Nuotrauka Nuotrauka

Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Standartinė Pomidoras »

ka Jus mielieji putikai galvojata apie Jah rasta ir visa ka kita kas susiije su putalu religija. ar ji mums tinka? ar priimtina? ir tt... Jusu pamastymai...

mano nuomone manau jau aishki shiuo klausimu :] jei dar ne tai tuoj paaishkes :)
Paskutinį kartą redagavo Pomidoras 2004-11-16, 16:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Na, pirmiausia, tai Rasta nera putalo religija. O siaip tai, yra Lietuvoje ir krisnaitu, kurie nelabai kaip susije su musu kultura ir tradicijomis. Taigis, nematau nieko blogo jei zmogus propaguoja viena ar kita tikejima, svarbu, kad tai butu nuosirdu, o ne del mados.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

esme tokia, kad jaunuolis vaikshto i baznycia kataliku (mazeusiai per visas shventes), pucia, ir rekia kad jis rastamanas ir jo dievas jah... va kas man juokinga...
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Na jo cia tai jau panasu, kad zmogus isviso nesusiprates gyvenime.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Ta prasme dar ieshko. Kai kazka randa tada pradeda skelbt visam pasauliui kad rado :] ir tampa net nereiksminga is vis ka ten rado - bet rado :)))
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Pomidoras rašė:esme tokia, kad jaunuolis vaikshto i baznycia kataliku (mazeusiai per visas shventes), pucia, ir rekia kad jis rastamanas ir jo dievas jah... va kas man juokinga...
tai yra tik to žmogaus problema. aš nelabai suprantu kodėl tokiais atvejais yra užsipuolama religija. durnių ir bažnyčioj muša, u know?
taip kad patarčiau susimąstyt ką kalbi ir pademonstruot bent elementarią pagarba kitatikiams.
jah is da solushion
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Na kazkaip religija lyg ir nebuvo "uzpulta". As is esmes turiu labai griezta poziuri i tikejima (nesvarbu koks jis bebutu), del to nelabai noriu veltis forume i sia diskusija. Pasakysiu tik tiek, kad vaikscioti i kataliku baznycia, o tuo paciu ispazinti kita dieva, mano nuomone, yra nepagarba abiems dievams.
soldja rašė:
Pomidoras rašė:esme tokia, kad jaunuolis vaikshto i baznycia kataliku (mazeusiai per visas shventes), pucia, ir rekia kad jis rastamanas ir jo dievas jah... va kas man juokinga...
tai yra tik to žmogaus problema. aš nelabai suprantu kodėl tokiais atvejais yra užsipuolama religija. durnių ir bažnyčioj muša, u know?
taip kad patarčiau susimąstyt ką kalbi ir pademonstruot bent elementarią pagarba kitatikiams.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

cia kaip minimum... vienas ish pagrindiniu dievo (kataliku) isakymu: neturek kitu dievu tik maneviena.

o tu soldija isiskaityk ka rashau ir po to jau kaltink kuom nors. niekas jokiu religiju nepuola, ash tiesiog juokiuosi ish tokiu kurie net nesupranta kas tai yra religija...
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

ispazistu tik RAVE tikejima 8)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

gal papasakosi mums daugiau apie ji ? bo kaskaip nelabai girdejau apie toki... gal ir man patiks ir ash atsisakysiu krikscionybes (kuri beje man nuosirdziai nepatinka)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Pomidoras rašė:gal papasakosi mums daugiau apie ji ? bo kaskaip nelabai girdejau apie toki... gal ir man patiks ir ash atsisakysiu krikscionybes (kuri beje man nuosirdziai nepatinka)
nepasakosiu..dar nusipirksi lenarus ir apsikirpes bliudeliu imsi lauzti kieta reiveri.. :)))
(cia joke aisku..ale bled koks zvengas man eme kai kazkada vos ne kas antras sesiolikmetis save vadino reiveriu.. :))) gerai kad isaugi is to amziaus...o reiveriai seip ar taip..tai "rusine" subkultura.
dar ir daba ziuriu reiveris daugeliui kelia asociacijas susijusias su 10 numeriu per dideliais rubais apsirengusiu paaugliu 8) :)))
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

Nieko nenutuokiu apie Rave kultura. Ir is tikro man tai asocijuojasi su tuo kas buvo pries 10 metu. Jei netingi, tai paporink bent trumpai kas tai yra, kodel ir kam.
:x: I WISH I WAS AS FORTUNATE AS ME :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Domux rašė:Nieko nenutuokiu apie Rave kultura. Ir is tikro man tai asocijuojasi su tuo kas buvo pries 10 metu. Jei netingi, tai paporink bent trumpai kas tai yra, kodel ir kam.
zinok daba nelabai kondicijoj esu rasyti rasinelius...nu pasakysiu tik tiek kad tai zmones gyvenantys vardan tusovkiu..ant visko yra deje..megstantys susiburti i bendraminciu hebros tusas kartais...megstantys adrenalina ir extryma.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kartais bunu piktas, kartais gailestingas. Kartais bunu geras, kartais ispindejes. Kartais bunu liudnas, kartais axujenas.

Neturiu kitu dievu apart saves vieno.

Joks stabas uz jus pacius nieko nepadarys, kad ir koki jam varda duotumet ar i kiek daliu beisdalintumet. Sirdele jusu krutineje turi plakt geru dazniu ne tam, kad kazkokia visur besanti esybe butu patenkinta.

Buda nebuvo dievas, bet gyvenymas irgi nera kancia. Gyvenimas yra gyvenimas su visais savo skoniais. Tuo jis ir grazus, tuo jis ir skanus.
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

As ispazystu ta pati tikejima kuri ispazysta Sigma.
As esu mano Dievas. As galiu buti geras ir galiu buti blogas. Man labiau patinka buti geram. Ir as galingas, nes zinau kad chemines reakcijas kurios vyksta lasteliu lygmenyje galiu padaryti viska, betkaaa kas yra mano svajonese ar mano gyvenime. Kazkokios organines faking daleles virsta energija, kuri maitina organu sistema. Kai smegenys normaliai aprupintos krauju ir truputi THC as jauciuos gerai ir man tada atrodo viskas taip paprasta. Ko tik noriu - viskas (minciu pavidalu) "ore", reikia tik teisingai pasiimti, is eiles, nesupajniojant nuosekliai ir nesumaisant. Ir yra rezultatas. Kaip zinia Roma irgi ne per viena diena buvo pastatyta. Tad ir rezultatu reikia kartais metais laukti.

Bet svarbiausia as valdau :)
Paskutinį kartą redagavo morf 2004-11-17, 09:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Arba blogais darbais. Tada buni niekam tikes piktas dievas :)) Arba siaip silpnas...
generolas rašė:As ispazystu ta pati tikejima kuri ispazysta Sigma.
As esu savo Dievas. Ir as galingas, nes zinau kad chemines reakcijas kurios vyksta lasteliu lygmenyje galiu paversti gerais darbais!
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Biski papildzeu Sigma kad ir kiti suprastu apie ka mes snekam :)))
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

religija varzo laisve :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Zinai kas yra blogasis Dievas? Blogasis Dievas tas kuris riboja gerojo Dievo laisve :)
As nevaldau acitiktinumu, as galiu tik juos nuspeti. As nevaldau visuomones nuomones, as galiu tik ja pakeisti. Tokie dievai kaip Bandos Dievai kenkia. 8)
As uz daug Dievu - tarp ju as antrasis pagal galinguma gerasis Dievas :)))
dreamofsilence rašė:
generolas rašė:Sigma kenkia ar toks Dievas kenkia? 8/
tureti viena Dieva - save pati, - kenkia.
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

I used to kick my foot into the river.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas