Nuotrauka Nuotrauka

serotonino sumazejimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė morf »

Gusto rašė: *Kodel net ir valganciam ratus ir panasu suda,sakanciam, kad blogai varyt ant tokiu,paciam esant blaiviam,ratuoti (ir etc.) sukelia neigiamas emocijas ?
Yra Anfetaminshiku sentencija kuria isgirdau is vieno heminio paneveziecio - "Nesvarbu kaip atrodai - svarbu kaip jautiesi!". Viska labai puikiai apbudina :)))

Man girti irgi slykstus. Ypac po vieno karto kai geriau savaite ir kai rises dar gyvenau su alkoholine depresija - stebejau girtus pankus Pilies gatveje. Gere, griuvinejo, svirinejo, vel gere, siule gert, prase centu, vel griuvinejo, nusisnekinejo.. Kai apsiputes buvau toks dievas palyginus su jais

Nors tiesa sakant man kaip nevalganciam nieko labai smagu apsiputus buvo stebeti kaip ciuvakas apsivares vos stovintis savivaldybes aikstei is kisenes isgraibe karamelini pieniska saldaini nubrauke pirstais purvus ir pukus ir isikiso i burna su pasimegavimu ciulpdamas :))) 8)

Ir labai liudna pro darbo langa apsiputus buvo stebeti kaip du apsivare heros ciuvakai bande komunikuoti. Vienas "normalus", kitas kosmose. Stovi keliai linksta. Miega stvedamas. Kad nenukrist tas vis su delnu per pilva dauzo - padeda kazkur 2-3 sekundem. Susisneket susisneka bet dialogas mazdaug : "kas yra ko cai miegi? dar dozes nori?" kitas "Neeeeeee". " Ko laikai raktus rankoj - i kisene isikishk" kitas aha, raibos po kisenes bet visitek neisikisa. Gerai kad draugas jo nekinul, nes tas butu gulejes gatveje. Zmones eina, sureguoja - girtas, nu tipo ka normalu.

Arblet normalu but girtam pirmadieni 2 valanda dienos? 8/
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė Pomidoras »

generolas rašė: Arblet normalu but girtam pirmadieni 2 valanda dienos? 8/
priklausomai ka veiki ir kokia savaites diena. jei dirbi normalu darba (tarkin nuo 9 iki 6), tai buti girtam 2 valanda nekas bishki... na o jei sestadienis, nera ka veikti, gera nuotaika ir dar kokia proga... tai tikrai nieko blogo nematau.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė morf »

Jeigu bobute butu su kiausais butu diedukas. Jei dirbi normalu darba nuo 8 iki 17.00 tai nenormalu. Jei pirmadieni 2 valanda dienos tavo laisvalaikis, tai normalu. Savaitgalis nera priezastis prisigerti beje.
Pomidoras rašė:
generolas rašė: Arblet normalu but girtam pirmadieni 2 valanda dienos? 8/
priklausomai ka veiki ir kokia savaites diena. jei dirbi normalu darba (tarkin nuo 9 iki 6), tai buti girtam 2 valanda nekas bishki... na o jei sestadienis, nera ka veikti, gera nuotaika ir dar kokia proga... tai tikrai nieko blogo nematau.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

o ar visada reikia priezasties prisigerti ?

beto kam du kartus atsakineti lygiai taip pat i ta pati klausima.... 8)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Kieno klausi? Jei manes, tai as gyvenu ne tam kad ieskociau problemu, ypac ten kur ju nera.
Saves klausk :) Ka beje ir padarei.. Problemos sprendimas prasideda nuo saves

Galiu tik pasufleruot ats. Prisigert priezasties nereikia - jos ieshko tie kas nori save pateisinti ir tapti geresniu visu pirma pries pati save.
Pomidoras rašė:o ar visada reikia priezasties prisigerti ?
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

nzn nei vienos priezasties, del kurios normalu butu prisigerti. ar tai butu 2 valanda dienos, ar 12 nakties. alkoholis man vienas is ziauriausiu ir tupiausiu narkotiku. visiskas low end'as. beje, kaip ir amfas. pati asmeniskai laikausi tokios subjektyvios nuomones - amfas tarp istatyminiu narkotiku (istatyminiu - ty tu, kurie pagal istatyma laikomi narkotikais) tolygus odekolonui tarp alkoholiniu gerimu, tarkim taip. nzn kodel, bet net heroinshikai man nekelia tokios paniekos, kaip amfetaminshikai. heroinshikams as jauciu savotiska gailesti ir uzuojauta sumisusius su pykciu, jie ligoniai mano akyse, o amfetaminshikai kelia tik panieka ir pasibjaurejima. milziniska panieka ir pasibjaurejima. bet cia tik mano subjektyvi nuomone, nenoriu kad is sito issivystytu kazkokia _diskusija_.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Sutinku. Mano nuomone panasi.
Tik del alkoholio galeciau pasakyti. Savo backa isgeriau bet dar liko keli buteliai - juos isgersiu dabar ir ateityje. Alkoholis yra budas paivairinti laisvalaiki ir "pagyvinti" bendravima su zmogumi. Kaip ir zole.
Sumiksuoji busena irgi nebloga alkoholis aktyvina zole stounina. Bet tai tik laisvalaikis. Ekspermentuodami suzinome kazka naujo.
dreamofsilence rašė:nzn nei vienos priezasties, del kurios normalu butu prisigerti. ar tai butu 2 valanda dienos, ar 12 nakties. alkoholis man vienas is ziauriausiu ir tupiausiu narkotiku. visiskas low end'as. beje, kaip ir amfas. pati asmeniskai laikausi tokios subjektyvios nuomones - amfas tarp istatyminiu narkotiku (istatyminiu - ty tu, kurie pagal istatyma laikomi narkotikais) tolygus odekolonui tarp alkoholiniu gerimu, tarkim taip. nzn kodel, bet net heroinshikai man nekelia tokios paniekos, kaip amfetaminshikai. heroinshikams as jauciu savotiska gailesti ir uzuojauta sumisusius su pykciu, jie ligoniai mano akyse, o amfetaminshikai kelia tik panieka ir pasibjaurejima. milziniska panieka ir pasibjaurejima. bet cia tik mano subjektyvi nuomone, nenoriu kad is sito issivystytu kazkokia _diskusija_.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nu dream vietomis tuperlenki...
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė:Savo backa isgeriau bet dar liko keli buteliai - juos isgersiu dabar ir ateityje.
generolas, as-tu kazkox veidrodis jau gaunasi netgi... 8) as irgi savo backa jau isgeriau, todel taip kategoriskai ir pasisakau pries alkoholi. bet liko tie patys dar keli buteliai, kuriuos suvartosiu dabar ir ateityje kokiu nors super skaniu ir saldziu kokteiliu forma (nes smalize esu) bendraudama su draugais - nes tai savotiska bendravimo forma :)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Pomidoras rašė:nu dream vietomis tuperlenki...
as juk sakiau - tai mano subjektyvi, labai kategoriska nuomone, ir diskutuoti netgi nenoriu sita tema, nes tokia diskusija niekur nenuves, nebent link dideliu pykciu ir nesutarimu. that's the way i see things.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Visi labai megsta zmones savo kategorijom skirstyt (o ir smagu labai) :D
Zolininkai yra didesni poxuistas mazareiksmiu smulkmeneliu atzvilgiu, taciau kai tai tampa globalu - jie tampa tokie "smulkmeneliu mesinetojai" kad grazu ziuret :))) NES PERGYVENA LABAI LABAI :!:

As zolininkas. Nesmerkiu saves kai uzmirstu smulkmenele - nes STENGIUOSI nepamirsti svarbiu dalyku. As nemasina.
Esu kaip ir priklausomas bet kaip ir valdau savo priklausomybe. Taciau net ir apsiputes puikiai susitvarkau su man keliamomis uzduotimis darbo metu. Ir ne visada padarau tai blogiau nei padaryciau nerukes, daznai padarau taip pat ir net geriau. Logiskai mastant net ir "efekto" busenoje viska kontroliuoja sveikas protas ir tos taisykles kurias mes susidarome patys sau budami "blaivi".
Gal tik liudna kad su kasdieninio gyvenimo stresu kartais tenka tvarkytis zole. Butu geriau susitvarkyti ir tik tada ipusti kad gyvenimas is grazaus taptu dar grazesniu!
Sigma rašė:Visi jus paskalavot itaka ir efektus poveikio metu. O juk pagrindines ylos is maiso pradeda lyst "pachmelo" metu ir siaip psichikai rezi palieka ilgam. Pvz labai grazus buna amfo atchodai. Iskart matai kad kazkas savaitgaly pasigaidino ir negali atsigaut savaite.

Man ratu ryjikai nieko nesiskiria nuo grybininku - akys blizga kai pradeda apie tai kalbet ir dazniausiai naudojamas zodis buna "pabandyk, pabandyk, pabandyk"... Shlykshtu! Kaip munistai kokie. Ratus valgantys zmones praranda kai kurias etikos normas.

Daug kas mano, kad zolininkai yra poxuistai. Visiska nesamone. Kuo zmogus daugiau pucia, tuo jis daugiau poto del visko pergyvena.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė:Zolininkai yra didesni poxuistas mazareiksmiu smulkmeneliu atzvilgiu, taciau kai tai tampa globalu - jie tampa tokie "smulkmeneliu mesinetojai" kad grazu ziuret :))) NES PERGYVENA LABAI LABAI :!:
vava :)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

:))))) Kazko labai MJ myletojai stipriai pastaruoju metu pradejo stumt ant alkoholio. Haha:))))) Juokiasi puodas, kad katilas juodas.

Ir zoles ir alkoholio besaikis vartojimas sukelia dideliu problemu ir istashko zmogu. Kai kurie zolininkai neblogesniu ciudu pridaro po savaites uzputimo nei pijokai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

nu as aisku daba busiu imurkdytas i backa su sudais..taciau manau vistiek manau turiu teise pasisakyti :)))
man amfa zjbs! tiksliau dabar pasidare zjbs..kai suzinojau viska apie ja...
beje sakydamas kad man ji zjbs as neturiu omenyje kad as ja varau kasdien...ar netgi karta i savaite...as ja vartoju ne dazniau nei karta i 2-3 men. as ja dabar galiu vartot maximaliai saugiai...nes jau turiu tame patirties...aisku sunkiai igyjau ja...o kai kuriems to irvis nepavyksta padaryt..jie "paslysta"
amfa seip ar taip yra labai veiksmingas stimuliatorius...o kartais buna tokiu momentu kai reikia "i varikli paduoti NOS'o" :]
man amfas padeda issikraut...pvz nuvarai i kokia tikrai gera tusa...ten zemes kojom neieski..tusinies visa nakti..na aisku...ryte jautiesi visiskai issunktas..pervarges fiziskai, taciau dvasiskai pailsejes. arba kad ir street racinguose, bent jau man afma labai padeda suzadinti reakcija.
o vartoti amfa kasdien..na ne tam ji yra skirta..tas piktnaudziavimas tikrai greitai isspaudzia zmogu kaip citrina.
AMFA YRA UZSIVEDIMO PRIEMONE TACIAU JOKIU BUDU NE APSISVAIGINIMO!
stai viena pazistama panele...pabande pirma karta amfo su manim...berods pries 5 metus..na as tada irgi zymiai dazniau tas darozkes darydavau, taciau irgi visada tureaju saika....o ji kai pabande, iskart prarado savisaugos instinkta....VARE AMFA KASDIEN KAZKUR METUS LAIKO...kokios buvo pasekmes net nenoriu sakyt 8/ i draugu perspejimus reaguodavo netgi su agresija.
dabar kiek zinau ji sedi statuose...dirba gatves kurva ir ciulpia bybius uz kokaino doze....
kas link ratu, tai irgi..musu degradaves jaunimelis labai greit suposlino visa tai. ar zinojote..kad keli metai iki xtc ispopuliarejimo (86-87m) ja vartojo tik burelis isrinktuju..kurie visokiausiais budais slepe savo pomegius, tam kad sis narkotikas neatkreiotu mafijos demesio ri nebutu imta is jo pelnytis..deja jiems nepavyko issaugoti savo paslapties...labai greitai ju vartojama EMPATIJA buvo pradeta gaminti nelegaliose laboratorijose ir pervadinta i ECSTASY kad kiekvienam gatves daunui neiskiltu abejoniu del negirdeto zodzio reiksmes.
o apie heroinscikus mano nuomone visgi yra vienareiksmiska ir LABAI negatyvi!!!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Sigma rašė::))))) Kazko labai MJ myletojai stipriai pastaruoju metu pradejo stumt ant alkoholio. Haha:))))) Juokiasi puodas, kad katilas juodas.
madinga, nes lyginant save su kitais galima bandyt irodyt koks as nekaltas ir koks tas kitas su kuriuo lyginu kaltas. Siuos triukelius musu visuomene puikiai ivaldziusi!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

to naktibaldas: dar karta pasikartosiu, mano nuomone del amfos - subjektyvi ir as nesiruosiu del jos leisti i diskusija.

na o del empatijos ir ecstazy - maziau meniniu filmu reikia ziureti... netikiu as sita istorija. bet galbut as labai labai klystu.

to Sigma del alkoholio: tu mane seniai pazisti. Ar as kada snekejau kitaip apie alkoholi? tiesiog jauciu savotiska neapykanta siam narkotikui, pavadinkim taip... neapykanta grindziu asmenine ir artimu man zmoniu patirtimi. bet ne, tai net ne neapykanta... negaliu as suprasti sito apsvaigimo, nesuprantu as kame kaifas prilupt... juk net neskanu kaip, beee... 8|
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

dreamofsilence rašė:to naktibaldas: dar karta pasikartosiu, mano nuomone del amfos - subjektyvi ir as nesiruosiu del jos leisti i diskusija.

na o del empatijos ir ecstazy - maziau meniniu filmu reikia ziureti... netikiu as sita istorija. bet galbut as labai labai klystu.
taip klysti;)
beje apie koki filma cia sneki..butu rimtai idomu paziuret :]
o seip dabartine kluberiu karta labai skiriasi nuo tu pvz koks as buvau 96-98m...
mes tada tusindavomes savam rate...jei taip galima pasakyti tikram undergrounde..tik vienas kitas viesesnis renginys (strokes temple..madziunu tusos) duodavo visuomenei zinot..kad yra ir tokiu zmoniu...toks islikau ir dabar,...nemasina manes tie klubai kur renkasi girti kaimieciai ar bandiugos apsiryje ratu ;) ;)
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

filmas tas vadinasi "51st state" atrodo (na rusiskai jis vadinasi pedisjat pervii shtat), su samueliu dzhaksonu ar kaip ten ji... man atrodo, kad ten butent sita tema vyste...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

dreamofsilence rašė:filmas tas vadinasi "51st state" atrodo (na rusiskai jis vadinasi pedisjat pervii shtat), su samueliu dzhaksonu ar kaip ten ji... man atrodo, kad ten butent sita tema vyste...
reiks pasidomet nuomose 8)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Cia buvo mano atsakas i delfio komentatoriu postus. Jau jie pradejo perlenkt lazda. Tuoj zolininkai taps pajuokos objektu.
dreamofsilence rašė: to Sigma del alkoholio: tu mane seniai pazisti. Ar as kada snekejau kitaip apie alkoholi? ....beee... 8|
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą