšuoliais sudarė turtingųjų ir vargšų luomus. Jėzus sakė, kad visi esame lygūs. Dėl to pritariu anarchijai, dėl to žmonėms nereikia įstatymų, palaikyti gėrį, geri žmonės tiesiog supras, kad to negalime daryti. Mūsų sistema netobula ir tikrai daug yra nereikalingo šlamšto. Tiesiog reikia stengtis būti geru žmogumi ir nebus jokio skirtumo, ar tu krikščionis, ar musulmonas, budistas, ar judėjas.
Anonymous

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Anonymous »

seni bet yra visatiniai dėsniai ir prieš juos dzin visos kitos taisyklės.gyvenam kaip norim bet visados sugrįšta.čia ką vakarų pusrulury kalba apie religiją ir pažinimą nėra visai teisinga jie nieko neapbrėžia.žmonės belieka patiems interpretuoti ir dėl nebūtos praktikos nuklysta į neišmanymą.tik pabandę sužinosit kas yra kaip. o daryt turim beegalę laiko
RasEdgaras
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-01-22, 21:41
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė RasEdgaras »

Nenusisnekekit. :] Mano dredai buvo naturalus, tada taip pasiseke, kad vienas zmogus prikiso prie ju nagus, tai as jau nebe rasta? :] as tikiu i Jah, tikiu i meile ir zinau, kad meile tai yra dievas sirdyje. :> beto Jamaikos rastos patys trina savo dredus kas antras. :] As negaliu sakyti, jog esu grynas rastafaris, nes toks nesu(save vadinu rastamanu - todel, kad megstu tusint, megstu isstesht nuo kanapes, bet jei jum tai ne rasta, tai cia jusu reikalas, man patinka skleisti geri, elgtis pozityviai ir retkarciais atiduoti malda Jah arba Jo imperatoriskai didenybei. :] taip, kad kiekvieno tikejimas priklauso nuo jo pacio. :] siulyciau apsilankyti http://www.jah.lt
Anonymous

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Anonymous »

JE va va va tiesiai šviesiai nors viens:)))
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas