Nuotrauka Nuotrauka

Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Sensi Addict »

Visu pirma rasta nera realigija, tai gyveno budas ar gyvenimo kelias, nesvarbu kaip cia bepavadinus bet tai tikrai nera realigija. Visiem atrodo, kad jei esi susiveles dredus ir rukai zole esi rasta. Anaiptol. Reikia laikytis tam tikru taisykliu, pavyzdziui italisko maisto "dieta" : negalima valgyti mesos (kiaulienos, pakstienos, jautienos ir pan.) negalima valgyti maisto su juoduota druska, dazikliais, taip pat gerti alkoholio, rukyti cigareciu, vartoti narkotiku (zole ne narkotikas, jiems tai paprastas augalas kaip ir visi kiti). Nemanau, kad yra lietuviu tikru rasta, tai turi ateiti is vidaus.
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Sensi Addict »

jodo*
Tovus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2011-02-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Tovus »

There is no god.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė jahmate »

Nelaikau saves nei rasta nei dar kazkuo, niekada ir nelaikysiu manau, nors rastafarizme daugiausiai is visu tikejimu atrandu kazko sau tinkancio. Manau yra dalele jah manyje, ir man to uztenka. O kad tai butu nereik nei dredu, nei rasta atributikos, man uztenka ganjos. Ir tai gali pajust nepriklausomai nuo rases, gyvenamosios vietos isvaizdos ar dar biesas zino ko, zodziu betkuris zmogus. :) Jah Bless!
I'm a junglistic man.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė PsY »

siuličiau labiau pasidomėti rastafarizmu nes rukydamas ganja tu esi tiesiog eilinis žmogelis kuris toleruoja marihuana ir tiek ;) peace
PsYchotherapist
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė putejas »

Nebūtinai:) Norint tikėti nebūtina ale priklausyti vienai ar kitai religijai, bendruomenei ar sektai. Jei tikėjimas ateina iš vidaus tai nafik krikščionybes, visas rastas, islamus ir budas. Eini sau žmogelis į pasaulį tikintis su splifu burnoje, dievas šalia ir nieka daugiau netrūksta :) Praktiškai tikintis, bet ne rasta ar koks nors budistas i da su ganja gali būt didesnis rastamans nei tas pats oficialus rastamanas gyvenantis Jamaikos džiuglėse :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė jahmate »

pūtėjas rašė:Nebūtinai:) Norint tikėti nebūtina ale priklausyti vienai ar kitai religijai, bendruomenei ar sektai. Jei tikėjimas ateina iš vidaus tai nafik krikščionybes, visas rastas, islamus ir budas. Eini sau žmogelis į pasaulį tikintis su splifu burnoje, dievas šalia ir nieka daugiau netrūksta :) Praktiškai tikintis, bet ne rasta ar koks nors budistas i da su ganja gali būt didesnis rastamans nei tas pats oficialus rastamanas gyvenantis Jamaikos džiuglėse :)
Norejau rasyt, bet va ziuriu tu viska uz mane parase. As vat ir sakau kad neesu as rastamanas, as tik prijauciantis i ta puse. ir net nesiekiu buti rastamanu, nes as megstu paimti ivairios filosofijos is ivairiu tikejimu, o ne tik is vieno :) O rastafarizmu tikrai esu pakankamai pasidomejes :) O beje rastafarizmas nuo ganjos neatsiejamas, nes per ganja tu gali priarteti prie jah.
I'm a junglistic man.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė runkelis »

barzai geriau nevesti isviso :) susimeskit skudurus ir vsio.vedybos tai bereikalingas stampas tavo passporte.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė dumtraukis »

pritariu runkeliui, vedybos tai tik sutartis, kurios nusprendus atsisakyt susigadinsi nervu ir neteksi savo turto, o taip isejai ir rami galva, na is savo pilies taip galvoju, moterys kitaip ziuri i sita reikala, nepaslaptis
nes pyxas artina ;)
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė beržas »

Jeigu jum svarbiausia gyvenime yra išsaugot savo turtą tai nesistebėkit kad nepavyksta sutikt padorių moterų... :)
o tu dabar pats argumentuok kuom tau geresnes europines moteris ( neispazistancios islamo) uz ispazisntacias islama, ar tai is is arabu valstybiu butu, ar ta pati islamo europiete?
Matai aš noriu lygiateisės partnerės, o ne skuduro kojom šluostyt. Mano ego matyt ne toks išpūstas, man nebūtina žemint kitą žmogų kad pats pasijausčiau didingesnis ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė runkelis »

berzai tau linkiu sekmes susirasti ne skudura po kojomis bet kaip beieskotumei ka bedarytumei-gyvenimas daro savo itaka ir po to privalai pasidalinti turta ka uzgyvenai... teisingumas is taves ismus visa suda :) uztrauk taikos pypke ir apmastyk...man nuo tu pypkiu kuo tuoliau tuo arciau prezidento kede kvepia :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Marbauskas »

Click clack užstūmei biškutį. :D Aš tai palaikau barza šia tema, matosi, kad pasidomėjęs, pasiskaitęs. O tas beržas visiškai nusišneka, nors turbūt apie tą religiją ir visa rytų kultūrą nieko nežino ir varo savo nusistatymus iš neaišku kur. Aišku kitam gali nebūt priimtina kieno nors nuomonė, bet ją reikia gerbti, bet aš taip manau. :) Taikiai bendraukit, o ne šokit viens ant kito kaip žverys, šiuo atveju beržas man pasirodė kaip evil side :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė runkelis »

sukirsinau juos :) bauskite mane :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Marbauskas »

Nieko čia baust nereikia :) Ginčai kartais padeda (mano nuomone retai) ir tikrai nemanau kad sukiršinai tu.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė GanjaGoblin »

krikščionybe ir islamas man labai vienas nuo kito nesiskiria, tik tiek kad krikščionys viduramžiais laužus kūreno, o musulmonai dar ir dabar megsta akmenukais pasisvaidyti. ir barzas kadangi yra toks valdžios gerbejas turetu suprast, kad taip yra tik todel, kad ten valdžia dar labiau kišasi i asmenini žmogaus gyvenimą. o kas del moteru tai beabejo gyvent harmonijoj daug lengviau kai tu namuose esi viešpats. :) tokiai anarchistinei asmenybei kaip barzas tai turėtų būt nepriimtina, bet va ir išlenda kas yra kas....
Man galvoi negerai....
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Slow Stone »

Geras kirtis, Gobline!

A yra toks anarchistinis autoritarizmas? Tipo: "Man, k*rva, neaiškins niekas!"
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė dumtraukis »

siaip susirast moteri islamo tikejimo vargu ar iseis, nebent tai bus europine ji, ta prasme atsivertus i islama, nes pas islamistus juk seima viskas, o isivaizduok kaip jausis islamo tikejimo vyras/tevas, kai jo dukra bus su ale krikscioniu, jam neirodysi ir dukra gali stipriai nukentet ir nesvarbu jausmai ar ne, juk buvo tokiu atveju. ir siaip mano patirtis su islamu nekokia, zmones kaip zmones nieko nesakau, bet jei net mobilaus tel skambejimo tonas yra tos ju maldos ir garsai tai ka as zn..cia mano patirtis tokia
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė putejas »

Nežinau skirtumų, bet žinau, kad ir vieni ir kiti yra homo sapiensai;) Na mokslas gi taip sako.
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Bananas »

Vajė, kaip čia įdomu!!

Ankščiau buvau griežtai prieš visas religijas, bet paskutiniu metu labai pasikeičiau, pasidariau labiau tolerantiškas. Nekreipiu dėmesio į žmonių įsitikinimus, jei jie nesikerta su mano pasirinktu keliu ir netrukdo man juo eit. Dėl to ypatingai nepernešu krikščionybes ir islamo, dėl jų "verbavimo", dėl visokių šventų karų, kitatikių niekinimo ir kitokio šūdo. Šiaip labai sutinku su išsakytom mintim apie musulmonų požiūrį į šeimą. Moterys musulmonės nėra kalinės, tiesiog jų tokia kultūra ir papročiai, o tie kas kalba, kad vyrai moteris laiko vietoj mazgočių, tegu eina knygų skaityt. Kiek žinau - musulmonai vyrai ypatingai gerbia, myli ir saugo savo žmonas, jomis rūpinasi ir ten taip toliau. Šituo jie yra žymiai geresni už krikščionis, beeet vistiek mane labai žiauriai pykdo, kai kultūra skatina neapykantą kitatikių atžvilgiu. Anie gali būt nuostabūs žmonės (didelė dalis tokie ir yra), bet vistiek bus tokių dalykų, kuriais aš su jais niekad gyvenime nesutiksiu. Aišku yra ir tokių dalykų, už kuriuos aš juos labai gerbiu, bet vistiek nepatinka man tas visas reikalas.

Va yra, pavyzdžiui, žydai, tikėjimas panašus į krikščionių, bet nereikalauja mušt kitokio. Ir ką, sėdi sau sinagogose, meldžiasi, kitų nekliudo, gražiai gyvena ir viskas ten labai nuostabu. Dar lyg perskaičiau, kad kažkas čia tiesiogine ar perkeltine prasme užvažiavo ant pagonių. O be reikalo - ta tikra, sena lietuviška pagonybė buvo visai neblogas reikalas. Nekalbu apie tuos karo žygius su kunigaikščiais priešaky, kalbu apie paprastus Lietuvos žmogelius, kurie diena iš dienos dirbo laukuose, garbino medžius, kepė duoną ir dainavo apie paukščiukus. Jų gyvenimo būdas, pasaulėžiūra ir ryšys su gamta yra labai teisingi. Netgi kartais visai ir norėčiau būt pagonim. Šokčiau apie laužą, dainuočiau dainas, kalbėčiau su medžiais ir bb dėčiau ant tų valstybės problemų. Dar yra budizmas. Irgi nuostabus dalykas, sakyčiau labiau gyvenimo būdas nei religija. Jų pasaulėžiūra mano nuomone yra viena iš teisingiausių. Svarbiausia pačiam būt laimingam, gyvent ne veltui, nebūt vergu ir nekenkt kitiem. Ir nesvarbu kokį tikėjimą išpažysti.


Nu blyn, tikrai čia įdomu.




[ nuotrauka ]
Anonymous

Re: Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Anonymous »

už Vedų šventraščius nieko geresnio nėra. o svarbu seniausi išlikę raštai ir iki šiol nieks nepakitę :)) va tau ir aukso amžius.tuoj kai pystels tai nieko neliks :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas